Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Різдвяні ворожіння будинку - на любов, майбутнє, судженого

  1. Як правильно і коли гадати
  2. Як гадати на судженого
  3. Ворожіння на судженого за допомогою карт
  4. Ворожіння на судженого «Місток»
  5. Ворожіння на судженого з кільцем
  6. Різдвяні ворожіння на любов
  7. Ворожіння на улюбленого на монетах
  8. Ворожіння на відносини за допомогою свічки
  9. Ворожіння для вибору чоловіка на цибулинах
  10. Як гадати на майбутнє в Різдво
  11. Ворожба на золотому ланцюжку
  12. Ворожіння на майбутнє на папері
  13. Ворожіння на воску
  14. Кращі гадання на Святки
  15. Пророцтва для веселої компанії
  16. Святочное ворожіння з кішкою
  17. Різдвяне ворожіння на перехресті

  Бажання заглянути в майбутнє є у кожного: отримати відповіді на питання, що цікавлять, допомогти прийняти важливе рішення, дізнатися ім'я судженого - в усьому цьому допоможуть ворожіння. Йти для цього до циганки або екстрасенса необов'язково, можна провести ритуал будинку, потрібно лише дотриматися деякі умови. Поговоримо про Різдвяні ворожіння будинку.

  Як правильно і коли гадати

  Найважливіше в ворожінні - час. На Русі традиційно прийнято заглядати за завісу майбутнього в період зимових Святок і Різдва - з 7 по 19 січня. Найбільш охоче відповідають на питання людей святочні духи в Різдвяний вечір - з 6 на 7 січня. В цей час передбачення будуть найточнішими. Після світлого свята Хрещення духи і нечисть знову сховаються, і шанс отримати правдиве пророцтво зійде нанівець.

  Для ворожіння ідеально підходять місця, які вважаються «нечистими» - вони повинні перебувати на стику світу мертвих і живих. На Русі ворожили йшли для ритуалу в баню, на горище, в покинуті господарями будинку, на перехрестя доріг, особливо сміливі вирішувалися на ворожбу в межах кладовища. Всередині квартири для ворожіння найбільше підходять кути, пороги, двері - місця, в яких матерія переходить з одного простору в інше. Необхідно, щоб в приміщенні, де гадають, було максимально тихо. Порталом в світ духів є дзеркала і вода (при ворожінні можна поставити поруч чашу з водою або гадати на кавовій гущі ).

  Правила для тих, що ворожать

  1. На тілі не повинно бути хреста, вузлів, пояса або браслетів - вони заважають потойбічних сил прочитати долю.
  2. Волосся слід розпустити, спадаючі локони забезпечать кращий зв'язок з вищими силами і захистять від негативної енергії.
  3. Під час ворожіння руки і ноги повинні знаходитися паралельно тулубу - не схрещуються їх, щоб не ускладнювати шлях енергетичних потоків.
  4. З приміщення потрібно прибрати ікони та іншу церковну атрибутику, ворожіння - це звернення до темних сил.
  5. Освітлювати приміщення повинні тільки свічки.

  Як гадати на судженого

  Як гадати на судженого

  Будь-яка дівчина мріє про прекрасного принца - чоловіка, який призначений самою долею. Побачити його можна, звернувшись до магії в період святок.

  Ворожіння на судженого за допомогою карт

  Для ритуалу знадобиться проста колода карт. Краще взяти нову колоду, на якій ще жодного разу не грали. Вийміть з карткової колоди всіх валетів і королів - вони будуть символізувати чоловіків, перемішайте їх. Лягаючи спати, карти сорочкою вгору покладіть під подушку з магічною фразою: «Наречений мій, хай присниться мені уві сні і розкажи про себе». Після цього ні з ким більше не можна розмовляти, потрібно відразу лягти спати. Вранці, так само мовчки, вийміть першу карту, яка попадеться під руку. Якщо в руці виявився король - жених буде значно старше вас, валет віщує молодого супутника або ровесника. Потім зверніть увагу на масть карти.

  • Черви - наречений зовсім поруч, це хтось із найближчого оточення, придивіться до знайомих.
  • Піки - суджений виявиться дуже забезпеченою людиною.
  • Хрести - другу половинку ви знайдете несподівано.
  • Бубни - з нареченим познайомлять друзі або родичі.

  Ворожіння на судженого «Місток»

  Напередодні Різдва запасіться декількома тонкими гілочками від дерев, очистіть їх від кори. Незадовго до сну використовуйте ці прутики для створення умовного моста: розташуйте два довгих паралельно один одному, і 2-3 маленьких поперек. Робіть міст неодмінно на самоті.

  Лягаючи спати, покладіть отриману саморобку під подушку. Засинаючи, прошепоти: «Хто мій суджений, мій ряджений, той поведе мене через міст». Уві сні дівчина побачить реальний міст і людини, який їй призначений вищими силами.

  Ворожіння на судженого з кільцем

  Для ритуалу потрібно колечко ворожбитів дівчата, найкраще з дорогоцінного металу, і келих води. Вночі при світлі свічок дівчина повинна кинути кільце в келих і уважно вдивитися в центр: через деякий час у воді проступить образ нареченого.

  Відео сюжет

  Різдвяні ворожіння на любов

  Різдвяні ворожіння на любов

  Про велике кохання мріють абсолютно всі, тому ворожіння на цю тему найпопулярніші. Людині хочеться знати, коли закінчиться смуга самотності і зустрінеться той самий, єдиний. Хто вже зустрів любов, ворожіння також актуальні: у відносинах двох може виникнути чимало запитань і сумнівів.

  Ворожіння на улюбленого на монетах

  Для ритуалу знадобиться фотографія коханого - краще її роздрукувати, телефон не так добре, як папір, передає енергетику людини. Зображення поміщається в центрі столу між 2-х свічок, зосередившись на фотографії, потрібно поставити запитання: «Що долею уготовано нам?». Після цього правою рукою киньте 10 монет, цілячись в зображення. Порахуйте, скільки з них випало орлом і решкою.

  Кількість орлів Кількість решек Передбачення 10 - Ваша поведінка по відношенню до коханої залишає бажати кращого, переглянете його, або відносинам прийде кінець. 9 1 У вашому житті скоро відбудеться низка поганих подій, що негативно відіб'ється на відносинах з коханим. 8 2 Спільного майбутнього у вас немає, ця людина не призначений вам долею. 7 3 Незабаром відбудеться знакова подія, яка сильно вплине на вас обох. Це може привести до розставання. 6 4 Любов під загрозою: вам варто більше часу приділяти один одному. 5 5 Ця людина не відчуває до вас любові. 4 6 Вас чекає поповнення в родині. 3 7 А вашого улюбленого проблеми з грошима, йому буде потрібно ваші підтримка і допомога. 2 8Він дуже багато працює, але незабаром поставить вас на перше місце. 1 9 Ви нескінченно улюблені, але від вас не отримують віддачі, що може привести до сварок. - 10 Вашої любові можна позаздрити. Це справжнє почуття, з яким ніщо не загрожує.

  Ворожіння на відносини за допомогою свічки

  Використовуйте різдвяний святвечір, щоб дізнатися, яке майбутнє чекає стосунки з коханою людиною. Під час спільної вечері запаліть церковну свічку поруч з ним і поспостерігайте за полум'ям:

  • Рівне, спокійне полум'я свідчить про безтурботності відносин і взаємної любові.
  • Якщо свічка горить сполохами, тане тільки з одного боку - обранець щось приховує.
  • Якщо свічка «плаче» і струмочок воску не висихає, поступово наповнюючи свічник, людини чекає нелегка доля, і вас разом з ним.
  • Саме погана ознака - якщо дим від свічки йде темного кольору, а при горінні чутно звук, схожий на тріск. Це може означати дві речі: скоро чекає розставання або на супутника виявляється негативний магічний вплив.

  Ворожіння для вибору чоловіка на цибулинах

  Якщо сумніваєтеся у виборі супутника життя, обряд на цибулинах допоможе вирішити сумніви. В ніч перед Різдвом потрібно взяти стільки цибулин, скільки є претендентів на цю почесну роль. На кожній цибулині напишіть ім'я одного з чоловіків, потім помістіть їх в тару з водою і дочекайтеся, поки проростуть. Незабаром на одній з цибулин з'являться зелені паростки: прочитайте ім'я, яке на ній написано. Саме цей чоловік уготований долею.

  Як гадати на майбутнє в Різдво

  Як гадати на майбутнє в Різдво

  Кожен хоч раз задавався питанням: «Що чекає там, далеко в майбутньому?» Отримати відповідь можна в святочний тиждень. Що б не передбачила доля - впадати у відчай не варто. «Попереджений - значить, озброєний» - так говориться в народній мудрості.

  Ворожба на золотому ланцюжку

  Опівночі, перебуваючи на самоті, візьміть ланцюжок, затисніть в долонях і почніть її терти, поки не стане теплою. Здійснюючи ритуал, очистіть думки, сконцентруйтеся на питанні: «Що чекає мене в майбутньому?». Потім ланцюжок візьміть в праву руку і киньте на рівну поверхню, при цьому вона утворює якусь фігуру. Вдивіться в неї, саме вона символізує майбутнє.

  тлумачення фігур

  • Рівна смуга - в майбутньому будуть супроводжувати везіння і успіх у всіх починаннях.
  • Коло або овал - незабаром доведеться опинитися в непростій ситуації, з якої нелегко буде вибратися.
  • Один або кілька вузлів - погана ознака, очікують фінансові втрати і хвороби, чим більше вузлів на ланцюжку, тим гірше знак.
  • Хмара - добру ознаку, всі мрії втіляться в життя.
  • Трикутник - майбутнє приготувало велику любов, везіння.
  • Змія - незабаром станете жертвою зради, придивіться до свого оточення, під підозрою можуть виявитися навіть близькі.
  • Бант - не за горами весілля.
  • Серце - хтось вас дуже любить.

  Ворожіння на майбутнє на папері

  Залишившись на самоті, візьміть паперовий лист, ідеально підійде стара газета. Руками зімніть лист в хаотичному порядку - він повинен знайти незвичну форму, яка не викликатиме ніяких асоціацій своїм виглядом. Потім папір помістіть на тарілку з рівним дном і підпаліть від церковної свічки. Поки вона повністю не догоріла, дбайливо піднесіть тарілку до стіни, обертайте її, поки не побачите тіньового малюнка. Фігура, яку розгляньте, буде говорити про майбутнє. Вірно трактувати її можна за допомогою розшифровки знаків з попереднього ворожіння на золотому ланцюжку.

  Ворожіння на воску

  Домовик - дух-хранитель для житлового приміщення, він допомагає господарям, застерігає від бід і нещасть, а в Різдво здатний передбачати майбутнє підопічних. Для ритуалу знадобиться церковна воскова свічка і блюдечко з молоком. Свічку потрібно розтопити і вилити в молоко, нашіптуючи текст: «Домовой, господар мій, прийди під поріг молочка випити, воску покуштувати». Блюдце потрібно поставити біля порога будинку або квартири. Вдивіться в те, як застиг віск, постарайтеся зрозуміти, на що це схоже:

  • Квітка - чекайте весілля або зустріч з коханим.
  • Хрест - провісник смуги бід і проблем зі здоров'ям. Чим більше явно схожа форма на хрест, тим серйозніше неприємності.
  • Звір - в оточенні заведеться погана людина, яка буде ставити палки в колеса.
  • Віск потік смугами - незабаром чекає далека дорога або переїзд.
  • Зірки - кар'єрний ріст.
  • Лист дерева - до фінансового благополуччя.
  • Яйце - знак, що ви дозріли для нового етапу в житті. Якщо зважитеся на сміливий крок, можна очікувати хороших результатів.
  • Людські обриси - доля приготувала приємне знайомство, яке переросте в міцну дружбу.

  Після ворожіння молоко з воском не виливайте відразу: воно обіцяно домовому і має простояти всю ніч біля порога.

  Відео сюжет

  Кращі гадання на Святки

  Протягом багатьох століть люди звертаються до потойбічних сил за відповідями на свої питання. За цей час склалося чимало ефективних і простих методів гідний в домашніх умовах. Завдяки фольклору і дбайливого передачі від старшого покоління молодшому, вони дійшли і до нас.

  Пророцтва для веселої компанії

  Сеанс ворожби - це не тільки спосіб отримання таємних знань, а й приємне досуговое захід, як і вивчення гороскопів. З давнини галасливими компаніями збиралися дівчата і юнаки в Святки. Часто ворожили на підручних предметах: їх можна легко замінювати і додавати, що робить кожен сеанс неповторним. Для ворожіння знадобляться: монетка, трохи солі, кільце, цукор, ключ і хустку. Всі предмети потрібно розкласти по чашках і накрити серветками, щоб неможливо було розгледіти, що знаходиться всередині. Ворожбитів потрібно вивести з кімнати, а в цей час склянки розставляються в хаотичному порядку. Після цього вибирають один стакан і дивляться, що в ньому:

  1. Монетка - до грошей.
  2. Сіль - до важких випробувань.
  3. Хустка - до гіркоти.
  4. Цукор - до безтурботного життя.
  5. Кільце - до шлюбу.
  6. Ключ - до переїзду.

  Святочное ворожіння з кішкою

  З часів Стародавнього Єгипту кішкам приписувалося особливе божественне походження, цим граціозним звірам поклонялися. Вважається, що кішки балансують на межі двох світів і дуже тонко відчувають енергії обох. З цими тваринами пов'язано багато повір'їв і ритуалів.

  Для різдвяних ворожінь часто використовували простий, але достовірний прийом: людина, яка хоче дізнатися збудеться бажання чи ні, нашіптує його на вушко домашньому коту, після чого виводить його за поріг, а через хвилину кличе назад. Якщо кіт увійде з правого лапки - відповідь негативна, з лівої - задумане здійсниться.

  Різдвяне ворожіння на перехресті

  Перехрестя - це місця скупчення духів, з давніх-давен чаклуни несли сюди жертви для ритуалів, а прості смертні побоювалися приймати їжу в поруч розташованих місцях, так як тут позбувалися від псування на хвороби і на смерть. Це небезпечне ворожіння використовували ще наші прабабусі. Напередодні Різдва потрібно на самоті піти на перехрестя двох доріг і вслухатися в навколишні звуки:

  • Якщо долетів відгомін дзвінкого сміху - бути прийдешньому році радісним, повним приємних моментів.
  • Якщо здалеку відчувається плач, сльози - так і рік готує чимало гірких випробувань.
  • Якщо почули церковні дзвони - це найстрашніший знак, в новому році уготовані недуги і випробування.
  • Якщо десь чути спів - панночку чекає швидке заміжжя.

  Є більш страшна версія цього гадання: вважається, що правдивіше звуки передбачення, почуті в покинутій старій церкві. Цей варіант підійде самим відчайдушним особам.

  Різдвяні ворожіння - древнє дійство. Навіть церква, яка не схвалює жартів з магією, на цей період пом'якшується у своєму ставленні. Якщо ризикувати, гадаючи, не хочеться, проведіть кілька простих ритуалів. У різдвяну ніч розверзаються небеса, наповнюючи землю по самі вінця чарами. Якщо перед світлим святом попросити про найзаповітніше - це виповниться в найближчий рік. Опівночі потрібно вийти на відкритий простір під зоряним небом і проговорити свою заповітну мрію вголос - всесвіт її обов'язково почує. Якщо в житті і так все є, не вистачає лише коханого, 7 січня потрібно прийти до церкви і пройти навколо неї з молитвами 3 рази. Це зніме друк самотності, затьмарює життя.

  Гадайте собі на втіху, а якщо передбачення вийшло поганим, ставитеся до нього розумно. Можливо, це лише застереження вищих сил, і, якщо будете обережні, вдасться уникнути негативних наслідків.

  Зображення поміщається в центрі столу між 2-х свічок, зосередившись на фотографії, потрібно поставити запитання: «Що долею уготовано нам?
  Здійснюючи ритуал, очистіть думки, сконцентруйтеся на питанні: «Що чекає мене в майбутньому?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только