Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Кращі гадання на Водохрещення - 12 способів дізнатися про любов і майбутнє

  1. Коли гадати на Водохреща
  2. 1. Ворожіння на Водохреща на кільці
  3. 2. Ворожіння на Водохреща на намисті
  4. 3. Водохресне ворожіння на ланцюжку
  5. 4. Водохресне ворожіння на воску
  6. 5. Ворожіння на Водохреща на дзеркалі
  7. 6. Ворожіння на Водохреще - на нитці
  8. 7. Ворожіння на книзі на Водохреща
  9. 8. Водохресне ворожіння на «підказку долі»
  10. 9. Ворожіння на Водохреща на виконання бажання
  11. Ворожіння на Водохреще - як правильно гадати

  Ворожіння на Водохреще - це чарівний спосіб зазирнути в майбутнє і дізнатися, що чекає попереду. Ми підкажемо тобі, коли можна проводити водохресне ворожіння і як правильно поставити долю питання. Влаштуй дівич-вечір і запропонуй подругам поворожити напередодні свята - буде весело і цікаво! Ворожіння на Водохреще - це чарівний спосіб зазирнути в майбутнє і дізнатися, що чекає попереду

  Shutterstock

  Поворожити на Водохреща - останній шанс дізнатися свою долю в період Святок. Адже саме ця частина року вважалася максимально відповідною для запитів в майбутнє.

  Гадати належало дівчатам, особливо - незаміжнім. Робили це за традицією вночі.

  Святки - одне з найчарівніших і чудових часів в році. Ці два тижні, з Різдвяного святвечора (6 січня) до Водохреща (19 січня), вважаються найкращим періодом для ворожінь і пророкувань. Традиція сягає корінням в прадавні часи. Слов'яни-язичники в ці дні святкували "сонцеворот" - коли сонце повертало на літо, а зима - на тріскучий мороз.

  На думку волхвів, в цей момент перетиналися кордону світів, а душі померлих отримували коротку можливість відвідати світ живих. У потойбічних сил можна було просити допомоги і ради.

  І скільки б років не минуло, наше бажання заглянути в майбутнє і раніше сильно. Психологи переконані, що будь-яке ворожіння, як і сон, - це в першу чергу діалог зі своїм несвідомим.

  Shutterstock

  Змушуючи нас бачити ті чи інші фігури і символи в кавовій гущі, яка згоріла папері, застиглому воску, яким капнули в воду, наше внутрішнє "я" допомагає намацати проблеми, які ми не хочемо помічати, і намітити шляхи до їх вирішення.

  Читай також: 3 чарівних способу для здійснення мрій

  Таємнича обстановка, в якій все відбувається, - тиша, темрява, вогонь свічки - відсікає зайві подразники, дає можливість сконцентруватися на головному і активізує інтуїцію, до якої ми не встигаємо прислухатися в метушні життя. Так давайте ж спробуємо розгадати, які подарунки готує нам доля!

  Влаштовувати ворожіння-паті краще для вузького кола близьких подруг. Головне - настрій: все повинні бути готові до маленьких чудес. Приглушене світло, м'яка музика - і можна починати питати долю ...

  Коли гадати на Водохреща

  За традицією, гадати належало аж. до самого дня Хрещення Господнього. Напевно багато хто пригадає вірші Василя Жуковського: «Раз на водохресний вечір, дівчата ворожили» ...

  Для ворожіння підійде ніч з 18-го на 19-е січня, а також - з 17-го на 18-е.

  1. Ворожіння на Водохреща на кільці

  На заміжжя. У глибоку миску поклади три кільця: золоте, срібне і мідне - і загорни їх пшеничного крупою. Зав'язавши очі, візьміть жменю крупи. Золоте кільце - до багатого нареченого, мідне - до бідному. Крупа без кільця - в прийдешньому році заміжжя не передбачається. Важливо: всі три кільця повинні належати тій, яка ворожить, і вона повинна їх носити до цього хоча б кілька днів.

  На майбутнє. Знадобиться шість однакових блюдець, а також обручку, ключ, монета, шматочок цукру, дрібка солі. Кожен предмет накрий блюдцем і перетягни їх по столу. Кожна з тих, що ворожать може підняти тільки одне з них. Кільце - до заміжжя, ключ - до нового будинку, монета - до багатства, цукор - на радість, сіль - до сліз. Пусте блюдце - великих подій в майбутньому році не передбачається.

  На щасливу сім'ю. З вечора налий в чарку чисту воду і, опустивши в неї обручку, виставив її на мороз. Коли вода замерзне, розглянемо лід. Скільки на льоду виступів - стільки у тебе буде синів, скільки впадинок - стільки дочок. Якщо лід тріснув - сімейне життя не занадиться.

  2. Ворожіння на Водохреща на намисті

  Shutterstock

  На заміжжя. Носи дев'ять днів, не знімаючи, нитка перлів. Потім налий в таз чисту воду, опусти на її поверхню аркуш паперу і обережно поклади на нього намиста. Якщо папір з намистом потоне - скоро бути тобі заміжня, якщо піде на дно - чекай розлуки.

  На майбутнє. Візьми нитку великих бус з будь-якого натурального каменю, на дотик відраховуй по шість намистин. Зупинись, відчувши необхідність. Потім перерахуй залишилися намистини: 1 намистина - до великої удачі, 2 - до любові, 3 - задумане збудеться, 4 - з'явиться можливість вибору, 5 - швидке подорож, 6 і більше - до проблем.

  3. Водохресне ворожіння на ланцюжку

  На майбутнє. Золотий ланцюжок потримай в руках до тих пір, поки вона не нагріється до температури долонь. Різко кинь її на білу хустку і розглянемо вийшла фігуру. Якщо ланцюжок утворила коло - тебе чекають проблеми; смугу - успіх; вузол - збитки; змійку - вороги; трикутник - несподіване везіння; бант - весілля.

  4. Водохресне ворожіння на воску

  На майбутнє. Налий в миску молоко, розтопити в ложці над вогнем віск і швидко даси його в молоко. Розглянь застиглу фігурку. Якщо віск утворив хрест - майбутній рік обіцяє фінансові труднощі; квітка - щастя; звіра - до ворога; рівну смугу - до дороги; зірочки - до удачі в роботі чи навчанні; людську фігурку - до нового друга.

  На щасливе подружжя. І з свічкового воску виліпити фігурки двох лебедів. Наповни водою миску і обережно опусти фігурки на середину. Якщо до ранку лебеді будуть поруч - твою сім'ю чекає повне взаєморозуміння. Якщо лебеді далеко один від одного - сварок і конфліктів не уникнути.

  5. Ворожіння на Водохреща на дзеркалі

  Shutterstock

  На судженого. Перед дзеркалом запали дві свічки. Маленьке дзеркало встановіть таким чином, щоб створити дзеркальний коридор з дванадцяти "брами". З глибини дзеркального коридору з'явиться фігура і почне рухатися в твоєму напрямку. Дивись уважно: є шанс розгледіти обличчя судженого.

  Якщо вибудувати дзеркальний коридор не виходить, можна просто сісти перед дзеркалом, максимально зосередитися і не відводити погляду від дзеркальної поверхні. Через деякий час в дзеркальній глибині з'явиться силует судженого.

  На нову любов. У ніч на Василя і Меланки (13 січня) візьми дзеркало і вийди на безлюдний перехрестя. Поверни дзеркало таким чином, щоб в ньому відбилася місяць, і тричі промов: "Суджений-ряджений, вийди до мене, здайся мені уві сні". У тому випадку, якщо ти по шляху назад зберігала мовчання, обранець повинен з'явитися тобі уві сні тієї ж ночі.

  6. Ворожіння на Водохреще - на нитці

  На заміжжя. Візьми три нитки різних кольорів - білого, червоного і чорного. Кожну нитку протягуємо крізь вушко голки і кріпимо голку до спини дівчини. Дівчина повинна не дивлячись витягнути одну з ниток. Біла нитка означає, що в майбутньому році ворожбитів заміжжя не світить, червона - що можна починати готуватися до весілля. А ось чорний колір - це знак того, що краще не зациклюватися на особистому житті, а зайнятися вирішенням інших питань.

  7. Ворожіння на книзі на Водохреща

  Це найпоширеніший вид ворожіння. Але не всі знають, як робити це правильно! Книга повинна бути стара, багаторазово читана членами сім'ї (бажано - не одного покоління), духовного чи релігійного змісту. Постав вголос або подумки питання, на який хочеш отримати відповідь. Зосередься, посидь трохи в тиші і загадай будь-яку сторінку і рядок. Відкрий сторінку і прочитай рядок (до кінця пропозиції).

  Відкрий сторінку і прочитай рядок (до кінця пропозиції)

  Shutterstock

  8. Водохресне ворожіння на «підказку долі»

  Кажуть, доля постійно подає нам знаки, тільки в повсякденній суєті ми не чуємо її шепоту. На цьому і заснований даний ритуал ворожіння. Для цього потрібно вийти в святкову ніч на вулицю і прислухатися, про що говорять між собою люди навколо. Якщо незнайомці розмовляють на веселу тему, то рік, що наступив принесе удачу в справах, якщо сильно лаються, то в новому році трапиться велика сварка з рідними або друзями. Якщо в компанії хтось плаче, значить, рік буде невдалий.

  9. Ворожіння на Водохреща на виконання бажання

  Увечері в святвечір загадай бажання і лягай спати. Якщо вранці перший гість - чоловік, відповідь позитивна, якщо жінка - негативний. Варіант: тричі промов питання і чекай телефонного дзвінка. Подзвонить жінка - відповідь негативна, чоловік - позитивний.

  Ворожіння на Водохреще - як правильно гадати

  • За старих часів до ритуалу святочних ворожінь дівчата ставилися дуже серйозно. Вважалося, що питати долю треба в нежилому будинку - в лазні, сараї, покинутому будинку.
  • У таких будівлях не було ікон, там не було «живий» енергії - і це робило спілкування зі світом потойбічним більш вільним.
  • Гадали зазвичай натщесерце, ні в якому разі не дозволялося вживання алкоголю.

  А щоб все збулося, потрібно виконати ряд вимог:

  1. Кращий час для ворожіння - вечір на Василя і Меланки (13 січня), святвечір (18 січня), а також будь-яка ніч з четверга на п'ятницю.
  2. Щоб ритуал вдався, потрібно:

  - розпустити волосся, вийняти з них шпильки і розв'язати всі вузли на одязі; на ворожбитів повинні бути сукні або спідниці (за старих часів ворожили залишалися в одних сорочках);

  - зняти пояс, браслети, ланцюжки, каблучки (це обереги, що перешкоджають єднанню з енергією духів);

  - не схрещуються руки, не класти ногу на ногу;

  - в кімнаті повинно бути тихо, світло повинне бути приглушений, вікна закриті, фіранки запнуті.

  1. Спілкуватися зі світом духів можна як на самоті, так і в компанії.
  2. І пам'ятай: найвірніше - перший ворожіння!

  ЧИТАЙ ЩЕ:

  Як уживаються різні знаки Зодіаку під одним дахом?

  Сексуальна сумісність зодіаку

  Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только