Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як гадати на Різдво в ніч з 6 на 7 січня 2019 року

  1. Особливості та історія ворожіння на Різдво
  2. Ворожіння на Різдво 7 січня на майбутнє на воску
  3. Ворожіння на Різдво на судженого з черевиком
  4. Ворожіння на Різдво на заміжжя на кільці і зерні
  5. Ворожіння під Різдво на заміжжя з кільцем в склянці
  6. Ворожіння на святки і Різдво на майбутнє на спаленої папері
  7. Ворожіння в ніч перед Різдвом на дітей
  8. Ворожіння на Різдво на бажання
  9. Ворожіння для дітей на Різдво жартівливі
  10. Ворожіння на Різдво вдома на любов на волоссі
  11. Ворожіння на Різдво на майбутнє ім'я судженого

  Найпопулярніші і, на думку обивателів, найправдивіші ворожіння проходять в ніч перед Різдвом . І хоч церква не виправдовує таких народних пристрастей, на Русі ворожіння завжди були традиційним заняттям після Святвечора . Чи то недолік розваг в довгі зимові вечори, то чи віра в таємниче і загадкове зробили ворожіння на зимові свята найулюбленішими в народі.

  Особливості та історія ворожіння на Різдво

  Саме з Святвечора починалися Святки - час, повне розваг, гулянь і веселощів. Але також вважалося, що в ці дні встановлювався особливий контакт з потойбічними силами. Тому ворожіння проводилися з 6 і по 19 січня.

  Особливою містичної ночі вважався Різдвяний Святвечір . В цю ніч на Землю спускаються все таємничі сили, які прагнуть, як допомагати, так і шкодити людям. Але самі загадкові події пов'язують з ворожіннями, так як вони неодмінно збуваються.

  Головне - подумки відгородитися від реального світу і звернутися за допомогою до потойбічних сил.

  Але не тільки ця ніч призначена для ворожінь. Продовжувати таємничі церемонії можна на продовженні всіх Святок.

  В цей час молодиці намагалися дізнатися свого судженого і всю інформацію про нього аж до кольору волосся, характеру, стану, час весілля, успішність шлюбу, заміжні й одружені ворожили на майбутнє, на кількість дітей, на багатство, здоров'я.

  Існувало ще дві особливих дати під час Святок для проведення ворожінь. Це Васильєв або Щедрий вечір, який святкували як Старий Новий Рік. А також успішно ворожили і у Водохресний святвечір, тобто ввечері 18 січня.

  Але щоб народні ворожіння на Різдво було успішним, потрібно дотримати деякі умовності. Потрібно обов'язково налаштуватися на серйозний лад. Багато хто вважає ворожіння простою розвагою, ось з ними потойбічні сили і жартують, пророкуючи небилиці.

  На час ворожіння дівчатам і жінкам потрібно розпустити волосся, щоб ніякі гребені, гумки, шпильки не утримує їх. Позбавляються також і від стягуючих одяг поясів, ременів. Знімають всі декоративні і дорогоцінні прикраси типу ланцюжків, браслетів, сережок, намиста.

  Подумки необхідно відгородитися від реального світу і чітко сформулювати питання, яке хвилює. Будь-які сторонні звуки будуть заважати ворожіння, тому краще проводити обряд ворожіння на Новий Рік і Різдво в домашніх умовах в тиші і напівтемряві.

  Також не варто під час проведення обряду схрещувати ноги або руки, що перерве контакт із Всесвітом і не дасть потрібної інформації пройти в повному обсязі.

  Ворожіння на Різдво 7 січня на майбутнє на воску

  Мабуть, це один з найпопулярніших способів ворожіння на Різдво. Для компанії, що зібралася потрібно підготувати ємності з водою за кількістю присутніх. Також знадобляться воскові свічки, шматочки воску або недогарки свічок, а також ложки, де будемо топити віск.

  Людина, яка проводить ворожіння, запалює свою свічку і вогнем нагріває ложку, в яку складені воскові шматочки.

  Коли віск від тепла повністю розплавиться і стане рідким, його потрібно вилити в холодну воду. Не обов'язково це робити різко. Головне, щоб струмінь воску під час виливання його в воду була безперервною. В цей час подумки потрібно промовляти питання, які вас хвилюють.

  У холодній воді віск швидко схоплюється і візуально можна виявити певні фігурки. Саме за цими восковим фігуркам і пророкують майбутнє.

  • Будинок обіцяє дівчині заміжжя, для всіх інших багате нове господарство.
  • Якщо віск вилився у вигляді ями, це страшне пророцтво, яким віщує смертну хвороба, а то і смерть.
  • Про хворобу віщає і хрест.
  • Побачити смужки - варто готуватися до далекій дорозі.
  • Гриб прогнозує довголіття.
  • Вилилося дерево з гілками, спрямованими вгору, до швидкої радості.
  • Кільце обов'язково мовить весілля.
  • А ось млинець прирікає дівчину на тривалий дівоцтво.
  • Зірки прямо кричать про удачу.
  • А дракон про швидке завершення роботи, великих проектів.
  • Дзвін дзвенить про тривогу.
  • Побачити квітка - чекати любові, заміжжя, а одруженим / заміжнім - коханок або коханців.
  • Яблуко до мудрості і здоров'ю.
  • Яйце ж виливається до появи обновок.
  • Якщо віск розлився краплями і бризками, варто чекати багатства.

  Проводять це ворожіння під Новий Рік і Різдво. Воно передбачає майбутнє.

  Ворожіння на Різдво на судженого з черевиком

  Проводиться це старовинне ворожіння під Різдво. Опівночі дівчата виходять на вулицю, щоб дізнатися з якого боку чекати судженого. Можна легко і сьогодні повторити старовинний обряд.

  Потрібно стати обличчям до власного будинку і через плече перекинути черевик або власний чобіт. Відразу вирушайте на пошук взуття, але не поспішайте її піднімати із землі. Подивіться, куди спрямований носок черевика. Саме він вкаже ту сторону, де і живе звужений.

  А вже коли чобіт повернуть носком до власного будинку, в цьому році заміжжя дівчині чекати не варто. Цікаво, але саме ці гадання на Різдво мають схвальні відгуки. Пробуйте і вірте, що таємничі сили дійсно підкажуть, звідки чекати нареченого.

  Хоча у великих мегаполісах повторити цей старовинний ритуал буде досить проблематично.

  Ворожіння на Різдво на заміжжя на кільці і зерні

  Дівчата збираються в одній світлиці, щоб поворожити на заміжжя. У миску насипається зерно, в яке і поміщають кільце. Кожна дівчина бере з миски жменю зерна.

  У кого в долоньці виявилося приховане колечко, тієї і чекати найближчим часом заміжжя. Решті ж варто почекати - гадання не обіцяє вийти заміж цього року.

  Ворожіння під Різдво на заміжжя з кільцем в склянці

  Це ворожіння на Різдво можна провести вдома самій. Але в компанії, звичайно, ритуал проводити не так страшно і цікавіше. Стакан наповнюється водою на 2/3. Дівчина бере кільце на зразок обручального, рівне і без каменів. Колечко прив'язують до нитки.

  У склянку дівчина опускає кільце стільки раз, скільки їй років. При цьому опускати колечко потрібно до води, не занурюючи його. Після зробленого ритуалу потрібно зупинити колечко так, щоб воно залишилося в склянці.

  Прикраса почне розгойдуватися на нитці. Починаємо рахувати. Скільки разів колечко вдариться об стінки склянки, в стільки років дівчина і вийде заміж.

  Ворожіння на святки і Різдво на майбутнє на спаленої папері

  Це просте, але вимагає уяви, ворожіння. Береться звичайний аркуш паперу, який необхідно зім'яти. В цей час думайте про хвилюючі вас проблеми. Зім'ятий папір покладіть на плоску тарілку і підпаліть.

  Коли лист повністю згорить, чи не роздувайте попіл. Запаліть свічку, а тарілку з папером розташуйте між полум'ям і стіною, щоб тінь від паперу падала на стіну. Постарайтеся в цих відблисках розгадати зображення. Те, що вам вийде побачити в тінях, то і чекає в майбутньому.

  Таке ворожіння можна на різдво провести для дітей. Їх невгамовна фантазія допоможе розгадати найбільші зашифровані послання потойбічних сил.

  Ворожіння в ніч перед Різдвом на дітей

  Ворожать жінки і дівчата і на дітей, тобто на їх кількість і стать. Для цього беруть голку з всунути в неї ниткою.

  Тримають нитку в лівій руці, а на правій все пальці розчепірюють. Голку на нитці проводять між вказівним і великим пальцем цієї руки. Провести голку потрібно стільки років, скільки дівчині років.

  Після цього у своєму розпорядженні голку посередині долоні. Спостерігають, як себе поведе голка. Якщо у дівчини будуть діти, вона починає рухатися. Причому по колу, якщо народиться дівчинка і по прямій лінії, якщо буде хлопчик.

  На цьому ворожіння на дітей не закінчується. Потрібно провести голкою ще тричі і знову розташувати по центру долоні. Так дізнаються, чи буде друга дитина і її стать. Ворожіння продовжують, поки голці не перестане рухатися.

  За відгуками, це ворожіння збувається.

  Ворожіння на Різдво на бажання

  Багатьох хвилює, чи здійсниться їх заповітне бажання. Перевірити це можна за допомогою ворожіння перед Різдвом. Берете будь-яку крупу, яка є в будинку. Загадуєте подумки своє заповітне бажання і в цей час берете з банки жменю зерен.

  Висипаєте крупу на стіл і починаєте рахувати. Якщо зерен виявилося парна кількість, то і бажання збудеться. А вже коли нарахували непарна кількість зерняток, виконання бажаного чекати не варто.

  Ворожіння для дітей на Різдво жартівливі

  Дитячі ворожіння на Різдво часто пов'язані з виконанням бажань. Адже у малюків так багато бажань і так цікаво, збудуться найзаповітніші мрії чи ні.

  Можна взяти 12 листочків і на кожному написати по одному бажанню. Тепер кожен листочок згортається в трубочку. Всі трубочки з бажаннями складаються під подушку. Тепер можна лягати спати.

  До речі хороший спосіб умовити дитину відправитися в ліжко в веселу різдвяну ніч, коли після отримання подарунків і ситної вечері виконати це досить проблематично.

  На ранок потрібно дістати з-під подушки три листочка. Які бажання випадуть, ті і збудуться. Кажуть, таке ворожіння збувається.

  Ворожіння на Різдво вдома на любов на волоссі

  Дівчат і жінок завжди хвилювало питання, чи любить її суджений. Щоб розвіяти сумніви, можна провести спеціальний різдвяний обряд.

  Для ворожіння знадобиться волосинка улюбленого і своя. Також доведеться підготувати широкий посуд, золу, цукор і сіль.

  Також доведеться підготувати широкий посуд, золу, цукор і сіль

  У тарілку наливається вода, в якій потрібно розчинити по ложці золи, цукру і солі. Тепер пускаємо в воду волосинки: свою і звуженого. Можна йти спати.

  Результат ворожіння дивляться вранці. Якщо волосинки притягнулися один до одного, переплелися, бути дівчині улюбленої. Коль волосинки плавають по-окремо, далеко один від одного, то ні про які почуттях мови не йде.

  Погане пророкування, коли волосинка тоне. Значить, її власнику загрожує важка хвороба.

  Ворожіння на Різдво на майбутнє ім'я судженого

  Це досить простий, але правдивий ритуал. Дівчина на листочках пише чоловічі імена. Необов'язково писати імена тільки знайомих хлопців. Можна зробити багато різноманітних карток.

  Всі листочки з іменами складають під подушку і лягають спати. Вранці дівчина, прокинувшись, дістає один листочок з-під подушки. Яке ім'я там буде написано, так і зватимуть її майбутнього чоловіка.

  Існує ще безліч різних способів дізнатися про своє майбутнє на Різдво. Але чи збудеться ворожіння, безпосередньо залежатиме від власної віри в чудеса.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только