Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Розміри, висота, вага ширина пральної машинки та інші габарити

  1. Про що потрібно знати, вибираючи розміри
  2. Типи пральних машин, їх габарити і розміри
  3. Машини автомат вертикального типу завантаження
  4. Який може бути вага у різних моделей
  5. Недоліки вузьких і компактних моделей
  6. Про що необхідно знати при розміщенні машинки
  7. У новобудовах і асиметричних приміщеннях
  8. У стандартних ванних, площею до 4 м2
  9. Прийнятний варіант розташування на кухні

  Нерідко, вибираючи машину автомат в магазині побутової техніки, покупець ретельно вивчає місткість її барабана, режими прання і віджимання, температурний режим і, практично зробивши вибір, розуміє, що у відведений їй місце пральна машинка просто не поміститься - ширина не дозволить!

  Невже потрібно відмовитися від найнеобхідніших функцій потрібно випрати лише заради відповідних габаритів, звичайно ж немає. Виробники подібної побутової техніки стежать за потребами ринку пральних машин і пропонують всілякі варіанти машинок будь-яких габаритів і технічних характеристик.

  Про що потрібно знати, вибираючи розміри

  Технічні характеристики сучасної пральної машини є ключовими критеріями при виборі техніки. Варто пам'ятати, що при рівнозначних показниках якості прання і віджиму ви можете вибрати моделі з досить різними габаритами. Розміри машини: ширина і висота - це ті вторинні фактори, які дозволять вам комфортно вписати машинку автомат в сформований інтер'єр. А от вага машини не є таким ключовим фактором.

  Щоб знайти машинку, яка підходить по заданих параметрах необхідно:

  • виділити місце для пральної машини і заміряти висоту, ширину і глибину ніші;
  • визначиться з типом машинки (фронтальне або вертикальне відкриття люка). Це залежить від типу приміщення і вільно простору навколо машинки;
  • габарити машинки і всі ваші характеристики запишіть на листку паперу і вирушайте в магазин.

  Будьте готові приділити достатньо часу на вибір пральної машини. Сьогодні на ринку представлена ​​величезна різноманітність різних виробників, які демонструють особливі функції і «фішки» свого продукту. Наприклад, індивідуальними характеристиками нової моделі від Hotpoint стали впроваджені функції пара і DIRECT INJECTION. Остання перетворює миючий засіб в активний мус, дбайливо проникає в волокна тканини, і здатна видаляти більше 100 видів плям при температурі в 20 градусів. І, як вишенька на торті, така технологія дозволяє прати біле і кольорове білизна разом, гарантуючи збереження тканини.

  До всього іншого, габарити пральної машини відносяться до числа вузьких моделей, за рахунок збільшеного розміру бака до 8 кг, коли все повнорозмірні моделі йдуть від 9 кг. Але незважаючи на скромний розмір і витончений дизайн машини, кожна з них має повний спектр запропонованих технологій.

  Тому при виборі пральної машини слід приділити так само особливу увагу останнім зразкам. Постарайтеся прислухатися не тільки до порад продавців-консультантів, а й самостійно вивчити ресурси-Інтернет і знайти товари з кращими рейтингами і відгуками.

  Постарайтеся прислухатися не тільки до порад продавців-консультантів, а й самостійно вивчити ресурси-Інтернет і знайти товари з кращими рейтингами і відгуками

  Пральні машинки по виду завантаження

  Пральні машинки по виду завантаження

  Пральна машинка з вертикальним завантаженням

  Пральна машинка з вертикальним завантаженням

  Пральна машинка з фронтальним завантаженням

  Продавець-консультант будь-якого магазину дуже швидко підбере вам моделі, що поєднують всі необхідні параметри.

  Типи пральних машин, їх габарити і розміри

  Пральна машинка-автомат фронтального (горизонтального) типу завантаження. Класифікація, розміри існуючих моделей.

  Габарити, см Висота Ширина Глибина Завантаження білизни, кг Повнорозмірні

  моделі

  85-90 60-85 60 5-7 Вузькі моделі 85 60 35-40 3,5-5 Міні-моделі 85 60 32-35 3,5-4 Компактні 68-70 47-60 43-45 3-3,5 Вбудовувані 82-85 60 54-60 4,5-5 85-90 60-85 60 5-7 Вузькі моделі 85 60 35-40 3,5-5 Міні-моделі 85 60 32-35 3,5-4 Компактні 68-70 47-60 43-45 3-3,5 Вбудовувані 82-85 60 54-60 4,5-5

  Вбудована модель

  Вбудована модель

  компактна модель

  компактна модель

  Міні-модель

  Міні-модель

  повнорозмірна модель

  повнорозмірна модель

  вузька модель

  Білизняний барабан найвужчих моделей з глибиною всього 32 см розрахований на прання 3,5 кг сухої білизни. Машинки з шириною і глибиною 60 см найпоширеніші. Вони вміщають 5-5,5 кг білизни. Це оптимальний варіант для частого прання у сім'ї з 3-4 чоловік.

  При ширині 60 см барабан може вміщати і 6 кг білизни. Але подумайте, чи зможете ви при кожному пранні повністю його заповнювати? Чи необхідна вам пральна машинка автомат з великим барабаном тільки заради сезонної прання виробів і ковдр? Міні-моделі, маючи компактні розміри, досить функціональні, однак, схильні до сильної вібрації під час віджиму через маленькій площі підстави.

  Зверніть увагу на наявність досить великого вбудованого противаги в такій моделі! Через нього вага машинки буде як у більш великогабаритних аналогів.

  Стандартні моделі, глибина яких 40-50 см, а висота 80 см можуть вміщати до 5,5 кг білизни і мають найбільший попит. Моделі фронтальних машин з глибиною і шириною 80 см зазвичай включають в себе функцію «сушки». Для якісної сушки білизни необхідний білизняний барабан більше, ніж просто для прання. Це призводить до укрупнення конструкції.

  Вибираючи пральну машину з шириною більше 60 см переконайтеся, що дверні прорізи більше 60 см в ширину! Інакше доведеться знімати лиштви з дверної коробки і бічні панелі з машинки. Розраховуючи ширину необхідного місця для пральної машини, пам'ятайте про необхідність повного відкриття люка на лицьовій панелі.

  Машини автомат вертикального типу завантаження

  Класифікація, розміри представлених варіантів.

  Габарити, см Висота Ширина Глибина Норма завантаження білизни, кг Великогабаритні 85-100 40 60 5,5-7 Стандартні 60-85 40 60 4,5-6 Габарити, см Висота Ширина Глибина Норма завантаження білизни, кг Великогабаритні 85-100 40 60 5,5-7 Стандартні 60-85 40 60 4,5-6

  Розміри вертикальної пральної машинки

  Моделі машин з вертикальним завантаженням виробляються в невеликому асортименті близько 100 моделей в порівнянні з 1000 моделей фронтальних машин. Це пов'язано з незмінними розмірами автомата, його загальним стандартним видом.

  Порівнюючи габарити, розміри машин з різною завантаженням білизни, відразу відзначаємо значну економічність простору по ширині у апаратів з вертикальним завантаженням. Їх ширина на 20 см менше ніж у горизонтальних аналогів. Тут вся справа в розташуванні крутиться барабана.

  У вертикальній конструкції барабан розташовується поздовжньо і кріпиться на двох бічних підшипниках. Деякі експерти вважають, що дві опори кріплення барабана - це технологічну перевагу перед машинами фронтального типу.

  Який може бути вага у різних моделей

  Всі характеристики пральної машинки-автомат в будь-якому випадку впливають на ще один параметр - її вага. Скільки важить стандартна модель машини-автомат? Середня вага пральної машини коливається від 50 до 60 кг. Він не сильно відрізняється у моделей мають різні габарити. Це залежить від того, що вага барабана, мотора і противаги у всіх конструкцій буде приблизно однаковим. Чим компактніше розміри пральної машини - тим більше противагу, який і «вирівнює» загальну статистику по вазі машини.

  Чим більше вага у пральної машини - тим тихіше і без вібрації вона буде працювати.

  Недоліки вузьких і компактних моделей

  Малогабаритна пральна машинка з'являється в будинку, де гостро стоїть питання вільного простору. І мабуть, це один з не багатьох аргументів на користь таких пральних машиною, так як заощадити на її придбання також не вийде.

  Мінуси роботи компактної пральної машинки:

  • ціна вище, ніж на стандартні машинки;
  • якість прання нижче рівня заявленого класу;
  • якість віджиму невисока через маленьких розмірів барабана;
  • кількість білизни, що завантажується не більше 3-3,5 кг, (двоспальний комплект постільної білизни в неї поміститься насилу, так як важить близько 3,5 кг);
  • підвищена вібрація при віджиманні;
  • високий рівень шуму;
  • швидкий знос деталей зважаючи підвищеної вібрації.

  Розміри різних моделей пральних машин

  Скільки може пропрацювати компактна машина? Це залежить від обсягів щоденного прання в ній.

  Про що необхідно знати при розміщенні машинки

  Вимоги до габаритів машинки безпосередньо залежать від приміщення, в якому вона буде розміщена.

  У новобудовах і асиметричних приміщеннях

  Якщо ви підбираєте пральну машину для квартири в новобудові або робите капітальний ремонт, то єдине до чого ви прівязани- це комунікації для підведення і зливу води. Тут розміри не мають важливу роль. Далі можна дати волю творчих ідей або зробити класичне компактне поєднання - фронтальна пральна машинка і підвісну шафу над нею. У шафі можна зберігати миючі, відбілюючі і дезінфікуючі засоби, які вам знадобляться в процесі прання.

  Розміщення всієї побутової хімії на верхніх полицях - рада досвідчених педіатрів! Виключіть у дитини можливість дістатися до цих засобів. Закривайте шафа на ключ!

  Варіанти незвичайного розміщення пральної машинки

  Дизайнери приміщень часто проектують асиметричні ванні з кутами НЕ 45%, а 50-70%. Погоджуючись на такий цікавий інтер'єр, запитайте: які речі будуть займати широкоугольную частина і як вони будуть там виглядати, чи дозволить ширина машинки розмістити її в цьому кутку? Для нових приватних будинків архітектори можуть спланувати окреме пральне приміщення, в якому буде розташована пральна машина, сушильна машина, прасувальна дошка.

  У стандартних ванних, площею до 4 м2

  У стандартній ванній кімнаті площею від 2,0 -3,0 м2 кожен сантиметр на рахунку! Машину найзручніше розташувати в кутку приміщення, якщо ширина простору більше 60 см. Чому більш? Додаткове відстань в 3-5 см при установці необхідно для розташування підводних шлангів і зливу. Враховувати потрібно також ширину плінтусів і розеток (2-5 см) через які дуже щільне розташування біля стіни неможливо.

  У таких невеликих приміщеннях оптимальніше всього скомпонувати фронтальну машину-автомат з компактною плоскою раковиною спеціальною конструкцією слива і сифона. Отвір зливу знаходиться на боковій стінці мийки. Ширина пральної машини-автомат повинна бути 60 см, так як накладні умивальники випускаються також шириною 60-61,5 см. Вище раковини можна повісити дзеркало або дзеркальну шафку з умивальними приладдям.

  Габарити пральних машин автомат

  Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні навіть 60 см у ванній, то зверніть свою увагу на моделі з вертикальним завантаженням. З шириною 40 см вони помістяться в самому затишному куточку. Над вертикальної машиною також можна повісити ванну меблі. Просто зробити це можна тільки вище рівня відкритої кришки машини.

  Прийнятний варіант розташування на кухні

  Коли установка пральної машини у ванній кімнаті неможлива, доводиться шукати інше приміщення. Зазвичай це кухня. На кухні також є всі комунікації щоб підключити пральний автомат.

  На кухні ширина і глибина машинки грають навіть більшу роль ніж у ванній. Ширина автомата критична для його ідеального поєднання з кухонним гарнітуром. Якщо ж все шафки на кухні вкриті суцільним стільницею, то тут підійде тільки фронтальна машина з шириною і глибиною рівної габаритам кухонних меблів. Висота ж повинна бути на 7-10 см нижче рівня стільниці.

  Розміри вбудованої моделі пральної машинки

  Який би тихою не була пральна машина рівень виробленого шуму від неї коливається в межах 55-75 децибел. Це прирівнюється до міського шуму в денний час. Тому розташовувати машину в безпосередній близькості від спальних кімнат не рекомендується.

  Але подумайте, чи зможете ви при кожному пранні повністю його заповнювати?
  Чи необхідна вам пральна машинка автомат з великим барабаном тільки заради сезонної прання виробів і ковдр?
  Скільки важить стандартна модель машини-автомат?
  Погоджуючись на такий цікавий інтер'єр, запитайте: які речі будуть займати широкоугольную частина і як вони будуть там виглядати, чи дозволить ширина машинки розмістити її в цьому кутку?
  Чому більш?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только