Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Розміри пральних машин автомат - що потрібно знати перед покупкою + Відео

  1. Фронтальні і вертикальні моделі: основні відмінності в габаритах
  2. Машини з фронтальним завантаженням - найбільш ходові
  3. Машини з вертикальним завантаженням - компактні і універсальні в установці
  4. Вибір пральної машини за розмірами: конкретні рекомендації
  5. Відео: Як вибрати пральну машину

  Буває, і нерідко, що придивилася в магазині модель пральної машини не вписується в невелику ванну кімнату або передпокій. На жаль - доводиться шукати щось більш компактне, орієнтуючись тепер в основному на габарити. Хоча розміри пральних машин і мають деякі стандарти, але все ж вони досить різноманітні. Більш того пральна машина це так техніка яку часто доводиться вибирати саме за габаритами а не по експлуатаційних характеристиках. Про те як же знайти ту, яка впевнено увійде в відведений для неї квартирний простір ми поговоримо в даній статті.

  Про те як же знайти ту, яка впевнено увійде в відведений для неї квартирний простір ми поговоримо в даній статті

  Фронтальні і вертикальні моделі: основні відмінності в габаритах

  Пральна машина має форму, близьку до паралелепіпеда, тому її габарити характеризують три величини: ширина, висота і глибина. Найчастіше беруть до уваги ширину, хоча і висота часом теж відіграє вагому роль. Наприклад, встановлюючи машину в кухні, її часто вбудовують під робочу площину. При цьому важливий кожен сантиметр висоти, доводиться навіть кришку знімати з машини, щоб вона добре вписалася у вбудовану меблі. А ще є варіант розміщення агрегату у ванній під раковиною - в цьому випадку стандартна висота пральної машини (85-90 см) явно не підійде. Потрібно брати нижчу компактну модель.

  Так що спочатку вирішіть, де ви поставите вашу майбутню машину. Чи буде це кухня, ванна, передпокій або, можливо, навіть вбудована шафа. Місце установки найчастіше служить підказкою, які розміри і який тип пральної машини краще віддати перевагу (вертикальний або фронтальний). Тепер докладніше поговоримо про те, наскільки відрізняються за розмірами моделі цих двох типів.

  Машини з фронтальним завантаженням - найбільш ходові

  Такі агрегати мають цілком звичний, класичний вид. Це щось подібне до білосніжної тумбочки з круглим прозорим люком на фасаді. Господині, які нещодавно отримали у володіння дане чудо техніки, в перший час не можуть відірватися від споглядання процесу прання. Видовище їх просто заворожує. Втім, оглядовий люк - ще й досить зручна річ, яка врятувала від води чимало цінних документів і купюр. Барабан такий СМ вміщує до 5 кг (іноді до 7 або 10 кг) білизни. А габарити пральних машин з фронтальним завантаженням досить-таки значні. Далі - про це докладно.

  Висота практично у всіх моделей стандартна - 85 см. Ширина найчастіше буває 60 см, але для малогабаритних квартир є варіанти і вужче (35 - 40 см). Тим, хто хоче заховати машинку під раковину, виробники теж пішли назустріч, випустивши нижчі (компактні) моделі. Правда, і білизни в них поміститься менше - від 3 до 5 кг, не більше того. Так що, вибираючи таку машину, подумайте, чи увійдуть до неї всі ваші речі для одного прання.

  Всі пральні машини фронтального типу можна розділити на:

  повнорозмірні

  повнорозмірні

  Висота: 85 - 90 см.

  Глибина: 60 см.

  Ширина: 60 см.

  Завантаження: 5 - 7 кг.

  вузькі

  вузькі

  Висота: 85 - 90 см.

  Глибина: 35 - 40 см.

  Ширина: 60 см.

  Завантаження: 3,5 - 5,2 кг.

  ультра вузькі

  ультра вузькі

  Висота: 85 - 90 см.

  Глибина: 32 - 35 см.

  Ширина: 60 см.

  Завантаження: 3,5 - 4 кг.

  компактні

  компактні

  Висота: 68 - 70 см.

  Глибина: 43 - 45 см.

  Ширина: 47 - 50 см.

  Завантаження: 3 кг.

  Фронтальний тип машинок вимагає наявності достатнього простору перед люком. Якщо його буде занадто мало, то виникнуть проблеми з закладанням брудного і витягуванням чистої білизни. Тому розташовуйте фронтальний механізм так, щоб можна було вільно до нього підійти і відкрити люк.

  Тому розташовуйте фронтальний механізм так, щоб можна було вільно до нього підійти і відкрити люк

  Машини з вертикальним завантаженням - компактні і універсальні в установці

  Люка зі скляним круглим «оком» у цих моделей немає, так що поспостерігати за вертінням білизни вам не доведеться. Зате речі завантажувати і вивантажувати - одне задоволення. Достатньо лише натиснути на клавішу-замок, і відкриється люк, розташований зверху над барабаном. Нахилятися для завантаження речей не потрібно, на відміну від фронтальних машин. А якщо у агрегату ще й функція «Drum Up» присутній, то при зупинці стулки барабана будуть чітко розташовуватися навпроти верхньої кришки. Це дуже зручно - значить, не доведеться докручувати барабан руками.

  Часто вертикальні пральні машини вибирають власники малогабаритних квартир. Їх приваблює компактність даних пристроїв: невелика (40 см) ширина пральної машини в поєднанні з 85-90 см висоти і 60 см глибини.

  Як бачите, вони менш широкі, ніж фронтальні моделі, однак у останніх бувають варіанти з маленькою глибиною (35 см і менше). Зате при вертикальній завантаженні не потрібно ні сантиметра додаткового простору з лицьового боку - адже кришка відкривається вгору. Тому і до стіни машину можна ставити будь-якою стороною, який вам зручно. Так що варіантів розміщення для окремо стоїть вертикальної моделі більше, ніж для моделі фронтального типу.

  Вирішивши купити собі машину-автомат, ви, звичайно ж, порівнюєте різні моделі за кількістю програм, функцій і всяких «корисностей». Не останню роль у виборі відіграють і габарити вподобаних пристроїв. Особливо для тих, хто живе в невеликому «хрущовці», наприклад. Суміщений санвузол не завжди дає можливість помістити в ньому повнорозмірну фронтальну СМ. А ось розміри пральних машин з вертикальним завантаженням (зокрема, їх невелика ширина) цілком дозволяють вписати їх в маленьке приміщення. Особливо з огляду на той факт, що такий агрегат навіть в самий кут можна засунути.

  Вибір пральної машини за розмірами: конкретні рекомендації

  Переважна більшість з продаються моделей для побутових потреб мають стандартні розміри (зазначені вище). Якщо ж у ваших планах відкрити власну пральню, то придивіться до більшим агрегатів - на ринку є і такі. Адже в них можна за один раз помістити набагато більше білизни, що значно економніше в плані витрати води, порошку і електрики.

  Але ми говоримо сьогодні про пристрої для домашнього користування. При їх виборі потрібно співвіднести розміри пральних машин-автоматів з вільним простором в квартирі. Чим цього простору більше, тим більше варіантів установки. Природно, грає роль і функціональність приладу - наявність достатньої кількості програм і режимів. Класичним місцем для установки машинки є ванна. Дійсно, це найзручніше: і вода поруч, і слив в каналізацію.

  Тому, у кого в будинку ще жодного разу не стояла машина-автомат, прийти до певного висновку досить складно. А коли місця в квартирі зовсім небагато, вибір часом стає зовсім скрутним.

  Декілька порад:

  Декілька порад:

  Рада # 1.

  Почніть з малого - ретельно виміряйте рулеткою вільне місце. При цьому необхідно врахувати невеликий запас - хоча б кілька сантиметрів.

  Рада # 2.

  Тепер візьміть рулетку і зробіть виміри всіх дверних прорізів, через які має нести покупку. Це і двері під'їзду, і квартирні, і міжкімнатні двері . Якщо ви бачите, що ширини не вистачає трохи, то на час зніміть косяки. Багатьох виручав цей простий прийом.

  Рада # 3.

  У кухні і ванній треба перевірити, чи не перешкодять водопровідні труби внести машинку. Або, можливо, труба не дасть встановити пристрій в облюбоване місце, «вкравши» кілька сантиметрів, яких-то і не вистачить, як на зло.

  Іноді буває, що пристрій вже куплено, а втиснути його в потрібне місце не вдається ніяк. Наприклад, висота пральної машини не дозволяє помістити її під трубою, або по ширині вона не вписується. Тоді ви можете піти по одному з двох шляхів:

  • Пошукайте інше місце для установки. Чи не лізе машина в ванну - спробуйте поставити її в кухні або в передпокої. Перший варіант зручніше в плані проведення комунікацій. У коридор же доведеться тягнути труби - і водопровідну, і каналізаційну.
  • Може трапитися і так, що для машинки місця в квартирі більше немає. Або, можливо, ви вважаєте всі інші варіанти непридатними для її установки. Тоді вихід один - звертайтеся туди, де купили агрегат. Можливо, вам підберуть більш компактну модель на заміну. Якщо не вийде, то попросіть повернути гроші.

  Відео: Як вибрати пральну машину

  Вам буде цікаво

  Оновлено: 22 липня 2018

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только