Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Розмір має значення: огляд пральних машин-гігантів

  Планка, після якої починається «підвищена завантаження» - 9 кг бавовняних речей. Саме стільки (або більше) повинна за один цикл прання «обробити» пральна машина, щоб, в контексті даного огляду, викликати у нас інтерес. Є такі пральні машини! Будемо знайомитися.

  Будемо знайомитися

  Якщо обсяги прання у вашій родині великі - прийшов час купити містку пральну машину!

  Hotpoint-Ariston Aqualtis AQLF 9D 69 U

  Італійців в Росії люблять. Вони нам будують заводи (згадайте хоча б ВАЗ і завод в Кірові, що випускав пральні машини «Вятка»), у них в Росії трапляються «неймовірні пригоди», ну і культура, звичайно - Фелліні, Пазоліні, Мастрояні, Софі Лорен, нарешті. А кухня? Паста, піца, капрезе, минестроне ... Навіть Москва - третій Рим. Загалом, італійців в Росії люблять. Люблять і італійську техніку.

  Hotpoint-Ariston Aqualtis AQLF 9D 69 U - саме італійська техніка, оскільки складання моделі здійснюється на Апеннінах. Максимальна місткість цієї пральної машини - 9 кг білизни. Нагадаємо, максимальний показник завжди вказується виробником для бавовняних речей, синтетики і шерсті в машину потрібно завантажувати відчутно менше. Для прання в Aqualtis AQLF 9D 69 U передбачено, мабуть, все, що можна. В тому сенсі, що є безліч опцій і програм для різних речей.

  Автоматична пральна машина Hotpoint-Ariston Aqualtis AQLF 9D 69 U .Габарити: висота - 85 см, ширина - 60, глибина - 65 см. Клас прання - А, клас віджиму - А (до 1600 об / хв, вибір інтенсивності, відміна віджимання).Клас енергоефективності - А +.Захист від протікання.Вартість - 30-35 тис. Рублів
  Крім стандартних програм прання, які є в будь-який пральній машині (різнотемпературних прання для бавовни, прання синтетики, вовни), є ще ручне прання вовняних речей (сертифікат Woolmark Platinum Care), дбайлива прання постільної білизни та рушників (програма Bad & Bath), дбайлива прання пухових і стегнах виробів (Duvet).Здатна пральна машина Aqualtis AQLF 9D 69 U також делікатно випрати шовкові речі (Silk), сорочки (Shirts), впорається вона і з джинсами (Jeans), не буде проблем і з якісної пранням дитячої білизни (Baby).Але і це ще не все.Передбачена можливість одночасного прання різнокольорових речей з різних тканин, при цьому вони не «сядуть» і не злиняють (програма Мix 30 - прання при температурі 30 ° С).

  Крім програм прання, користувач може активувати спеціальні опції. Це «Швидке прання» (для освіження ледь забрудненої білизни), «Додаткове полоскання», «Легке прасування». Варто також відзначити можливість парової обробки білизни. Ця опція - чудовий варіант для освіження різних речей без застосування миючих засобів (тобто без прання). Наприклад, для цього підійде короткий цикл «Освіжити», який за 20 хвилин парової обробки позбавить речі від запаху тютюну, диму, їжі та інших. Більш того, речам можна надати аромат ваших улюблених парфумів - для цього в комплекті поставки є спеціальні ароматізіруемие кульки (bubble). Парова обробка також може бути додана до деяких програм (наприклад, до «дитячої») для додаткової антибактеріальної обробки одягу.

  Немає проблем у Aqualtis AQLF 9D 69 U і з безпеку. Присутній блокування панелі управління пральної машини від дітей. Зрозуміло, під час прання блокується люк. Передбачений контроль піноутворення при пранні і дисбалансу барабана при віджиманні.

  Передбачений контроль піноутворення при пранні і дисбалансу барабана при віджиманні

  Панель управління автоматичної пральної машини Hotpoint-Ariston Aqualtis AQLF 9D 69 U

  BEKO WMB 91242 LC

  Ще один «девятікілограммовий» учасник огляду. Цього разу привіт зі спекотної Туреччини. Втім, цього літа «спекотна Туреччина» звучить якось не переконливо, погодьтеся. З огляду на наші місцеві погодні реалії. Так чи інакше, пральний автомат BEKO WMB 91242 LC збирається саме в цій прекрасній країні.

  Які у вас асоціації з Туреччиною? Напевно, різні. Але дехто, безсумнівно, згадає і про all inclusive. Банально, звичайно, але не у випадку з BEKO WMB 91242 LC . До функціоналу даної пральної машини це, мабуть, самий підходящий епітет. Програм прання - 16. Як і у випадку з Aqualtis AQLF 9D 69 U не зупинятимемося на «звичайних» програмах, які можна виявити в будь-який пральній машині. З «незвичайних» відзначимо суперкороткі програму (14 хвилин), економічну (прання при температурі води 20 ° С), цикл для темних речей, для речей дитячих. Mix 40 ° - це не «веселий» коктейль, а програма для речей з різних типів тканин. Є програма для пухових виробів, для вовни та інших «делікатних» (в тому числі «Ручне прання»).

  Є програма для пухових виробів, для вовни та інших «делікатних» (в тому числі «Ручне прання»)

  Автоматична пральна машина BEKO WMB 91242 LC .Габарити: 84 × 60 × 59 см, клас прання - А, клас віджиму - B, клас енергоефективності - А +.Захист від протікання.Вартість - близько 20 тис. Рублів

  Додаткові опції. Тут все також дуже не погано. Для сильно забруднених речей при необхідності можна використовувати замочування. Можлива також швидке прання, вона, на відміну від суперкороткій, триває близько півгодини. Є опція «Додаткове полоскання», «Легке прасування».

  Віджимання - до 1200 оборотів, з можливістю вибору меншої інтенсивності або повної його скасуванням. Є в BEKO WMB 91242 LC контроль дисбалансу барабана і піноутворення. За якісну і безпечну прання також «відповідає» індикатор відсутності води (перекритого крана), індикатор закритого люка (люк блокується), ворсовий фільтр (той самий, що зазвичай знаходиться в нижній частині пральної машини, його потрібно періодично викручувати і прочищати). Можливе блокування кнопок на панелі управління ( «захист від дітей»).

  Зовні пральна машина BEKO WMB 91242 LC виглядає досить просто, але цілком сучасно. Вона білого кольору, в середині панелі управління - темне «віконце» дисплея, інформація на який виводиться за допомогою жовтих символів. По периметру дисплея - кілька кнопок для активації додаткових опції, вибору «швидкості» віджиму, температури води при пранні, введення установок таймера відкладеного старту (до 24 год). Вибирати режими прання слід за допомогою круглого електронного програматора.

  Панель управління автоматичної пральної машини BEKO WMB 91242 LC

  BOSCH Logixx 10 WBB 24751 EU

  Переходимо до наступної вагової категорії. BOSCH Logixx 10 WBB 24751 EU вміщує до 10 кг бавовняних речей. Серйозний агрегат. Але мало вміщати 10 кг, потрібно ще ці 10 кг якісно відіпрати. Німці не стали «заморочуватися» занадто великою кількістю програм прання. Зрештою, пральній машині, ясна річ, абсолютно все одно, що вона стирає. Програма прання - це лише алгоритм, сукупність розрахованих фахівцями виробника «дій», що відбуваються всередині пральної машини: обертання барабана, способу подачі води, її температури, кількості полоскань і т.д. Таких алгоритмів в BOSCH Logixx 10 WBB 24751 EU реалізовано 12.

  Є різнотемпературні режими для бавовняних і лляних речей, для синтетики, програма для шовку та інших делікатних тканин (30 ° С), цикл для прання вовняних речей. Є й програма для речей зі змішаних тканин (Mix 30 ° С). Доступно також додаткове полоскання, попереднє прання для сильно забрудненої білизни, функція «Легке прасування», є можливість збільшити кількість води під час прання.


  Автоматична пральна машина BOSCH Logixx 10 WBB 24751 EU .Габарити: 93,7 × 68,7 × 76,7 см, клас прання - А, клас віджиму - B, клас енергоефективності - А. Захист від протікання.Вартість - 40-45 тис. Рублів.Модель буде продаватися до кінця 2010 року

  Відзначимо також, що 88-літровий барабан BOSCH Logixx WBB 24751 EU має всередині асиметричні захоплення спеціальної форми, встановлений він з нахилом 13 °. При обертанні барабана білизна переміщається відразу в трьох площинах (звідси і назва - 3D-барабан - нині модно все називати 3D). Така технологія позитивно позначається на якості прання.

  Віджимання здійснюється при обертанні барабана з інтенсивністю 1200 об / хв. Зрозуміло, віджимання можна скасувати або знизити його інтенсивність. Конструкція передбачає контроль дисбалансу барабана.

  управління BOSCH Logixx WBB 24751 EU здійснюється за допомогою «розумної» електроніки. Є дисплей. Панель управління цікава насамперед тим, що розташована в горизонтальній площині, на верхній панелі пральної машини, а не в площині вертикальної, збоку, як це буває у більшості моделей. Зручність тут в тому, що тепер не потрібно нахилятися перед «пральки». Зверху знаходиться навіть контейнер для миючих засобів.

  Ще одна відмінність BOSCH Logixx WBB 24751 EU від «звичних» пральних машин - форма завантажувального люка. Рамка люка має нестандартну форму і втоплена в передню стінку машини з виходом на верхню кромку. Люк також можна відкрити майже не нахиляючись, ручка розташована на рівні лотка для миючих засобів. Відзначимо також, що дана модель оснащена магнітним замком. Плюс в тому, що дверцята під час вже почалася прання можна відкрити, щоб довантажити речі або щось витягнути. Зрозуміло, такі дії можливі тільки на певному етапі прання, при невисокому рівні і температурі води в барабані. Передбачено і «аварійне» відкриття - для «порятунку» документів і цінних речей.

  Передбачено і «аварійне» відкриття - для «порятунку» документів і цінних речей

  завантажувальний люк BOSCH Logixx 10 WBB 24751 EU - нестандартний.Панель управління знаходиться в горизонтальній площині
  Уважний читач, безсумнівно, помітив, що в оповіданні про BOSCH Logixx WBB 24751 EU не визначена країна, де випускають модель (на відміну від всіх інших учасників огляду).Цьому є причина.На жаль, іменитий виробник відмовився надати ZOOM.CNews дану інформацію.Важко сказати, чому в концерні Bosch-Siemens (в даному випадку в російському представництві) приховують від народу місце народження своєї продукції.Може бути, соромляться того, що чимала частина техніки випускається на заводах в Китаї і Туреччині (не стверджуємо, що і дана пральна машина теж)?Однак так майже у всіх (і багато виробників, до речі, цього соромляться).Але ж контроль якості продукції однаково суворий на заводах Bosch по всьому світу, чи не так?Тоді до чого ця скритність?Закликаємо концерн відкинути непотрібне сором, бути більш відвертим з потенційними покупцями своєї продукції (адже наші матеріали читають в тому числі і вони).Якщо причина в іншому - було б цікаво зрозуміти в чому.Окреме прохання до читачів: якщо хтось із вас є щасливим володарем BOSCH Logixx WBB 24751 EU - вгамуєте нашу цікавість (зовсім не дозвільне!), Поділіться відомостями про місце складання моделі.Геть білі плями на прально-географічній карті світу!

  Whirlpool AWM 1011 (Eurostar)

  Здавалося б, куди ще більше? Виявляється - є куди. Якщо більше десяти - ось це гра! Вірніше, ось це справжня велике прання. Не дарма у Whirlpool AWM 1011 є «друге ім'я» - Eurostar. Її дійсно можна назвати європейською зіркою прання, адже місткість моделі - 11 кг білизни. Поставляється Eurostar і в Росію, прямо з Німеччини, де відбувається складання моделі.

  Програм прання у Whirlpool AWM 1011 - 15. Серед них спеціальна програма для великих речей, для спортивного одягу, для дамської білизни (взагалі-то вона для всіх делікатних речей), для прання речей з джинсової тканини. Є і сертифікована Woolmark програма для прання вовняних речей з маркуванням «придатне для прання в пральній машині» або «ручне прання». При активації опції «Легке прасування» прання проходить в (цитуємо виробника) «більш плавному ритмі», полоскання здійснюється в більшій кількості води, плюс менш інтенсивний віджим. Є і спеціальний антибактеріальний цикл (для дитячих речей, постільної білизни) - один з етапів прання проходить при температурі понад 80 ° С (можлива і прання при 95 ° С). Всього у пральної машини Whirlpool AWM 1011 п'ять температурних режимів прання (включаючи двадцятиградусний). Є контроль піноутворення.

  Автоматична пральна машина Whirlpool AWM 1011 (Eurostar) .Габарити: 97 × 60 × 70 см, клас прання - А, клас віджиму - B, клас енергоефективності - А +.Захист від протікання.Блокування панелі управління.Вартість - 45-50 тис. Рублів

  реалізована в Whirlpool AWM 1011 і технологія «Шосте почуття». Суть її зводиться до оптимізації при пранні витрати води, електрики і часу, для найкращої якості прання, дбайливого поводження з речами, і, в підсумку, для зручності користувача. Останньому потрібно тільки вибрати тип тканини, а електронні датчики пральної машини визначать кількість речей (завантаження), ступінь їх забруднення і на основі цих даних збудують оптимальний алгоритм програми прання.

  віджимає Whirlpool AWM 1011 з інтенсивністю до 1200 об / хв. Чи варто говорити, що віджимання можна скасувати або зробити менш «швидкісним». Електроніка контролює розподіл білизни в барабані (при віджиманні це особливо актуально). якщо Whirlpool AWM 1011 виявить дисбаланс - спробує його виправити за допомогою спеціального алгоритму обертання барабана.

  Відзначимо зовнішній вигляд Whirlpool AWM 1011 . У центрі панелі управління знаходиться круглий програматор, з його допомогою легко вибрати відповідний режим прання. Навколо нього розташовано декілька кнопок, в тому числі кнопка включення приладу. Дисплей і функціональні кнопки (вибір температури води, інтенсивності віджимання і т.д.) «відправлені» вправо (якщо стояти обличчям до Eurostar). На дисплеї в процесі роботи машини відображаються етапи прання, час до її закінчення (або до початку, якщо активований таймер відкладеного старту).

  Панель управління пральної машини Whirlpool AWM 1011 (Eurostar)

  Епілог

  «Девятікілограммовие» пральні машини випускають і інші виробники побутової техніки, не тільки позначені в огляді. Що до більш містких, то, в принципі, в огляді позначені майже всі моделі, які офіційно представлені в Росії. Майже, тому що допитливий читач, після недовгих пошуків в Інтернеті, зможе сказати, що виявив ще деякі моделі. Наприклад, під брендом Daewoo Electronics випускається декілька містких пральних машин із завантаженням 10 і 11 кг. Моделі є на російському сайті виробника, це дозволяє говорити про те, що представлені вони в Росії офіційно (цю інформацію підтвердили і в російському представництві Daewoo Electronics). У наступних матеріалах ми розповімо про них детальніше - в один огляд все не вмістити.

  В Samsung і LG нам повідомили, що компанії виробляють пральні машини зі збільшеною завантаженням, однак в Росію вони не поставляються. Є ще (можна знайти в вітчизняних Інтернет-магазинах) модель від Frigidaire із завантаженням до 12 кг, однак у російському представництві концерну Electrolux, якому нині належить цей бренд, заявили, що офіційно техніку Frigidaire в Росії концерн не продає.

  А кухня?
  Які у вас асоціації з Туреччиною?
  Може бути, соромляться того, що чимала частина техніки випускається на заводах в Китаї і Туреччині (не стверджуємо, що і дана пральна машина теж)?
  Але ж контроль якості продукції однаково суворий на заводах Bosch по всьому світу, чи не так?
  Тоді до чого ця скритність?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только