Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Який телевізор купити? Наші корисні поради

  1. Який телевізор купити? Наші корисні поради Відео версія статті Телевізори з функціями Smart TV,...
  2. Який розмір телевізора мені потрібен?
  3. Який тип телевізора мені краще купити?
  4. Як мені вибрати кращий бренд телевізора?
  5. Що таке Smart TV?
  6. Що таке телевізор з 3D?
  7. Що таке 4K телевізор?
  8. У який час краще купувати новий телевізор?
  9. ПОТОЧНИЙ РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ОСНОВІ НАШИХ ТЕСТІВ
  10. Який телевізор купити? Наші корисні поради
  11. Скільки мені доведеться заплатити?
  12. Який розмір телевізора мені потрібен?
  13. Який тип телевізора мені краще купити?
  14. Як мені вибрати кращий бренд телевізора?
  15. Що таке Smart TV?
  16. Що таке телевізор з 3D?
  17. Що таке 4K телевізор?
  18. У який час краще купувати новий телевізор?
  19. ПОТОЧНИЙ РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ОСНОВІ НАШИХ ТЕСТІВ
  20. Який телевізор купити? Наші корисні поради
  21. Скільки мені доведеться заплатити?
  22. Який розмір телевізора мені потрібен?
  23. Який тип телевізора мені краще купити?
  24. Як мені вибрати кращий бренд телевізора?
  25. Що таке Smart TV?
  26. Що таке телевізор з 3D?
  27. Що таке 4K телевізор?
  28. У який час краще купувати новий телевізор?
  29. ПОТОЧНИЙ РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ОСНОВІ НАШИХ ТЕСТІВ

  Який телевізор купити? Наші корисні поради

  Відео версія статті

  Телевізори з функціями Smart TV, 3D і 4K доступні в залежності від вашого бюджету, наше керівництво допоможе вам зорієнтуватися у всьому різноманітті і вибрати за найкращою ціною.

  Від дешевих телевізорів для спальні або студії до більше-екранних пристроїв, які дають відчуття присутності в кінотеатрі, існують сотні моделей, з яких можна і потрібно вибирати.

  Тоді як такий вибір сам по собі радує, знання того, що потрібно саме вам, допоможе полегшити прийняття рішення. Раз вже ви вибрали тип, розмір і ціновий діапазон, подивіться наші огляди телевізорів перед тим, як йти в магазин.

  Ми ретельно тестуємо кожен телевізор, щоб підібрати кращу модель для вас, ми нікого не рекламуємо, так що нашим оглядам можна довіряти.

  Скільки мені доведеться заплатити?

  Ціни на телевізори можуть починатися від 3 000 рублів і доходити до 6 000 000 рублів за моделі з величезними екранами. Ціни можуть відрізнятися навіть в межах одного розміру екрану, для моделей з діагоналлю екрана 32 дюйми ціна може бути від 10 000 рублів до 300 000 рублів.

  Телевізори хорошої якості з діагоналлю екрана 40-42 дюймів коштують в діапазоні 18 000 - 60 000 рублів, але вам доведеться заплатити більше, якщо ви хочете збільшити діагональ до 50-55 дюймів.

  Найкраще - це визначитися з бюджетом перед тим, як йти в магазин або вибирати модель в інтернеті, також радимо завжди відвідати кілька магазинів у пошуках кращого цінової пропозиції. З огляду на постійне зниження цін на телевізори, ви можете знайти краще рішення за ваші гроші, ніж ви думаєте.

  Який розмір телевізора мені потрібен?

  Це питання може викликати розбіжності в деяких сім'ях, але ви можете знайти відмінний телевізор в будь-якому розмірі, і більший - не завжди означає кращий. Найважливіший параметр, який потрібно врахувати при виборі розміру телевізора - це розмір кімнати, в яку ви плануєте його помістити.

  Якщо простір обмежений, то великий телевізор може просто не вміститися туди, куди ви хотіли. Зробіть точні виміри, і в магазині вам буде легше зробити вибір. Обмовимося, що на вибір розміру телевізора впливає не тільки відстань до нього, а й дозвіл зображення, кут перегляду і, звичайно, гострота зору.

  Дуже важливо підібрати оптимальну відстань саме для себе або в середньому для глядачів у вашому випадку. Дуже близьку відстань до телевізора може втомлювати зір, якщо ваші очі не можуть охопити всі зображення одним поглядом, і їм доводиться активно рухатися. Занадто велика відстань також призводить до зайвої напруги очей, так їм доводиться постійно вдивлятися, щоб побачити деталі зображення.

  Стосовно до вирішення зображення працює наступне правило. Якщо дозвіл низьке (наприклад, аналоговий сигнал від антени загального користування), то при близькій відстані до телевізора картинка складатиметься з видимих ​​пікселів, що не тільки робить зображення мізерним, але і додатково стомлює зір. Якщо дозвіл високе (FullHD), то його можна дивитися з більш близької відстані, ніж зображення з низьким розширенням, без зайвої напруги для очей через високої щільності пікселів.

  Щодо шкоди від занадто близького розташування телевізора скажімо, що з появою і широким поширенням рідкокристалічних (LCD), загроза негативного випромінювання значно знизилася в порівнянні з телевізорами перших поколінь на основі технології електронно-променевих труб (CRT), але все ж не варто цим нехтувати. І обов'язково майте на увазі - одним з основних джерел перенапруги для очей є зовсім не відстань до екрану, а його яскравість, тому намагайтеся уникати занадто яскравих налаштувань зображення.

  Ми ретельно проаналізували рекомендації різних експертів щодо оптимального співвідношення розміру екрану і відстані до нього від глядача, і з задоволенням представляємо вам спрощені узагальнюючі рекомендації, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Скористайтеся таблицею нижче, щоб дізнатися який розмір телевізора вам краще купити.

  Відстань до телевізора (в метрах)

  1.0

  1.5

  2.0

  2.5

  3.0

  3.5

  4.0

  4.5

  5.0

  Діагональ екрану (в дюймах) при перегляді

  Аналогового сигналу SD 720x526

  10-13

  15-20

  20-26

  25-33

  30-39

  35-46

  40-52

  45-59

  50-65

  Цифрового сигналу HD / DVD 1280x720 або 1366x768

  18-23

  27-35

  36-47

  45-59

  54-70

  63-82

  72-94

  81-105

  90-117

  Цифрового сигналу FullHD 1920x1080

  26-34

  39-51

  52-68

  65-85

  78-101

  91-118

  104-135

  117-152

  130-169

  Якщо ви сумніваєтеся в тому, який сигнал ви будете найчастіше дивитися, можна орієнтуватися на середні значення, відповідні цифрового сигналу HD / DVD, обведені для зручності в таблиці вище рамкою червоного кольору. Альтернативним способом без використання таблиці є просте правило: для середнього значення, відповідного HD / DVD сигналу слід помножити відстань до телевізора в метрах на 18 і на 23, таким чином, ви дізнаєтеся діапазон рекомендованих діагоналей телевізора в сантиметрах. Для повноти картини скажімо, що для аналогового SD сигналу відстань слід множити на 10 і 13, а для сигналу FullHD на 26 і 34. Цим правилом можна скористатися і в разі, якщо відстань до телевізора більше 5 метрів.

  Якщо вам важко орієнтуватися в дюймах, помножте значення діагоналі в дюймах на коефіцієнт 2.54, і ви отримаєте ту ж відстань, але вже в сантиметрах.

  Який тип телевізора мені краще купити?

  Телевізори з позначкою HD-ready коштують дешевше, ніж з позначкою Full HD або з позначкою HD Ready 1080p. Всі вони здатні програвати HD сигнал або, як його ще називають, сигнал високої чіткості від вашого провайдера телебачення, але Full HD тип дозволить вам також переглядати фільми у форматі Blu-ray, передають краще на сьогоднішній день якість зображення.

  Все більше телевізорів зараз можуть використовуватися як PVR (Personal Video Recorders) або персональні відеомагнітофони, якщо ви підключите до нього USB накопичувач, який дозволяє не тільки записувати цифрові телепрограми, а й ставити їх на паузу для подальшого повернення у режим бачення. Не всі телевізори, однак, надають PVR функцію однакової якості.

  Як мені вибрати кращий бренд телевізора?

  Величезний вибір телевізійних брендів існує на ринку, так як же з них вибрати?

  Samsung - лідер світового ринку телевізійної техніки, якого по п'ятах переслідує інший корейський виробник LG, і обидві компанії мають в своєму арсеналі як дешеві телевізори, так і супер-преміальні моделі з великими екранами і вартістю кілька сот тисяч рублів.

  Philips, Sony і Panasonic представлені менше, але також виробляють відмінні телевізори для різних бюджетів, і є хороший вибір у Toshiba і Sharp.

  Крім основних виробників телевізорів, згаданих вище, велика частка дешевих телевізорів зайнята невеликими виробниками, серед яких все частіше виявляються і самі магазини електроніки. Серед них можна побачити такі бренди, як Supra, Mystery, Рубін і інші. Ці телевізори часто відрізняються не тільки низькою ціною, але і більш низькою якістю в процесі нашого тестування.

  Прочитайте наші рекомендації по покупці кращих телевізійних брендів .

  Що таке Smart TV?

  Телевізори, які можна підключити до інтернету для програвання більшої кількості контенту в режимі реального часу (catch-up TV), участі в соціальних мережах (Fecebook), живого відео спілкування на великому екрані (Skype), перегляду великої кількості фільмів і передач як безкоштовних, так і за окрему плату. Smart TV стає більш і більш поширеним, проникаючи в більш дешеві моделі телевізорів з кожним роком, і такі телевізори тепер не обов'язково повинні коштувати цілий стан, але, звичайно, ви завжди можете вибрати модель без підтримки інтернету, якщо ця функція вам не потрібна.

  Для більшої інформації про Smart TV , Будь ласка, дивіться наше докладний посібник.

  Що таке телевізор з 3D?

  3D телевізори зараз набули досить широкого поширення; значна частка телевізорів, які ми тестуємо, мають вбудовану функцію 3D для перегляду фільмів або телевізійних програм. Ажіотаж навколо 3D телевізорів, що з'явився кілька років тому, потрохи вщух, але наявність такої можливості, як і раніше залишається привабливою і не варто тепер великих витрат.

  Щоб дізнатися докладніше про 3D функції , Перевірте наш путівник.

  Що таке 4K телевізор?

  Більшість людей вже мають HD (високої чіткості) телевізори у себе вдома, але багато хто продовжує мріяти про щось більше - телевізорі з 4K - або Ultra HD (UHD) - телевізорі з ультра-високою якістю зображення. Тепер такі телевізори вже доступні у продажу. Рівень деталізації картинки таких телевізорів в 4 рази вище, ніж у HD телевізорів (звідси, власне, і їх назва 4K), тому якість перегляду з таким телевізором переходить на новий рівень. Незважаючи на те, що ведеться активна робота над створенням контенту для перегляду в 4K Ultra HD форматі, поки існує не так багато фільмів і передач в даній якості.

  Для того, щоб дізнатися більше про 4K телевізорах , Перейдіть до нашого керівництва.

  У який час краще купувати новий телевізор?

  Кращий час купувати телевізор - коли він вам дійсно потрібен, але варто пам'ятати деякі тимчасові тренди, які склалися на ринку продажів.

  По-перше, середня ціна на телевізори неухильно падає з кожним роком протягом вже багатьох років.

  По-друге, за останні роки не було випадків зростання цін на телевізори або тимчасового скорочення цін від виробників з подальшим поверненням до більш високого рівня. Це аж ніяк не означає, що продавці електроніки не проводять такі тимчасові акції, тому кращі пропозиції виникають у тих чи інших продавців під час спеціальних цінових активностей протягом всього року, наприклад, в дні народження електронних мереж.

  По-третє, існують загальнонаціональні періоди, в які традиційно високий попит і велика ймовірність значного зниження цін: передноворічні свята, так звана «чорна п'ятниця» в листопаді, новорічні розпродажі в січні.

  Не останню роль в зниженні цін на телевізори грає щорічна зміна модельного ряду у всіх провідних виробників техніки. Нові моделі як правило мають кращі технічні характеристики і вперше з'являються у продажу, починаючи з березня і з більш дешевих моделей. Повністю продуктовий ряд змінюється до серпня-вересня. З появою новинок у виробників і продавців виникає гостра потреба розпродати телевізори минулого покоління для звільнення місця на складах і полицях магазинів, тому в періоди зміни поколінь варто очікувати зниження ціни. Якщо ви не женіться за останніми модними тенденціями, то в такі моменти ви можете придбати відмінний телевізор за доступною ціною.

  Але не забувайте, що розпродажі нерідко трапляються і на моделі не найкращої якості, про що знають виробники та продавці, але не завжди повідомляють це прямо покупцям, тому буде краще переконатися в якості обраного телевізора, ознайомившись з його оглядом, технічними характеристиками і тестами на сайті Техноконтроль.

  ПОТОЧНИЙ РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ОСНОВІ НАШИХ ТЕСТІВ

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: ДОРОЖЧЕ 60000р.

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: 30000 - 60000р.

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: 10000 - 30000р.  З повагою,
  команда Техноконтроль

  Який телевізор купити? Наші корисні поради

  Відео версія статті

  Телевізори з функціями Smart TV, 3D і 4K доступні в залежності від вашого бюджету, наше керівництво допоможе вам зорієнтуватися у всьому різноманітті і вибрати за найкращою ціною.

  Від дешевих телевізорів для спальні або студії до більше-екранних пристроїв, які дають відчуття присутності в кінотеатрі, існують сотні моделей, з яких можна і потрібно вибирати.

  Тоді як такий вибір сам по собі радує, знання того, що потрібно саме вам, допоможе полегшити прийняття рішення. Раз вже ви вибрали тип, розмір і ціновий діапазон, подивіться наші огляди телевізорів перед тим, як йти в магазин.

  Ми ретельно тестуємо кожен телевізор, щоб підібрати кращу модель для вас, ми нікого не рекламуємо, так що нашим оглядам можна довіряти.

  Скільки мені доведеться заплатити?

  Ціни на телевізори можуть починатися від 3 000 рублів і доходити до 6 000 000 рублів за моделі з величезними екранами. Ціни можуть відрізнятися навіть в межах одного розміру екрану, для моделей з діагоналлю екрана 32 дюйми ціна може бути від 10 000 рублів до 300 000 рублів.

  Телевізори хорошої якості з діагоналлю екрана 40-42 дюймів коштують в діапазоні 18 000 - 60 000 рублів, але вам доведеться заплатити більше, якщо ви хочете збільшити діагональ до 50-55 дюймів.

  Найкраще - це визначитися з бюджетом перед тим, як йти в магазин або вибирати модель в інтернеті, також радимо завжди відвідати кілька магазинів у пошуках кращого цінової пропозиції. З огляду на постійне зниження цін на телевізори, ви можете знайти краще рішення за ваші гроші, ніж ви думаєте.

  Який розмір телевізора мені потрібен?

  Це питання може викликати розбіжності в деяких сім'ях, але ви можете знайти відмінний телевізор в будь-якому розмірі, і більший - не завжди означає кращий. Найважливіший параметр, який потрібно врахувати при виборі розміру телевізора - це розмір кімнати, в яку ви плануєте його помістити.

  Якщо простір обмежений, то великий телевізор може просто не вміститися туди, куди ви хотіли. Зробіть точні виміри, і в магазині вам буде легше зробити вибір. Обмовимося, що на вибір розміру телевізора впливає не тільки відстань до нього, а й дозвіл зображення, кут перегляду і, звичайно, гострота зору.

  Дуже важливо підібрати оптимальну відстань саме для себе або в середньому для глядачів у вашому випадку. Дуже близьку відстань до телевізора може втомлювати зір, якщо ваші очі не можуть охопити всі зображення одним поглядом, і їм доводиться активно рухатися. Занадто велика відстань також призводить до зайвої напруги очей, так їм доводиться постійно вдивлятися, щоб побачити деталі зображення.

  Стосовно до вирішення зображення працює наступне правило. Якщо дозвіл низьке (наприклад, аналоговий сигнал від антени загального користування), то при близькій відстані до телевізора картинка складатиметься з видимих ​​пікселів, що не тільки робить зображення мізерним, але і додатково стомлює зір. Якщо дозвіл високе (FullHD), то його можна дивитися з більш близької відстані, ніж зображення з низьким розширенням, без зайвої напруги для очей через високої щільності пікселів.

  Щодо шкоди від занадто близького розташування телевізора скажімо, що з появою і широким поширенням рідкокристалічних (LCD), загроза негативного випромінювання значно знизилася в порівнянні з телевізорами перших поколінь на основі технології електронно-променевих труб (CRT), але все ж не варто цим нехтувати. І обов'язково майте на увазі - одним з основних джерел перенапруги для очей є зовсім не відстань до екрану, а його яскравість, тому намагайтеся уникати занадто яскравих налаштувань зображення.

  Ми ретельно проаналізували рекомендації різних експертів щодо оптимального співвідношення розміру екрану і відстані до нього від глядача, і з задоволенням представляємо вам спрощені узагальнюючі рекомендації, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Скористайтеся таблицею нижче, щоб дізнатися який розмір телевізора вам краще купити.

  Відстань до телевізора (в метрах)

  1.0

  1.5

  2.0

  2.5

  3.0

  3.5

  4.0

  4.5

  5.0

  Діагональ екрану (в дюймах) при перегляді

  Аналогового сигналу SD 720x526

  10-13

  15-20

  20-26

  25-33

  30-39

  35-46

  40-52

  45-59

  50-65

  Цифрового сигналу HD / DVD 1280x720 або 1366x768

  18-23

  27-35

  36-47

  45-59

  54-70

  63-82

  72-94

  81-105

  90-117

  Цифрового сигналу FullHD 1920x1080

  26-34

  39-51

  52-68

  65-85

  78-101

  91-118

  104-135

  117-152

  130-169

  Якщо ви сумніваєтеся в тому, який сигнал ви будете найчастіше дивитися, можна орієнтуватися на середні значення, відповідні цифрового сигналу HD / DVD, обведені для зручності в таблиці вище рамкою червоного кольору. Альтернативним способом без використання таблиці є просте правило: для середнього значення, відповідного HD / DVD сигналу слід помножити відстань до телевізора в метрах на 18 і на 23, таким чином, ви дізнаєтеся діапазон рекомендованих діагоналей телевізора в сантиметрах. Для повноти картини скажімо, що для аналогового SD сигналу відстань слід множити на 10 і 13, а для сигналу FullHD на 26 і 34. Цим правилом можна скористатися і в разі, якщо відстань до телевізора більше 5 метрів.

  Якщо вам важко орієнтуватися в дюймах, помножте значення діагоналі в дюймах на коефіцієнт 2.54, і ви отримаєте ту ж відстань, але вже в сантиметрах.

  Який тип телевізора мені краще купити?

  Телевізори з позначкою HD-ready коштують дешевше, ніж з позначкою Full HD або з позначкою HD Ready 1080p. Всі вони здатні програвати HD сигнал або, як його ще називають, сигнал високої чіткості від вашого провайдера телебачення, але Full HD тип дозволить вам також переглядати фільми у форматі Blu-ray, передають краще на сьогоднішній день якість зображення.

  Все більше телевізорів зараз можуть використовуватися як PVR (Personal Video Recorders) або персональні відеомагнітофони, якщо ви підключите до нього USB накопичувач, який дозволяє не тільки записувати цифрові телепрограми, а й ставити їх на паузу для подальшого повернення у режим бачення. Не всі телевізори, однак, надають PVR функцію однакової якості.

  Як мені вибрати кращий бренд телевізора?

  Величезний вибір телевізійних брендів існує на ринку, так як же з них вибрати?

  Samsung - лідер світового ринку телевізійної техніки, якого по п'ятах переслідує інший корейський виробник LG, і обидві компанії мають в своєму арсеналі як дешеві телевізори, так і супер-преміальні моделі з великими екранами і вартістю кілька сот тисяч рублів.

  Philips, Sony і Panasonic представлені менше, але також виробляють відмінні телевізори для різних бюджетів, і є хороший вибір у Toshiba і Sharp.

  Крім основних виробників телевізорів, згаданих вище, велика частка дешевих телевізорів зайнята невеликими виробниками, серед яких все частіше виявляються і самі магазини електроніки. Серед них можна побачити такі бренди, як Supra, Mystery, Рубін і інші. Ці телевізори часто відрізняються не тільки низькою ціною, але і більш низькою якістю в процесі нашого тестування.

  Прочитайте наші рекомендації по покупці кращих телевізійних брендів .

  Що таке Smart TV?

  Телевізори, які можна підключити до інтернету для програвання більшої кількості контенту в режимі реального часу (catch-up TV), участі в соціальних мережах (Fecebook), живого відео спілкування на великому екрані (Skype), перегляду великої кількості фільмів і передач як безкоштовних, так і за окрему плату. Smart TV стає більш і більш поширеним, проникаючи в більш дешеві моделі телевізорів з кожним роком, і такі телевізори тепер не обов'язково повинні коштувати цілий стан, але, звичайно, ви завжди можете вибрати модель без підтримки інтернету, якщо ця функція вам не потрібна.

  Для більшої інформації про Smart TV , Будь ласка, дивіться наше докладний посібник.

  Що таке телевізор з 3D?

  3D телевізори зараз набули досить широкого поширення; значна частка телевізорів, які ми тестуємо, мають вбудовану функцію 3D для перегляду фільмів або телевізійних програм. Ажіотаж навколо 3D телевізорів, що з'явився кілька років тому, потрохи вщух, але наявність такої можливості, як і раніше залишається привабливою і не варто тепер великих витрат.

  Щоб дізнатися докладніше про 3D функції , Перевірте наш путівник.

  Що таке 4K телевізор?

  Більшість людей вже мають HD (високої чіткості) телевізори у себе вдома, але багато хто продовжує мріяти про щось більше - телевізорі з 4K - або Ultra HD (UHD) - телевізорі з ультра-високою якістю зображення. Тепер такі телевізори вже доступні у продажу. Рівень деталізації картинки таких телевізорів в 4 рази вище, ніж у HD телевізорів (звідси, власне, і їх назва 4K), тому якість перегляду з таким телевізором переходить на новий рівень. Незважаючи на те, що ведеться активна робота над створенням контенту для перегляду в 4K Ultra HD форматі, поки існує не так багато фільмів і передач в даній якості.

  Для того, щоб дізнатися більше про 4K телевізорах , Перейдіть до нашого керівництва.

  У який час краще купувати новий телевізор?

  Кращий час купувати телевізор - коли він вам дійсно потрібен, але варто пам'ятати деякі тимчасові тренди, які склалися на ринку продажів.

  По-перше, середня ціна на телевізори неухильно падає з кожним роком протягом вже багатьох років.

  По-друге, за останні роки не було випадків зростання цін на телевізори або тимчасового скорочення цін від виробників з подальшим поверненням до більш високого рівня. Це аж ніяк не означає, що продавці електроніки не проводять такі тимчасові акції, тому кращі пропозиції виникають у тих чи інших продавців під час спеціальних цінових активностей протягом всього року, наприклад, в дні народження електронних мереж.

  По-третє, існують загальнонаціональні періоди, в які традиційно високий попит і велика ймовірність значного зниження цін: передноворічні свята, так звана «чорна п'ятниця» в листопаді, новорічні розпродажі в січні.

  Не останню роль в зниженні цін на телевізори грає щорічна зміна модельного ряду у всіх провідних виробників техніки. Нові моделі як правило мають кращі технічні характеристики і вперше з'являються у продажу, починаючи з березня і з більш дешевих моделей. Повністю продуктовий ряд змінюється до серпня-вересня. З появою новинок у виробників і продавців виникає гостра потреба розпродати телевізори минулого покоління для звільнення місця на складах і полицях магазинів, тому в періоди зміни поколінь варто очікувати зниження ціни. Якщо ви не женіться за останніми модними тенденціями, то в такі моменти ви можете придбати відмінний телевізор за доступною ціною.

  Але не забувайте, що розпродажі нерідко трапляються і на моделі не найкращої якості, про що знають виробники та продавці, але не завжди повідомляють це прямо покупцям, тому буде краще переконатися в якості обраного телевізора, ознайомившись з його оглядом, технічними характеристиками і тестами на сайті Техноконтроль.

  ПОТОЧНИЙ РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ОСНОВІ НАШИХ ТЕСТІВ

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: ДОРОЖЧЕ 60000р.

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: 30000 - 60000р.

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: 10000 - 30000р.  З повагою,
  команда Техноконтроль

  Який телевізор купити? Наші корисні поради

  Відео версія статті

  Телевізори з функціями Smart TV, 3D і 4K доступні в залежності від вашого бюджету, наше керівництво допоможе вам зорієнтуватися у всьому різноманітті і вибрати за найкращою ціною.

  Від дешевих телевізорів для спальні або студії до більше-екранних пристроїв, які дають відчуття присутності в кінотеатрі, існують сотні моделей, з яких можна і потрібно вибирати.

  Тоді як такий вибір сам по собі радує, знання того, що потрібно саме вам, допоможе полегшити прийняття рішення. Раз вже ви вибрали тип, розмір і ціновий діапазон, подивіться наші огляди телевізорів перед тим, як йти в магазин.

  Ми ретельно тестуємо кожен телевізор, щоб підібрати кращу модель для вас, ми нікого не рекламуємо, так що нашим оглядам можна довіряти.

  Скільки мені доведеться заплатити?

  Ціни на телевізори можуть починатися від 3 000 рублів і доходити до 6 000 000 рублів за моделі з величезними екранами. Ціни можуть відрізнятися навіть в межах одного розміру екрану, для моделей з діагоналлю екрана 32 дюйми ціна може бути від 10 000 рублів до 300 000 рублів.

  Телевізори хорошої якості з діагоналлю екрана 40-42 дюймів коштують в діапазоні 18 000 - 60 000 рублів, але вам доведеться заплатити більше, якщо ви хочете збільшити діагональ до 50-55 дюймів.

  Найкраще - це визначитися з бюджетом перед тим, як йти в магазин або вибирати модель в інтернеті, також радимо завжди відвідати кілька магазинів у пошуках кращого цінової пропозиції. З огляду на постійне зниження цін на телевізори, ви можете знайти краще рішення за ваші гроші, ніж ви думаєте.

  Який розмір телевізора мені потрібен?

  Це питання може викликати розбіжності в деяких сім'ях, але ви можете знайти відмінний телевізор в будь-якому розмірі, і більший - не завжди означає кращий. Найважливіший параметр, який потрібно врахувати при виборі розміру телевізора - це розмір кімнати, в яку ви плануєте його помістити.

  Якщо простір обмежений, то великий телевізор може просто не вміститися туди, куди ви хотіли. Зробіть точні виміри, і в магазині вам буде легше зробити вибір. Обмовимося, що на вибір розміру телевізора впливає не тільки відстань до нього, а й дозвіл зображення, кут перегляду і, звичайно, гострота зору.

  Дуже важливо підібрати оптимальну відстань саме для себе або в середньому для глядачів у вашому випадку. Дуже близьку відстань до телевізора може втомлювати зір, якщо ваші очі не можуть охопити всі зображення одним поглядом, і їм доводиться активно рухатися. Занадто велика відстань також призводить до зайвої напруги очей, так їм доводиться постійно вдивлятися, щоб побачити деталі зображення.

  Стосовно до вирішення зображення працює наступне правило. Якщо дозвіл низьке (наприклад, аналоговий сигнал від антени загального користування), то при близькій відстані до телевізора картинка складатиметься з видимих ​​пікселів, що не тільки робить зображення мізерним, але і додатково стомлює зір. Якщо дозвіл високе (FullHD), то його можна дивитися з більш близької відстані, ніж зображення з низьким розширенням, без зайвої напруги для очей через високої щільності пікселів.

  Щодо шкоди від занадто близького розташування телевізора скажімо, що з появою і широким поширенням рідкокристалічних (LCD), загроза негативного випромінювання значно знизилася в порівнянні з телевізорами перших поколінь на основі технології електронно-променевих труб (CRT), але все ж не варто цим нехтувати. І обов'язково майте на увазі - одним з основних джерел перенапруги для очей є зовсім не відстань до екрану, а його яскравість, тому намагайтеся уникати занадто яскравих налаштувань зображення.

  Ми ретельно проаналізували рекомендації різних експертів щодо оптимального співвідношення розміру екрану і відстані до нього від глядача, і з задоволенням представляємо вам спрощені узагальнюючі рекомендації, які допоможуть вам зробити правильний вибір. Скористайтеся таблицею нижче, щоб дізнатися який розмір телевізора вам краще купити.

  Відстань до телевізора (в метрах)

  1.0

  1.5

  2.0

  2.5

  3.0

  3.5

  4.0

  4.5

  5.0

  Діагональ екрану (в дюймах) при перегляді

  Аналогового сигналу SD 720x526

  10-13

  15-20

  20-26

  25-33

  30-39

  35-46

  40-52

  45-59

  50-65

  Цифрового сигналу HD / DVD 1280x720 або 1366x768

  18-23

  27-35

  36-47

  45-59

  54-70

  63-82

  72-94

  81-105

  90-117

  Цифрового сигналу FullHD 1920x1080

  26-34

  39-51

  52-68

  65-85

  78-101

  91-118

  104-135

  117-152

  130-169

  Якщо ви сумніваєтеся в тому, який сигнал ви будете найчастіше дивитися, можна орієнтуватися на середні значення, відповідні цифрового сигналу HD / DVD, обведені для зручності в таблиці вище рамкою червоного кольору. Альтернативним способом без використання таблиці є просте правило: для середнього значення, відповідного HD / DVD сигналу слід помножити відстань до телевізора в метрах на 18 і на 23, таким чином, ви дізнаєтеся діапазон рекомендованих діагоналей телевізора в сантиметрах. Для повноти картини скажімо, що для аналогового SD сигналу відстань слід множити на 10 і 13, а для сигналу FullHD на 26 і 34. Цим правилом можна скористатися і в разі, якщо відстань до телевізора більше 5 метрів.

  Якщо вам важко орієнтуватися в дюймах, помножте значення діагоналі в дюймах на коефіцієнт 2.54, і ви отримаєте ту ж відстань, але вже в сантиметрах.

  Який тип телевізора мені краще купити?

  Телевізори з позначкою HD-ready коштують дешевше, ніж з позначкою Full HD або з позначкою HD Ready 1080p. Всі вони здатні програвати HD сигнал або, як його ще називають, сигнал високої чіткості від вашого провайдера телебачення, але Full HD тип дозволить вам також переглядати фільми у форматі Blu-ray, передають краще на сьогоднішній день якість зображення.

  Все більше телевізорів зараз можуть використовуватися як PVR (Personal Video Recorders) або персональні відеомагнітофони, якщо ви підключите до нього USB накопичувач, який дозволяє не тільки записувати цифрові телепрограми, а й ставити їх на паузу для подальшого повернення у режим бачення. Не всі телевізори, однак, надають PVR функцію однакової якості.

  Як мені вибрати кращий бренд телевізора?

  Величезний вибір телевізійних брендів існує на ринку, так як же з них вибрати?

  Samsung - лідер світового ринку телевізійної техніки, якого по п'ятах переслідує інший корейський виробник LG, і обидві компанії мають в своєму арсеналі як дешеві телевізори, так і супер-преміальні моделі з великими екранами і вартістю кілька сот тисяч рублів.

  Philips, Sony і Panasonic представлені менше, але також виробляють відмінні телевізори для різних бюджетів, і є хороший вибір у Toshiba і Sharp.

  Крім основних виробників телевізорів, згаданих вище, велика частка дешевих телевізорів зайнята невеликими виробниками, серед яких все частіше виявляються і самі магазини електроніки. Серед них можна побачити такі бренди, як Supra, Mystery, Рубін і інші. Ці телевізори часто відрізняються не тільки низькою ціною, але і більш низькою якістю в процесі нашого тестування.

  Прочитайте наші рекомендації по покупці кращих телевізійних брендів .

  Що таке Smart TV?

  Телевізори, які можна підключити до інтернету для програвання більшої кількості контенту в режимі реального часу (catch-up TV), участі в соціальних мережах (Fecebook), живого відео спілкування на великому екрані (Skype), перегляду великої кількості фільмів і передач як безкоштовних, так і за окрему плату. Smart TV стає більш і більш поширеним, проникаючи в більш дешеві моделі телевізорів з кожним роком, і такі телевізори тепер не обов'язково повинні коштувати цілий стан, але, звичайно, ви завжди можете вибрати модель без підтримки інтернету, якщо ця функція вам не потрібна.

  Для більшої інформації про Smart TV , Будь ласка, дивіться наше докладний посібник.

  Що таке телевізор з 3D?

  3D телевізори зараз набули досить широкого поширення; значна частка телевізорів, які ми тестуємо, мають вбудовану функцію 3D для перегляду фільмів або телевізійних програм. Ажіотаж навколо 3D телевізорів, що з'явився кілька років тому, потрохи вщух, але наявність такої можливості, як і раніше залишається привабливою і не варто тепер великих витрат.

  Щоб дізнатися докладніше про 3D функції , Перевірте наш путівник.

  Що таке 4K телевізор?

  Більшість людей вже мають HD (високої чіткості) телевізори у себе вдома, але багато хто продовжує мріяти про щось більше - телевізорі з 4K - або Ultra HD (UHD) - телевізорі з ультра-високою якістю зображення. Тепер такі телевізори вже доступні у продажу. Рівень деталізації картинки таких телевізорів в 4 рази вище, ніж у HD телевізорів (звідси, власне, і їх назва 4K), тому якість перегляду з таким телевізором переходить на новий рівень. Незважаючи на те, що ведеться активна робота над створенням контенту для перегляду в 4K Ultra HD форматі, поки існує не так багато фільмів і передач в даній якості.

  Для того, щоб дізнатися більше про 4K телевізорах , Перейдіть до нашого керівництва.

  У який час краще купувати новий телевізор?

  Кращий час купувати телевізор - коли він вам дійсно потрібен, але варто пам'ятати деякі тимчасові тренди, які склалися на ринку продажів.

  По-перше, середня ціна на телевізори неухильно падає з кожним роком протягом вже багатьох років.

  По-друге, за останні роки не було випадків зростання цін на телевізори або тимчасового скорочення цін від виробників з подальшим поверненням до більш високого рівня. Це аж ніяк не означає, що продавці електроніки не проводять такі тимчасові акції, тому кращі пропозиції виникають у тих чи інших продавців під час спеціальних цінових активностей протягом всього року, наприклад, в дні народження електронних мереж.

  По-третє, існують загальнонаціональні періоди, в які традиційно високий попит і велика ймовірність значного зниження цін: передноворічні свята, так звана «чорна п'ятниця» в листопаді, новорічні розпродажі в січні.

  Не останню роль в зниженні цін на телевізори грає щорічна зміна модельного ряду у всіх провідних виробників техніки. Нові моделі як правило мають кращі технічні характеристики і вперше з'являються у продажу, починаючи з березня і з більш дешевих моделей. Повністю продуктовий ряд змінюється до серпня-вересня. З появою новинок у виробників і продавців виникає гостра потреба розпродати телевізори минулого покоління для звільнення місця на складах і полицях магазинів, тому в періоди зміни поколінь варто очікувати зниження ціни. Якщо ви не женіться за останніми модними тенденціями, то в такі моменти ви можете придбати відмінний телевізор за доступною ціною.

  Але не забувайте, що розпродажі нерідко трапляються і на моделі не найкращої якості, про що знають виробники та продавці, але не завжди повідомляють це прямо покупцям, тому буде краще переконатися в якості обраного телевізора, ознайомившись з його оглядом, технічними характеристиками і тестами на сайті Техноконтроль.

  ПОТОЧНИЙ РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ НА ОСНОВІ НАШИХ ТЕСТІВ

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: ДОРОЖЧЕ 60000р.

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: 30000 - 60000р.

  РЕЙТИНГ ТЕЛЕВИЗОРОВ: 10000 - 30000р.  З повагою,
  команда Техноконтроль

  Який телевізор купити?
  Який розмір телевізора мені потрібен?
  Який тип телевізора мені краще купити?
  Як мені вибрати кращий бренд телевізора?
  Що таке Smart TV?
  Що таке телевізор з 3D?
  Що таке 4K телевізор?
  У який час краще купувати новий телевізор?
  Який розмір телевізора мені потрібен?
  Який тип телевізора мені краще купити?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только