Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати вертикальну пральну машину: розміри, клас віджиму і енергозбереження

  1. Критерії вибору вертикальної пральки
  2. Як влаштовані моделі з вертикальним завантаженням?
  3. Розміри «вертікалок»
  4. Місткість вертикальних моделей
  5. Клас віджиму і енергозбереження
  6. Рівень шуму
  7. Моделі з вбудованою сушкою
  8. Особливості та переваги пральних машин Electrolux
  9. Технологія Eco-Valve
  10. Режим нічного прання
  11. Функція полегшеної прасування
  12. Технологія Fuzzy Control
  13. Покращене полоскання Total Exchange
  14. Технологія прання Direct Spray
  15. Охолодження води після прання
  16. посилене полоскання
  17. Програма «Коротка прання»

  Напевно, ніколи не вщухнуть суперечки про те, яка пральна машина краще: вертикальна або фронтальна, але для невеликих приміщень вибір очевидний. Пристрій з верхнім завантаженням набагато компактніші, тому його купують власники малогабаритних квартир. Проте багато користувачів згодом настільки звикають до цих зручним пралка, що навіть при поліпшенні житлових умов віддають перевагу саме цьому виду техніки.

  Критерії вибору вертикальної пральки

  Фахівці сходяться на думці, що високі температури практично не приносять користі при пранні. Більшість порошків і рідин створені на базі ензимів, які ефективно усувають забруднення в температурному діапазоні до 60 ° С. Користувачі також відзначають, що практично не використовують високотемпературні режими з міркувань дбайливого ставлення до речей і внаслідок високої витрати електроенергії.

  Не має сенсу також вибирати вертикальну пральну машину з дуже високою швидкістю віджиму. Оптимальним показником є ​​1200 оборотів в хвилину. Перевищення цього значення на якість віджиму практично не впливає, зате вартість такого агрегату буде значно вище. І це не дивно, адже для забезпечення високих обертів потрібні досконаліші комплектуючі, могутніше двигун, надійніше кріплення і якісніше балансування.

  Крім того, що пральна машина з вертикальним завантаженням, що має високі швидкість віджиму і температурні режими, коштує на порядок дорожче, при пранні в таких умовах речі зношуються значно швидше. В іншому ж вибір техніки залежить від габаритних розмірів, місткості, ціни, бренду і наявності всіх необхідних програм і функцій.

  Як влаштовані моделі з вертикальним завантаженням?

  Пристрій вертикальних агрегатів відрізняється від фронтальних насамперед кріпленням барабана. Він закріплений на двох підшипниках, розташованих з боків, тоді як в пралку з дверцятами підшипники розташовані ззаду.

  Устаткування з верхнім завантаженням не має вікна, через яке можна спостерігати за процесом прання. Для завантаження білизни бічна сторона барабана обладнана стулками, що замикаються механічним замком. Вони легко розкриваються легким натисканням на кнопку.

  Деякі «просунуті» пральні машини влаштовані таким чином, що після закінчення прання барабан зупиняється стулками вгору. Ці так звані системи паркування дуже полегшують життя користувачеві, оскільки немає необхідності кожного разу прокручувати барабан.

  Завантажувач виготовляється з високоякісної нержавіючої сталі, бак може бути виконаний з композитних матеріалів, спеціального пластика або тієї ж нержавійки. Остання застосовується тільки в моделях преміум-класу, які коштують недешево.

  У пралку з верхнім завантаженням зручніше завантажувати білизну, оскільки нагинатися при цьому не потрібно. Це істотний плюс, особливо для літніх людей. В іншому ж «вертикалка» має схожу конструкцію з апаратом фронтального типу, відмінності полягають лише в розташуванні барабана, елементів управління, відсутності двері. Останній аргумент часто стає вирішальним на користь вертикальної пральної машини при виборі агрегату для маленького приміщення. Немає необхідності передбачати резерв простору для розкриття дверцята.

  Розміри «вертікалок»

  Габарити стиралок з верхнім завантаженням відрізняються від фронтальної техніки. Ширина агрегатів становить 40-45 см, тому їх називають вузькими пральними машинами. Глибина, як правило, - 60 см. З одного боку може здатися, що це зовсім немаленький розмір, проте слід враховувати, що простір для відкриття дверець не потрібно.

  Висота агрегатів становить 85 см. Перевагою такої машинки є те, що її можна встановити в самий тісний кут приміщення і впритул поставити до неї меблі. Недоліком - неможливість вбудувати техніку під кухонну стільницю або у ванній під раковину, оскільки повинен бути вільний доступ до верхньої кришки.

  Місткість вертикальних моделей

  При виборі пральної машини будь-який користувач обов'язково звертає увагу на обсяг барабана. Оптимальним для побутових потреб вважається техніка, яка здатна вмістити 5-7 кг білизни, однак є агрегати з завантаженням 3-4 кг і більше 7 кг.

  Кількість білизни, що завантажується дуже важливо, при цьому слід враховувати, що бажано уникати завантаження як дуже великого, так і занадто малу кількість речей. Далеко не всі виробники вказують мінімальну вагу, роблячи акцент на тому, що при пранні в малих обсягах користувач неекономно витрачає електроенергію.

  Однак є тут і інша сторона медалі - безпека техніки. Справа в тому, що при віджиманні на високих оборотах дуже важливо, щоб білизна рівномірно розподілилося по барабану. В іншому випадку незбалансований завантажувач буде вібрувати з більшою силою, що з часом може призвести до утворення мікротріщин і виходу з ладу підшипників. Ось чому існує негласне обмеження в 1 кг - це мінімально допустима вага. При занадто великому завантаженні білизна недостатньо добре відіпрати, тому утрамбовувати барабан також не слід.

  Клас віджиму і енергозбереження

  Напевно, ніколи не вщухнуть суперечки про те, яка пральна машина краще: вертикальна або фронтальна, але для невеликих приміщень вибір очевидний

  Чим вище ці показники, тим якісніше агрегат віджимає білизну і витрачає менше електроенергії. Класи віджиму і енергозбереження позначаються буквами: A, B, C, D, E, F, G. Всі сучасні агрегати мають клас не нижче А. Найпередовіші моделі - А +, А ++ і А +++ (в цьому випадку мова йде про енергоспоживання).

  Рівень шуму

  Це показник є також важливим, особливо якщо пристрій коштує на кухні, де може працювати витяжка, холодильник і інша побутова техніка. Такий «ансамбль» створить некомфортні умови перебування в приміщенні. Тому при виборі обладнання завжди слід звертати увагу на рівень шуму і купувати найтихішу пральну машину, яку може дозволити бюджет.

  Гучність при роботі залежить від матеріалів агрегату і якості збірки. Рівень шуму при пранні не повинен перевищувати 55 дБ, при віджиманні - 70 дБ. Для того щоб орієнтуватися в цифрах, наведемо приклад: 40 дБ - середня гучність людської мови, 50 дБ - звуковий фон офісного приміщення, 80 дБ - шум насиченого вуличного руху.

  Моделі з вбудованою сушкою

  головна відмінність пральної машини з функцією сушки від звичайного агрегату полягає в наявності додаткового Тена. Основний нагрівальний елемент зазвичай розташований в нижній частині пральки між барабаном і баком і служить для нагріву води. Другий необхідний для того, щоб нагріти повітря, який за спеціальним повітропроводу нагнітається в бак машинки.

  Принцип сушіння гранично простий. Гаряче повітря проходить через вологу білизну і вбирає в себе вологу. Барабан при цьому поперемінно обертається в різні боки з невисокою швидкістю, завдяки чому просушування здійснюється більш рівномірно. Після цього волога конденсується в спеціальному резервуарі.

  У більшості моделей сушка здійснюється за таймером. Час при цьому задає сам користувач, виходячи з особистого досвіду. Відпрацювавши належний час, пральна машина відключається. Втім, сьогодні вже є в продажу «просунуті» апарати для прання білизни, які забезпечують автоматичну сушку до певної залишкової вологості. За допомогою спеціальної системи, заміряли температуру і вологість повітря, визначається ступінь вологості самих речей. Як тільки її значення збігається з заданим, сушка припиняється.

  При використанні комбінованих прально-сушильних апаратів слід враховувати одну особливість - вони здатні висушити не більше половини білизни від максимально допустимого для прання. Якщо агрегат за один цикл здатен відіпрати до семи кілограм, то висушити він зможе не більше трьох з половиною (мова, природно, йде про сухій вазі). Виходить, що навіть якщо техніка і зможе вмістити всі речі, якісно висушити - немає. Це слід враховувати при плануванні прання.

  Особливості та переваги пральних машин Electrolux

  Вертикальні агрегати цього виробника зі Швеції на сьогоднішній день займають лідируючі позиції на ринку побутової техніки. Мільйони користувачів у всьому світі використовують таке обладнання на протязі довгих років і відгукуються про нього тільки позитивно.

  головною особливістю вертикальних пральних машин Electrolux є якість збірки. Всі прилади проходять цілий ряд жорстких тестів по кожному з параметрів. Це дозволяє виробникові оцінити характеристики кожної моделі і її працездатність до того, як обладнання потрапить до кінцевого споживача.

  Серед інших переваг пральних машин-автомат Electrolux слід зазначити їх високотехнологічність. Завдяки наявності датчиків і електронних систем, які керують кожним режимом прання, а також впровадження сучасних технологій якість прання покращився в рази.

  Наявність додаткових програм і конструктивних особливостей, яких немає в техніці інших виробників, - основна перевага пральних машин Електролюкс з вертикальним завантаженням. Розглянемо більш докладно основні режими і функції обладнання бренду.

  Технологія Eco-Valve

  Функція забезпечує більш ефективне прання і полоскання. При цьому значно заощаджуються вода і порошок, не допускається змішування чистої рідини в баку з брудною водою зливної системи.

  Технологія Eco-Valve Electrolux заснована на роботі спеціального клапана, щільно закриває зливний отвір завантажувального бака під час прання і полоскання білизни. Клапан являє собою кульку і розміщений в камері поплавця в місці з'єднання бака і зливної труби. При наливанні води кулька спливає, прикриваючи собою отвір зливу під час полоскання або прання, а при включенні зливний помпи відкриває його.

  Як результат, пральний порошок в шлангу не осідає і використовується максимально. Завдяки технології Eco-Valve кожен процес ополіскування здійснюється стовідсотково чистою водою.

  Режим нічного прання

  За допомогою цієї програми можна випрати білизну, добре при цьому виспавшись. Режим нічного прання дозволяє запустити прання, минаючи всі стадії віджимання. Робота агрегату здійснюється максимально тихо, тому його можна включити навіть пізно вночі, коли всі сплять. З програми нічного прання автоматично виключаються будь-які стадії віджиму, навіть проміжні, які зазвичай виконуються між полосканнями. Однак для того, щоб видалити весь порошок після прання, кількість полоскань в кінцевому рахунку збільшується. В самому кінці режиму нічного прання пральна машина залишить воду в баку від останнього полоскання, щоб білизна не пом'ялося. Коли користувач прокинеться, все, що йому необхідно зробити, - включити програму віджимання.

  Функція полегшеної прасування

  Машинки Electrolux з цією функцією не беруть під речі сильному сминанию під час роботи центрифуги, що забезпечує легку подальшу прасування. Складки при цьому несильні, їх можна усунути за допомогою праски без відпарювання. Це дуже корисна опція, значно полегшує життя господаркам, оскільки:

  1. Речі, випрані з використанням функції полегшеної прасування, гладяться набагато легше, особливо це стосується джинсової тканини.
  2. Білизна менше мнеться і перекручується, термін його служби збільшується.
  3. Функція легкого прасування дозволяє економно витрачати електроенергію, за рахунок зменшення часу застосування праски і отпарівателя.

  Технологія Fuzzy Control

  Агрегати Electrolux останніх моделей оснащені інтелектуальним режимом. Суть його полягає в тому, що центральний процесор збирає інформацію про поточний стан датчиків, які контролюють: кількість води, її температуру, вага білизни, етапи прання, тип тканини, процеси всередині завантажувального барабана. На підставі цих даних приймається оптимальне рішення про вибір програми. Користувачеві немає необхідності вникати в суть процесу, технологія Fuzzy Control все зробить самостійно.

  Один з режимів цієї технології - контроль піноутворення. Якщо користувач насипав в контейнер занадто велика кількість порошку або скористався засобом, що не призначені для пральних машин-автоматів, в пристрої утворюється надмірна кількість піни, яка буде прагнути потекти через край. Стиралка з контролем піноутворення самостійно зіллє пінну воду і набере чисту.

  Контроль дисбалансу також входить до складу технології Fuzzy Control. Машинка рівномірно розподіляє білизну по всьому барабану за допомогою реверсивних рухів. Така функція покращує якість прання і збільшує експлуатаційний період агрегату.

  Крім цього, система Fuzzy Logic здатна визначити рівень забруднення речей за ступенем насичення води брудними частинками. Після цього інформація надходить в центральний процесор пральної машини, і відбувається розрахунок часу на прання. Чим сильніші і жирні забруднення, тим процес буде виконуватися довше.

  Покращене полоскання Total Exchange

  Завдяки цій сучасній системі кожен процес ополіскування відбувається максимально ефективно. Режим полоскання Total Exchange забезпечує рівномірні напори чистої води, що дозволяє навіть повністю завантажений бак ретельно обдати рідиною. Таким чином, речі при кожному циклі будуть полоскати в ідеальних умовах.

  Технологія прання Direct Spray

  Ця функція, розроблена інженерами Electrolux, має якісну відмінність від інших методів машинного прання. В процесі роботи агрегату речі не просто знаходяться в воді, а постійно просочуються миючим розчином, який розбризкується під тиском, завдяки чому волокна тканин не ушкоджуються. Максимально ефективна робота і делікатний догляд за білизною забезпечується мікропроцесорним управлінням кількості води, що дозволяє домогтися оптимального тертя між волокнами.

  Охолодження води після прання

  Усе пральні машини Electrolux оснащені цією функцією. Вода охолоджується перед зливом в каналізацію, що дозволяє уникнути «температурного шоку» каналізаційних труб, зменшуючи їх знос. Якщо дренаж передбачений в ванну, охолодження води не дозволить з часом утворюватися мікротріщин емалі.

  посилене полоскання

  В останніх моделях Electrolux функція додаткового полоскання вдосконалена. Режим посиленого полоскання можна вибрати в будь-який момент: як до старту програми, так і на останній її стадії. Функція передбачає два додаткових полоскання для синтетичних і бавовняних тканин.

  Програма «Коротка прання»

  Ця опція рекомендується для злегка забруднених речей. Час роботи агрегату при цьому може складати від 8 до 64 хвилин і обумовлюється температурою води і видом тканини. Витрата електроенергії і води при цьому істотно скорочується.

  [/ Aling]

  Як влаштовані моделі з вертикальним завантаженням?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только