Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому? | myblaze.ru

  1. Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому? На сьогоднішній день розвиток телевізорів відбувається...
  2. Плазмові панелі
  3. характеристики телевізорів
  4. роздільна здатність дисплея
  5. Яскравість і контрастність
  6. Час відгуку
  7. Кути огляду екрану
  8. Звукова система
  9. Інтерфейси і роз'єми
  10. Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому?
  11. види екранів
  12. Плазмові панелі
  13. характеристики телевізорів
  14. роздільна здатність дисплея
  15. Яскравість і контрастність
  16. Час відповіді
  17. Кути огляду екрану
  18. Звукова система
  19. Інтерфейси і роз'єми
  20. Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому?
  21. види екранів
  22. Плазмові панелі
  23. характеристики телевізорів
  24. роздільна здатність дисплея
  25. Яскравість і контрастність
  26. Час відповіді
  27. Кути огляду екрану
  28. Звукова система
  29. Інтерфейси і роз'єми

  Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому?

  На сьогоднішній день розвиток телевізорів відбувається так само стрімко, як і комп'ютерів. З'являються все нові і нові технології. В таких умовах інформація дуже швидко застаріває, і поради щодо вибору ТВ, які працювали вчора, можуть бути марними вже сьогодні. Важливо вміти орієнтуватися у всьому цьому різноманітті виробників, адже дуже часто буває так, що для залучення покупців вони йдуть на різні хитрощі. Існує безліч моделей, які на перший погляд не відрізняються один від одного. Але не хвилюйтеся, ця стаття внесе ясність в ситуацію. Після її прочитання ви зможете самостійно піти в магазин і усвідомлено вибрати саме ту модель телевізора, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

  Вибір може залежати від безлічі параметрів
  Вибір може залежати від безлічі параметрів. тут, як і з комп'ютером , Все залежить від ваших потреб. Потрібно визначитися, чи будете ви дивитися на ньому фільми високої чіткості або ж звичайні випуски новин; чи потрібно вам підтримка цифрових каналів; чи будете ви підключати телевізор до комп'ютера за допомогою роз'ємів HDMI або Ethernet; дивитися фотографії і фільми з зовнішніх жорстких дисків або USB накопичувачів . Від цього і залежить ціна майбутнього устрою, його розміри і набір функцій. Але, про все по порядку.

  Для початку, давайте визначимося з видами екрану. Природно, ми не будемо розглядати ЕПТ телевізори, як це робиться на більшості сайтів. Вони абсолютно безнадійно застаріли, і ця технологія абсолютно не затребувана. На сьогоднішній день вам доведеться вибирати лише між двома реально успішними видами екранів: Рідкокристалічні (LCD екраном) і плазмові. Кожен з них гарний по-своєму, тому має сенс розібратися в питанні більш детально.

  види екранів

  Рідкокристалічний дисплей (або LCD, ЖК)

  Найпоширеніша технологія на сьогодні. До складу такого екрану телевізора входить матриця і підсвічування. При цьому матриця являє собою дрібну сітку з пікселів, кожен з яких, відповідно, складається з субпікселів (червоного, зеленого і синього). Для формування картинки використовується властивість кристалів у матриці - під впливом електричного поля вони здатні змінювати своє положення, тим самим, то відкриваючи, то закриваючи світло від лампи підсвічування, що знаходиться позаду матриці.
  Найпоширеніша технологія на сьогодні
  Схема пікселя:

  Спеціальна мікросхема управляє прозорістю субпикселей. Якщо всі три будуть повністю прозорі, то колір всього пікселя буде білим, якщо всі три субпікселя непрозорі - піксель чорний. Для формування інших квітів і їх відтінків мікросхема змішує червоний, зелений і синій в певній пропорції.
  Спеціальна мікросхема управляє прозорістю субпикселей
  При використанні такого алгоритму є кілька недоліків. Один з них - установка потужних ламп для підсвічування в повному обсязі прозорою матриці. Чим яскравіше підсвічування, тим яскравіше картинка. Що, в свою чергу, тягне за собою збільшення енергоспоживання і ціни телевізора. Другий недолік - нездатність досягти ідеально чорного кольору, так як матриця не може повністю перекривати потужні потоки світла. І якщо з першою проблемою можна частково впоратися шляхом застосування LED підсвічування , То друга проблема досі актуальна. Раніше також існувала проблема з кутами огляду, але в сучасних моделях в цьому напрямку вже виконана величезна робота, і на сьогоднішній день ситуація задовільна.

  До плюсів технології рідкокристалічних екранів можна віднести в першу чергу дешевизну і величезний вибір моделей. Кожен зможе підібрати гідний телевізор, який буде йому по кишені. Такі дисплеї володіють досить хорошою контрастністю (від 500: 1 до 1 000 000: 1) і яскравістю (250-1500 кд / м2). Завдяки LED підсвічуванню, про яку згадувалося вище, вдається знизити енергоспоживання ЖК телевізорів, а сама технологія передбачає застосування матриць маленької товщини. Такі екрани виходять легкими, і їх можна без побоювань кріпити прямо на стіну.

  В цілому рідкокристалічні дисплеї є дуже вдалими. Їх єдина альтернатива на сьогодні - плазмові телевізори, які мають як ряд переваг, так і кілька недоліків.
  [ зміст ]

  Плазмові панелі

  Плазмовий телевізор являє собою матрицю з маленьких герметичних секцій, кожна з яких наповнена ксеноном або ж неоном. Спеціальні прозорі електроди подають на осередки електричний струм такої сили, що газ усередині секції переходить в стан плазми, випромінюючи при цьому ультрафіолет. Він потрапляє на люмінофор, який нанесений на стінку комірки і, в залежності від складу, світиться червоним, зеленим або синім кольором. Відповідно, чим вище напруга, що подається на електрод і осередок, тим сильніше вона світиться. При змішуванні трьох кольорів ми отримуємо будь-які відтінки, які потрібно.
  Плазмовий телевізор являє собою матрицю з маленьких герметичних секцій, кожна з яких наповнена ксеноном або ж неоном
  Такі телевізори відрізняються відмінною якістю картинки: насиченими і яскравими квітами, високою контрастністю. Все це закладено технологією. Осередок в неактивному стані, тобто коли на неї не подається напруга, є повністю чорною, на відміну від пікселя в РК-дисплеї. А при наявності напруги її світло проходить крізь матрицю безперешкодно, отже, відрізняється високою інтенсивністю. За яскравості картинки плазмові телевізори перевершують РК-дисплеї приблизно в 3 рази.

  Але не обійшлося і без недоліків. Основною проблемою є складність виготовлення маленьких секцій з газом. Великі осередки для плазмових панелей виготовити простіше, саме тому широкоформатні (від 50 дюймів і більше) плазмові телевізори з'явилися набагато раніше таких же за розмірами ЖК. Однак, якщо потрібен плазмовий телевізор невеликих розмірів (до 32 дюймів), то тут виникають складнощі, такі моделі дуже дорогі і зустрічаються рідко.

  Таким чином, плазмові панелі з великими діагоналями, відмінною передачею кольору і контрастністю є найкращим варіантом для кіноманів і просто людей, які люблять якісне зображення і готові при цьому миритися з великими габаритами і високим енергоспоживанням.

  Тепер же давайте перейдемо до характеристик телевізорів. На що слід звернути особливу увагу при виборі.
  [ зміст ]

  характеристики телевізорів

  Діагональ екрану

  Насправді, це один з найважливіших параметрів для телевізора і взагалі, будь-якого екрану. Саме діагональ в першу чергу впливає на розміри, вага і товщину екрану, його ціну. Потрібно дуже серйозно поставитися до вибору, адже щоб отримувати задоволення від перегляду - все повинно бути збалансовано.

  У всьому світі розміри екрану вказуються в дюймах. При цьому 1 дюйм дорівнює 2,54 сантиметра. Позначається розмір діагоналі, наприклад, ось так: 32 ".

  При виборі телевізора не забувайте, що його розміри повинні відповідати розмірам вашої кімнати. Найпоширеніші формати на сьогодні - це діагональ від 26 "до 42". Логічно, що в вітальню потрібно поставити великий телевізор (від 32 "), адже там може збиратися вся родина і друзі. До нього краще підключити цифрове телебачення високої чіткості і домашній кінотеатр з якісної акустикою.
  При виборі телевізора не забувайте, що його розміри повинні відповідати розмірам вашої кімнати
  А ось на кухні або в спальні можна обійтися екраном поменше. Раніше була інформація про співвідношення діагоналі до відстані, з якого потрібно дивитися цей телевізор, як 1 до 3. Тобто, телевізор з діагоналлю 32 "потрібно дивитися з відстані приблизно в 2,4 метра. Але сьогодні таке співвідношення практично не актуально. Комфортну відстань приймається вже як 1 до 2 або навіть 1 до 1,5, тобто ті ж 32 дюйма можна дивитися з відстані приблизно в півтора метра. Отже, для кухні радимо телевізори з діагоналлю до 26 дюймів, а в спальні можна спробувати встановити трохи більші розміри - до 32 ".

  Для того, щоб не помилитися з вибором і не купити занадто велике пристрій, радимо будинку приблизно прикинути, як буде виглядати майбутній телевізор. У магазинах спеціально дисплеї виставляються у великих залах, де покупець не може адекватно уявити собі розміри екрану. У підсумку виходить, що телевізор при покупці виглядає нормально, а вдома він виявляється просто величезним.
  [ зміст ]

  роздільна здатність дисплея

  Вибрати підходяще дозвіл на сьогоднішній день не так вже й складно. Для початку варто відзначити, що взагалі дозвіл - це кількість пікселів на екрані. Чим воно більше, тим дрібніше кожна з осередків і, відповідно, тим вище якість картинки.

  Записується дозвіл двома цифрами, наприклад, 1920 × 1080. Перша з них - кількість пікселів по горизонталі (ширині), друга - по вертикалі (висоті).

  Телевізори з однаковою діагоналлю можуть мати різний дозвіл. І той, який має більшу роздільну здатність, буде показувати більш чітку і деталізовану картинку. Наприклад, при діагоналі 42 "ви можете зустріти екземпляри з роздільною здатністю 1920 × 1080 і 1366 × 768. Очевидно, що перший буде набагато краще.

  Найбільш якісними є телевізори, що підтримують формати високої чіткості, які мають кілька стандартів:

  • 720p: 1280 × 720, прогресивна розгортка;
  • 1080i: 1920 × 1080, черезрядковий;
  • 1080p: 1920 × 1080, прогресивна розгортка.

  Черезрядкова (з позначкою «i») не надто вдала, тому рекомендуємо вам купувати пристрої, що підтримують прогресивну розгортку (буква «p»). Алгоритми прогресивної розгортки практично прибирають ефект драбинки на кордонах об'єктів.

  Взагалі кажучи, радимо купувати телевізори з FullHD, тобто здатністю 1920 × 1080 і підтримкою прогресивної розгортки. Багато компаній надають доступ до телебачення високої чіткості, тобто HDTV. Тільки з FullHD екраном ви зможете оцінити всю красу і красу картинки. Фільми та серіали також набагато краще виглядають на такому дисплеї. Чи не розмінюйтесь на меншу, до того ж, сьогодні такі телевізори цілком доступні за ціною.
  [ зміст ]

  Яскравість і контрастність

  Від яскравості екрану залежить комфортність перегляду телевізора, а також соковитість і барвистість картинки. Вимірюється яскравість в кд \ м2 (кандел на метр квадратний) і являє собою силу світла на одиницю площі. Тут, якщо порівнювати рідкокристалічні екрани з плазмовими панелями, очевидно, що виграють останні. Хоча, ЖК останнім часом наздоганяють їх в цьому плані, але конструктивні відмінності дають про себе знати.
  Найпоширенішими значеннями даного параметра є 300-600 кд \ м2 для ЖК з LED-підсвіткою і до 1500 для плазмових ТВ. Орієнтуйтеся на ці значення при виборі свого пристрою.

  Що ж стосується контрастності, то тут суть в наступному. Вона виражає відношення найяснішої точки на екрані до самої темної. Наприклад, якщо ви бачите значення контрастності 1000 до 1, то це означає, що білий ділянку на телевізорі в 1000 разів світліше чорного. Відповідно параметр так само впливає на втому очей, на якість картинки і так далі.
  Що ж стосується контрастності, то тут суть в наступному
  Тепер варто поговорити про прийнятні значеннях і співвідношенні яскравості і контрастності. Для стандартного ЖК телевізора з яскравістю 300 кд \ м2 оптимальна контрастність буде від 1000: 1. Для яскравості 400-500кд \ м2 вона складе вже від 5000: 1 до 10000: 1. Ну і самі просунуті моделі мають яскравістю 600кд \ м2 і вище, при контрастності від 20000: 1.

  Не бійтеся купувати телевізори з надлишковою яскравістю, адже її в крайньому випадку можна буде програмно зменшити, а ось взяти занадто темний дисплей буде великою помилкою.
  [ зміст ]

  Час відгуку

  Даний параметр відноситься саме до самої матриці, отже, в нематрічних телевізорах (ЕПТ) він не застосовувався. Тепер же він досить важливий, і на нього також варто звертати увагу при виборі телевізора. Час відгуку являє собою середнє час, що витрачається елементом матриці на перехід з одного стану в інший. За стандартом тут розуміється перехід пікселя від чорного кольору до білого і назад. Однак, деякі компанії вимірюють параметр по схемі «GtG», тобто від сірого до сірого.

  Час відгуку має лежати в межах від 2 до 8 мілісекунд. Робиться це для того, щоб при перегляді динамічних сцен швидкорухомих об'єктами, як, наприклад, на спортивних каналах, не з'являлося шлейфу, і картинка не розмивали. При підключенні телевізора до комп'ютера в якості основного монітора або навіть розширеного, краще вибирати моделі з часом відгуку матриці до 5мс.

  Все вищесказане стосується лише ЖК-дисплеїв, при покупці плазмової панелі на цей параметр можете не звертати уваги, він там дуже малий.
  [ зміст ]

  Кути огляду екрану

  Важлива характеристика, однак, вона не є критичною при виборі телевізора. Вся справа в тому, що рідкокристалічні дисплеї побудовані таким чином, що їх осередки ізольовані один від одного спеціальними поляризаційними фільтрами. При звичайному положенні, тобто перпендикулярно екрану, фільтри не помітні, проте якщо відхилитися в сторону на деякий кут, то вони можуть значно погіршити яскравість і контрастність картинки.

  Так, для більшості моделей найкомфортнішими кутами є 60 градусів з кожного боку, тобто 120 в цілому. Після них картинка починає потроху погіршуватися, але приблизно до 160 градусів це все ще малопомітно.

  І тільки флагманські моделі, тобто найбільш просунуті і дорогі, можуть дотягувати до результату в 175-178 градусів. Поляризаційні фільтри там дуже мініатюрні і практично не впливають на картинку. Варто зазначити, що для плазмових телевізорів кути огляду завжди близькі до 180 градусів, так як матриця там влаштована по-іншому, як уже було сказано в першому пункті статті.
  [ зміст ]

  Звукова система

  Якщо мова йде про широкоформатному телевізорі для вітальні, де важлива якість як картинки, так і звуку, то рекомендується підключати окрему акустичну систему з декількома колонками-сателітами, а також сабвуфером. Але, якщо вибирати варіант для спальні або кухні, то для економії місця цілком можна обійтися вбудованою акустикою, яка, до слова сказати, в сучасних моделях знаходиться на досить високому рівні.
  Потужність динаміків вбудованої аудіосистеми підбирається таким чином, щоб відповідати потребам користувачів. Таким чином, якщо діагональ екрану не велика і дивитися телевізор будуть з не дуже великої відстані, то тут обходяться динаміками потужністю в 5 Ватт. Якщо ж діагональ більша, тобто від 32 "дюймів, то динаміки мають потужність від 10-15 Вт і вище, щоб покривати розміри приміщення, де встановлюється пристрій.

  Також при виборі телевізора для вітальні радимо звернути увагу на наявність процесора обробки Dolby Digital, якщо ви збираєтеся підключати його до зовнішньої акустичної системи. Такий процесор самостійно розкодує звуковий сигнал і відправить його на акустику, інакше ж вам доведеться підключати крім самої акустики ще і цифровий декодер, а це зайве займане простір, сплутані дроти і грошові витрати.
  [ зміст ]

  Інтерфейси і роз'єми

  HDMI представляє собою один з найсучасніших інтерфейсів передачі даних між телевізором і комп'ютером. Також він використовується при підключенні до мультимедійної системи або системи домашнього кінотеатру. Кабель є багатоканальним, довжиною зазвичай до 5 метрів. По ньому передається відео з роздільною здатністю до 2560 × 1440, а також звук.
  HDMI представляє собою один з найсучасніших інтерфейсів передачі даних між телевізором і комп'ютером
  USB - це роз'єм, який спочатку призначався для комп'ютерів, але тепер його можна зустріти і біля телевізорів. Якщо говорити просто, то потрібен він для підключення до нього флеш-накопичувачів і зовнішніх жорстких дисків. З таких носіїв інформації можна дивитися фільми і кліпи, слухати музику, переглядати фотографії, і все це без будь-яких додаткових перетворень і маніпуляцій.

  Ethernet - роз'єм підключення пристроїв по кручений парі. Конкретно, телевізор буде підключатися до роутера , А вже роутер до зовнішніх накопичувачів і комп'ютера. Таким чином, пристрій потрапляє в вашу домашню локальну мережу, що дає вам масу можливостей. Найголовніше тут - доступ до DLNA для обміну медіаконтентом між телевізором і комп'ютером або будь-якими іншими пристроями в мережі.

  Wifi дає ті ж можливості, що і Ethernet порт, але тільки без проводів. Вся інформація передається радіохвилями.
  [ зміст ]

  Цих параметрів цілком достатньо, щоб розуміти як вибрати телевізор. Тепер залишилося лише скористатися отриманими знаннями і рекомендаціями і все таки піти в магазин і вибрати потрібну модель.

  Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому?

  На сьогоднішній день розвиток телевізорів відбувається так само стрімко, як і комп'ютерів. З'являються все нові і нові технології. В таких умовах інформація дуже швидко застаріває, і поради щодо вибору ТВ, які працювали вчора, можуть бути марними вже сьогодні. Важливо вміти орієнтуватися у всьому цьому різноманітті виробників, адже дуже часто буває так, що для залучення покупців вони йдуть на різні хитрощі. Існує безліч моделей, які на перший погляд не відрізняються один від одного. Але не хвилюйтеся, ця стаття внесе ясність в ситуацію. Після її прочитання ви зможете самостійно піти в магазин і усвідомлено вибрати саме ту модель телевізора, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

  Вибір може залежати від безлічі параметрів
  Вибір може залежати від безлічі параметрів. тут, як і з комп'ютером , Все залежить від ваших потреб. Потрібно визначитися, чи будете ви дивитися на ньому фільми високої чіткості або ж звичайні випуски новин; чи потрібно вам підтримка цифрових каналів; чи будете ви підключати телевізор до комп'ютера за допомогою роз'ємів HDMI або Ethernet; дивитися фотографії і фільми з зовнішніх жорстких дисків або USB накопичувачів . Від цього і залежить ціна майбутнього устрою, його розміри і набір функцій. Але, про все по порядку.

  Для початку, давайте визначимося з видами екрану. Природно, ми не будемо розглядати ЕПТ телевізори, як це робиться на більшості сайтів. Вони абсолютно безнадійно застаріли, і ця технологія абсолютно не затребувана. На сьогоднішній день вам доведеться вибирати лише між двома реально успішними видами екранів: Рідкокристалічні (LCD екраном) і плазмові. Кожен з них гарний по-своєму, тому має сенс розібратися в питанні більш детально.

  види екранів

  Рідкокристалічний дисплей (або LCD, ЖК)

  Найпоширеніша технологія на сьогодні. До складу такого екрану телевізора входить матриця і підсвічування. При цьому матриця являє собою дрібну сітку з пікселів, кожен з яких, відповідно, складається з субпікселів (червоного, зеленого і синього). Для формування картинки використовується властивість кристалів у матриці - під впливом електричного поля вони здатні змінювати своє положення, тим самим, то відкриваючи, то закриваючи світло від лампи підсвічування, що знаходиться позаду матриці.
  Найпоширеніша технологія на сьогодні
  Схема пікселя:

  Спеціальна мікросхема управляє прозорістю субпикселей. Якщо всі три будуть повністю прозорі, то колір всього пікселя буде білим, якщо всі три субпікселя непрозорі - піксель чорний. Для формування інших квітів і їх відтінків мікросхема змішує червоний, зелений і синій в певній пропорції.
  Спеціальна мікросхема управляє прозорістю субпикселей
  При використанні такого алгоритму є кілька недоліків. Один з них - установка потужних ламп для підсвічування в повному обсязі прозорою матриці. Чим яскравіше підсвічування, тим яскравіше картинка. Що, в свою чергу, тягне за собою збільшення енергоспоживання і ціни телевізора. Другий недолік - нездатність досягти ідеально чорного кольору, так як матриця не може повністю перекривати потужні потоки світла. І якщо з першою проблемою можна частково впоратися шляхом застосування LED підсвічування , То друга проблема досі актуальна. Раніше також існувала проблема з кутами огляду, але в сучасних моделях в цьому напрямку вже виконана величезна робота, і на сьогоднішній день ситуація задовільна.

  До плюсів технології рідкокристалічних екранів можна віднести в першу чергу дешевизну і величезний вибір моделей. Кожен зможе підібрати гідний телевізор, який буде йому по кишені. Такі дисплеї володіють досить хорошою контрастністю (від 500: 1 до 1 000 000: 1) і яскравістю (250-1500 кд / м2). Завдяки LED підсвічуванню, про яку згадувалося вище, вдається знизити енергоспоживання ЖК телевізорів, а сама технологія передбачає застосування матриць маленької товщини. Такі екрани виходять легкими, і їх можна без побоювань кріпити прямо на стіну.

  В цілому рідкокристалічні дисплеї є дуже вдалими. Їх єдина альтернатива на сьогодні - плазмові телевізори, які мають як ряд переваг, так і кілька недоліків.
  [ зміст ]

  Плазмові панелі

  Плазмовий телевізор являє собою матрицю з маленьких герметичних секцій, кожна з яких наповнена ксеноном або ж неоном. Спеціальні прозорі електроди подають на осередки електричний струм такої сили, що газ усередині секції переходить в стан плазми, випромінюючи при цьому ультрафіолет. Він потрапляє на люмінофор, який нанесений на стінку комірки і, в залежності від складу, світиться червоним, зеленим або синім кольором. Відповідно, чим вище напруга, що подається на електрод і осередок, тим сильніше вона світиться. При змішуванні трьох кольорів ми отримуємо будь-які відтінки, які потрібно.
  Плазмовий телевізор являє собою матрицю з маленьких герметичних секцій, кожна з яких наповнена ксеноном або ж неоном
  Такі телевізори відрізняються відмінною якістю картинки: насиченими і яскравими квітами, високою контрастністю. Все це закладено технологією. Осередок в неактивному стані, тобто коли на неї не подається напруга, є повністю чорною, на відміну від пікселя в РК-дисплеї. А при наявності напруги її світло проходить крізь матрицю безперешкодно, отже, відрізняється високою інтенсивністю. За яскравості картинки плазмові телевізори перевершують РК-дисплеї приблизно в 3 рази.

  Але не обійшлося і без недоліків. Основною проблемою є складність виготовлення маленьких секцій з газом. Великі осередки для плазмових панелей виготовити простіше, саме тому широкоформатні (від 50 дюймів і більше) плазмові телевізори з'явилися набагато раніше таких же за розмірами ЖК. Однак, якщо потрібен плазмовий телевізор невеликих розмірів (до 32 дюймів), то тут виникають складнощі, такі моделі дуже дорогі і зустрічаються рідко.

  Таким чином, плазмові панелі з великими діагоналями, відмінною передачею кольору і контрастністю є найкращим варіантом для кіноманів і просто людей, які люблять якісне зображення і готові при цьому миритися з великими габаритами і високим енергоспоживанням.

  Тепер же давайте перейдемо до характеристик телевізорів. На що слід звернути особливу увагу при виборі.
  [ зміст ]

  характеристики телевізорів

  Діагональ екрану

  Насправді, це один з найважливіших параметрів для телевізора і взагалі, будь-якого екрану. Саме діагональ в першу чергу впливає на розміри, вага і товщину екрану, його ціну. Потрібно дуже серйозно поставитися до вибору, адже щоб отримувати задоволення від перегляду - все повинно бути збалансовано.

  У всьому світі розміри екрану вказуються в дюймах. При цьому 1 дюйм дорівнює 2,54 сантиметра. Позначається розмір діагоналі, наприклад, ось так: 32 ".

  При виборі телевізора не забувайте, що його розміри повинні відповідати розмірам вашої кімнати. Найпоширеніші формати на сьогодні - це діагональ від 26 "до 42". Логічно, що в вітальню потрібно поставити великий телевізор (від 32 "), адже там може збиратися вся родина і друзі. До нього краще підключити цифрове телебачення високої чіткості і домашній кінотеатр з якісної акустикою.
  При виборі телевізора не забувайте, що його розміри повинні відповідати розмірам вашої кімнати
  А ось на кухні або в спальні можна обійтися екраном поменше. Раніше була інформація про співвідношення діагоналі до відстані, з якого потрібно дивитися цей телевізор, як 1 до 3. Тобто, телевізор з діагоналлю 32 "потрібно дивитися з відстані приблизно в 2,4 метра. Але сьогодні таке співвідношення практично не актуально. Комфортну відстань приймається вже як 1 до 2 або навіть 1 до 1,5, тобто ті ж 32 дюйма можна дивитися з відстані приблизно в півтора метра. Отже, для кухні радимо телевізори з діагоналлю до 26 дюймів, а в спальні можна спробувати встановити трохи більші розміри - до 32 ".

  Для того, щоб не помилитися з вибором і не купити занадто велике пристрій, радимо будинку приблизно прикинути, як буде виглядати майбутній телевізор. У магазинах спеціально дисплеї виставляються у великих залах, де покупець не може адекватно уявити собі розміри екрану. У підсумку виходить, що телевізор при покупці виглядає нормально, а вдома він виявляється просто величезним.
  [ зміст ]

  роздільна здатність дисплея

  Вибрати підходяще дозвіл на сьогоднішній день не так вже й складно. Для початку варто відзначити, що взагалі дозвіл - це кількість пікселів на екрані. Чим воно більше, тим дрібніше кожна з осередків і, відповідно, тим вище якість картинки.

  Записується дозвіл двома цифрами, наприклад, 1920 × 1080. Перша з них - кількість пікселів по горизонталі (ширині), друга - по вертикалі (висоті).

  Телевізори з однаковою діагоналлю можуть мати різний дозвіл. І той, який має більшу роздільну здатність, буде показувати більш чітку і деталізовану картинку. Наприклад, при діагоналі 42 "ви можете зустріти екземпляри з роздільною здатністю 1920 × 1080 і 1366 × 768. Очевидно, що перший буде набагато краще.

  Найбільш якісними є телевізори, що підтримують формати високої чіткості, які мають кілька стандартів:

  • 720p: 1280 × 720, прогресивна розгортка;
  • 1080i: 1920 × 1080, черезрядковий;
  • 1080p: 1920 × 1080, прогресивна розгортка.

  Черезрядкова (з позначкою «i») не надто вдала, тому рекомендуємо вам купувати пристрої, що підтримують прогресивну розгортку (буква «p»). Алгоритми прогресивної розгортки практично прибирають ефект драбинки на кордонах об'єктів.

  Взагалі кажучи, радимо купувати телевізори з FullHD, тобто здатністю 1920 × 1080 і підтримкою прогресивної розгортки. Багато компаній надають доступ до телебачення високої чіткості, тобто HDTV. Тільки з FullHD екраном ви зможете оцінити всю красу і красу картинки. Фільми та серіали також набагато краще виглядають на такому дисплеї. Чи не розмінюйтесь на меншу, до того ж, сьогодні такі телевізори цілком доступні за ціною.
  [ зміст ]

  Яскравість і контрастність

  Від яскравості екрану залежить комфортність перегляду телевізора, а також соковитість і барвистість картинки. Вимірюється яскравість в кд \ м2 (кандел на метр квадратний) і являє собою силу світла на одиницю площі. Тут, якщо порівнювати рідкокристалічні екрани з плазмовими панелями, очевидно, що виграють останні. Хоча, ЖК останнім часом наздоганяють їх в цьому плані, але конструктивні відмінності дають про себе знати.
  Найпоширенішими значеннями даного параметра є 300-600 кд \ м2 для ЖК з LED-підсвіткою і до 1500 для плазмових ТВ. Орієнтуйтеся на ці значення при виборі свого пристрою.

  Що ж стосується контрастності, то тут суть в наступному. Вона виражає відношення найяснішої точки на екрані до самої темної. Наприклад, якщо ви бачите значення контрастності 1000 до 1, то це означає, що білий ділянку на телевізорі в 1000 разів світліше чорного. Відповідно параметр так само впливає на втому очей, на якість картинки і так далі.
  Що ж стосується контрастності, то тут суть в наступному
  Тепер варто поговорити про прийнятні значеннях і співвідношенні яскравості і контрастності. Для стандартного ЖК телевізора з яскравістю 300 кд \ м2 оптимальна контрастність буде від 1000: 1. Для яскравості 400-500кд \ м2 вона складе вже від 5000: 1 до 10000: 1. Ну і самі просунуті моделі мають яскравістю 600кд \ м2 і вище, при контрастності від 20000: 1.

  Не бійтеся купувати телевізори з надлишковою яскравістю, адже її в крайньому випадку можна буде програмно зменшити, а ось взяти занадто темний дисплей буде великою помилкою.
  [ зміст ]

  Час відповіді

  Даний параметр відноситься саме до самої матриці, отже, в нематрічних телевізорах (ЕПТ) він не застосовувався. Тепер же він досить важливий, і на нього також варто звертати увагу при виборі телевізора. Час відгуку являє собою середнє час, що витрачається елементом матриці на перехід з одного стану в інший. За стандартом тут розуміється перехід пікселя від чорного кольору до білого і назад. Однак, деякі компанії вимірюють параметр по схемі «GtG», тобто від сірого до сірого.

  Час відгуку має лежати в межах від 2 до 8 мілісекунд. Робиться це для того, щоб при перегляді динамічних сцен швидкорухомих об'єктами, як, наприклад, на спортивних каналах, не з'являлося шлейфу, і картинка не розмивали. При підключенні телевізора до комп'ютера в якості основного монітора або навіть розширеного, краще вибирати моделі з часом відгуку матриці до 5мс.

  Все вищесказане стосується лише ЖК-дисплеїв, при покупці плазмової панелі на цей параметр можете не звертати уваги, він там дуже малий.
  [ зміст ]

  Кути огляду екрану

  Важлива характеристика, однак, вона не є критичною при виборі телевізора. Вся справа в тому, що рідкокристалічні дисплеї побудовані таким чином, що їх осередки ізольовані один від одного спеціальними поляризаційними фільтрами. При звичайному положенні, тобто перпендикулярно екрану, фільтри не помітні, проте якщо відхилитися в сторону на деякий кут, то вони можуть значно погіршити яскравість і контрастність картинки.

  Так, для більшості моделей найкомфортнішими кутами є 60 градусів з кожного боку, тобто 120 в цілому. Після них картинка починає потроху погіршуватися, але приблизно до 160 градусів це все ще малопомітно.

  І тільки флагманські моделі, тобто найбільш просунуті і дорогі, можуть дотягувати до результату в 175-178 градусів. Поляризаційні фільтри там дуже мініатюрні і практично не впливають на картинку. Варто зазначити, що для плазмових телевізорів кути огляду завжди близькі до 180 градусів, так як матриця там влаштована по-іншому, як уже було сказано в першому пункті статті.
  [ зміст ]

  Звукова система

  Якщо мова йде про широкоформатному телевізорі для вітальні, де важлива якість як картинки, так і звуку, то рекомендується підключати окрему акустичну систему з декількома колонками-сателітами, а також сабвуфером. Але, якщо вибирати варіант для спальні або кухні, то для економії місця цілком можна обійтися вбудованою акустикою, яка, до слова сказати, в сучасних моделях знаходиться на досить високому рівні.
  Потужність динаміків вбудованої аудіосистеми підбирається таким чином, щоб відповідати потребам користувачів. Таким чином, якщо діагональ екрану не велика і дивитися телевізор будуть з не дуже великої відстані, то тут обходяться динаміками потужністю в 5 Ватт. Якщо ж діагональ більша, тобто від 32 "дюймів, то динаміки мають потужність від 10-15 Вт і вище, щоб покривати розміри приміщення, де встановлюється пристрій.

  Також при виборі телевізора для вітальні радимо звернути увагу на наявність процесора обробки Dolby Digital, якщо ви збираєтеся підключати його до зовнішньої акустичної системи. Такий процесор самостійно розкодує звуковий сигнал і відправить його на акустику, інакше ж вам доведеться підключати крім самої акустики ще і цифровий декодер, а це зайве займане простір, сплутані дроти і грошові витрати.
  [ зміст ]

  Інтерфейси і роз'єми

  HDMI представляє собою один з найсучасніших інтерфейсів передачі даних між телевізором і комп'ютером. Також він використовується при підключенні до мультимедійної системи або системи домашнього кінотеатру. Кабель є багатоканальним, довжиною зазвичай до 5 метрів. По ньому передається відео з роздільною здатністю до 2560 × 1440, а також звук.
  HDMI представляє собою один з найсучасніших інтерфейсів передачі даних між телевізором і комп'ютером
  USB - це роз'єм, який спочатку призначався для комп'ютерів, але тепер його можна зустріти і біля телевізорів. Якщо говорити просто, то потрібен він для підключення до нього флеш-накопичувачів і зовнішніх жорстких дисків. З таких носіїв інформації можна дивитися фільми і кліпи, слухати музику, переглядати фотографії, і все це без будь-яких додаткових перетворень і маніпуляцій.

  Ethernet - роз'єм підключення пристроїв по кручений парі. Конкретно, телевізор буде підключатися до роутера , А вже роутер до зовнішніх накопичувачів і комп'ютера. Таким чином, пристрій потрапляє в вашу домашню локальну мережу, що дає вам масу можливостей. Найголовніше тут - доступ до DLNA для обміну медіаконтентом між телевізором і комп'ютером або будь-якими іншими пристроями в мережі.

  Wifi дає ті ж можливості, що і Ethernet порт, але тільки без проводів. Вся інформація передається радіохвилями.
  [ зміст ]

  Цих параметрів цілком достатньо, щоб розуміти як вибрати телевізор. Тепер залишилося лише скористатися отриманими знаннями і рекомендаціями і все таки піти в магазин і вибрати потрібну модель.

  Як вибрати телевізор? Яку діагональ купити для дому?

  На сьогоднішній день розвиток телевізорів відбувається так само стрімко, як і комп'ютерів. З'являються все нові і нові технології. В таких умовах інформація дуже швидко застаріває, і поради щодо вибору ТВ, які працювали вчора, можуть бути марними вже сьогодні. Важливо вміти орієнтуватися у всьому цьому різноманітті виробників, адже дуже часто буває так, що для залучення покупців вони йдуть на різні хитрощі. Існує безліч моделей, які на перший погляд не відрізняються один від одного. Але не хвилюйтеся, ця стаття внесе ясність в ситуацію. Після її прочитання ви зможете самостійно піти в магазин і усвідомлено вибрати саме ту модель телевізора, яка буде відповідати всім вашим вимогам.

  Вибір може залежати від безлічі параметрів
  Вибір може залежати від безлічі параметрів. тут, як і з комп'ютером , Все залежить від ваших потреб. Потрібно визначитися, чи будете ви дивитися на ньому фільми високої чіткості або ж звичайні випуски новин; чи потрібно вам підтримка цифрових каналів; чи будете ви підключати телевізор до комп'ютера за допомогою роз'ємів HDMI або Ethernet; дивитися фотографії і фільми з зовнішніх жорстких дисків або USB накопичувачів . Від цього і залежить ціна майбутнього устрою, його розміри і набір функцій. Але, про все по порядку.

  Для початку, давайте визначимося з видами екрану. Природно, ми не будемо розглядати ЕПТ телевізори, як це робиться на більшості сайтів. Вони абсолютно безнадійно застаріли, і ця технологія абсолютно не затребувана. На сьогоднішній день вам доведеться вибирати лише між двома реально успішними видами екранів: Рідкокристалічні (LCD екраном) і плазмові. Кожен з них гарний по-своєму, тому має сенс розібратися в питанні більш детально.

  види екранів

  Рідкокристалічний дисплей (або LCD, ЖК)

  Найпоширеніша технологія на сьогодні. До складу такого екрану телевізора входить матриця і підсвічування. При цьому матриця являє собою дрібну сітку з пікселів, кожен з яких, відповідно, складається з субпікселів (червоного, зеленого і синього). Для формування картинки використовується властивість кристалів у матриці - під впливом електричного поля вони здатні змінювати своє положення, тим самим, то відкриваючи, то закриваючи світло від лампи підсвічування, що знаходиться позаду матриці.
  Найпоширеніша технологія на сьогодні
  Схема пікселя:

  Спеціальна мікросхема управляє прозорістю субпикселей. Якщо всі три будуть повністю прозорі, то колір всього пікселя буде білим, якщо всі три субпікселя непрозорі - піксель чорний. Для формування інших квітів і їх відтінків мікросхема змішує червоний, зелений і синій в певній пропорції.
  Спеціальна мікросхема управляє прозорістю субпикселей
  При використанні такого алгоритму є кілька недоліків. Один з них - установка потужних ламп для підсвічування в повному обсязі прозорою матриці. Чим яскравіше підсвічування, тим яскравіше картинка. Що, в свою чергу, тягне за собою збільшення енергоспоживання і ціни телевізора. Другий недолік - нездатність досягти ідеально чорного кольору, так як матриця не може повністю перекривати потужні потоки світла. І якщо з першою проблемою можна частково впоратися шляхом застосування LED підсвічування , То друга проблема досі актуальна. Раніше також існувала проблема з кутами огляду, але в сучасних моделях в цьому напрямку вже виконана величезна робота, і на сьогоднішній день ситуація задовільна.

  До плюсів технології рідкокристалічних екранів можна віднести в першу чергу дешевизну і величезний вибір моделей. Кожен зможе підібрати гідний телевізор, який буде йому по кишені. Такі дисплеї володіють досить хорошою контрастністю (від 500: 1 до 1 000 000: 1) і яскравістю (250-1500 кд / м2). Завдяки LED підсвічуванню, про яку згадувалося вище, вдається знизити енергоспоживання ЖК телевізорів, а сама технологія передбачає застосування матриць маленької товщини. Такі екрани виходять легкими, і їх можна без побоювань кріпити прямо на стіну.

  В цілому рідкокристалічні дисплеї є дуже вдалими. Їх єдина альтернатива на сьогодні - плазмові телевізори, які мають як ряд переваг, так і кілька недоліків.
  [ зміст ]

  Плазмові панелі

  Плазмовий телевізор являє собою матрицю з маленьких герметичних секцій, кожна з яких наповнена ксеноном або ж неоном. Спеціальні прозорі електроди подають на осередки електричний струм такої сили, що газ усередині секції переходить в стан плазми, випромінюючи при цьому ультрафіолет. Він потрапляє на люмінофор, який нанесений на стінку комірки і, в залежності від складу, світиться червоним, зеленим або синім кольором. Відповідно, чим вище напруга, що подається на електрод і осередок, тим сильніше вона світиться. При змішуванні трьох кольорів ми отримуємо будь-які відтінки, які потрібно.
  Плазмовий телевізор являє собою матрицю з маленьких герметичних секцій, кожна з яких наповнена ксеноном або ж неоном
  Такі телевізори відрізняються відмінною якістю картинки: насиченими і яскравими квітами, високою контрастністю. Все це закладено технологією. Осередок в неактивному стані, тобто коли на неї не подається напруга, є повністю чорною, на відміну від пікселя в РК-дисплеї. А при наявності напруги її світло проходить крізь матрицю безперешкодно, отже, відрізняється високою інтенсивністю. За яскравості картинки плазмові телевізори перевершують РК-дисплеї приблизно в 3 рази.

  Але не обійшлося і без недоліків. Основною проблемою є складність виготовлення маленьких секцій з газом. Великі осередки для плазмових панелей виготовити простіше, саме тому широкоформатні (від 50 дюймів і більше) плазмові телевізори з'явилися набагато раніше таких же за розмірами ЖК. Однак, якщо потрібен плазмовий телевізор невеликих розмірів (до 32 дюймів), то тут виникають складнощі, такі моделі дуже дорогі і зустрічаються рідко.

  Таким чином, плазмові панелі з великими діагоналями, відмінною передачею кольору і контрастністю є найкращим варіантом для кіноманів і просто людей, які люблять якісне зображення і готові при цьому миритися з великими габаритами і високим енергоспоживанням.

  Тепер же давайте перейдемо до характеристик телевізорів. На що слід звернути особливу увагу при виборі.
  [ зміст ]

  характеристики телевізорів

  Діагональ екрану

  Насправді, це один з найважливіших параметрів для телевізора і взагалі, будь-якого екрану. Саме діагональ в першу чергу впливає на розміри, вага і товщину екрану, його ціну. Потрібно дуже серйозно поставитися до вибору, адже щоб отримувати задоволення від перегляду - все повинно бути збалансовано.

  У всьому світі розміри екрану вказуються в дюймах. При цьому 1 дюйм дорівнює 2,54 сантиметра. Позначається розмір діагоналі, наприклад, ось так: 32 ".

  При виборі телевізора не забувайте, що його розміри повинні відповідати розмірам вашої кімнати. Найпоширеніші формати на сьогодні - це діагональ від 26 "до 42". Логічно, що в вітальню потрібно поставити великий телевізор (від 32 "), адже там може збиратися вся родина і друзі. До нього краще підключити цифрове телебачення високої чіткості і домашній кінотеатр з якісної акустикою.
  При виборі телевізора не забувайте, що його розміри повинні відповідати розмірам вашої кімнати
  А ось на кухні або в спальні можна обійтися екраном поменше. Раніше була інформація про співвідношення діагоналі до відстані, з якого потрібно дивитися цей телевізор, як 1 до 3. Тобто, телевізор з діагоналлю 32 "потрібно дивитися з відстані приблизно в 2,4 метра. Але сьогодні таке співвідношення практично не актуально. Комфортну відстань приймається вже як 1 до 2 або навіть 1 до 1,5, тобто ті ж 32 дюйма можна дивитися з відстані приблизно в півтора метра. Отже, для кухні радимо телевізори з діагоналлю до 26 дюймів, а в спальні можна спробувати встановити трохи більші розміри - до 32 ".

  Для того, щоб не помилитися з вибором і не купити занадто велике пристрій, радимо будинку приблизно прикинути, як буде виглядати майбутній телевізор. У магазинах спеціально дисплеї виставляються у великих залах, де покупець не може адекватно уявити собі розміри екрану. У підсумку виходить, що телевізор при покупці виглядає нормально, а вдома він виявляється просто величезним.
  [ зміст ]

  роздільна здатність дисплея

  Вибрати підходяще дозвіл на сьогоднішній день не так вже й складно. Для початку варто відзначити, що взагалі дозвіл - це кількість пікселів на екрані. Чим воно більше, тим дрібніше кожна з осередків і, відповідно, тим вище якість картинки.

  Записується дозвіл двома цифрами, наприклад, 1920 × 1080. Перша з них - кількість пікселів по горизонталі (ширині), друга - по вертикалі (висоті).

  Телевізори з однаковою діагоналлю можуть мати різний дозвіл. І той, який має більшу роздільну здатність, буде показувати більш чітку і деталізовану картинку. Наприклад, при діагоналі 42 "ви можете зустріти екземпляри з роздільною здатністю 1920 × 1080 і 1366 × 768. Очевидно, що перший буде набагато краще.

  Найбільш якісними є телевізори, що підтримують формати високої чіткості, які мають кілька стандартів:

  • 720p: 1280 × 720, прогресивна розгортка;
  • 1080i: 1920 × 1080, черезрядковий;
  • 1080p: 1920 × 1080, прогресивна розгортка.

  Черезрядкова (з позначкою «i») не надто вдала, тому рекомендуємо вам купувати пристрої, що підтримують прогресивну розгортку (буква «p»). Алгоритми прогресивної розгортки практично прибирають ефект драбинки на кордонах об'єктів.

  Взагалі кажучи, радимо купувати телевізори з FullHD, тобто здатністю 1920 × 1080 і підтримкою прогресивної розгортки. Багато компаній надають доступ до телебачення високої чіткості, тобто HDTV. Тільки з FullHD екраном ви зможете оцінити всю красу і красу картинки. Фільми та серіали також набагато краще виглядають на такому дисплеї. Чи не розмінюйтесь на меншу, до того ж, сьогодні такі телевізори цілком доступні за ціною.
  [ зміст ]

  Яскравість і контрастність

  Від яскравості екрану залежить комфортність перегляду телевізора, а також соковитість і барвистість картинки. Вимірюється яскравість в кд \ м2 (кандел на метр квадратний) і являє собою силу світла на одиницю площі. Тут, якщо порівнювати рідкокристалічні екрани з плазмовими панелями, очевидно, що виграють останні. Хоча, ЖК останнім часом наздоганяють їх в цьому плані, але конструктивні відмінності дають про себе знати.
  Найпоширенішими значеннями даного параметра є 300-600 кд \ м2 для ЖК з LED-підсвіткою і до 1500 для плазмових ТВ. Орієнтуйтеся на ці значення при виборі свого пристрою.

  Що ж стосується контрастності, то тут суть в наступному. Вона виражає відношення найяснішої точки на екрані до самої темної. Наприклад, якщо ви бачите значення контрастності 1000 до 1, то це означає, що білий ділянку на телевізорі в 1000 разів світліше чорного. Відповідно параметр так само впливає на втому очей, на якість картинки і так далі.
  Що ж стосується контрастності, то тут суть в наступному
  Тепер варто поговорити про прийнятні значеннях і співвідношенні яскравості і контрастності. Для стандартного ЖК телевізора з яскравістю 300 кд \ м2 оптимальна контрастність буде від 1000: 1. Для яскравості 400-500кд \ м2 вона складе вже від 5000: 1 до 10000: 1. Ну і самі просунуті моделі мають яскравістю 600кд \ м2 і вище, при контрастності від 20000: 1.

  Не бійтеся купувати телевізори з надлишковою яскравістю, адже її в крайньому випадку можна буде програмно зменшити, а ось взяти занадто темний дисплей буде великою помилкою.
  [ зміст ]

  Час відповіді

  Даний параметр відноситься саме до самої матриці, отже, в нематрічних телевізорах (ЕПТ) він не застосовувався. Тепер же він досить важливий, і на нього також варто звертати увагу при виборі телевізора. Час відгуку являє собою середнє час, що витрачається елементом матриці на перехід з одного стану в інший. За стандартом тут розуміється перехід пікселя від чорного кольору до білого і назад. Однак, деякі компанії вимірюють параметр по схемі «GtG», тобто від сірого до сірого.

  Час відгуку має лежати в межах від 2 до 8 мілісекунд. Робиться це для того, щоб при перегляді динамічних сцен швидкорухомих об'єктами, як, наприклад, на спортивних каналах, не з'являлося шлейфу, і картинка не розмивали. При підключенні телевізора до комп'ютера в якості основного монітора або навіть розширеного, краще вибирати моделі з часом відгуку матриці до 5мс.

  Все вищесказане стосується лише ЖК-дисплеїв, при покупці плазмової панелі на цей параметр можете не звертати уваги, він там дуже малий.
  [ зміст ]

  Кути огляду екрану

  Важлива характеристика, однак, вона не є критичною при виборі телевізора. Вся справа в тому, що рідкокристалічні дисплеї побудовані таким чином, що їх осередки ізольовані один від одного спеціальними поляризаційними фільтрами. При звичайному положенні, тобто перпендикулярно екрану, фільтри не помітні, проте якщо відхилитися в сторону на деякий кут, то вони можуть значно погіршити яскравість і контрастність картинки.

  Так, для більшості моделей найкомфортнішими кутами є 60 градусів з кожного боку, тобто 120 в цілому. Після них картинка починає потроху погіршуватися, але приблизно до 160 градусів це все ще малопомітно.

  І тільки флагманські моделі, тобто найбільш просунуті і дорогі, можуть дотягувати до результату в 175-178 градусів. Поляризаційні фільтри там дуже мініатюрні і практично не впливають на картинку. Варто зазначити, що для плазмових телевізорів кути огляду завжди близькі до 180 градусів, так як матриця там влаштована по-іншому, як уже було сказано в першому пункті статті.
  [ зміст ]

  Звукова система

  Якщо мова йде про широкоформатному телевізорі для вітальні, де важлива якість як картинки, так і звуку, то рекомендується підключати окрему акустичну систему з декількома колонками-сателітами, а також сабвуфером. Але, якщо вибирати варіант для спальні або кухні, то для економії місця цілком можна обійтися вбудованою акустикою, яка, до слова сказати, в сучасних моделях знаходиться на досить високому рівні.
  Потужність динаміків вбудованої аудіосистеми підбирається таким чином, щоб відповідати потребам користувачів. Таким чином, якщо діагональ екрану не велика і дивитися телевізор будуть з не дуже великої відстані, то тут обходяться динаміками потужністю в 5 Ватт. Якщо ж діагональ більша, тобто від 32 "дюймів, то динаміки мають потужність від 10-15 Вт і вище, щоб покривати розміри приміщення, де встановлюється пристрій.

  Також при виборі телевізора для вітальні радимо звернути увагу на наявність процесора обробки Dolby Digital, якщо ви збираєтеся підключати його до зовнішньої акустичної системи. Такий процесор самостійно розкодує звуковий сигнал і відправить його на акустику, інакше ж вам доведеться підключати крім самої акустики ще і цифровий декодер, а це зайве займане простір, сплутані дроти і грошові витрати.
  [ зміст ]

  Інтерфейси і роз'єми

  HDMI представляє собою один з найсучасніших інтерфейсів передачі даних між телевізором і комп'ютером. Також він використовується при підключенні до мультимедійної системи або системи домашнього кінотеатру. Кабель є багатоканальним, довжиною зазвичай до 5 метрів. По ньому передається відео з роздільною здатністю до 2560 × 1440, а також звук.
  HDMI представляє собою один з найсучасніших інтерфейсів передачі даних між телевізором і комп'ютером
  USB - це роз'єм, який спочатку призначався для комп'ютерів, але тепер його можна зустріти і біля телевізорів. Якщо говорити просто, то потрібен він для підключення до нього флеш-накопичувачів і зовнішніх жорстких дисків. З таких носіїв інформації можна дивитися фільми і кліпи, слухати музику, переглядати фотографії, і все це без будь-яких додаткових перетворень і маніпуляцій.

  Ethernet - роз'єм підключення пристроїв по кручений парі. Конкретно, телевізор буде підключатися до роутера , А вже роутер до зовнішніх накопичувачів і комп'ютера. Таким чином, пристрій потрапляє в вашу домашню локальну мережу, що дає вам масу можливостей. Найголовніше тут - доступ до DLNA для обміну медіаконтентом між телевізором і комп'ютером або будь-якими іншими пристроями в мережі.

  Wifi дає ті ж можливості, що і Ethernet порт, але тільки без проводів. Вся інформація передається радіохвилями.
  [ зміст ]

  Цих параметрів цілком достатньо, щоб розуміти як вибрати телевізор. Тепер залишилося лише скористатися отриманими знаннями і рекомендаціями і все таки піти в магазин і вибрати потрібну модель.

  Як вибрати телевізор?
  Яку діагональ купити для дому?
  Яку діагональ купити для дому?
  Яку діагональ купити для дому?
  Яку діагональ купити для дому?
  Як вибрати телевізор?
  Яку діагональ купити для дому?
  Як вибрати телевізор?
  Яку діагональ купити для дому?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только