Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Нова технологія для парової чистки взуття та дезінфекції

  Нова технологія для парової чистки взуття та дезінфекції

  Все в цьому світі стрімко змінюється. Здавалося б, тільки недавно ми навчилися ефективно чистити і фарбувати хутряний велюр і гладку шкіру, як цей асортимент витіснили пуховики і вироби з еко-шкіри. Ще буквально 10 років тому мало хто Все в цьому світі стрімко змінюється міг собі уявити таку послугу, як «хімчистка та відновлення взуття». А сьогодні це-новий перспективний напрямок. Не дарма ж весь інтернет рясніє порадами «як почистити взуття в домашніх умовах». Значить, ця послуга сьогодні затребувана, вона потрібна як для дорогого взуття, так і для взуття економ-класу.

  Пам'ятайте, ще з радянських часів багато фахівців рекомендували чистити замшеве взуття над струменем пари, використовуючи щітки з м'якою щетиною? І цей метод працює до цих пір. Більш того, заповзятливі італійці запропонували і успішно просувають технологію чистки парою взуття та сумок з натуральної шкіри, замші, текстилю. Ця технологія проста, як все геніальне. Освоїти її та впровадити на своєму підприємстві зможе будь-яка міні-хімчистка, приймальний пункт, ділянку по ремонту взуття. В Італії установки з очищення взуття паром з успіхом використовуються навіть в режимі самообслуговування. Вони можуть бути встановлені в самих компактних приміщеннях без власного джерела води, досить мати всього лише розетку 220 В.
  Апарат з чищення взуття дуже мобільний і автономний. Пар виробляється досить сухий, його температура на виході ідеальна для отримання ідеального результату чищення, і не провокує зайве намокання взуття, не пошкоджує шкіряну поверхню. Чищення взуття сухою парою, а не мильною піною, знижує відновлювальні процедури до мінімуму, зводить ризик пошкодження взуття до нуля. Виробник передбачив комплект парових щіток-насадок для обробки різних типів поверхонь (всередині і зовні), паро-повітряний двох-кнопковий пістолет. Для боротьби з сильними забрудненнями і плямами передбачений цикл обробки чистим паром в комбінації з миючим засобом для шкіри, замші. Розробники подбали і про зручність оператора: миючі засоби заливаються в ергономічні небулайзери-розпилювачі, які розташовуються на спеціальному штативі і знаходяться завжди під рукою.
  Ще одна цікава знахідка від італійських інженерів: вбудована сушильна камера з дезінфекцією. Сушильна камера забезпечена повітряним нагріванням, завдяки якому ваші вироби будуть дбайливо і швидко висушені. А вбудовані озонова і UV лампи зроблять дезінфекцію взуття і видалять неприємні запахи. Ваш клієнт безсумнівно оцінить не тільки якість чищення взуття, а й проведену процедуру дезінфекції від спор грибків, бактерій і вірусів.
  Пам'ятайте, ще з радянських часів багато фахівців рекомендували чистити замшеве взуття над струменем пари, використовуючи щітки з м'якою щетиною
  А що ж з хімічними препаратами? В даному випадку не довелося заново винаходити велосипед: популярні миючі та оздоблювальні препарати для шкіри та замші від ALBERTI ANGELO прекрасно доповнюють парову чистку. Так, в якості основного миючого використовується CROSTASOFT - миючий для шкіри та замші в Аквачистка; PULIPEL, PULIRENNA - препарати для ручного чищення шкіри, замші; для водо-, грязе- - відразливою просочення застосовується гідрофобних ANTOGOCCHIA; для видалення жирних плям розпилюємо незамінний SMACCHIATORE UNIVERSALE.
  Одним словом, вашої хімчистці не потрібно витрачати свій час і гроші на вивчення і покупку нової хімії, вам досить запозичити кілька препаратів на вашому ж ділянці аква-чистки, в цеху фарбування. І звичайно, після парової чистки, дезінфекції можна зробити гидрофобную обробку, підфарбовування і фарбування, аж до кардинальної зміни кольору взуття. Всі барвники COLORANTE PELLE, RESINCOLOR, COLORANTE CAMOSCIO від італійської фабрики ALBERTI ANGELO відмінно працюють з взуттєвої шкірою.
  Апарати з чищення взуття випускаються в двох варіантах: компактна версія на коліщатках і стаціонарна установка.
  Стаціонарна установка має ізольовану кабіну з персональним освітленням і робочою поверхнею з нержавіючої сталі, можливість підключення до витяжки і компресора. У комплект також входить набір парових щіток для очищення внутрішніх і зовнішніх поверхонь взуття, пароповітряний пістолет. Відпрацьована рідина збирається в спеціальний бак. За бажанням клієнта установка може бути обладнана сушильним і озоновим шафою і підключатися до цехового парогенератору. Зручна для надання повного комплексу послуг. Доповнивши установку аерографом, в ній можна також виконувати відновну обробку.
  Яку б установку ви не вибрали, час на чистку однієї пари взуття значно зменшиться. За відгуками наших клієнтів, середній час парової чистки взуття становить 5 хвилин. Додатково потрібен час тільки на сушку взуття та дезінфекцію.
  І ще про дезінфекцію. Для підприємств, серйозно розглядають введення нової послуги, такий як дезінфекція, настійно радимо розглянути варіант придбання озонового шафи. На численні прохання наших клієнтів, ця шафа зараз випускається в двох варіантах: висотою 185 см (для довгої верхнього одягу), і висотою 110 см (для обробки взуття, дитячих крісел, колясок, мотошоломів, постільної білизни і короткою одягу). Озон має бактерицидну, віруcoцідним, фунгіцидною і спороцидно, а також дезінфекційним і дезараціонним ефектом в залежності від концентрації та експозиції впливу. Завдяки своїй унікальній системі з використанням озону, проводитися вплив на різні органічні об'єкти - кліщі, бактерії, грибки, цвіль, віруси, наприклад: хвороба легіонерів і т.п.

  Гігієнічний шафа дозволяє:

  • Поліпшити мікробіологічні властивості одягу, предметів і т.д.
  • Усунути неприємні запахи (наприклад: дим, тютюн, смажені продукти, і т.д.);
  • Усунути викликають алергію кліщів і бактерій;
  • Гарантовано нейтралізувати бактерії, грибки і дріжджі на поверхні об'єктів і одягу;
  • Використовувати природні есенції, щоб додати аромат;
  • Виконати суху дезінфекцію за короткий час і в режимі самообслуговування.

  Наші клієнти - хімчистки, вже включили озонову обробку одягу в свій технологічний процес: прибирають залишилися небажані запахи після хімчистки текстиля, запах парфумів на шубах, запахи тварин. Так, наприклад, московське підприємство «Хімчистка № 1» ось вже не перший рік проводить для своїх клієнтів обробку речей в італійському озоновому шафі OZONCLEAN. Маючи кілька виробничих цехів в Москві, «Хімчистка № 1» придбала вже кілька одиниць озонового обладнання для виконання своїх послуг.
  Озон не маскує запахи, він руйнує молекули і прибирає їх назавжди, Наші клієнти - хімчистки, вже включили озонову обробку одягу в свій технологічний процес: прибирають залишилися небажані запахи після хімчистки текстиля, запах парфумів на шубах, запахи тварин тому озонова чистка незамінна для шубних холодильників. Перед тим як відправити дороге манто на зберігання, нехай навіть і в холодильник, необхідно зробити озонову чистку щоб прибрати всі запахи, а також всілякі личинки і продукти життєдіяльності комах (міль, кліщі і т.д.). Озон не робить ніякого негативного дії ні на колір хутра, ні на його структуру. А клієнт в результаті отримує свою улюблену шубку не тільки в цілості й схоронності, без залишкового запаху торішніх духів, а й зі стікером «Опрацьовано озоном». Безсумнівно, такий маркетинговий хід при грамотній рекламній підтримці допоможе хімчистці заявити про себе, привернути увагу нових і постійних клієнтів.
  Детально про озонуванні ми писали в журналі «Все для хімчистки та пральні» № 10 (грудень) 2015.

  Детально про озонуванні ми писали в журналі «Все для хімчистки та пральні» № 10 (грудень) 2015

  Парова чистка взуття на компактній мобільного установці

  Парова чистка взуття на компактній мобільного установці

  Замшеві чоботи з сольовими плямами до і після обробки

  Бест-Сервіс
  https://www.cleanprice.ru/company390.html

  Бест-Сервіс.

  - ТОВ «Бест-Сервіс» є офіційним представником в Росії хімічної фабрики Alberti Angelo Srl. (Італія).

  Пам'ятайте, ще з радянських часів багато фахівців рекомендували чистити замшеве взуття над струменем пари, використовуючи щітки з м'якою щетиною?
  А що ж з хімічними препаратами?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только