Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Одяг для собак своїми руками: викрійки для великих і маленьких порід, зручний крій, як зшити комбінезон, жилетку

  1. Як знімати мірки?
  2. Який матеріал використовувати?
  3. Як накреслити викрійку?
  4. Популярні моделі одягу
  5. Техніка і тонкощі шиття

  Одяг в житті маленьких друзів займає не останнє місце Одяг в житті маленьких друзів займає не останнє місце. У дощ, сніг, вітряний день кожна собака хоче відчувати себе комфортно. Сучасні тканини і пряжа дозволяють виглядати при цьому стильно і сучасно.

  Яка господиня упустить можливість покрасуватися хвостатим супутником в новому джемперочке, або комбінезоні, зробленому своїми руками? Про те, як зшити собаці комбінезон своїми руками, зняти мірки, зробити викрійку, підібрати тканину в огляді далі.

  Як знімати мірки?

  Заміри для собачої одягу знімають з тваринного тільки в стоячому положенні і на рівній поверхні.

  Довжина спинки - це відстань від холки і до основи хвоста.

  Обхват грудей - змиритися в найширшому місці грудини.

  Обхват шиї - завмер виробляється також - по самому широкому місця на шиї. Для цього показника необов'язково обмеривать собаку - можна просто заміряти її ошийник.

  Обхват талії - вимірюється по животу.

  Довжина лап - все 4 лапи заміряються від заснування.

  Додатково, якщо зажадає виріб, заміряються:

  • ширина грудей - відстань між двома підставами плечових кісток передніх лап;
  • ширина спини - відстань по спинці між двома стегновими суглобами;
  • довжина живота - мірка знімається між передніми і задніми парами лап;
  • загальна довжина виробу - від шиї до талії;
  • для головних уборів - відстань між вухами, а також обхват голови.

  ширина грудей - відстань між двома підставами плечових кісток передніх лап;  ширина спини - відстань по спинці між двома стегновими суглобами;  довжина живота - мірка знімається між передніми і задніми парами лап;  загальна довжина виробу - від шиї до талії;  для головних уборів - відстань між вухами, а також обхват голови

  Який матеріал використовувати?

  Для виготовлення собачого одягу найкраще використовувати натуральні тканини і пряжу, наприклад бавовна. Одяг з такого матеріалу дозволить дихати шкірі, приємна на дотик, не викликає алергії, подразнення, не електризується і не мнеться. До того ж, одяг з бавовни не линяє при пранні і довго не вигорає на сонці.

  З штучних тканин відмінно підійдуть мікрофібра, неопрен, поліестер, віскоза. Ці тканини створювалися з урахуванням фізіологічних особливостей живих організмів в різних погодних умовах. Вони мають підвищену зносостійкість, відмінною теплоізоляцією, відводять від шкіри вологу, добре захищають від вітру і є гіпоалергенними.

  Для підкладки використовують шовк, атлас, поліестерові підкладкові види тканини типу тафти. Такі матеріали обрані неспроста, справа в тому, що одяг із слизьким підкладів набагато легше експлуатувати. Слизький подклад не дасть вовни сплутати, або звалятися. Особливо це актуально для довгошерстих порід.

  При пошитті теплих речей як підкладали і утеплювача використовують фліс, синтепон, синтепух.

  Для в'язальниць можна порекомендувати до використання всі види натуральної пряжі, а також акрил, широко представлений у всіх магазинах рукоділля. Породам, схильним до алергії і шкірних подразнень чудово підійдуть пряжі серії «Baby». Вони гіпоалергенні, створені на основі акрилової пряжі з невеликим відсотком вмісту різних натуральних і штучних добавок.

  Далі наведемо універсальну викрійку стильного комбінезона з кишенею (фото прикладу див. Вище).
  Далі наведемо універсальну викрійку стильного комбінезона з кишенею (фото прикладу див

  Як накреслити викрійку?

  Форма - деталь майбутнього виробу, виконана з паперу, кальки, тканини, шкіри або інших матеріалів.

  Одяг для собак своїми руками - послідовність дій при створенні викрійки:

  1. На аркуші у верхньому лівому кутку ставимо крапку А. Вона буде початком креслення, від неї ми будемо відштовхуватися.
  2. Від точки А прокладаємо горизонтальну пряму, що відповідає розмірам довжини спинки (від шиї, до талії). Помічаємо буквою Б.
  3. На отриманому відрізку А - Б, від точки А відміряє відстань від передніх лап до талії. Ставимо на позначці точку Ш. У нас вийшла пряма з точками А, Ш, Б. Де відрізок А - Ш довжина від талії до передніх лап, а Ш - Б відстань від передніх лап до шиї.
  4. Від цих трьох точок проводимо вертикальні лінії вниз.
  5. На вертикальному відрізку А, вниз відміряє відстань, рівну половині обхвату грудей і ще 1,5 см. Відзначаємо його точкою Д.
  6. На лінії Ш відзначаємо аналогічний лінії А - Д відрізок, ставимо позначку Е.
  7. Від відрізка Б вниз відміряє половину від ширини спини з надбавкою 0,5 см., Ставимо крапку С. На цій лінії, додатково відміряє від точки Б 6 см., Ставимо крапку К.
  8. Від точки До відміряє вправо 4 см., Ставимо крапку Л і з'єднуємо увігнутим в сторону всього креслення півколом точки Б - Л. Вийшла горловина.
  9. Від точки Д, через точку Е проводимо горизонтальну пряму, рівну довжині живота, від шиї до талії. Ставимо крапку Ф. Від неї, тому відміряє на прямий 4,5-5 см. І ставимо позначку Г.
  10. Від цієї позначки відміряє вгору відрізок, відповідний половині ширини грудей, плюс 0,5 см. На кінці позначки ставимо крапку Ж.
  11. Від точки Ф відміряє вгору 3 см. І відзначаємо його точкою Ф1. Від Ф1 вправо відзначаємо 1 см. Це буде точка І. Плавною лінією сполучаємо точки І - Ф. Також горизонтальної прямої з'єднуємо І - Ж.
  12. На вертикальних відрізках Г - Ж і Е - Ш відкладаємо від низу до верху половину відстані між передніми лапами, ставимо позначки на першому відрізку - М, на другому -М1. З'єднуємо їх горизонтальною лінією. Він зазначив межу ділимо навпіл і відзначаємо середину точкою Р.
  13. Аналогічно навпіл поділяємо відрізок К - Л. Серединку відзначаємо літерою П. Від П проводимо вниз вертикаль О. Між О і Л проводимо пряму лінію. Відстань між О - Л має дорівнювати відстані між Ж - І.
  14. Знаходимо С і від неї в обидві сторони відкладаємо горизонтальні прямі до перетину з відрізками П - О і Ш - Е. Місця перетину відзначаємо значками С1, С2 Отриманий відрізок С1 - С2 поділяємо навпіл, відзначаємо серединку точкою В.
  15. Відрізок С2 - М1 ділимо навпіл, відзначаємо точкою Н.
  16. Проводимо плавну лінію по точках: О, В, Н, Р, Ж. У нас вийшла пройма.
  17. Від точки Н проводимо горизонтальну лінію до вертикалі А - Д. Відзначаємо її точкою Ц. від неї в обидві сторони на відрізку А - Д відміряє по чверті різниці між обхватом талії та грудей. Ставимо позначки Х і Я. З'єднуємо ці позначки прямими лініями з точкою Н.

  В результаті нас вийшла базова форма, маючи яку, можна зшити будь-який одяг для вашого вихованця. Викрійки для собак маленьких порід робляться саме так, дотримуючись послідовність, описану вище.
  В результаті нас вийшла базова форма, маючи яку, можна зшити будь-який одяг для вашого вихованця

  Популярні моделі одягу

  В основному, подібної одягом користуються власники короткошерстих, лисих, або маленьких порід (До 10 кг.). В умовах суворого російського клімату, ці собаки, перебуваючи поза приміщенням, не в змозі довго підтримувати температуру свого тіла.

  Одяг для вихованців не стільки данина моді, скільки життєва необхідність.

  На сьогоднішній день найпопулярнішою одягом є:

  • комбінезони різного ступеня утеплення;
  • курточки;
  • вітровки;
  • дощовики;
  • теплі джемпера;
  • жилетки.

  Для літнього сезону асортимент не такий широкий, в основному це всілякі маєчки, сукні, дощовики і легкі жилети. Більш-менш серйозний функціонал є тільки у дощовиків. Решта одягу літнього сезону використовується здебільшого для краси.

  Техніка і тонкощі шиття

  Звертайте увагу на те, тягнеться тканину, чи ні.

  Для еластичною тканини цілком підійдуть облягаючі силуети. Надбавка для свободи рухів не буде потрібно.

  А ось для того, щоб собака себе комфортно почувала в одязі з нееластичних матеріалів, до виробленим вимірами, перед створенням викрійки, потрібно додати по 3-4 сантиметри. Особливо це стосується горловини і грудної клітини.

  Готовий виріб не повинно тиснути і заважати вільному пересуванню. Форма комбінезона для собаки, зручний крій не утрудняють рухливість вихованця.

  Замки, застібки, липучки найкраще робити на спинці, а не на животі. Цим ви полегшите собі і собаці процес одягання і застібання.

  Звертайте увагу на застібки. Якщо у собаки довга шерсть - подбайте про те, щоб вона не застрявали кожен раз в замку, оформите готовий одяг гудзиками, або дитячими липучками, не чіпляє шерсть.

  Не зайвим буде передбачити ремінці і карабинчики, що дозволяють максимально зручно підігнати одяг по фігурі.

  Як бачите, самостійно зшити, або зв'язати своєму пухнастому одному обновку зовсім нескладно. Одяг, виготовлена ​​за індивідуальними мірками краще сидить, має унікальний зовнішній вигляд.

  Додатково ознайомтесь з коротким відео про те, як самостійно зробити викрійку комбінезона для собаки:

  Як знімати мірки?
  Який матеріал використовувати?
  Як накреслити викрійку?
  Яка господиня упустить можливість покрасуватися хвостатим супутником в новому джемперочке, або комбінезоні, зробленому своїми руками?
  Як знімати мірки?
  Який матеріал використовувати?
  Як накреслити викрійку?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только