Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018

  1. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Овен
  2. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Телець
  3. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Близнюки
  4. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Рак
  5. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Лев
  6. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Діва
  7. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Ваги
  8. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Скорпіон
  9. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Стрілець
  10. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Козеріг
  11. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Водолій
  12. Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Риби

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Овен

  Тиждень дуже підходить для того, щоб будувати нові плани. Якими б нездійсненними вони не здавалися на початку, у вас є шанс реалізувати їх в життя. У вашому оточенні з'являються люди, які можуть стати вашими надійними партнерами. Підштовхує вас до дій напружена фінансова ситуація, ви розумієте, що зараз потрібно розраховувати тільки на свої сили. А барани люблять, коли у них з'являється відповідальність!
  У сімейних відносинах буде охолодження, ви розчаровані чоловіком, і намагаєтеся щось змінити. В кінці цього тижня барани вирішуються на серйозну розмову, який всім піде на користь.

  Фото: гороскоп на тиждень

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Телець

  Тельці, не варто відкладати на завтра все, що можна зробити сьогодні, і вже на початку тижня будьте зібраної і рішучою. Розмова з начальником остаточно покаже, чи можете ви розраховувати на обіцяне підвищення, або вам пора пошукати щось інше!
  Любовні стосунки допомагають Тельцям тримати себе в тонусі, ви кимось сильно захоплені, і готові відправитися на побачення за першим дзвінком. Привабливість Тельців очевидна, ви продовжуєте дотримуватися оздоровчої дієти , Яка дуже йде вам на користь.
  Фінансові питання відкладіть на п'ятницю, саме тоді вам в голову приходять найрозумніші думки. Вихідні пройдуть спонтанно, але ви ними задоволені.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Близнюки

  У близнюків основні події розгортаються будинку, і ви злегка втомлюєтеся від навалилися на вас обов'язків. Доводиться постійно комусь допомагати, висловлювати співчуття, і це вас кілька напружує.
  Відкладені робочі справи, може зірватися намічена відрядження. Близнюки вміють домовлятися з керівництвом, причому ви розумієте, що вас дійсно цінують, і тому йдете на поступки.
  Трохи романтики вам піднесе четвер, ви давно планували зустріч, і нарешті-то вона відбудеться! Вам необхідно відчути себе розкутою і чарівною, почути компліменти, саме це і додасть вам сили. Складна тиждень закінчиться вельми непогано.


  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Рак

  Раки зовсім не в робочому настрої, і ймовірно, що всі ваші думки спрямовані на відпочинок. Хочеться змінити обстановку, і опинитися в абсолютно незнайомому місці. Вам не вистачає яскравих емоцій і вражень, зима здається просто нескінченною! Раки шукають собі попутника в поїздку, і в середу подруга може погодитися на спільний коротку відпустку.
  Ймовірно, що на настрій впливає непорозуміння з коханою людиною, ви ні з одного питання не можете домовитися. Поки краще спілкуватися по телефону, або в інтернеті, зустрічі краще відкласти. У вихідні дні раки зважилися на довгоочікувані покупки, ви знайшли прекрасний спосіб себе порадувати.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Лев

  Левиці все більше і більше замислюються про своє майбутнє, воно в більшій мірі залежить не від вас, а від оточуючих обставин. На вас можуть тиснути, і ви розумієте, що ваше самолюбство ущемлені. Тривати довго це не може, в четвер левиці стають дуже категоричні, і можуть йти на відкриті конфлікти, кому-то явно не поздоровиться!
  У Львів піднімається настрій, і ви плануєте залишилися дні тижня присвятити тільки собі. Нарешті можна відправитися у фітнес центр, спорт, як ніщо інше, надає левам сил.
  У п'ятницю непогано було б зустрітися з приятелем, побачення так давно відкладалося, що він просто може скоро про вас забути. Візьміть ініціативу в свої руки!

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Діва

  Нарешті у дев з'являється певна стабільність в матеріальному становищі, ви довго боролися з проблемами, і тепер є очевидний шанс, що справи підуть краще. Ви збудували свою лінію поведінки, і могли навіть поміняти звичну роботу, а якщо це ще не зробили остаточно, то позитивну відповідь може прийти саме зараз. Діви рішучі, і це вам дуже допомагає. Попутно може виникнути питання про перекваліфікацію, отриманні нових знань, і ви поставитеся до цього з оптимізмом.
  У суботу пора трохи розслабитися, і згадати про сім'ю, тим більше, що у дев якесь торжество, і належить свято, якого всі чекають! Тільки не беріть на себе повністю всю відповідальність.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Ваги

  Ваги поки в справжній зимовій сплячці, і намагаються піти від всіх обов'язків, які можна якимось чином уникнути. Вам це вдається, і деякі ваги отримають короткочасну відпустку, який можуть провести за містом. Там вам випаде нагода подумати, що ж робити далі, як вийти на інший рівень життя! Мабуть, ваша хандра зараз і пов'язана з нестійкістю в отриманні фінансів. Рішення прийдуть в кінці тижня, і обов'язково відповідайте на всі дзвінки, один з них може бути дуже важливим.
  Ваги можуть плести якісь інтриги в стосунках з чоловіками, але, мабуть, вас образили, і ви хочете помститися. Це цілком справедливо, дійте.

  Фото: гороскоп на тиждень

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Скорпіон

  У скорпіонів настає дуже позитивна тиждень, і ви відразу починаєте відчувати її енергетику. На вас сипляться одна пропозиція за іншим, ви можете практично кожен день ходити на співбесіди і виглядати з найкращої сторони. Остаточне рішення не прийде на цьому тижні, але шанси на успіх у вас дуже великі!
  Скорпіони стають дуже поступливі в сім'ї і дрібні конфлікти йдуть в минуле. Правда, з'являться справи, пов'язані з родичами, але до кінця тижня ви впораєтеся з цією проблемою. Трохи активності не зашкодить вам у вихідні дні, не пропустіть можливість зайнятися спортом.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Стрілець

  Безтурботність стрільців просто вражає. Ви не відчуваєте, що особисті відносини стають все більш проблематичними, вам до цього просто немає діла. У вівторок стрільці, нарешті, можуть прозріти, і намагаються виправити ситуацію. Розмова може пройти на підвищених тонах, і довести вам зараз нічого не вдасться. Але стрільці не дуже сумують, ви впевнені в своїй привабливості, і не мають наміру руйнувати шлюб. Перейдіть на роботу, там ви затребувані, і несподіване завдання вам сподобатися, і принесе в подальшому прибуток.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Козеріг

  У козерогів триває період, коли потрібно бути зібраною і відповідальною. Ви тепер завжди перевантажуєте себе роботою і начальство до цього вже звикло. Але важливо зрозуміти, що стан вашого здоров'я дає про себе знати, так що, завершуйте все розпочате і не беріться за нові проекти. Краще визначитеся з відпусткою, розмова на цю тему потрібно провести в четвер або п'ятницю.
  Козероги в стосунках з коханою людиною можуть відчувати якусь недомовленість, і вам здається, що він вас обманює. Поки про це ніколи думати, але не варто зовсім про це забути! Сім'я все ж повинна стояти на першому місці.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Водолій

  У Водоліїв настрій часто залежить від того, як складається ваше особисте життя, і поки в ній не буде відбуватися нічого хорошого. Якщо ви очікуєте отримати відповідь на поставлене запитання, цього не станеться. Так що відверніться на щось позитивне, очікування вас буквально вимотує. Всьому свій час, або може, час з цією людиною вже просто пройшло.
  У Водоліїв накопичилося безліч справ вдома, ви з жахом дивіться на навколишній вас безлад, і в вихідні дні готові його ліквідувати повністю. Але в неділю треба розвіятися, зустріч з подругою то, що вам зараз потрібно.

  Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018 Риби

  У риб справи йдуть зі змінним успіхом. І швидше за все, ви поки не можете вплинути на те, щоб все йшло швидше. Так що, займіть вичікувальну позицію, і пориньте в домашні обов'язки. Найбільш вдалий час зайнятися ремонтом, ви думали про це ще в минулому році. Обговорити все з членами сім'ї можна вже в понеділок, вам все одно буде потрібно їх допомогу. Риби дуже економно витрачають гроші, але тепер вам їх все одно доведеться дуже багато.
  Романтичний настрій виникне в суботу, ви можете цілком поринути в далеке минуле, завдяки якомусь несподіваному дзвінку.

  Автор: Воронцова Євгена
  Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт www.inmoment.ru обов'язкове.

  Теги: Гороскоп на тиждень з 5 по 11 лютого 2018

  Повернутися до початку розділу Зірки і долі
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только