Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Уляна Соболєва - Острів "Д". неон

  Острів Д. Неоніла

  Уляна Соболєва

  ГЛАВА 1. Найса


  Діти не повинні бачити смерть і насильство. Діти повинні зростати в красивому світі без воєн і вбивств. Вони не повинні закривати очі своїм мертвим матерям і годинами сидіти у холодного трупа, наспівуючи колискову і притискаючи до себе пошарпаного виїзного зайця. У дітей має бути дитинство. Вони не повинні ставати дорослими під гнітом обставин. Мама «пішла» від мене дуже тихо. Вона просто заснула і не прокинулася. Мені не було страшно поруч з нею. Мене більше лякало, що хтось увійде в наш будинок, побачить її мертвою і викличе службу зачистки, а мені не хотілося з нею розлучатися. Не хотілося випускати її руку зі своєї і віддавати мою маму цинічним, холоднокровним людям в дивному одязі і протигазах. За вікнами моторошно верещала сирена, і прожектори били в вікна червоним світлом попередження про небезпеку. Це означало, що ВОНИ прорвалися до нашого міста, і тепер його знищать, як і всі інші міста, де з'являлися позначки * 1.

  Я знала, що мама померла. Знала, бо вона сама сказала мені про це перед тим, як прийняти червону рідину зі скляної ампули. Потім, через роки, я зрозумію, чому вона це зробила, а тоді я тихо плакала і не могла зрозуміти, навіщо вона так вчинила зі мною. Навіщо залишила зовсім одну.

  Острів С, на якому кисневі маски стали повсякденним атрибутом і частиною жорстокої реальності. Наш район вже давно оточили чорно-білими смугастими стрічками з черепами і обнесли колючим дротом. Як від прокажених відгородилися, немов ми самі винні в те, що трапилося, і «чистим» треба триматися від нас подалі.

  Я і не знала наш острів іншим. З тих пір як пам'ятаю себе, тут вже не було дерев, зелені і водойм. Чи не літали метелики, не співали птахи. Мертвий острів - так його називали по телевізору і говорили, що тут не залишилося живих людей, що всіх вже давно евакуювали. Брудна брехня.

  Ми стали жертвами засекреченого урядового експерименту, про який не повинні були дізнатися на материку. А кажучи простими словами, на Острові С, під землею, де розроблялося зброю масового ураження, стався витік отруйного елемента в питну воду. Люди болісно вмирали, хворіли моторошними хворобами. Цілі райони спалювали під виглядом дезінфекції, а насправді там творилося щось непідвладне людському розуму, щось, з чим уряд не могло впоратися. Біженців розстрілювали у КПП, топили катери і саморобні човни, підривали приватні шатли, територію оголосили мертвою зоною, а незабаром почали будувати дамбу висотою з десятиповерховий будинок, оточуючи острів непробивною стіною. Уряд боялося витоку отрути в океан.

  До нас в будинок приїхали через кілька годин, маму запакували в пластиковий пакет і відвезли на чорній машині з білими багатокутниками, а мене намагалися зловити сіткою, як скаженого і небезпечного звіря.

  Я тоді втекла від бригади чистильників, мені вдалося вибратися з будинку і сховатися на міському звалищі. Мене відловили через місяць. Весь той час, що я жила на вулиці, геть зникло з моєї пам'яті, але відчуття дикого жаху тільки від думки про це не покидало мене все моє життя. Я не пам'ятала, що саме бачила, і не хотіла згадати ніколи. Тільки гнильний запах розклалися тел переслідував мене ще дуже довго, а також дивний звук

  «Мммммсссссмммм» і хрест. Огидний хрест з м'яким прицмокуванням. Я часто чула його уві сні і прокидалася, обливаючись холодним потом.

  Після перевірок виявилося, що моя кров чиста від молекул вірусу Вамет, це вкрай здивувало магістра наукового центру. Просканувавши чіп у мене під шкірою, вони ідентифікували мою особистість і повідомили про мене батькові, якого я до цього бачила лише по телевізору, на фотографіях і в інтернеті.

  Мама багато розповідала про нього. Вона завжди була чесною зі мною. Можливо, та правда, яку вона мені говорила, була занадто важкою і жорстокою по відношенню до маленької дитини, але я вдячна їй за те, що мене ніколи не годували брехливими казками про загиблого батька і про лелек з капустою.

  Я знала, що мій батько - адмірал елітного підрозділу армії Вільної Республіки, наближений до імператора, і що його зв'язок з мамою була коротким службовим романом під час одного з візитів адмірала на Острів С. Я знала, що у нього є дружина і син, з якими він часто з'являвся на сторінках газет. Я вирізала з них Ту Саму Жінку і приклеювала на її місце зображення нас з мамою, милувалася, як прекрасно ми виглядаємо поруч з високим, красивим чоловіком і хлопчиком з яскравими неоновими очима, а потім з ненавистю вирізала і його, залишаючи тільки нас з батьком. Іноді я хотіла їм смерті. Щоб на їх будинок напали позначки, і його спалили на попіл, а батько тоді обов'язково б приїхав до нас з мамою. Мені чомусь здавалося, що це Та Самая Жінка і її син (я завжди вважала ЙОГО тільки її сином) забороняють батькові бачитися і спілкуватися з нами.

  Як часто ми шукаємо найбезглуздіші виправдання тим, кого любимо, намагаючись всіляко згладити їх провину перед нами тільки для того, щоб мати приватне право любити їх далі і не зневажати себе за це.

  Моя мама працювала головним лікарем в секретній лабораторії Корпорації «СНІГ» * 2, а батько забезпечував охорону і безпеку об'єкта на самому початку розробок сировини. Їхній зв'язок тривав, поки об'єкт не передали в повне відомство Комітету, і батько не залишив Острів, щоб повернутися до своєї справжньої сім'ї.

  Справжньою ... .А ми ніколи не були для нього справжніми. Ми залишилися в минулому, як незначний епізод його насиченою і повною ризику життя, в якій для нас так і не знайшлося місця.

  Мама повідомила йому про народження дочки, він привітав і справно відраховував кошти на моє утримання в обмін на її мовчання. Вона розповідала, що батько дуже відомий і впливовий чоловік, якби вони зустрілися на кілька років раніше, можливо, у них би щось вийшло. Я часто мріяла і уявляла собі, що було б, зустрінься вони набагато раніше, як я сиділа б у нього на плечах під час військового параду на центральній площі, як пускала б в небо повітряного змія і як тримала б його за руку. Він би любив мене більше всіх на світі і ніколи б не дозволив нам жити на Острові С.

  Тільки адміралу армії Вільної Республіки явно було не до випадкової коханки з її дочкою. Звичайно, мама на мій День Народження дарувала мені подарунки від них обох. Вона не підозрювала, що я завжди розкривала іграшки і, знайшовши всередині чіп з логотипом одного з місцевих магазинів, відправляла іграшку в пластмасовий ящик і більше ніколи до неї не торкалася. Мама вважала, що я байдужа до них, а я не намагалася її переконати.

  Але одного разу нам прийшла посилка з материка. У дерев'яному ящику, крім якихось паперів і продуктів, лежав коричневий в'язаний заєць. Я тоді ще не вміла читати і не знала, що посилку Комітет надіслав всім дітям працівників лабораторії перед черговими виборами. Я вирішила, що саме цю іграшку відправив мій батько. З тих пір я не розлучалася з зайцем, назвала його Адміралом і всюди тягала з собою.

  Ніколи не забуду, як сиділа на білосніжному дивані круглого кабінету, обвішаного картинами із зображенням різних куточків материка і його островів, що потопають у зелені і квітах, дітей, плескалися в чистих водоймах, усміхнених, щасливих людей, і думала про те, що саме так, напевно, виглядає рай. Тоді за що нас з мамою замкнули в пеклі і не давали звідти вийти? Чому нас прирекли на страшну смерть? Відповідей на ці питання я не впізнаю ще дуже довго.

  Мене одягли в короткий біле плаття, як і всіх дівчаток тут, і тепер я дивилася на скляні двері, за якої Магістр Центру з неприємним ім'ям Дера Діно, яку боявся весь персонал карантину, розмовляла з високим чоловіком у військовій формі з чорними погонами. Сама вона завжди нагадувала мені лабораторну іскорку білого пацюка з довгим носом, тоненькою кіскою на потилиці і маленькими чорними очима, які смішно збільшувалися під товстими скельцями її круглих очок.

  Коли батько зайшов до кабінету, я не зводила з нього настороженого погляду, повного сліпого обожнювання і смикала мереживну оборку сукні. Він підійшов дуже близько і повільно сів навпочіпки. Довго дивився мені в очі, а я раптом відчула, як в горлі почало дерти і вперше за ці кілька днів перебування в центрі захотілося заплакати.

  - Привіт, Найса. Ти знаєш хто я?

  Я кивнула і помацала пальцем його погони з білими багатокутниками, а потім подивилася на нього довгим поглядом і мовчки обняла за шию. Він злегка здригнувся, обережно притиснув мене до себе, разом зі мною встав на повний зріст і попрямував до дверей. Він не звертав уваги на голосіння Магістра дери про те, що ще не всі перевірки закінчені, що потрібно почекати шістдесят один день в карантині, і що ще не всі папери оформлені. Я сильніше і сильніше притискалася до нього в страху, що він відпустить, що залишить мене в цій будівлі разом з іншими дітьми, підібраними на Острові С, і більше ніколи не повернеться за мною.

  Кінець ознайомчого уривка

  СПОДОБАЛАСЯ КНИГА?

  Острів Д
  Ця книга коштує менше ніж чашка кави!
  ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ

  Тоді за що нас з мамою замкнули в пеклі і не давали звідти вийти?
  Чому нас прирекли на страшну смерть?
  Ти знаєш хто я?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только