Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Депресія після розлучення: як повернутися до нормального життя?

  1. Депресія після розлучення з чоловіком
  2. Життя з нуля, або Як повністю побороти депресію після розлучення
  3. Віра в майбутнє щастя - хороші ліки від депресії

  Розлучення - це трагедія, від якої, на жаль, не застрахований жоден шлюб. А в наш час, коли інститут сім'ї став особливо крихким, рідкісним щасливцям вдається уникнути семи кіл пекла шлюборозлучного процесу.

  А в наш час, коли інститут сім'ї став особливо крихким, рідкісним щасливцям вдається уникнути семи кіл пекла шлюборозлучного процесу

  Серед читачок сайту «Красива і Успішна" напевно теж є ті, кому вже дуже добре знайома депресія після розлучення. Саме до них ми сьогодні і звертаємося.

  Розірвання шлюбу будь-якій жінці завдає серйозну психологічну травму.

  Трагедія загибелі сім'ї за рівнем стресу порівнянна з смертю рідну людину . Так само, як і втрата когось близького, розлучення змушує колишнього подружжя пережити кілька фаз депресії.

  Перший час після шлюборозлучного процесу колишні дружини зазвичай відчувають гострий психічний криза, яка потім переходить в затяжну нудьгу.

  Депресія після розлучення з чоловіком

  Стан пригніченості, яке відчуває жінка, буває дуже важким. Зазвичай ця фаза триває від двох до двох з половиною місяців.

  Але в деяких, особливо важких випадках тривалість фази усвідомлених страждань може збільшуватися. Для того, щоб депресія не привела до непоправних наслідків, жінці важливо вміти вчасно взяти себе в руки.

  У цьому їй допоможуть наступні поради грамотних психологів:

  • Стан пригніченості після важких переживань є нормою. Поганий настрій, бажання відгородитися від будь-яких розмов і зустрічей, жалість до себе, сльози, ридання - на всі ці прояви своєї слабкості розлучена жінка має повне право. Негативні емоції під час гострої депресії після розлучення слід виплакати і висловити. При можливості в перші кілька днів після розлучення бажано також взяти відпустку на роботі, щоб можна було без шкоди для кар'єри і репутації похандріть будинку. Але така відчуженість від зовнішнього світу не повинна тривати довше двох-трьох днів.
  • Швидше вийти зі стану пригніченості допоможе точка опори. Такою точкою для розведеною жінки можуть бути, наприклад, її діти або батьки - близькі люди, які потребують її підтримки. Багато колишніх дружини, не уявляючи, як пережити депресію після розлучення, перший час роблять всі домашні справи автоматично, за інерцією. Але поступово до них повертається розуміння, що життя триває, що поруч ще є ті, хто їх дуже любить. Це допомагає їм відродитися для нового життя.
  • Сіллю на рани жінки є будь-які контакти з колишнім чоловіком. Не варто шукати з ним зустрічей навіть для того, щоб висловити йому все, що накопичилося в душі, тому що зазвичай в цей період всі розмови між колишніми чоловіком та дружиною закінчуються сварками або скандалами. Психологи також радять позбутися від речей, що нагадують про минуле шлюбі, і, при можливості, змінити обстановку.
  • Перший час після розлучення практично всі жінки займаються психологічним самобичуванням, звинувачуючи себе в тому, що їх шлюб розпався. Сайт sympaty.net підкреслює: шлюб будується обома подружжям, і в тому, що він розпадається, завжди винні обидва. Тільки переставши звинувачувати себе, жінка зможе відпустити минуле і знайти в собі сили йти вперед до нових цілей.
  • Позбутися від пригніченості при важкій депресії після розлучення, що паралізує думки і рухи, часто допомагає якийсь поштовх, сміливий або навіть екстремальний вчинок. Можна, наприклад, зайнятися дайвінгом, парашутним спортом, відправитися в гори кататися на лижах, пограти в пейнтбол або навіть вийти на боксерський ринг - конкретний вибір способу лікування залежить від темпераменту і характеру жінки. Такі заняття допомагають виплеснути агресію, очиститися від накопичених негативних думок і емоцій, заряджають адреналіном, струшують і змушують діяти.
  • Депресія після розлучення у жінок також ефективно лікується шопінгом і б'юті-терапією. Якщо матеріальне становище не дозволяє відвідати гіпермаркет і spa-салони, можна просто пройтися по бутіках, в яких проходять розпродажі, прикупивши собі пару недорогих аксесуарів, здатних освіжити образ, а потім влаштувати вдома косметологічний кабінет, прийнявши ванну з морською сіллю і зробивши маску для обличчя і волосся. У будь-якої жінки настрій миттєво поліпшується, коли їй подобається її відображення в дзеркалі.

  У будь-якої жінки настрій миттєво поліпшується, коли їй подобається її відображення в дзеркалі

  Життя з нуля, або Як повністю побороти депресію після розлучення

  Після фази усвідомлених страждань настає так званий період залишкових явищ. Незважаючи на те, що важкі переживання вже залишилися позаду, кожна нова зустріч з колишнім чоловіком, телефонна розмова з ним або якесь яскраве нагадування про втрачений щастя може викликати у жінки гостру душевну біль.

  Психологи рекомендують у цей час намагатися уникати будь-яких нагадувань про розлучення, однак, в ряді випадків цього зробити неможливо. Так, наприклад, не можна ігнорувати бажання дитини бачити батька і спілкуватися з ним, його питання про тата.

  З колишнім чоловіком дружину можуть пов'язувати також загальні справи, вирішити які без нього ніяк не можна.

  Допомогти легше пережити цю фазу жіночої депресії після розлучення може серйозне захоплення. Переможницями своїх життєвих невдач завжди стають сильні леді, здатні сприймати розрив шлюбних уз як можливість почати своє життя з нуля.

  Порожнечу, зяючу в душі після втрати чоловіка, потрібно заповнювати творчістю. Арт-терапія - відмінний засіб боротьби з душевними травмами.

  Більш того, як стверджують успішні творчі люди, саме важкі переживання дарують найсильніше натхнення і допомагають створити справді вартісні твори.

  Шиття, крій, дизайн, вишивання, в'язання, орігамі, карвінг, кондитерська справа, вірші, проза, перукарське мистецтво, квітникарство, хореографія або щось інше, - не важливо, яке саме справа допоможе жінці пережити депресію після розлучення. Важливо, щоб воно займало все її думки і почуття, не залишаючи в серці і голові місця для смутку.

  Серйозне захоплення дозволить не тільки забути про недавні негаразди, а й навчить вірити в свої сили, відкрити в собі нові цікаві риси, а також дивитися в майбутнє з оптимізмом.

  Серйозне захоплення дозволить не тільки забути про недавні негаразди, а й навчить вірити в свої сили, відкрити в собі нові цікаві риси, а також дивитися в майбутнє з оптимізмом

  Віра в майбутнє щастя - хороші ліки від депресії

  Якщо порахувати, скільки триває депресія після розлучення в цілому, виходить щось близько двох років. Ці два роки життя можуть стати повністю втраченими, якщо присвятити їх стогонів про своє нещастя і самітництву.

  А можуть бути стартом для пошуків реального життєвого щастя. Думки про щасливе майбутнє - головна відповідь на питання про те, як подолати депресію після розлучення.

  Статистика стверджує, що практично всі жінки через якийсь час після розірвання шлюбу благополучно налагоджують нове життя. Багато з них повторно виходять заміж і створюють щасливі сім'ї: адже на своєму досвіді вони вже прекрасно знають, яких помилок в шлюбі слід уникати.

  Цікавим є той факт, що 25% розлучених чоловіків і жінок сходяться знову і живуть після другого одруження цілком щасливо. Це наштовхує на думку, що депресія після розлучення для кожного з колишнього подружжя - сприятливий момент для усвідомлення, що для них має головну цінність.

  Хороший урок можна витягти з будь-якої життєвої ситуації. Це ж стосується і всього, що пов'язано з розлученням. Життєві труднощі роблять нас духовно сильніше. Тому всім, хто зараз страждає через пережитого розриву з чоловіком, наш сайт бажає скоріше отримати з цього уроку якомога більше корисної інформації та знайти нові сили, щоб почати будувати своє щасливе майбутнє.
  -
  Автор - Pelageja, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

  Копіювання цієї статті заборонено!

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только