Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Змови на гроші - Ванга

  1. щоб гроші швидко в зростання пішли.
  2. змова , Щоб благополуччя надовго прийшло.
  3. змова на удачу в новій справі.
  4. Змова на вдале здійснення всіх задумів.
  5. Щоб багатство в будинок прийшло.
  6. На благополучне життя.
  7. Змова, щоб гроші постійно росли.
  8. Для залучення грошей на будівництво або покупку квартири.
  9. Змова-оберіг, щоб гроші не переводилися.
  10. Змова, щоб грошей завжди було багато.
  11. Змова, щоб гроші вас полюбили.
  12. Змова для заможного життя і великих грошей.
  13. Щоб гроші приходили якомога частіше.
  14. На велике багатство.
  15. Щоб в будинок прийшло добро.
  16. Поради від Ванги.

  щоб  гроші  швидко в зростання пішли

  щоб гроші швидко в зростання пішли.

  Дочекайтеся, коли на небі з'явиться повний місяць за умов ясної погоди. Візьміть
  кілька монет або купюр будь-якої гідності і покладіть їх на вікно, або будь-яке інше місце так, щоб на них падав місячне світло. Скажіть уголос слова змови три рази поспіль (можна по книжці):

  «Луна-цариця, ти срібло, золото, ростеш і приростаєш. Так напій світлом своїм мої грошики, щоб росли і приростали. Місячне світло грошики п'ють, вряди-годи ростуть, сили набирають, як дому свого наповнюють ».

  Залиште гроші в місячному світлі на кілька годин, а самі підіть, щоб не дивитися.

  Потім ці гроші покладіть в гаманець і не витрачайте місяць. Вони будуть притягувати до вас нові гроші. Через місяць істратьте і повторіть весь ритуал з іншими грошима.

  змова , Щоб благополуччя надовго прийшло.

  Налийте воду в скляний посуд і наговорите вголос (можна читаючи по книзі) на неї.

  «Скільки в мої двері ввійде - стільки буде помічників. А ворогам, недругам в мої двері ходу немає. Скільки разів двері відкриються - стільки добра в будинок прийде. А злу, негоди, нечисту силу, горю і біді сюди ходу немає. Щастя - в будинок, благо - в будинок! Амінь ».

  Після обприскати цією водою поріг свого будинку.

  змова на удачу в новій справі.

  Ця змова вам допоможе, коли ви приступаєте до нової роботи, на яку покладаєте великі надії. Це може бути новий напрямок в діяльності за попереднім місцем роботи, або робота в іншому місці, або якщо ви вперше до роботи приступаєте після навчання.

  Змова читають вранці, після вмивання. Візьміть широку чашку, з будь-якого матеріалу, тільки не металеву, налийте води. Вода повинна бути не холодна, але і не дуже тепла, а краще кімнатної температури. Наговорите над чашею цю змову - вголос чи пошепки, можна читати по книзі:

  «Вода-водиця, моя сестричка, йшла ти горами і долами, і підземними шляхами, через темні ліси, де поля і луки, і круті береги, і піски, і камінчики, і сира земля, і світлі небеса. Багато разів, вода-водиця, зорю ти зустрічала, ніч проводжала, і з кожної зорею вмивається, сонце освітлює, білим світлом очищати. Так і мене очисти, обмий душу мою і тіло моє, вода-сестриця. Змий бруд і скверну, чистотою наповни - щоб справа моє було чисто, добром повнилося, світлом світилося, складивалось- сперечатися, удачею повнилося! Амінь ».

  Після Умийтесь цією водою, виливши її собі на маківку.

  Ця змова читати треба вранці, натщесерце, на шматочок хліба. Він допомагає почати нову смугу в вашому житті - коли гроші стануть приходити легко і в потрібних кількостях. Змова читати треба вголос чи пошепки, можна по книзі, але намагаючись не весь час дивитися в книгу, а переводити погляд на хліб:

  «Господи Боже наш, Ісусе Христе, ти нагодував голодних п'ятьма хлібами, так нагодуй мене і мою сім'ю, багатої ситого зроби життя мою, удачу до мене поверни, горе - Злочастье від мене відверни. Нехай дорога ситості та радості в мій будинок відкриється, гроші нехай прийдуть до мене, а я обіцяю витрачати їх з розумом, на благо всім, так багатство розумно примножувати, Господа нашого во славу. Словам моїм ключ та замок. Амінь ».

  Після наговореної шматочок хліба потрібно з'їсти.

  Змова на вдале здійснення всіх задумів.

  Ця змова допоможе виконати те, що ви хочете і в справах, і в особистому житті, і в будь-яких починаннях. Читайте, якщо вам потрібно везіння, і щоб обставини склалися для вас найкращим чином.

  Краще читати вранці, на зорі, але можна і в першій половині дня - важливо, щоб не пізніше полудня. Налийте води в стакан і тричі наговорите на воду, вголос чи пошепки, можна читати по книзі:

  «Водиця-водиця, ти даєш мені напитися, ти даєш мені вмитися. Так дай мені, водиця, три краплі удачі, п'ять крапель везіння, і море щастя. Ключем замикаю, водою обмиваю, по слову моєму нехай все збудеться. Амінь ».

  Після воду випийте не поспішаючи, дрібними ковтками.

  Щоб багатство в будинок прийшло.

  Ця змова допоможе залучити добро в ваш будинок, щоб він був багатим, і навіть розкішним.

  Візьміть трохи овечої вовни, або шматочок хутра, шкури, і наговорите на нього вголос (можна заглядати в книжку):

  «Вівця-овечка, по світу ходила, шубу носила. Шуба та тепла і багата, в будинок мій сама прийшла, тепла і багатства мені принесла. Так повний, мій будинок, златом - сріблом і всяким добром! Будь мій будинок, багатий і рясний, всім на благо, всім на диво. Будьте, мої слова, міцні і ліплення! »

  Покладіть шматочок наговореної вовни в затишне місце вашого будинку, щоб ніхто не знайшов його і ненароком не викинув. Нехай він лежить рік. Через рік треба взяти нову шерсть і наговорити на неї той же змову.

  На благополучне життя.

  Ця змова допоможе, якщо ви хочете жити в достатку, і при цьому в мирі і спокої, без потрясінь, щоб спокій і благополуччя запанувало в вашому житті надовго.

  Опівдні вийдіть на вулицю або відкрийте вікно, щоб в нього потрапляло сонце. Поставте руки долонями вгору, направивши їх до сонця, і три рази голосно скажіть слова змови:

  «Сонце-сонечко, ти тепло і ласкаво, по небу ходиш, всіх висвітлюєш, всім допомагаєш, всім благо даєш. Так дай і мені, сонечко, свого тепла, світла і всякого блага. Нехай буде так".

  Потім прикладіть долоні до грудей і хвилину стійте з закритими очима. Виконувати це потрібно протягом семи днів поспіль в один і той же час (в полудень). І навіть в тому випадку, якщо день видасться не сонячне, не пропускайте, пам'ятайте, що сонце за хмарами все одно і світить, і гріє. Звертайтеся до сонця, навіть якщо не бачите його.

  Змова, щоб гроші постійно росли.

  Візьміть шматочок хліба і наговорите на нього тричі вголос, можна по книзі:

  «Зерно в землю впало, паростком доросло, колосом зазолотиться, хлібцем обороту. Як в полях досхочу хліба, так і грошей у мене до неба. Як хліба ростуть - колосяться, так і грошики мої ростуть-додаються. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь ».

  Хліб потім з'їжте.

  Для залучення грошей на будівництво або покупку квартири.

  Вранці, після вмивання, візьміть трохи меду, намажте на хліб і наговорите на нього вголос (можна читати по книзі):

  «Бджола вулик будує, мед збирає, гостей скликає. Як все до меду тягнуться, так гроші до мене тягнуться. Бджолі - вулик, мені - будинок. Бджолі віск, мені - гроші ».

  Хліб з медом з'їжте натщесерце. Повторюйте раз на тиждень протягом місяця.

  Змова-оберіг, щоб гроші не переводилися.

  Вранці, після спонукання, до вмивання, візьміть частий гребінець, зачісуватися їм і примовляє не менше п'яти разів поспіль слова змови тихим шепотом:

  «Волос-волосся, рости густіше, гроші-гроші, живете пущі. Волосся густо ростуть, так і гроші густо нехай водяться. Амінь ».

  Змова, щоб грошей завжди було багато.

  В зоряну ніч вийдіть під відкрите небо. Дивіться в небо і повторюйте:

  «Зіркам немає числа, грошей у мене немає числа».

  Повторіть не менше дев'яти разів поспіль, а можна і більше.

  Змова, щоб гроші вас полюбили.

  Бувають люди, яким гроші або не приходять, або приходять в малому числі, або не затримуються. Таких людей гроші не люблять. Ця змова допоможе вам стати притягальним для грошей, щоб приходило їх в достатку, і вони трималися у вас.

  У першій половині дня візьміть яблуко або грушу, розріжте навпіл і наговорите вголос:

  «Грошовий дух закликаю, в грушу (яблуко) вселяє. Грушу (яблуко) з'їдаю, грошовим духом себе осіняю. Любіть мене, грошики, приходьте до мене грошики. Де грошовий дух, туди і гроші йдуть. Амінь ».

  Грушу або яблуко після цього треба з'їсти.

  Так само читайте Змова на новий гаманець

  Змова для заможного життя і великих грошей.

  Візьміть річ, яку ви часто носите (пальто, сукню, і т.д.). Зашийте в поділ або під підлозі невелику монету.

  Коли будете шити, повторюйте пошепки (можна заглядати в книгу):

  «Нитка з голкою, а грошики зі мною. Як нитка за голкою тягнеться, так гроші до мене тягнуться. Поділ підшиваю, гроші до себе пришиваю. Ідіть до мене, гроші великі і малі, мідні, срібні, золоті, паперові, всякі різні, щоб купити, щоб продати, собі на радість, на Божу благодать. Амінь ».

  Повторюйте, не зупиняючись і не відволікаючись, весь час, поки будете шити.

  У цей день річ не надягайте, нехай вона вдома серед інших речей повисить. З наступного дня носите як зазвичай.

  Щоб гроші приходили якомога частіше.

  Купуйте на ринку мак в зернах. Дочекайтеся молодика, і в той самий час, коли нова місяць зійде, візьміть хустку, розстеліть на столі, насипте по центру його мак, і, креслячи пальцем на ньому хрест, говорите слова змови вголос чи пошепки (можна при цьому заглядати в книгу, що не вчити напам'ять):

  «Господи Ісусе Христе, Сину Божий, Пресвятая Богородице, врятуйте і збережете! Хрестом хрещуся, вам вклонюся. Матір Божа, Ти знаєш усі мої потреби, скільки грошей мені потрібно, без монети в гаманці ні одягнутися, ні взутися, ні хліба шматок, ні води ковток. Дай же мені скільки маку в хустці, стільки грошей в гаманці. Амінь ».

  Потім мак потрібно зав'язати в хустку і зберігати в потаємному місці в будинку.

  На велике багатство.

  Зваріть рибний суп, і коли будете рибу обробляти і варити, примовляє слова змови:

  «Великі земні води, сповнені ними моря-океани. Скільки води в морях океанах, скільки риби в тій воді, стільки і багатства мені. Амінь, амінь, амінь ».

  Повторювати потрібно безперервно весь час, поки готуєте. Треба, щоб ніхто не відволікав, тому краще робити це, коли вдома нікого немає. Суп повинен бути з'їдений в той же день, і всі, хто живе в будинку, повинні покуштувати хоча б трохи.

  Щоб в будинок прийшло добро.

  У молодика налийте в стакан води і поставте його на вікно так, щоб туди потрапляв місячне світло. Нехай стоїть до тих пір, поки місяць стане повною. В повний місяць візьміть стакан в руки і наговорите вголос на воду:

  «Місяць була худа, та стала повна. Так і мій будинок щоб став повним всякого добра, так златом-сріблом ».

  Потім цією водою треба вмити обличчя і руки.

  Поради від Ванги.

  Якщо хочете, щоб ні погана людина, і ніяке зло не змогли переступити поріг вашого будинку, а ось удача стала частою гостею - повісьте над вхідними дверима хрест навхрест гілки бузини.

  Якщо хочете благополуччя і удачі у всьому, вранці, вставши з ліжка, взуйте спочатку праву ногу, а потім ліву. І ніколи не шукайте другий тапок, якщо перший вже на нозі, спочатку обидва знайдіть, а потім надягайте.

  Якщо хочете, щоб у будинок прийшла удача, зберігайте в будинку як талісман монетки інших держав, але тільки сріблястого кольору.

  Щоб у вашому житті почалася нова, щаслива смуга, дочекайтеся молодика і переставте меблі у вашому будинку. Удача не змусить себе чекати.

  Ніколи не залишайте на столі недоїдені шматочки хліба, якщо не хочете залишити своє щастя. Шматки хліба, навіть засохлого, зіпсованого, не можна викидати, інакше з дому піде достаток. Краще згодувати птахам, тваринам.

  Якщо удача відвернулася від вас, насипте солі на все підвіконня в вашому домі. Нехай сіль лежить до тих пір, поки удача не повернеться. Після треба буде акуратно змести всю сіль, що не торкаючись до неї руками, покласти в який-небудь пакет і забрати подалі від будинку, де і закопати в землю.

  Якщо розповідаєте комусь про свою удачу, постукайте три рази по чомусь дерев'яному і три рази плюньте через ліве плече, щоб не наврочити.

  Якщо ви спіткнулися правою ногою, це віщує неприємності. Щоб їх уникнути, треба три рази тупнути об землю правою ногою і сказати: «Іди в землю, біда, геть від мене». Якщо ви спіткнулися лівою ногою, це віщує удачу і щастя.

  Якщо хочете, щоб у вас весь рік водилися гроші, перераховуйте великі суми в новорічну ніч.

  Якщо від вас відвернулася грошова удача, покладіть на підлогу під килим у вашому будинку трохи моху або водоростей, Гроші почнуть приходити.

  Перераховувати гроші, а також брати і давати в борг можна тільки вранці (до полудня). Якщо робити це ввечері, то гроші у вас водитися не будуть.

  Якщо даруєте комусь гаманець, обов'язково покладіть в нього монетку або купюру - тільки тоді ваш подарунок принесе добро тому, кому даруєте, і в його гаманці будуть водитися гроші. Та й у вас добробут буде рости. Точно так само не дарують порожні сумки, валізи, вази та інші ємності, а також посуд. Якщо брали у кого-то на час сумку, каструлю, сковороду, хай не повертайте, покладіть щось на знак подяки за те, що дали покористуватися цими речами. Тоді і у вас прибуде.

  Після заходу сонця не можна передавати гроші з рук в руки, інакше можна збідніти. Треба покласти гроші на стіл або, ще краще, кинути їх на підлогу, щоб той, кому даєте, підняв.

  Щоб гроші водилися, дочекайтеся, коли після молодика на небі з'явиться молодий місяць, вийдіть на вулицю і покажіть місяця гроші, вийнявши їх з гаманця або кишені.

  Коли в будинку піднімається тісто і печуться пироги, ні в якому разі не можна лаятися і навіть думати погане. Інакше пиріг не захочуть, і підуть на шкоду, а в будинок прийдуть неприємності.

  Якщо хочете вибратися з убогості, носите в гаманці камінчик зеленого кварцу.

  Притягнути гроші можна, якщо постійно носити в гаманці бірюзу. Тільки її треба час від часу діставати, щоб зігріти в руках.

  Притягують багатство кільця з глазкових кварців - тигрового ока або котячого очі в золотій або срібній оправі.

  Багатство можна залучити, якщо постійно носити будь-які прикраси з топазу або сердоліку в оправі з дорогоцінних металів.

  Ніколи не кладіть на стіл ключі або шапку, а також не сидіть на столі - це до бідності.

  Якщо у вашому будинку розбилося дзеркало, щоб уникнути неприємностей промийте його осколки водою, а потім закопайте їх в землю. Якщо в кімнаті, де висить дзеркало, хтось довго хворів, або там сварилися, або трапилася якась неприємність, треба дзеркало протерти святою водою.

  Ніколи не залишайте ніж увіткненим в хліб, якщо не хочете дізнатися бідність, нужду і голод.

  Ніколи не давайте вбогим гроші, які вам дали на здачу після покупки хліба або солі - інакше самі ризикуєте опинитися в злиднях. Також не давайте останню дрібниця, яка залишилася в гаманці.

  Коли купили новий гаманець, покладіть туди на якийсь час дороге золоту прикрасу. Будуть водитися великі гроші, прийде багатство.

  Якщо хочете, щоб гроші у вас завжди водилися, і не бажаєте накликати на себе нужду, ніколи не звертайте гроші в трубочку, що не перераховуйте гроші в скарбничці, поки не збираєтеся їх витрачати, і не ставте на підлогу сумку, де лежить гаманець з грошима.

  Покладіть в гаманець, а також там, де ви зберігаєте гроші, листочок м'яти і шепотку кориці. Гроші почнуть до вас притягатися.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только