Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Щоб грошей водилося більше: народні прикмети

  1. Коли краще не давати в борг?
  2. Позичити і повернути. Як правильно?
  3. Фінанси не люблять вихваляння
  4. Прикмети для вдалої торгівлі
  5. Щоб гроші водилися завжди

  // Головна //  Головна  Народні прикмети  Щоб грошей водилося більше: народні прикмети  «Вибач, будь ласка, але по понеділках я не позичаю, - трохи зніяковіло, але твердо відмовила жінка своїй сусідці по під'їзду у відповідь на її прохання позичити Народні прикмети Щоб грошей водилося більше: народні прикмети

  «Вибач, будь ласка, але по понеділках я не позичаю, - трохи зніяковіло, але твердо відмовила жінка своїй сусідці по під'їзду у відповідь на її прохання позичити. - Це погана прикмета. Приходь завтра". Прохачка кивнула в знак розуміння, але при цьому оторопіла від несподіванки: на дворі XXI століття, а темні забобони минулого все ще живуть. Йдучи, вона звернула увагу, що біля порога ... приклеєна монетка, і це тільки додало впевненості, що її сусідка - нещасна жертва забобонів.

  Не виключено, що точно так само подумав і хтось із вас. Але не поспішайте з висновками. Те, що ми звикли відносити до прикмет, забобонів, забобонів і т.д., насправді має свій глибокий сенс.

  Ще наші предки звернули увагу, що якщо зайняти гроші або повернути борг в «не той» день, то з якихось незрозумілих причин могли надовго розладнатися фінансові справи: скільки після цього не старайся заробляти, капітал витікав як вода. «Збіг», - заперечать скептики. Може і так. А якщо немає?

  Коли краще не давати в борг?

  На Русі по понеділках дійсно ніколи не позичали: це вважалося поганою прикметою . Наші предки були упевнені, що якщо не слідувати їй, то весь тиждень буде пов'язана з витратами (в кращому випадку). При найгіршому розвитку подій безгрошів'я могло надовго нависнути над сім'єю, і відвести його від себе було надзвичайно важко.

  «Приходь завтра», - сказала сусідка нашої героїні. Тобто у вівторок. По всій видимості, вона не знала, що другий день тижня теж не надто сприятливий для дачі в борг. Вівторок у цьому плані не обіцяв фінансовий крах в прямому сенсі, однак віщував наступ важких часів, коли «кредитор» сам опиниться в боргах як у шовках.

  Ну а якщо в понеділок або вівторок кошти знадобилися на невідкладні потреби (наприклад, на операцію)? Невже відмовити людині і уславитися безсердечним? Ні в якому разі. Тільки коли будете передавати гроші, зробіть так: як би ненароком упустіть їх у підлогу, а той, кому вони призначені, повинен їх підняти. Цей же ритуал слід виконати, коли у вас попросять в борг ввечері, і неважливо, який це буде день.

  Є ще один день тижня - неділя, в який теж небажано позичати. У народі вважається, що боржник їх просто не поверне. Або за ним доведеться довго побігати. Будьте обережні з «кредитуванням», якщо зі своєю нуждою до вас звернеться людина, якій ви чимось зобов'язані по життю. Наприклад, допоміг вирішити «по знайомству» делікатну проблему або підсобити з працевлаштуванням. Не виключено, що він не буде поспішати з поверненням боргу (може навіть забути про нього), оскільки в свою чергу теж сприймає вас як свого боржника.

  Не вітається позичати гроші дуже бідним людям, перебиваються, що називається, з хліба на воду. Вважається, що коли представник такої категорії буде повертати свій борг, він «в доважок» передасть частину енергоінформаційної аури власного неблагополуччя, що загрожує невдачами самому кредитору, тобто вам. У таких випадках краще не позичати, а надати людині посильну фінансову допомогу. Чим більше людина допомагає грошима малозабезпеченим, тим більше він отримує - прикмета, багаторазово доведена на практиці.

  І найголовніше: коли б ви не давали в борг (навіть порушуючи всі «приписи»), робіть це від чистого серця. У народі вірили, що якщо фінансова допомога виявляється не від душі, а тільки тому, що «незручно відмовити», це може вдарити по обидва боки: хто просить так толком свою проблему і не вирішить, а дає сам опиниться в боргах.

  Позичити і повернути. Як правильно?

  Позичати гроші, а потім повертати їх власнику слід правильно. Це не тільки збереже чистої совість позичальника, але і ... приверне до нього гроші, позбавивши в майбутньому від необхідності вдаватися до чиєїсь фінансової допомоги.

  Для початку не полінуйтеся заглянути в календар. Не тільки для того, щоб дізнатися понеділок сьогодні або вівторок, а й для того, щоб дізнатися фазу місяця. Якщо вона «молода», то можете брати в борг зі спокійним серцем. Віддавати борг бажано, коли місяць повна. Багато що залежить від того, якою рукою берете і віддаєте гроші: перше краще робити лівою, а друге - правою. Можливо, позичальник попросив вас принести борг ввечері. Не робіть цього. Вибачитеся і скажіть, що повернете його вранці. Розраховуватися проти ночі не зважає корисним - причому для обох сторін.

  Якщо ви позичили велику суму великими купюрами, повертати її бажано банкнотами меншого номіналу. І знову загляньте в календар: важливо, щоб це було не в п'ятницю. Дякуйте виручив вас людини не тільки вголос, але і в душі, вимовляючи щось на кшталт «дай бог, щоб у тебе грошей завжди буде вдосталь і в мене вони нехай не закінчуються».

  Нерідко люди позичають на новорічні свята, так як багато хочеться купити, а грошей не вистачає. У це можна не вірити, однак наші діди-прадіди були впевнені: позичати в останні дні року, що минає (або, що ще гірше, в перший день нового) матиме наслідком те, що наступні дванадцять місяців доведеться ходити в «вічних» боржниках.

  Беручи в борг, об'єктивно оціните свої можливості, чи зможете повернути гроші в строк. Багато, до речі, тому і вважають за краще звертатися не в банки, а до родичів і друзів, оскільки підсвідомо налаштовані на те, що якщо не вийде вчасно розрахуватися, то за це санкції ніхто не накладе. Звичайно, близькі люди колекторів до горе-боржники не направлять. Однак, вважають в народі, затягуючи повернення, боржник карає сам себе: невдоволення тих, кого він вільно-мимоволі підвів, створює навколо нього якусь негативну ауру, яка «відлякує» від нього гроші, і вони у нього ніколи не будуть водитися в достатній кількості .

  Фінанси не люблять вихваляння

  Михайло М, 40 років, все життя жив на одну зарплату. Вона ніколи не була великою і тому обтяжувала чоловіка. Неодноразові спроби заробити на стороні успіхом не закінчувалися. Удача прийшла несподівано: він знайшов такий підробіток, яка приголомшила його своїми можливостями. Бувало, в тиждень він отримував два місячних своїх окладу. «Запаморочення від успіхів» виявилося настільки сильним, що він не втримався від спокуси розповісти про свої заробітки двом близьким друзям, теж тяготи своїми низькооплачуваними посадами. З його боку не було хизування в прямому сенсі слова: чоловік просто ділився радістю, ніяк не підкреслюючи і не натякаючи, що вони, мовляв, невдахи, а йому це вдається. Але та радість недовго тривала. Михайло планував зробити ремонт, але у нього тяжко захворіла дружина і всі засоби стали йти на лікування. Розриваючись між будинком, лікарнею і роботою, він став підводити своїх роботодавців і вони стали відмовлятися від співпраці з ним. Лікування ще тривало, а заначка вичерпалася. Довелося влазити в борги ...

  Ця історія з життя красномовно підтверджує одну з народних прикмет: гроші не люблять, коли ними хваляться. Скільки хто заробив - це особисте, майже інтимна справа кожного. Стороннім нема чого знати, якими сумами оперує ваш бюджет, не кажучи вже про джерела його поповнення. У випадку з Михайлом йому напевно позаздрили друзі, у яких подібних можливостей для заробітку просто не було. Не виключено, що зробили вони це мимоволі, але факт залишається фактом. Тому краще зайвий раз «поплачте» по грошах, завітайте, що їх катастрофічно не вистачає (вони це якраз більше люблять), ніж будете хвалитися своїми фінансовими можливостями.

  Прикмети для вдалої торгівлі

  На ринку робочий день зазвичай починається рано. Продавці викладають свій товар і вже придивляються до потенційних покупців. Кожному хочеться, щоб першим був саме чоловік (або хлопець). У народі вірять, що якщо почин зробить сильну стать, то торгівля піде як по маслу. Після цього обов'язково проведіть грошима по розкладеному товару. Якщо ж першу покупку зробила жінка, то сильно вже не турбуйтеся. Тільки ось гроші, якими вона розрахувалася, заховайте подалі і намагайтеся здачу ними нікому не давати.

  Але повернемося до розкладці товару. На ваших прилавках не повинно бути хаосу. Розкладайте його не поспішаючи, вимовляючи при цьому: «Товар мій до людей обличчям, а я з ним поруч тримаюся молодцем». Багато уважні покупці звертають увагу, що знайомий продавець мало не кожен день в одній і тій же одязі. Просто існує прикмета, що якщо часто прати той одяг, за якою стоїш за прилавком, то з неї змиється вся «удача» і торгівля не приноситиме дохід. Але не поспішайте дорікати людини в неохайності: акуратний продавець дбайливо ставиться до свого одягу. А ось неохайний видно здалеку - він встигає нанести бруд на фартух або халат в перший же день роботи.

  Незалежно від того, вдало ви сьогодні поторгували або не дуже, по дорозі додому подайте милостиню першому зустрічному милостиню. Та не збідніє рука, що дає, кажуть в Росії. І це чиста правда! Тому що добро завжди повертається добром. Що ж стосується підрахунку прибутку від торгівлі, відкладіть цю важливу справу на ранок. Те ж саме, до речі, відноситься до будь-якого прибутку - гонорару, премії, дивідендах і т.д. В іншому випадку, запевняють в народі, фінансове благополуччя може похитнутися.

  Щоб гроші водилися завжди

  • Чи не хочете страждати від фінансових проблем? Візьміть купюру найбільшого номіналу, яка є в будинку, і за три доби до повного місяця покладіть її під килим, не забувши вийняти при вибутті нічного світила.
  • Просвердлите в трьох монетках будь-якого номіналу по дірочки, в які протягніть нитка або шнурок (бажано червоного кольору) і носіть цей своєрідний талісман з собою. Правда, він більше для вдалої торгівлі, але, кажуть, допомагає всім, хто буде часто брати його в руки, думаючи при цьому про зростання своїх доходів.
  • Вирішили подарувати близькій людині гаманець або портмоне? Покладіть туди монетку, щоб ваш презент ніколи не був порожнім.
  • Не дозволяйте дітям свистіти вдома. Особливо в кімнаті. Вважається, що це не подобається грошей, і вони будуть обходити цей будинок стороною.
  • Нігті обрізайте тільки по вівторках і п'ятницях - це до грошей!
  • Гроші люблять рахунок. Витрачайте їх з розумом і тоді не будете журитися з приводу того, що нібито «нічого такого» не купуєте, а гаманець спорожнів.
  • Гроші люблять порядок. У гаманці або іншому місці вони повинні бути акуратно складені і бажано лицьовою стороною до власника. Пом'яті купюри слід розправляти.
  • Чи не змітайте крихти зі столу рукою. В іншому випадку може похитнутися достаток вашої родини.
  • Не залишайте на столі порожніх пляшок - під ризиком опустения виявиться гаманець.
  • Чи не майте звички сідати на стіл. У народі кажуть: до бідності.
  • Сміття виносьте тільки в першій половині дня. А якщо ввечері надумаєте ще і вимітати його через поріг, то достаток з дому теж вимететься.

  Поділитися посиланням:

  Коли краще не давати в борг?
  Як правильно?
  А якщо немає?
  Коли краще не давати в борг?
  Ну а якщо в понеділок або вівторок кошти знадобилися на невідкладні потреби (наприклад, на операцію)?
  Невже відмовити людині і уславитися безсердечним?
  Як правильно?
  Вирішили подарувати близькій людині гаманець або портмоне?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только