Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Що покласти в гаманець щоб водилися гроші, грошові прикмети для збільшення грошей

  1. Бабусині прикмети, щоб гроші водилися
  2. Грошей не буде якщо:
  3. Прикмети для достатку і благополуччя
  4. Грошові правила і прикмети
  5. Сучасні підходи, щоб грошики водилися
  6. Новорічний обряд

  Кожній людині хочеться жити за власними правилами і ні в чому собі не відмовляти, а для цього постійно потрібні гроші Кожній людині хочеться жити за власними правилами і ні в чому собі не відмовляти, а для цього постійно потрібні гроші. Деякі досягають багатства і успіху, а багатьом це тільки сниться. Праця і завзятість є основними «постачальниками» грошових купюр практично для будь-якої людини. А ось з удачею складніше. Це якась невидима субстанція, яка не піддається логічним висновкам.

  Так як же зловити «птаха щастя» і утримати її за хвіст? Що зробити, щоб гроші в будинку водилися завжди, а гаманець ніколи не порожнів? Давайте звернемося до народної мудрості і прикметами, які зможуть допомогти в цьому питанні.

  Бабусині прикмети, щоб гроші водилися

  Наші бабусі поганому не навчать, тому уважно ознайомтеся зі старими мудростями і прийміть до відома:

  1. Багато неправильно роблять, коли, розраховуючись за покупки, залишають монети. Таким чином, вони можуть «образити» гроші.
  2. Не можна класти шапку або рукавички на стіл, а також сідати на нього. Гроші відвернуться від цього господаря.
  3. Порожніх судин в будинку бути не повинно і на столі теж. У них обов'язково потрібно покласти кілька монет.
  4. Гроші люблять, коли порядок в домі. Перша половина дня дуже вдалий час для збирання, так як, змітаючи сміття ввечері, ви можете прогнати грошову енергію. Забиратися потрібно від краю і до середини кімнати.
  5. У гаманці не тримайте нічого зайвого (записок, квитанцій). Цей «сміття» заповнює призначене для грошей простір. Фотографії близьких людей теж зберігати не можна.
  6. Віник в будинку зберігати потрібно в кутку і рукояткою вниз. Це примножить ваш добробут.
  7. Не можна передавати гроші зі своїх рук в інші руки. Правильно класти їх на стіл або іншу поверхню. Краще брати гроші лівою, а віддавати правою рукою.
  8. Рекомендується зберігати в одній із секцій свого гаманця нерозмінну купюру або монету. Це буде своєрідним талісманом, який стане до себе притягувати грошову енергію.
  9. Зберігати купюри в гаманці потрібно лицьовою стороною до власника, від більшого грошового знака до меншого. Грошові купюри треба складати рівно і не м'яти.
  10. У спальній кімнаті тримати заощадження заборонено, так як це місце призначене для відпочинку, і фінанси, відповідно, теж будуть спати. Ховати гроші в туалеті або ванній також не можна, інакше вони будуть «спливати» від вас. Найкращим місцем для зберігання грошей є вітальня або кухня.
  11. На обідньому столі має лежати скатертина, під яку обов'язково потрібно покласти паперові грошові купюри.
  12. Щоб гроші водилися, йдучи з дому, залиште на дзеркалі купюру. Гроші, відбиваючись, будуть примножуватися.
  13. Шалені гроші, які отримані не за наполегливу і чесну працю, бажано витратити на задоволення або роздати.
  14. Не можна витрачати все до останньої копійки, порожнім гаманець бути не повинен, тому що це притягує бідність.
  15. Якщо в будинку підтікає кран, то витікати будуть і фінанси.
  16. Не ставте порожню пляшку на стіл, інакше грошей не буде.
  17. Вважається, що гроші будуть завжди, якщо ви будете підстригати нігті тільки по вівторках або п'ятницях.
  18. Не можна піднімати монети на перехрестях, інакше накликаєте на себе біду.

  Грошей не буде якщо:

  • Вважати їх ввечері
  • Передавати їх через поріг
  • Позичати по вівторках, на спадної Місяці і ввечері
  • Ставити сумку з грошима на підлогу

  Що не робиться на ніч:

  • На ніч залишити на столі гроші - до втрати останніх.
  • Після заходу сонця мити підлогу не варто, інакше вимиєте своє благополуччя.
  • Ключі на столі, залишені на ніч, можуть накликати велику неприємність у вигляді втрати власності.

  Гроші рахунок люблять

  Це фраза має магічне значення, оскільки єдине, що приємно грошей - це коли їх вважають Це фраза має магічне значення, оскільки єдине, що приємно грошей - це коли їх вважають. Рекомендована схема рахунку:

  «Кишенькові гроші» перераховуються три рази за день (ранок, обід, вечір).

  «Гроші на необхідні потреби» необхідно перераховувати щотижня в п'ятницю ввечері.

  «Всі гроші» потрібно вважати двічі на місяць, на заході сонця і по парним числам.

  «Нові гроші», які тільки що надійшли в сімейний бюджет, перераховуються при їх отриманні від третьої особи, а після чого добу повинні перебувати вдома в затишному темному місці «Нові гроші», які тільки що надійшли в сімейний бюджет, перераховуються при їх отриманні від третьої особи, а після чого добу повинні перебувати вдома в затишному темному місці. І тільки через 24 години їх можна використовувати за прямим призначенням.

  Вважати грошові купюри рекомендується на самоті і в закритому приміщенні, щоб не було «зайвих очей».

  Прикмети для достатку і благополуччя

  Не рекомендується стояти на порозі, інакше благополуччя, що йде в будинок, може «застрягти» Не рекомендується стояти на порозі, інакше благополуччя, що йде в будинок, може «застрягти».

  Після того як пішли гості, витрусити скатертину на вулиці.

  Бажано допомогти тому, хто навантажує, так як це призведе до зростання добробуту. А ось що розвантажує краще не пропонувати свою допомогу.

  Борг потрібно віддавати вранці, щоб гроші водилися, а не ввечері.

  У негоду краще нічого з хати не виносити У негоду краще нічого з хати не виносити.

  Для грошей гаманець є своєрідною квартирою, в якій постійно повинен бути порядок. А щоб вони завжди водилися, покладіть туди червону або зелену гірчицю в невеликому полотняній мішечку.

  Постійно носіть в гаманці або портмоне велику грошову купюру (в рублях, доларах або євро). Розмінювати або витрачати її не можна, вона постійно повинна бути з вами і притягувати гроші.

  Грошові правила і прикмети

  1. Якщо є можливість не віддати борг, не віддадуть обов'язково.
  2. Грошей багато бути не може.
  3. Гроші не люблять світло.
  4. Нічийних грошей не буває.
  5. Не давайте в борг тому, перед ким у вас якісь зобов'язання. Борг він вам навряд чи поверне, вважаючи, що має на це повне право.
  6. Коли немає грошей, виникає багато бажань.
  7. Гроші потрібно любити і як можна частіше про них думати. При поверненні, передаючи купюри в руки, говорите: «У тебе нехай завжди будуть, а у мене примножуються».
  8. Монети мають перебувати в кутку кімнати. Велика гірка буде створювати сильні вібрації.
  9. Щедрі чайові за хорошу роботу повернуться до вас втричі.
  10. Чим вищі доходи, тим більше витрати. Скільки прийшло, стільки і піде.
  11. Грошові кошти не повинні лежати «мертвим вантажем», вони повинні «працювати».
  12. Отримувати гроші потрібно з задоволенням, а прощатися з ними без жодного жалю.
  13. Не ставте ніколи перед собою мети накопичити грошей. Оскільки вони повинні бути лише засобом, щоб досягти певних цілей. Наприклад, покупка машини, квартири і т. П.
  14. Звертайтеся з грошима ввічливо. Якщо вони до вас приходять, поговоріть з ними: «Здрастуйте, мої хрусткі папірці і дзвінкі монетки», а коли йдуть, скажіть їм: «До скорої зустрічі, мої золоті, сподіваюся, скоро побачимося».
  15. Не надавайте грошей занадто великого значення, гроші залишаться всього лише грошима. Скільки б їх у вас не було, на тому світі вони вам навряд чи знадобляться. Нехай вони служать вам, а не ви їм.
  16. Всю дрібниця порозсипайте будинку по кутах, примовляючи при цьому: «Хай прибуде в будинку моєму».
  17. Чи не кладіть долари разом з рублями, в кожному гаманці є окремі кишеньки.
  18. Якщо праворуч від себе побачили молодий місяць, потрібно показати йому гріш.
  19. Пожертвуйте на церкву під Різдво будь-яку суму, але перш ніж їх віддати, скажіть таке: «Кому церква не є матір'ю, тому я не є батьком». Через деякий час, гроші до вас самі прийдуть.

  Народні прикмети

  З давніх-давен люди, які бажали мати багато грошей, з нетерпінням чекали п'ятниці, так як цей день найкраще підходить для проведення різних ритуалів З давніх-давен люди, які бажали мати багато грошей, з нетерпінням чекали п'ятниці, так як цей день найкраще підходить для проведення різних ритуалів. Саме в цей день тижня, дивлячись на пролітають зграю птахів, можна вимовити особливе заклинання, яке заманить грошовий капітал: «Скільки пір'я на птахах, стільки нехай буде і грошей в моєму гаманці».

  У російських хатах намагалися завжди ставити віник вгору мітелкою, а коли прибиралися, мілини сміття від дверей і в сторону кухні. При появі молодого місяця виходили на вулицю і простягали в його сторону паперову купюру. І чим більше було її гідність, тим вважалося краще, так як у міру зростання місяця добробут в домі теж буде збільшуватися.

  З тонким сріблястим місяцем були пов'язані багато ритуалів, які могли «принадити» багато грошей. У ніч молодика потрібно у всіх кімнатах будинку покласти по монеті. Потім ці гроші через три дні слід зібрати і відразу витрать. Вважалося, що на місці витрачених монет прийдуть більш значні кошти.

  Одним з найпростіших ритуалів, який не вимагає особливих зусиль є наступний обряд:

  Покладіть під килимок біля входу в будинок монету.

  Кожен раз, коли заходите в приміщення, вимовляєте такі слова: «Я - в будинок і всі гроші - додому, щоб водилися зі мною».

  Сучасні підходи, щоб грошики водилися

  Чудо-Батарейка

  Щоб будинок був завжди повною «грошової» чашею, використовувати можна не тільки старовинні повір'я Щоб будинок був завжди повною «грошової» чашею, використовувати можна не тільки старовинні повір'я. Існує чимало сучасних ритуалів і прикмет, які теж вважаються досить дієвими.

  Багато хто вірить, наприклад, що, якщо покласти маленьку плоску батарейку в гаманець і носити постійно її з собою, то гроші не будуть переводитися (елемент живлення буде свого роду грошовим «зарядним пристроєм»).

  чек достатку

  Серед бажаючих стати ще багатшими величезною популярністю користуються «чеки достатку» Серед бажаючих стати ще багатшими величезною популярністю користуються «чеки достатку».

  Береться звичайний банківський чек (можна роздрукувати з інтернету спеціальний бланк), вказуються точні особисті дані, необхідна сума для здійснення мрій на поточний місяць і ставиться дата. Коли почнеться молодик, потрібно заповнити чек, а потім покласти його в потаємне місце.

  Деякі стверджують, що цей ритуал спрацьовує, якщо «забути» про заповненому чеку. Процедуру бажано повторювати щомісяця при новій місяці, змінюючи використаний бланк на новий, помістивши його на те саме місце.

  Чеки дозволяється заповнювати навіть і в електронному вигляді. Вони від цього не повинні втратити своєї магічної сили.

  Карта бажань

  Власна карта бажань теж є одним з популярних методів залучення грошей Власна карта бажань теж є одним з популярних методів залучення грошей. Для цього на білому аркуші малюються або приклеюються картинки із зображенням того, що хочеться отримати. Наприклад, фотографії квартир, особняків, дорогих машин, важкі пачки грошей і т. П.

  Карта вішається на чільне місце, щоб, проходячи повз неї кожен день, представляти себе власником задуманого. Не дарма древні мудреці говорили про матеріалізацію думок. Хоча одними думками багатства не доб'єшся. Потрібна чітка мета і реальні дії для втілення цієї мети в життя.

  Новорічний обряд

  Напередодні Нового року можна теж зробити змову і обряд. Для цього потрібно 31 грудня поставити на чільне місце невеликий горщик. Протягом тижня, проходячи повз, потрібно класти в нього один рубль. Коли накопичиться достатня кількість монет, купіть на них не дерев'яний свічник і церковну свічку, після чого можна приступати до обряду.

  Він робиться наступним чином:

  • Поставте на стіл перед собою свічник і горщик з монетами.
  • У праву руку візьміть свічку і уявіть себе успішним і заможним людиною.
  • Подумки утримуючи це уявлення, вставте свічку в свічник і висипте монети з горщика в ліву руку.
  • Викладіть за допомогою монет коло біля основи підсвічники, примовляючи одночасно такі слова: «Гроші, виблискують. Гроші ростіть, гроші, течіть, багатим зробити мене побажайте ».
  • Проговорите шість разів ці слова, після чого запаліть свічку сірниками (користуватися запальничкою не можна).
  • Потім дивіться на полум'я, відкинувши всі думки, які пов'язані з грошовими проблемами. Думайте тільки про те, як грошова енергія піднімається над монетами, з'єднуючись з силою полум'я.
  • Необхідно, щоб свічка догорала на самоті, тому потрібно відійти від столу в кінці ритуалу.

  Після обряду візьміть сім монет зі столу, складіть їх в горщик, після чого запечатайте його Після обряду візьміть сім монет зі столу, складіть їх в горщик, після чого запечатайте його. Поставте горщик в потаємне місце і не дозволяйте нікому до нього торкатися, а тим більше брати і давати звідти гроші. Потрібно постійно поповнювати чарівний горщик рублями, а після його наповнення провести новий ритуал.

  Вірити в прикмети чи ні - справа індивідуальна. Але, хочеться зауважити, що, якби ритуали і прикмет не «працювали», навряд чи їх би зберігали довгі століття. Хтось стверджує - це все «бабусині казки», але знайдуться й ті, хто посміхнеться і промовчить, тому, що це не тема для публічних дискусій, і право вірити чи ні є у кожного.

  Так як же зловити «птаха щастя» і утримати її за хвіст?
  Що зробити, щоб гроші в будинку водилися завжди, а гаманець ніколи не порожнів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только