Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити торт з грошей на весілля своїми руками у вигляді мішка, скрині або валізи з грошима

  1. Грошовий торт як данина традиціям і чудовий варіант для подарунка
  2. Готуємо декоративний торт зі справжніх грошей
  3. Створення декоративного торта зі справжніх грошових купюр
  4. Як виготовити торт у вигляді валізи з грошима
  5. Підготовка до приготування
  6. Випічка торта і його прикраса

  Бажання і наявність приводу дарувати подарунки - це завжди прекрасно. Будь-які свята дарують позитивні емоції.

  Залишається тільки вирішити питання підбору презенту, а це може сильно спантеличити, якщо невідомо, що вважає за краще отримати в дар винуватець торжества, а передумов або натяків на вибір подарунка немає, і зовсім не передбачається. Добре, якщо заздалегідь відомі смаки того, кому подарунок призначений, але часто доводиться вибирати презент виходячи зі скупих відомостей про переваги, і робити припущення про характер і смак обдаровуваного. Саме для такого випадку ідея подарувати торт з грошей буде найкращою. Адже гроші - це відмінний подарунок для різних приводів.

  Грошовий торт як данина традиціям і чудовий варіант для подарунка

  Раніше, в пору повального дефіциту, відмінним подарунком могли служити будь-які, навіть самі звичайні, речі для повсякденного життя, а хороша книга і зовсім вважалася ексклюзивним подарунком. Давно минули ті часи, і сьогодні існує можливість придбати все, що душа забажає, тому місця для подиву стає все менше.

  Останнім часом популярним подарунком на весілля або ювілей стали гроші в конверті . Це популярне рішення логічно, тому що винуватець свята, якій дарують гроші, зможе сам розпорядитися ними найкраще. Такий подарунок дозволить йому здійснити свої мрії, а також позбавить від можливого розчарування в разі, якщо подарована річ не підійшла. Однак підносити як дарунок простий конверт з купюрами хоч і практично, але при цьому сильно віддає комерційною угодою і привносить в атмосферу свята якусь частку господарської буденності, яку повсюдно можна зустріти в магазині, в відділенні банку або будь-якому іншому місці з активним грошовим обігом.

  Однак підносити як дарунок простий конверт з купюрами хоч і практично, але при цьому сильно віддає комерційною угодою і привносить в атмосферу свята якусь частку господарської буденності, яку повсюдно можна зустріти в магазині, в відділенні банку або будь-якому іншому місці з активним грошовим обігом

  Свято тому і вважається веселим і радісним подією, оскільки знаменує собою певний звершення, і тут не місце буденним атрибутам, все повинно відповідати і створювати святкову атмосферу. Оскільки однією з окрас будь-якого торжества можна назвати торт, цікаву ідею подарунка можна отримати, поєднавши атрибут свята - торт - з бажанням подарувати винуватцеві торжества гроші. Цікавий і оригінальний подарунок, який представляє собою торт з грошима, можна виконати як з використанням паперових купюр, так і приготувавши справжній кулінарний шедевр у вигляді грошового мішка, який ви бачите на фото.

  Цікавий і оригінальний подарунок, який представляє собою торт з грошима, можна виконати як з використанням паперових купюр, так і приготувавши справжній кулінарний шедевр у вигляді грошового мішка, який ви бачите на фото

  Наступна частина матеріалу докладно розповість, як зробити торт з грошей своїми руками.

  Готуємо декоративний торт зі справжніх грошей

  Отже, рішення для оригінального подарунка знайдено, і залишилося втілити його в життя, виготовивши по заздалегідь обраному рецептом торт з грошей своїми руками. Існує кілька варіацій грошового торта, серед яких можна виділити наступні:

  • Торт, що нагадує його їстівний аналог, де в якості матеріалу для виготовлення використовуються справжні купюри.
  • Їстівний торт, стилізований під мішок з грошима або відкритий чемодан, туго набитий купюрами.

  Створення декоративного торта зі справжніх грошових купюр

  У готовому вигляді торт у вигляді грошей або конструкції зі складених певним чином купюр представляє собою споруду, що нагадують великі святкові торти. Подивитися фото подібних шедеврів, щоб оцінити те, як вони можуть виглядати, або пройти майстер-клас у вигляді відеокурсу, можна на багатьох ресурсах в мережі. Для виготовлення такого подарунка з урахуванням всіх тонкощів технологічного процесу необхідно виокремити такі етапи, які виконуються покроково:

  1. Банківські купюри, бажано нові і незношених.
  2. Картон щільної консистенції.
  3. Смужки м'якого картону завширшки не вужче, ніж ширина використовуваних купюр.
  4. Клей.
  5. Скріпки канцелярські маленькі.
  6. Декоративна стрічка або інший матеріал для прикраси майбутнього торта.
  7. Деяка кількість часу.
  • Спочатку слід підготувати основу для майбутнього торта. Припустимо, було вирішено зробити торт, що складається з 3 ярусів. Для цих цілей слід зробити 3 каркаса, до яких будуть кріпитися паперові купюри. Діаметр всіх ярусів буде 30, 20 і 10 см відповідно. Для їх виготовлення знадобляться смужки м'якого картону довжиною близько 95, 65 і 33 см. З них робимо кола, які замикаючись, утворять каркас або ярус майбутнього торта;
  • Після виготовлення всіх ярусів торта слід вирізати з цупкого картону 3 кола, відповідним по діаметру кожному з ярусів торта. Помістивши кожне коло на відповідний йому ярус, слід за допомогою клею і невеликої смужки картону з'єднати кожне коло і ярус з тим, щоб вся конструкція представляла собою одне ціле і не розпалася;
  • Найголовніша процедура - декорування торта самими купюрами. Для цієї мети виробляємо наступні дії. Звертаємо кожну купюру трубочкою діаметром не менше 2 см. Робити це треба акуратно, по можливості складаючи купюри однаковим малюнком, орієнтованим на зовнішню сторону. Найкраще, якщо це буде або портрет, зображений на самій купюрі, або інше інше зображення на ній. Потім скручену купюру за допомогою канцелярської скріпки закріплюємо на ярусі торта у верхній його частині. Аналогічним чином оформляємо весь ярус і два інших, впритул розташовуючи скорочення банкноти;
  • Припасений заздалегідь декоративну стрічку можна використовувати для прикраси торцевій частині картонного підстави ярусів торта. Можна також закрутити кінці стрічки за допомогою олівця або тонкої ручки і перемотати нею по колу кожен ярус, залишивши в кінці красиво закруглюється бантик або просто цікавий вузол;
  • Торт практично готовий і залишилося його тільки прикрасити. З цією метою можна спробувати використовувати кілька речей. Це може бути бант з декоративної стрічки - тієї, якої прикрашали яруси самого торта, або інший, що підходить їй за кольором. Крім цього можна використовувати для виготовлення банта і самі купюри. Для цього можна акуратно скласти купюру гармошкою і потім перев'язати її посередині стрічкою. Краї її при цьому розкриються і, поклавши її на кришку самого верхнього ярусу, слід постаратися закрити проступающий знизу картон самим бантом.

  При виготовленні такого торта можна передбачити в ньому спеціальне відділення для іншого презенту. Це робиться в тому випадку, якщо такий торт використовується в якості упаковки для безпосередньо самого подарунка. Тут слід розглядати таку можливість виходячи з бюджету і концепції подарунка. Застосувавши деякі навички японського мистецтва орігамі, можна створювати не просто торти зі скручених трубочками купюр, а використовувати для цих цілей безліч фігурок або образів, складених з паперових грошей.

  Цікавою альтернативою банту, викладеному зі справжніх банкнот, може послужити повітряна куля, наповнена купюрами і щедро прикрашений ними. Зробити таку прикрасу досить просто хоч і необхідно застосувати деякі навички. Для його виготовлення знадобляться:

  • Один або кілька надувних кульок;
  • Декоративна стрічка;
  • Купюри обраного номіналу;
  • Шматок дроту.

  При виготовленні такого прикраси для торта не знадобиться багато зусиль. Для початку слід скрутити купюри тугий трубкою, щоб було зручно протягнути їх в щільне отвір надувного кулі. Надувши трохи кульку можна приступати до приміщення в нього самих купюр, періодично підкачуючи його, оскільки після кожної вкладеної в нього купюри він неодмінно буде трохи випускати повітря.

  Прикрашений таким чином торт у вигляді грошей можна супроводити листівкою з прикріпленою до неї шпилькою і подальшим пробиттям кулі самим обдаровуваним під урочисті вигуки самих гостей. А покладений в такий торт мішечок з грошима у вигляді монет буде додатковим сюрпризом.

  Як виготовити торт у вигляді валізи з грошима

  Іншим варіантом грошового торта для оригінального і незабутнього подарунка може виступити справжній їстівний торт-чемодан з грошима. Тут, звичайно, буде потрібно набагато більше майстерності, в тому числі і кулінарного, для приготування такого шедевра, але результат може перевершити навіть найоптимістичніші очікування, і такий торт дуже обрадує того, кому він буде призначатися.

  Варіантів виготовлення художньо прикрашених грошових тортів може бути дуже багато. Одними з найпопулярніших втілень є скриня з грошима, мішечок з монетами або красиво оформлений кейс з грошима. Торт повністю виготовляється з їстівних матеріалів, а в процесі його приготування використовуються харчові барвники і певні продукти. Щоб зробити такий торт, необхідно проявити не тільки навички кухаря, а й продемонструвати неабиякі таланти оформлювача і хороший художній смак. У мережі можна зустріти навіть відео процесу виготовлення такого торта, так що при великому бажанні цілком можна осилити цей процес.

  Підготовка до приготування

  Для початку варто підготувати всі необхідні в процесі інгредієнти. Серед них немає нічого, що не можна було б купити в найближчому супермаркеті. Ось детальний перелік продуктів:

  • 10 штук курячих яєць, одне з яких піде на приготування крему;
  • Борошно пшеничне - 2 склянки;
  • 3 склянки цукру-піску - 2 з них використовуються для бісквіта і лише 1 стакан для крему;
  • Порошок какао - 2 столові ложки;
  • Масло вершкове - 250 гр .;
  • Шоколад чорний - 500 гр .;
  • Вершки - 200 гр .;
  • Пудра цукрова - 300 гр .;
  • Молоко - 0,5 склянки;
  • Зефірні цукерки або маршмеллоу - 300 гр;
  • Спеціальний розпушувач для бісквіта - 20 гр.

  В якості прикраси можна використовувати їстівні гроші для торта. Вони можуть бути у вигляді декоративних паперових купюр так і у вигляді золотавих монет. Виготовляються вони з харчових добавок і барвників і можуть використовуватися як їстівний елемент торта і інших виробів. Самому виготовити їх буде досить складно, тому варто придбати їх заздалегідь.

  Випічка торта і його прикраса

  Слідуючи інструкції, можна приготувати такий торт навіть не будучи талановитим кухарем. Процес досить трудомісткий і вимагає деякої вправності, але цілком під силу будь-кому, знайомому з кулінарією. Для зручності процес можна розбити на кілька наступних послідовно етапів.

  • Приготування бісквітів. Основа для майбутнього торта (корж або бісквіт), є найголовнішою частиною. Почати приготування варто саме з неї. Для краси в торті буде використовуватися два типи коржів - звичайний і шоколадний. Для приготування тіста майбутніх бісквітів використовуємо 4 курячих яйця, 1 склянка цукру, 1 склянка борошна і 10 гр. розпушувача. При замішуванні тіста для шоколадного бісквіта до вищепереліченого додаємо 2 столові ложки какао. Після приготування розрізаємо їх на смуги, ширина яких дорівнює половині висоти майбутнього торта;
  • Приготування крему. Крем - друга важлива частина торта. Збите з 1 склянкою цукру куряче яйце змішуємо з 0,5 склянки молока і 5 хвилин гріємо суміш на несильному вогні. Після охолодження отриманої субстанції змішуємо її з 200 гр. вершкового масла і отримуємо готовий крем;
  • Формування торта. Після того як були приготовлені бісквіти і крем, можна приступати до виготовлення торта. Для цього смуги коржів просочуються кремом і викладаються на деко. Викладати бісквіти потрібно наступним чином. Смужка бісквіта скручується трубочкою і ставиться вертикально в центр великого страви або дека. Чергуючи шоколадний і звичайний бісквіти, наступна смужка коржа намотується на попередню, так, що в кінці виходить округлий бісквіт з 5-6 смужок. Аналогічним чином формуємо другу половину торта з того ж кількості смужок бісквіта. Після того, як дворівневий бісквіт закінчений, гострим кухонним ножем слід акуратно зрізати вгорі і внизу гострі кути бісквітів, з тим, щоб надати торту бочкообразную форму. Зрізані шматки використовуємо для згладжування кутів і додання округлості майбутньому торту;
  • Приготування шоколадного крему. Особливий шоколадний крем або ганаш, як його часто називають, готується просто. Для цього змішується і розігрівається 150 гр. вершків і така ж кількість чорного шоколаду. Після деякого охолодження суміші вона викладається рівним шаром на зовнішню сторону торта. Дерев'яною лопаткою або іншим зручним інструментом, суміш вирівнюється і нею замазуються всі западини на коржі;
  • Приготування спеціальної мастики для декорування торта. З мастики буде формуватися полотнище самого мішечка, а також його горловина і декоративні елементи, такі як лапка, шнурки і зав'язки. Розтоплені на водяній бані 350 гр. чорного шоколаду змішуються з гарячими зефірної цукерками, які попередньо були нагріті в мікрохвильовій печі. У цю суміш додаються залишки вершків і вершкового масла. Суміш необхідно готувати дуже швидко, оскільки вона швидко сохне, і розтопити повторно її проблематично. Потім в отриману суміш додається цукрова пудра і суміш розкочується до отримання не липне до рук однорідної маси, схожої з пластиліном;
  • Формуємо декоративні елементи торта. Розкатану по столу мастику у вигляді тонкого листа кладемо зверху на торт, дозволяючи їй утворити складки, які будуть створювати образ мішковини декоративного мішечка. З обрізків мастики розгортаємо прямокутної форми смужку, з якої створюємо горловину мішка. Аналогічним чином робимо лапку, а обрізки використовуємо в якості зав'язок;
  • У незамкнені горловину мішка кладемо їстівні гроші і торт готовий. Можна додатково прикрасити торт грошима, розташувавши їх навколо мішечка, створивши видимість, що вони випали з нього через його наповненості.

  Торт готовий і можна сміливо вирушати на свято.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только