Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як організувати день народження того, хто його "не хоче"?

  Абсурдне назву статті, чи не так? Тим часом, у мене сьогодні День народження. Так-так, не дивуйтеся. Це дійсно так. Сьогодні «мій день» і моє свято, який я не відзначаю вже кілька років поспіль.

  І сама не знаю, чому так склалося. Влаштовувати сюрпризи іншим, підбирати незвичайні подарунки, подавати ідеї сімейний свят і допомагати в організації різноманітних корпоративних урочистостей, конкурсів і поздоровлень - це те, чим я, в тій чи іншій мірі, займаюся цілий рік. Адже приводи для таких заходів є майже завжди: Дні народження друзів, річниці весіль, професійні свята та інше, інше, інше. Але, незважаючи на це, свого, особистого торжества, я очікую як справжнього випробування, приблизно так, як недолугий студент-двієчник чекає складного іспиту. За пару тижнів «до», починають з'являтися різні провокаційні думки істинного дезертірского характеру, на тему: «Куди б поїхати в цей день» або «Який би вагомий аргумент придумати для близьких». Чим ближче День народження, тим беспокойнее стає сон і збільшується «тремтіння в колінах».

  Вся ця ситуація трохи нагадує сучасну притчу Вся ця ситуація трохи нагадує сучасну притчу. Пам'ятайте, про веселого клоуна, який міг розсмішити будь-кого, але сам постійного сумував. Саме тоді, згадавши про це, колись почуте оповіданні, я подумала, що напевно не є великим винятком з правил. Можливо, у вашому оточенні є хтось, хто так само, як і я, один раз на рік намагається втекти від усього світу.

  Але думаю, не так все безнадійно! Хороший свято можна влаштувати і для нас.

  Погляд зсередини черепашачого панцира

  Для початку, не завадило б розібратися в тому, чому так відбувається. Чому, будучи активними, відкритими і життєрадісними, деякі люди в цей чудовий день намагаються забратися в свій панцир, відгородившись щільною «шкаралупою»? Навіщо і для чого?

  Не будучи професійним психологом і великим знавцем людських характерів, я спробую пояснити все на прикладі своїх знайомих і себе особисто.

  Як правило, така «нелюбов» до свого Дня народження і іншим подібним урочистостей, коли необхідно стати центром загальної уваги, досить часто викликана невпевненістю в собі , Скромністю (що так само є наслідком невпевненості) і, як наслідок, затятим небажанням ставати тим самим центром уваги. Можливо, хтось із Вас запитає: «Невже все так просто?». Ні, не просто. Адже невпевненість стає лише основою внутрішнього коктейлю почуттів. До неї можуть також домішуватися: внутрішня втома - адже прожити цілий рік не так вже й легко; від невпевненості може з'явитися відчуття, що можна створити близьким клопоти, так як вибір подарунків і підготовка поздоровлень для деяких близьких і друзів - процес не з найлегших (про що ми знаємо «з перших рук»).

  Часто небажання організовувати свій день народження викликано елементарним небажанням стояти весь день біля плити, повністю брати на себе всю організацію дня народження і т.д.

  І однією з головних причин може бути не зовсім успішний досвід святкування дня народження з минулого. Іноді ми боїмося, що влаштувавши грандіозне торжество і розіславши десятки запрошень, будемо глядачами «театру одного актора» (хоч і розуміємо, що це найбільша помилка).

  Ще нам не хочеться пишного банального застілля і порожніх промов.

  У даній ситуації я не закликаю нікого пуститися в довгі розмови і переконання. Навряд чи словами і доводами Вам вдасться що-небудь змінити. Не намагайтеся пробити хітиновий панцир і змусити такого «ухильника» організувати день народження. Якщо у Вашому оточенні є така людина і Ви, не дивлячись ні на що (що дуже похвально), бажаєте влаштувати йому справжнє свято, то дійте! Що б ми не говорили, справжнього торжества хочуть все! Головне, зробити його по-справжньому приємним! І багатьом з нас просто хочеться, щоб хтось взяв на себе організацію нашого дня народження.

  Капітан сказав: «Вперед!», Значить - ВПЕРЕД!

  Отже, позиція щодо зрозуміла. Рішення прийнято. Час діяти.

  Перше, чого б я настійно рекомендувала Вам уникнути при організації дня народження «новонародженому» - це великого банального торжества з безліччю поздоровлень, тостів і іншого. Якщо винуватець свята не бажає ставати центром уваги з тієї чи іншої причини - постарайтеся максимально згладити цю обставину. Піднесіть цей день, як просто приємний привід зібратися всім разом. Не обов'язково бути запрошені в гості до нього, запросіть його самі!

  Не створюйте додаткової метушні навколо іменинника. Нехай все буде природно, ненав'язливо і легко.

  Постарайтеся захистити його (або її) від побутових турбот, походів по магазинах, стояння біля плити і іншого. По можливості, шлях цей день буде «вихідним», справжнім святом. Подбайте про частування самостійно або принесіть їх з собою. Сьогоднішній асортимент супермаркетів цілком це дозволяє.

  Далі слід безпосередньо організація дня народження.

  Розповісти про свої плани заздалегідь, як правило, приректи їх на провал Розповісти про свої плани заздалегідь, як правило, приректи їх на провал. Тому, найбільш прийнятний варіант - влаштувати сюрприз. Але! Попередньо краще все-таки м'яко натякнути імениннику (тим більше, якщо мова йде про дівчину), що їй в цей День не завадило б мати гарний вигляд і бути вільною (вільним, якщо мова про чоловіка) до певного часу. Такі слова, швидше за все, «побоювань» не викличуть, але зерно інтриги все ж посіють. Пам'ятайте, нерідко очікування, передчуття чогось прийдешнього і приємного, здатне саме по собі підняти настрій , Змусити вважати дні та години напередодні події.

  Не забувайте, що сюрприз повинен бути гідний очікування. Докладіть зусиль, щоб він був по-справжньому цікавим і незабутнім. При цьому зовсім не обов'язково робити його дорогим. Іноді знання високу вартість свята і організації дня народження сильно засмучує людини. Гарне, пам'ятне торжество, можна влаштувати без великих вкладень.

  Згадайте, яке саме проведення часу за краще «новонароджений», які у нього захоплення, смаки, уподобання? Бути може,
  є якась історія або веселий випадок, відомий тільки Вашої компанії. Улюблені дружні жарти - все це також може виявитися корисним. Постарайтеся підготувати і організувати день народження так, щоб він був «теплим» і дозволив зрозуміти, наскільки ви близькі, скільки між вами спільного і як добре ви знаєте один одного.

  Якщо «винуватець» торжества любить природу - організуйте день народження як позачергової пікнік, звичайно, за умови, що дозволяє погода.

  Якщо для нього ближче місто, але він любить подорожувати - проведіть «екскурсію» по цікавих місцях.

  Якщо він мріяв відвідати будь-якої ресторан, боулінг або модний клуб - організуйте похід туди.

  При всьому цьому не забувайте, що є люди, більше віддають перевагу проведення часу вдома. Для них буде більш приємний тихий вечір в колі друзів.

  Красномовно, але не «голосно»

  Скромний і не дуже впевнений у собі людина, що відмовляється від свята в цілому, навряд чи буде радий привітання в газеті, по рухомому рядку Скромний і не дуже впевнений у собі людина, що відмовляється від свята в цілому, навряд чи буде радий привітання в газеті, по рухомому рядку  місцевого телебачення і т місцевого телебачення і т.д. Також, швидше за все, не підійде і варіант з довгими гучними привітаннями.

  Пам'ятайте, що для тих, хто «ховається» в свій День народження, дуже важливі саме щирі слова, якими б не складними і простими вони не були. Найчастіше нам в душу западають не довгі красиві поздоровлення у віршах, а кілька фраз, простих, зрозумілих і близьких. Залишаючись в пам'яті надовго, вони радують і зігрівають своєю щирістю.

  Так можна вимовити кілька тостів на честь іменинника, а можна - надути багато різнокольорових кульок (наприклад, за кількістю присутніх гостей), в кожен з яких покласти записку з коротким побажанням. Потім влаштувати невеличкий «салют» в честь іменинника, зачитуючи записки.

  Цікаві будуть і побажання в
  Цікаві будуть і побажання в  вигляді неоднозначних чотиривіршів ( «прогнозів», «рад»), захованих також в повітряні кулі вигляді неоднозначних чотиривіршів ( «прогнозів», «рад»), захованих також в повітряні кулі. Вони можуть зачитуватися гостями або залишитися «новонародженому» для «самостійного вивчення» після свята.

  Так само кожен з гостей може написати свої привітання на клаптиках красивою, подарункового паперу, зачитувати і складати в красиву шкатулку (якщо день народження у дівчини), яку потім всі разом і подарують «винуватиці» торжества.

  Ще однією альтернативою звичайним листівкам стане лист ватманського паперу. Повісьте його на стіну (звичайно, якщо торжество проходить вдома і дозволяє обстановка), нехай кожен гість залишить там свій автограф з побажанням. Якщо даний варіант не підійде - поставте гарний «опечатаний» ящик з прорізом, куди присутні зможуть складати листочки зі своїми поздоровленнями.

  Ідей тут може бути маса. Головне - як уже згадувалося раніше, постарайтеся так організувати день народження, не створюючи суєти і підвищеної уваги до «новонародженому». Нехай іменинник буде центром, але дружній, веселій компанії.

  Нехай виконуються мрії

  На питання про те «Що подарувати?», Існує стільки ж відповідей, скільки людей на Землі і навіть більше. При цьому подарунки можуть бути матеріальними, нематеріальними та знаковими.

  • Матеріальні подарунки - представляють собою конкретні предмети, речі і т.д.
  • Нематеріальні - це «пригоди», події.
  • Знакові подарунки або подарунки із значенням - частіше є будь-якими сувенірами (статуетками, медалями та іншими подібними виробами). Як правило, вони підносяться з гумором.

  Який би тип подарунків Ви не обрали, головне, нехай він відповідає характеру і захопленням іменинника. Згадайте, про що він (або вона) мріяв. Бути може, це був ящик улюбленого шоколаду, незвичайна ковбойський капелюх, прогулянка на теплоході або поїздка в сусіднє місто. Побудьте трохи чарівником, адже виконати деякі мрії друзів - цілком в Ваших силах.

  Сподіваюся, що ці кілька порад допоможуть Вам зробити когось із дорогих Вам людей трохи щасливішими.

  Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

  З повагою, Тетяна Радуга.

  Абсурдне назву статті, чи не так?
  Чому, будучи активними, відкритими і життєрадісними, деякі люди в цей чудовий день намагаються забратися в свій панцир, відгородившись щільною «шкаралупою»?
  Навіщо і для чого?
  Можливо, хтось із Вас запитає: «Невже все так просто?
  Згадайте, яке саме проведення часу за краще «новонароджений», які у нього захоплення, смаки, уподобання?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только