Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Накладні вії: як вибирати і які краще клеїти, відгуки

  1. Різновиди і підвиди накладних вій
  2. Як клеїти накладні вії
  3. Як знімати накладні вії
  4. Типові помилки, або як робити не треба
  5. Як фарбуватися, якщо у вас накладні вії?
  6. І на солодке. Накладні варіанти - «до» і «після».


  На вигляд все такі вії виглядають безпечно - як дитячий конструктор. Що там думати, «наливай та пий» приклеїв і пішов. Насправді ж більшість дівчат (ми не виняток) впадають в ступор перед стендом з 60 варіантами вій. А ще потім виявляють будинку, що куплені в муках вії надто довгі, дуже густі і занадто примхливі, тому що не хочуть по-людськи приклеюватися. Візажист MUFE розповів нам, як у всьому цьому розібратися.

  Різновиди і підвиди накладних вій

  Два основних види - суцільна ресничная стрічка і пучки. Питання, які краще і зручніше, настільки спірне, що навіть візажисти не можуть між собою домовитися з цього приводу.

  Ресничная стрічка:

  Ресничная стрічка:

  • швидко і просто - приклеїв і забув;
  • симетричний результат;
  • при дбайливому зверненні вистачає на кілька використань;
  • АЛЕ: з першого разу може бути складно зорієнтуватися, як рівно приклеїти і обрізати стрічку, якщо вона довша, ніж потрібно.

  пучки:

  пучки:

  Бувають вузлові і безузелковие. Перші простіше приклеювати. Другі (безузелковие) зібрані на маленьку стрічку, яка фіксується тільки до війкового краю. З вузликові таких обмежень немає, їх можна зміщувати вище / нижче / заповнювати межреснічного простір, вони краще імітують натуральні. Ідеальний варіант для початківців користувачів.

  Пучки бувають навіть такими:

  Як клеїти накладні вії

  1) Підчепити ресничную стрічку пінцетом, обов'язково з зовнішнього куточка! Самі волоски не зачіпати, але якщо це сталося, і вони стирчать, акуратно відріжте або укоротите підставу. З внутрішнього куточка підрізати не можна, вийде неприродно і некрасиво.

  2) Розім'яти і розм'якшити стрічку, як би пускаючи по ній хвилю - як по канату на тренуваннях. Для тих, хто ще з якихось дивних причин не тренується, показуємо :) Робиться це так:

  Тут важливо пам'ятати: повіку - це сфера. Клеїти і носити накладні вії буде зручніше, якщо ми заздалегідь додамо їм сферичну форму. (Особливо це стосується бюджетних накладних вій - вони часто занадто жорсткі.)

  3) Примірка. Це важливо. Зіставте центр ресничной стрічки з серединою століття (у більшості людей це місце знаходиться над зіницею :)). В процесі примірки стане зрозуміло, куди лягає зовнішній кінчик. Якщо основа довгою - обріжте (не забудьте: тільки з зовнішнього краю!). Можна вкоротити і самі вії. Правда, щоб не вийшло рівного «забору», професіонали радять їх прорідити. І ще антикризовий лайфхак: якщо накладні вії однакові по довжині, а їх основа явно вам задовга, розрізавши стрічку навпіл, замість однієї пари можна отримати дві. Дрібниця а приємно.

  4) Нанесіть на ресничную стрічку клей і долічіть до п'яти, щоб він встиг трохи загуснути. Той, що йде в комплекті накладними віями MUFE, схоплюється швидко, з іншим може знадобитися трохи більше часу.

  5) Прикладіть вії до повіки так само, як при примірці - починаючи від центру і рухаючись до зовнішнього і внутрішнього куточків очей. Зачекайте кілька секунд, поки клей схопиться - можна притиснути стрічку кінчиком кисті або тильною стороною пінцета (не гострою!). До речі, в цей момент, поки повного схоплювання не сталося, можна поправити те, що явно «пішло не так». Якщо кінчики відходять, їх можна підклеїти. Ідеально для цього підходить маленький шпатель Make Up For Ever. Придумати йому альтернативу складно: ватяна паличка занадто велика, а орудувати чимось гострим зразок голки - небезпечно.

  Придумати йому альтернативу складно: ватяна паличка занадто велика, а орудувати чимось гострим зразок голки - небезпечно

  7) Пальцями і пензлем розпушити і перемішайте накладні вії з власними. Так ви уникнете ефекту, коли власні вії стирчать прямо, а накладні (верхні) - відверто розкриті. Почніть з внутрішнього куточка ока.

  Особливості приклеювання пучків

  Додавайте пучки по черзі - то на один, то на інший очей. Якщо захопитися і повністю «обробити» один, буде складно симетрично повторити те ж саме на другому. Євген пропонує для початку розставити ключові точки - зовнішній куточок і центр, а потім заповнити простір між ними.

  Як знімати накладні вії

  Найголовніше - починати процес зняття з зовнішнього куточка ока і намагатися підхопити саме підставу ресничной стрічки. Рух має бути плавним, щоб випадково не втратити власних вій. Якщо свої і чужі ненавмисно склеїлися, прикладіть до «місця зчіпки» ватяну паличку, змочену засобом для зняття макіяжу з очей.

  Типові помилки, або як робити не треба

  • Приклеювати накладні вії на закрите око. В такому стані лінія війкового краю не натягнута, і ви не бачите розташування власних вій. Коли відкриєте - вас напевно буде чекати не той результат, на які ви розраховували. Тримати очі відкритими під час всього процесу - головний челлендж, але цьому можна навчитися.
  • Малювати стрілки, коли вії вже приклеєні. Так ви не фарбувати межреснічного простір, і кордон між своїми і наклеєними неминуче буде видно. Тому цей самий простір доведеться фарбувати з самого початку. Кінчик стрілки, навпаки, можна домалювати потім: точно запам'ятати, як буде спрямована стрічка, складно навіть під час примірки.
  • Приклеювати накладні вії під власні. Вони повинні бути над, а не під ними. Не потрібно наносити клей нижче своїх ренсіц.
  • При опущених куточках очей - слідувати власним ресничному контуру. Зовнішній кінчик обов'язково потрібно трохи підняти. Кордон між своїми і «чужими» заштрихуйте стрілкою.

  Які накладні вії вибрати?

  Тут є свої хитрощі. Головний критерій - форма вашого обличчя.

  • Якщо у вас важкий підборіддя і широкі вилиці (особа типу «квадрат» або «груша») - вибирайте лайт-версії, де накладні вії не дуже густі і більш-менш рівні. Наприклад, такі:

  Nude # 106

  Nude # 106

  Nude # 030

  Nude # 030

  Фейс-чарт національного візажиста Make Up For Ever в Росії, Анни Меркушева.

  • Густіші і прагнуть до скронь накладні вії підійдуть тим, у кого широка верхня частина, а особа має форму «трикутника», він же - «серце».

  Nude # 108

  • Якщо вам настільки пощастило, що у вас немає ні важкої нижньої щелепи, ні виступаючих скул, можна експериментувати з накладними віями будь-якого дизайну.
  • Ось варіанти, які підійдуть усім:

  Як фарбуватися, якщо у вас накладні вії?

  Густі вії «врозліт» самі по собі привертають увагу. Кращі варіанти макіяжу для них - класична або широка стрілка або «смокі айз».

  І на солодке. Накладні варіанти - «до» і «після».

  Дві Олени та Карина приміряли накладні вії MUFE і діляться враженнями.

  Лена К .: Нарощені я не люблю, а от накладні зрідка клею на заходи, коли хочеться побачити на фотографіях очі (а коли не хочеться? -) Для себе вирішила, що стрічкові набагато зручніше пучків, досить один раз пристосуватися їх приклеювати, щоб потім витрачати на це не більше п'яти хвилин. Ніякого дискомфорту, навпаки, +100 до впевненості в собі. Чесно зізнаюся, розпитуючи Євгенія, виявила у себе кілька помилок. Найбільш груба - заходила на свої вії, завдаючи клей не тільки на підставу, але і трохи нижче.

  Обличчя в мене «нормальне», так що візажист констатував: підійде все, що клеїться 🙂

  Карина: Навіщо потрібні накладні вії? Як не розуміла, так і не почала розуміти. Навіть заради самої неймовірної і сногшібательно краси я не готова змиритися з таким незручністю - мені страшно моргнути, я постійно відчуваю щось чужорідне на століттях. Однакова ситуація і з ресничними стрічками, і з пучками, як би професійно їх не клеїли і якого б високої якості вони не були. Так що історія з накладними віями для мене починається і закінчується завжди тільки на фотосесії.

  Лена Л .: Єдиний досвід наклеювання вій був на випускному - пам'ятаю, як не могла їх віддерти в 6 ранку і назавжди зареклася навіть підходити до подібних аксесуарів. Загальний принцип в моєму випадку такий: нижня частина обличчя важче верхньої, тому її потрібно врівноважити пишними повітряними віями. Краще, якщо у них будуть йдуть убік елементи, щоб візуально «розвести» близько посаджені очі. В іншому - Розмахнися плече - можна вибрати практично будь-які вії, так як очі досить великі.

  Мені здався дуже вдалим варіант з пучками: для моїх чутливих очей стрічкові вії важкуваті, а ці взагалі не відчуваються. Єдиний мінус - проблеми при знятті вій все одно виникли, пучки були так схожі на мої вії, що я пару разів намагалася замість накладних вій віддерти власні -)

  А яким був ваш досвід з накладними віями? Що у вас не виходило?

  Які накладні вії вибрати?
  А коли не хочеться?
  Що у вас не виходило?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только