Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Квартира в стилі лофт: 50 найкращих фото ідей

  Високі стіни, свідома недбалість в їх обробці, відкриті погляду інженерні колони, наявність грубо оброблених стельових балок, створюють інший формат. Сенс лофт спочатку прихований в значенні слова, що перекладається як горище, і має на увазі облаштування колишніх промислових об'єктів під житло. Сьогодні демократичне оформлення розраховане для вільних художників, які бажають самовираження, і наочно протестуючих проти стереотипів і стилістичних правил. Загалом і приватному нюанси декору віддзеркалював переваги і характер господарів. Ідея концепції - максимум свободи і затишку при помірних витратах.

  Чим відрізняється лофт дизайн від квартири-студії, коли стільки спільного в організації відкритого простору? Всім, за винятком двох пунктів: відсутністю стін і принципом поділу площі на функціональні сегменти. Тенденція до практичності і раціоналізму сьогодні трансформувалися в активне бажання багатьох змінити впорядкованість побуту відкритими полицями з демонстрацією їх вмісту.

  Оглядові вікна, відсутність статичних перегородок, шторних драпіровок, нехитре дощате підлогове покриття, незацікленность на формах і колірної гармонії іноді викликають неоднозначну реакцію. І сміливе нехтування умовностями красномовно говорять про прагнення сучасної людини до внутрішньої і зовнішньої свободи. Розглянемо більш детально принципи матеріалізації авантюрної ідеї, торкнемося теми приватності, питання акустики, системи зберігання речей.

  Розглянемо більш детально принципи матеріалізації авантюрної ідеї, торкнемося теми приватності, питання акустики, системи зберігання речей

  Колони з цегли, бетону або облицьовані штучним каменем, симетрично розташовані по сторонам в оснащенні світильників, умовно розмежовують периметр. Також відомо, що маніпулювання конструктивною частиною арки дає різні результати. В одному варіанті вона виступає в ролі декоративною складовою між опорами, і ніяк не стикається з нижньою площиною. За ненав'язливого двосторонньому обрамленні стін конструкція оформляється в тон акцентної стіни, і зазвичай дублює цегляну кладку, хоча допускаються інші версії.

  Меблеві групи розставляються по-різному, але подалі від стін і у всіх позиціях виразно окреслюють місце відпочинку. Спинки диванів і крісел зримо позначають кордону. Килим під ногами - ще один декоративний аргумент на користь чіткого зонування. Подібне враження справляють подіум з каменю, висока платформа зі сходами між зонами і обробкою в тон стін. Їх висота варіюється від 5 см і вище. На ділянці спальні така конструкція під ліжком попутно вирішує утилітарну завдання зберігання речей. Висувні ящики на полозах або роликах в надрах споруди нагадують секції комода.

  Інтегрувати кухню в дизайн вітальні допустимо за допомогою барной стійки і високих стільців. Розмежовує смугою в цьому варіанті послужать підлогове покриття і лінія столу. Отцикльовать дерев'яна підлога парадній частині цілком доречний замінити практичною плиткою, що імітує текстуру дощок, більш практичною для цього блоку. Щоб кухонні модулі органічно вросли в лофт-простір, виберіть фасади з металом, комбінованою обробкою, штучно зістарені або зупиніться на відкритих стелажах. Одна з обов'язкових вимог - оснащення кухні гаджетами. Це стосується в цілому побутової техніки. Домашній кінотеатр, в зоні кухні - значний холодильник, плита з блискучою металевою поверхнею, ряди електричних «помічників» актуальні для лофт. До речі, серіал «Друзі» - екранний приклад демонстрації кухні в даній концепції

  До речі, серіал «Друзі» - екранний приклад демонстрації кухні в даній концепції

  Лофт відзначений відсутністю містких шаф за рідкісним винятком, коли довга конструкція служить перегородкою. Замість платтяних шаф експлуатуються підлогові вішалки. Мобільні конструкції оснащені коліщатками і легко змінюють географію розташування.

  З цією метою задіюється етажерки з рослинами, креденс, буфет або довгі стелажі, перпендикулярно поставлені до стіни. Полиці стелажів відкриті для огляду.

  Функціональне завдання впорядкованості та зберігання речей виконують численні етажерки та комоди, меблеві секції. Набагато простіше вирішується питання за рахунок верхнього поверху. Ніша під сходами укомплектовується шеренгами полиць, і результатом процесу стає простора гардеробна. Не дивно присутність сходів в дуплексному просторі. Вони можуть бути легкими і витонченими - з алюмінієвого профілю і скла. Конструкції поосновательнее представлені маршової версією.

  Вірний спосіб організувати особистий простір - обладнати нішу або альков. Кордон ймовірно позначити за допомогою стін-ширм з дерев'яних панелей або гіпсокартону, розміром в зростання. Якщо до протилежних сторонах стелажа-разграничителя приставити компактні стільниці, утворюється відразу два робочих місця. Рішення актуально і для дитячої.

  Безумовно, є сенс в розсувних конструкціях, які допомагають максимально комфортно адаптувати простір для себе. Оскільки сама ідея виключає стіни і в принципі не ратує за приватність, підтримайте особисте бажання абстрагуватися від світу за допомогою інших конструкцій. Це - непрозорі легкі екрани з матовими стеклами або японські седзи, виконані з рисового паперу. Скляним вертикалях дозволено бути рухливими, нести конкретну естетичну навантаження, трансформуватися в непомітні бічні панелі.

  Цікава версія - рухома система у вигляді слайдів. Найчастіше вони випускаються в незвичних модифікаціях. Моделі, що повторюють форми двері і рами, оцинковані сталлю або з мідним покриттям, унікальні для лофт. Цілком резонно змонтувати на стелі пластикові панелі, які ідеально впораються з завданням.

  Нехай вас не бентежить обсяги, площа і акустика. Правильна розстановка меблевих груп і освітлення вдало скорегують робочі зони і куточок відпочинку. З тієї причини, що масштаби периметра глухим відлунням відображають звукові вібрації голосу, варто звернутися до текстильним атрибутам, килимах на підлозі, достатку диванних подушок. Відлуння нівелюються м'якими панелями на ділянці спальні або спеціальними акустичними матами.

  Укомплектовивая кімнату функціональними предметами, слід покластися на свій смак, і придбати вподобані екземпляри. Лофт-стиль обумовлений великою кількістю посадочних місць, тому диванів, стільців, лавок багато не буває. Для ідеї характерні габаритні розміри меблів, що не «розчинятися» в повноформатному просторі. Масштабність виставлених інтер'єрних експозицій, не заважає компенсувати витонченими атрибутами скромних розмірів і різних конфігурацій. З цим впораються подушки, довгий стіл з багаторівневим світлом, лінійна витягнутість меблевих предметів.

  Доречною буде меблі без особливої ​​химерності в обробці. Вітаються темні і світлі, металеві, плетені, комбіновані фасади, яскраві контрасти, дисонуючі поєднання. Хромований метал і скло журнального столу, група з потертій шкіряній м'яких меблів, вантажні скрині поряд з барвистим гобеленом вільно пропишуться в сегменті вітальні. Раритет і сучасний ексклюзив толерантний до обопільного сусідству. М'який фіолетовий пуф приживеться на одній площі з червоними диванами і різнокольоровими подушками. Домінантною лофт вважається сіро-синя гамма.

  Задіяти центральне освітлення, як основне, не прийнято. Люстра посередині кімнати розсіює світло по стелі, і з нижнього ракурсу кут огляду постійно зміщується догори, ігноруючи інтер'єрну експозицію. З цієї причини складають інший сценарій з самостійними джерелами освітлення зон. Ідеальною вважається версія з шинами. Оригінальні підсвічування з точністю передасть атмосферу індастріалу.

  Металеві труби в солідарності цегли виглядають особливо ефектно на тлі блискучих аксесуарів ванної кімнати. На тлі раритетної білої інсталяції чудово виглядає дорога сантехніка. Симбіоз цегли і мармурового облицювання цікаво римується з вінтажними кранами, білизною сучасної чаші при фрагментарному участю дерева. Які б сучасні матеріали не превалювали в облицюванні, пару штрихів і архітектурні особливості все одно позначати приналежність до стилю.

  Які б сучасні матеріали не превалювали в облицюванні, пару штрихів і архітектурні особливості все одно позначати приналежність до стилю

  Без сорому поєднуйте різні напрямки і не бійтеся результатів творчості. Стилістична Необумовлене лофт толерантна до участі класики в тандемі модних концепцій, і допускає несподівані комбінації. Так, якщо класичну групу доповнити сліпуче яскравим кріслом, чи не перегукується з головним комплектом ні за кольором, ні за формою враження нітрохи не постраждає.

  Стіну дозволено залишити ні облицьованої. Сірий бетон або червона цегла - особлива фішка лофт. Яскраві постери, чорно-біла фотоекспозиція, навісні полки з дрібними предметами прекрасно декорують вертикаль. Для колоритності поставте на них банки з гудзиками, винними пробками, кольоровий галькою, стеклярусом, бамбуковими паличками або заповніть судини на свій розсуд. Строкаті аксесуари і їх кількість мають великий вплив на декор. Вази різних кольорів і текстур комплектуються групами або розставляються поодинці. Не дивлячись на невибагливість в дизайні, в картинах простежується урбаністичний стиль.

  Натюрморти, так само як і розставлені страви в глибині полиць, розподіляються хаотично по стінах і припадуть до речі не тільки в обідній зоні. Пам'ятаємо і про присутність графіті, абстракцій, які не обов'язково вішати в звичному порядку. Їх досить просто притулити до стіни. Для особливо креативних підійдуть дорожні знаки, старі цистерни замість квіткових горщиків, розвішані шестерінки і інші футуристичні версії. Кімнатна оранжерея або дзен-сади додадуть природності, і створить легку атмосферу. Тільки не варто ними захаращувати підвіконня, щоб не перешкоджати максимальному проникненню світла. З цієї причини відкидається віконна драпірування.

  Пам'ятайте, що лофт-інтер'єр - це вдалий варіант для самовираження і творчості.

  Чим відрізняється лофт дизайн від квартири-студії, коли стільки спільного в організації відкритого простору?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только