Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як дізнатися про своїх предків

  У слов'янській традиції, син, сидячи на колінах у батька, сидів на колінах у діда, прадіда, прапрадіда і всіх своїх предків, а батько тримав на руках не тільки сина, а й онука, правнука і всіх майбутніх нащадків - така проекція в вічність в обидва кінці створювала особливу міру відповідальності ...

  Раніше, приблизно до 1917 року, майже в кожному будинку Російської імперії і в Європі, на стінах висіли портрети родичів: бабусь і дідусів, прабабусь і прадідусів, інших прапредков. Багато сімей вели вони переписані, книги. А що стало відбуватися після збройного державного перевороту 1917 року в Росії (і після схожих подій в інших частинах Європи)?

  У багатьох оселях, на найвидніших місцях (стіни, столи і т.д.) з'явилися зображення «вождів», "політиків". Знищувався культ Рода (сім'ї), знищувалося шанування предків, знищувалася добра традиція ...

  Після 1960-х, молоді люди стали розміщувати в своїх оселях зображення своїх кумирів: співаків і співачок, акторів і актрис, шоумен ... Це відбувається і до цього дня. І це показник зниження рівня розумності і розсудливості в суспільстві. Абсолютна більшість (99%) цих кумирів - різними способами поширюють нездоровий, нерозумних і руйнівний сценарій існування.

  Там, де немає вшанування предків - там немає і не може бути здоров'я і життя. Це одна з причин, чому здоров'я людей - не дуже хороше. Як дерево не може жити і плодоносити без коренів, так і ми не можемо бути здоровими і щасливими без пам'яті про прапредками. А ще, дослідження свого походження допомагає пізнати помилки, які здійснювали предки, а значить, з'являється можливість цих помилок уникнути. З огляду на все це, відродження доброї традиції пізнання і шанування Рода - це шлях до оздоровлення суспільства!

  Ви знаєте про те, ким були ваші прабабусі і прадідусі, і прапрабабусі прапрадедушкі? Чи знаєте, чим вони займалися, до якого стану вони належали, де вони народилися? А де вони поховані і в якому стані знаходяться їх поховання?

  Я впевнений, що далеко не всі читачі знають це. А адже це так важливо - пам'ятати про предків, знати їх життя-буття, передавати ці відомості дітям, онукам і правнукам. Важливо, щоб наступні покоління роду пам'ятали про своїх предків і знали своє походження. І особливо важливо - бути вдячними за те, що багато поколінь предків допомогли нам народитися, а значить і жити.

  З 2014 року, я свідомо почав шукати інформацію про своїх прапрадід. Мої бабусі й дідусі, які могли б розповісти багато про прапредками, вже пішли в інший світ. А батьки знають зовсім небагато про нашого родоводу. Тому доводиться шукати інформацію самостійно. Це непросто, але дуже захоплююче. Наприклад, мені вдалося дізнатися, що мій прадід Реп'єв Кузьма Васильович до 1920-30 років жив в Тульській області, в одному з сіл. Там же народився мій дід, Реп'єв Олексій Кузьмич. А потім їх сім'я переїхала в Москву.

  Деякі відомості мені вдалося дізнатися і про інший лінії мого роду. На адресу-календарі Москви за 1914 рік, згадується, що на вулиці Малі Каменярі, д. 10, жив Сиров Іван Федорович. Це мій прапрадід, батько моєї прабабусі. З довідників «Вся Москва» за 1914 і за 1917 рік я дізнався, що батько прабабусі володів взуттєвої майстерні за адресою м Москва, вул. Великі Каменярі, д. 21. Там на нього працювали молоді, але талановиті майстри - робили на замовлення і ремонтували взуття. Я знайшов той самий будинок, в якому до 1917 року жила моя прабабуся з сестрами і батьками (прабабуся була тоді маленькою дівчинкою). Будинок виглядає вельми добротно, але сучасно. Він побудований в 1885 році. Зараз будинок нежитловий, в ньому розташовуються офіси і банк. Поруч - дерева, які, можливо, ростуть ще з початку 20 століття і були свідками всіх подій ... А навколо - тільки сучасні будинки, багатоповерхівки. Виходить, будинок моїх предків - це єдиний збережений дореволюційний будинок на вулиці Малі Каменярі.
  Загалом, я дуже зрадів цій знахідці. І відразу подумалося, що було б здорово повернути цей будинок сім'ї і знову зробити його житловим. Адже сім'ю моєї прабабусі звідти виселили відразу після Революції 1917 року через «заможності» сім'ї.

  Після цього я дізнався, як познайомилася моя прабабуся з моїм прадідом. Коли її сім'ю виселили з старого будинку, вони оселилися в бараці (будинок 24) на вулиці Бібліотечної. Їх сусідами була сім'я Шибаєва. У Шибаєва теж були діти. Діти росли, спілкувалися, гуляли, дружили. Я дізнався, що в дворовій компанії, моя прабабуся краще за всіх танцювала народні танці (особливо вона любила танцювати «циганочку»), а син Шибаєва, Микола Іванович - краще за всіх пісні виконував. Мабуть, такі таланти їх зблизили і вони одружилися. Ось така мила історія.

  Я розкрив вам деякі результати мого дослідження з тією метою, щоб показати: вивчення свого Роду - це дійсно захоплююче, цікаве і корисне справу. Якщо ви теж хочете почати дослідження свого походження, то ось кілька варіантів, як ви можете це робити:

  1) Через архів вашої родини. Це найпростіший спосіб пошуку відомостей про родичів. Наприклад, у нас в родині залишилося багато документів, листів і фотографій від предків і прапредков. Ми, наприклад, знайшли ці матеріали в старих бабусиних шафах. Багато фотографій підписані. Напевно і у вас в сім'ях можуть бути такі матеріали.

  2) Через РАГСи. Якщо у вас в родині не збереглося жодних документів про прапредками, то ви можете звернутися до відділу РАЦС, поруч з яким вони тоді проживали. В архівах цих закладів можуть зберігатися дані про дати народження, місце народження та місце проживання предків. Там же ви можете дізнатися дівоче прізвище ваших прабабусь. Це теж важливо знати, щоб мати більш повне уявлення про її предків і про своє походження. Але врахуйте, що в архівах РАГСів є тільки дані з 1918 року (записи про народження, смерті, укладення шлюбу). Щоб в РАГСі отримати довідку з архіву, потрібно заплатити мито 200 рублів за надання адміністративної послуги. А якщо ви хочете отримати свідоцтво про народження, смерті або шлюбі своїх прапредков, то розмір мита складе 350 рублів.

  3) Якщо ваші прапредки жили в Москві, то можете пошукати інформацію про них в Центральному державному архіві м Москви. У цьому московському архіві зберігаються відомості і про тих, хто жив у Москві і Московській губернії до 1917 року. Запити в архів - платні.
  4) Через місцеві архіви. Наприклад, якщо ваші предки жили в Тульській області, то відомості про них можуть знаходиться в державному архіві Тульської області.
  Зі свого досвіду, раджу перед зверненням до спеціалізованого закладу (архів або "загс"), постарайтеся згадати або дізнатися у рідних точну дату народження, останнє місце проживання і ПІБ ваших предків. Це полегшить ваші пошуки.

  Зараз, я продовжую шукати і вивчати відомості про свої прапредками, і я тільки на початку цього шляху. Відчуваю, що попереду ще багато несподіваних відкриттів. Сподіваюся, що моя розповідь стане для вас тією Іскрою, яка запалить в вас вогонь пізнання. Бажаю вам успіхів у цій благородній справі!

  Бажаю вам успіхів у цій благородній справі

  На фотографіях - той самий будинок, в якому деякий час жили мої прапредки до "революції" 1917 року.

  Кирило Реп'єв

  Дивіться також з 47-ї хвилини: Віталій Сундаков в Петербурзі 3.04.2016

  А що стало відбуватися після збройного державного перевороту 1917 року в Росії (і після схожих подій в інших частинах Європи)?
  Ви знаєте про те, ким були ваші прабабусі і прадідусі, і прапрабабусі прапрадедушкі?
  Чи знаєте, чим вони займалися, до якого стану вони належали, де вони народилися?
  А де вони поховані і в якому стані знаходяться їх поховання?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только