Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Все про точкової розпису (Point to point)

  1. Точкова розпис: унікальна техніка
  2. Історія техніки
  3. Суть техніки, матеріали та методи
  4. Рoint to point: точка за точкою

  Майстер-клас із прикрашання точкової розписом стильного чоловічого обкладинки для паспорта.

  Сьогодні декоруємо дзеркало точкової розписом в східному стилі.

  Майстер-клас з декору такого нетрадиційного, але вельми функціонального і корисного предмета інтер'єру, як настільний контейнер для дрібниць.

  Майстер-клас з розпису акриловим контуром пляшки шампанського в стилі Вологодського мережива.

  У цьому майстер-класі ми створимо годинник світяться в темряві за допомогою люмінесцентного контуру від «ТАІР».

  Сьогодні декоруємо настінні інтер'єрні годинники із застосуванням двох видів розпису - кистьовий і точкової.

  Сьогодні будемо розписувати декоративну тарілочку акриловими контурами.

  Напередодні Дня Святого Валентина декоруємо скриньку контурної розписом.

  Розпис керамічної декоративної тарілки акриловими контурами. Точкова розпис тарілки.

  Витончений малюнок за допомогою точкового розпису здатний просто перетворити футболку.

  Декупаж, доповнений розписом акриловими контурами. Простий майстер-клас для початківців!

  Сюжетна розпис порцелянової тарілки акриловими контурами в техніці «point-to-point».

  Точкова розпис щоденника акриловими контурами.

  Сьогодні ми своїми руками будемо ліпити новорічні підвіски з солоного тіста і прикрашати їх контурними візерунками.

  Два майстер-класу з декупажу новорічних куль в різних техніках для початківців.

  Майстер-клас для початківців по декупажу ключниці та прикрашання її точкової розписом.

  Озброївшись фарбами і контурами будемо декорувати дерев'яну заготовку іграшки в техніці точкової розпису.

  Робимо чудову декоративну тарілку з точковою розписом і літнім настроєм.

  Точкова розпис - це ефектний спосіб прикрасити ялинкові іграшки. У цьому майстер-класі ми будемо розписувати плоскі дерев'яні заготовки.

  Розписати новорічні кульки для ялинки дуже легко своїми руками, якщо ви використовуєте техніку точкового розпису. За допомогою покрокового майстер-класу легко і просто створити ці чудові прикраси.

  Майстер-клас про те, як штампуванням отримати неповторний візерунок для створення декоративної подушки. Точкова розпис фарбами по тканині за готовою схемою для вишивки.

  Витончена шкатулка з геометричним візерунком за допомогою точкового розпису.

  Розпис каменів для прикраси інтер'єру - дуже популярний вид творчості. У цьому майстер-класі камені прикрашають в техніці точкової розпису.

  Створення декоративного панно з сухого листя, розписаних акриловими фарбами.

  Основи точкової розпису для початківців на прикладі декорування обкладинки для паспорта.

  Красива техніка не обов'язково повинна бути складною. У своєму майстер-класі Наталя Мустафіна легко і доступно показує прийоми точкового розпису за допомогою акрилових контурів.

  Декорування вази із застосуванням техніки декупаж поверх кракелюра. Також застосовується техніка точкової розпису контурами. На майстер-класі Ви зможете створити вишукану річ, яка гармонійно впишеться в інтер'єр вітальні або спальні.


  Точкова розпис: унікальна техніка

  Point to point або точкова розпис - це один з найдавніших видів прикраси людиною навколишнього простору. У сучасному світі творчості вона широко застосовується для декорування самих різних поверхонь: починаючи від телефонів і закінчуючи автомобілями.


  Історія техніки

  Спочатку точковий метод використовувався в карбуванні. У міру свого розвитку він перетворився в так звану крапельну техніку. У минулі часи в соломинку набиралася фарба, після чого вона краплями наносилася на поверхню і створювала унікальний малюнок на предметах побуту, священних культових об'єктах, елементах одягу і так далі. Цей спосіб розпису користувався великою популярністю в країнах Азії: Індії та Персії. Сюжети, намальовані в цій техніці, найрізноманітніші: зображення богів і людей в одязі, щедро прикрашених точковим орнаментом, квітів і тварин. Причому простежується дана тенденція як в площинний живопису, так і в об'ємних барельєфах і скульптурах. Також відомо, що крапку в якості образотворчої одиниці активно застосовували корінні жителі Австралії. З її допомогою вони відображали історію свого народу з усіма подробицями: починаючи від результатів битв і закінчуючи астрономічними даними.

  Сьогодні не слабшає інтерес творчих людей до техніки точкової розпису. Вона дарує широкі можливості в області декорування різних речей: взуття, одягу, побутових предметів.

  Суть техніки, матеріали та методи

  Точка є одним з основних елементів графіки, які поряд з лінією і плямою (які також складаються з певної кількості точок) мають найбільшу виразністю. Послідовність точок утворює лінію, від відстані між ними залежить її характер: вона може бути переривчастою, постійної, мати різноманітні фактури. Сукупність точок стає плямою, за рахунок особливостей контуру якого можна змінювати його образ. У техніці точкової розпису можуть застосовуватися різні колірні відтінки, що в свою чергу є ще одним засобом виразності малюнка.

  Рoint to point: точка за точкою

  Вибір матеріалу безпосередньо пов'язаний з типом поверхні. Наприклад, при роботі по склу слід вибирати акриловий контур, спеціально призначений для нього. Акрил вважається кращою фарбою для подібних цілей завдяки ряду переваг: швидкий термін висихання, насичений пастозний колір, несмиваемость після висихання, сумісність з багатьма поверхнями. У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент для малювання контурами: контури по склу і по тканині , контурна паста , контурний гель , контур «Гліттер» з блискітками. Крім того, в якості матеріалу для точкової розпису нерідко використовують кольоровий лак.


  Перед початком роботи рекомендується очистити і знежирити поверхню. Попередньо розроблений ескіз потрібно перенести на поле діяльності так, щоб його було не сильно помітно після закінчення малювання і можна було просто прибрати. Якщо робота ведеться на прозорій поверхні, то можна підкласти начерк під неї. Наносити точковий орнамент радять кінчиком кисті або олівця, тонкої паличкою або будь-яким іншим предметом, який дасть можливість отримати рівну краплю. Акрилові контури мають спеціальну насадку, натискаючи на тюбик з фарбою можна регулювати величину точки. Особливість акрилу також полягає в тому, що він дозволяє отримувати досить об'ємні точки. Такий малюнок стає приємним і незвичайним на дотик.


  Деякі художники вважають за краще розробляти власні ескізи, новачки часто використовують шаблони: схеми для бісеро- або кружевоплетения, вишивки хрестиком або просто готовий орнамент, знайдений на просторах інтернету. Спочатку краще вибрати простий візерунок, а потім ускладнювати собі завдання. Особливе значення в техніці точкової розпису має акуратність і неквапливість, від процесу важливо отримувати щире задоволення. В кінці роботи найкраще покрити малюнок прозорим лаком .

  Спробуйте свої сили в точкової розпису вже сьогодні. Інтернет-магазин «Таїр» пропонує великий вибір якісних матеріалів для творчості. З нами розкривати нові грані свого таланту легко, приємно і цікаво!

  Відео-урок про акрилової рельєфною фарбі «Контур» . Розповідаються властивості, способи застосування і відміну контурів по тканині від контурів по склу та кераміці.

  Купити контур по склу та кераміці

  Купити контур по тканині

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только