Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Новорічна іграшка з великою пластикової пляшки. Як зробити новорічні іграшки своїми руками з паперу, пластикових пляшок і тканини

  1. Квіткова гірлянда на ялинку
  2. Китайські ліхтарики і кулі
  3. Складні новорічні іграшки з пластикових пляшок
  4. Коробочка з сюрпризом.
  5. Новорічна ялинка
  6. Ялинкові шари
  7. Сніжинки з пластикових пляшок
  8. Пінгвінята з пластикових пляшок
  9. Золоті дзвіночки
  10. Свічники з пластикової пляшки
  11. шишка

  Пляшки із пластику - це вже давно не сміття, а матеріал для виготовлення різних виробів. З одноразових ємностей майструють вази, посуд, дизайнерські прикраси і багато іншого. Так чому ж не зробити і новорічну іграшку з пластикової пляшки? Тим більше, що ідей у ​​цьому напрямі дуже багато.

  Деякі скептики заперечують: «Ну навіщо робити ялинкові прикраси зі сміття? Адже в сучасних магазинах можна купити дуже красиві вироби! »Частка істини в цьому, звичайно, є. Але у новорічних іграшок з пластикових пляшок свої переваги:


  Але у новорічних іграшок з  пластикових пляшок  свої переваги:

  Крім того, використовуючи непридатні матеріали, ви даєте їм друге життя і не викидаєте в утиль, побічно піклуючись про навколишньому середовищу . А приємне відчуття новорічної казки з'являється саме в момент виготовлення виробу. Спробуйте один раз, і в наступному році свою ялинку ви будете прикрашати тільки іграшками власного виробництва. Дуже корисні такі заняття і для діток. Під час творчого процесу дитина переживає позитивні емоції. Сприятливо позначається робота руками і на пізнавальній сфері: розвиваються мислення, пам'ять, уява, дрібна моторика рук.


  Новорічні кульки

  Для виготовлення ялинкової кулі знадобиться:


  Інструкція

  З середини пляшечки потрібно вирізати кілька кілець (3-4 шт.). Товщина кілець повинна бути близько 1 см.

  Тепер одне кільце просмикніть в інше і з'єднайте скріпкою. Бажано, щоб кільця розташовувалися симетрично. Заготівля для кулі готова.

  Приступаємо до прикраси. Для цього потрібно обмазати кільця клеєм і всипати, наприклад, бісером, блискітками, фольгою різних квітів та інше. Прив'яжіть до кульки срібну ниточку або стрічку у вигляді петельки. Новорічна іграшка з пластикової пляшки готова!

  шишки

  Іграшки у вигляді шишок завжди вішали на різдвяну ялинку. Раніше їх виготовляли зі скла, сьогодні можна купити пластикові прикраси. Ми ж з вами змайструємо шишки з пластикової пляшки. Якщо у виготовленні вироби учувствуют дитина, будьте обережні, оскільки потрібно буде працювати з вогнем.

  Необхідно підготувати такі інструменти та матеріали:


  Необхідно підготувати такі інструменти та матеріали:

  Інструкція

  З коричневої пляшки потрібно вирізати 12 квадратних заготовок різних розмірів (3 маленьких квадратика повинні складати близько ¼ частини великий заготовки).

  Тепер кути квадратів потрібно закруглити, зробивши з кожної заготовки ромашечку.

  На наступному етапі будемо працювати з вогнем. Запаліть свічку і піднесіть до вогню краєчки заготовки: пелюсточки опустяться вниз. Слідкуйте за тим, щоб пластик не розплавився. В результаті у вас повинно вийти щось на кшталт чаші або тарілочки.

  В середині кожної заготовки проткніть дірочку. Для цього потрібно використовувати шило.

  Зігніть мідний дріт і зробіть петельку (залиште місце для «соснової гілочки» і намистин). Тепер на дріт потрібно нанизати наші заготовки: починаємо з найбільшою і закінчуємо найменшою. Між детальками вішайте намистинку.

  Приступаємо до виготовлення ялинової гілки . Її ми зробимо з пляшки зеленого кольору. Виріжте з серединки фігуру, що нагадує пропелер і по краях зробіть часті надрізи (голки). Потримайте заготовку над вогнем, формуючи форму гілочки.

  У самому центрі нашої соснової гілочки проткніть дірочку і одягніть прямо на шишку. Повісьте ще кілька намистин. Новорічної іграшкою з пластикової пляшки можна прикрашати святкову ялинку.


  Новорічної іграшкою з пластикової пляшки можна прикрашати святкову ялинку
  У зимові дні, коли чарівництво витає в повітрі, справжнього майстра не важко зробити новорічні іграшки з пластикових пляшок від напоїв або побутової хімії.

  Це чудовий матеріал, який якнайкраще підходить для новорічних виробів: яскраві кольори або прозорість матеріалу надають саморобним прикрасам схожість з виготовленими зі скла. У поєднанні з блискітками, мішурою і яскравим декором пластик на ялинці здатний виглядати нарядно і святково.

  Малюнок 1. Новорічні іграшки з денець пляшок.

  Для початку потрібно підготувати деякі інструменти:

  • гострий ніж і ножиці;
  • паяльник, запальничку або свічку;
  • скотч і клейовий пістолет;
  • кисті і фарби, водостійкі маркери.

  самі прості вироби , З яких можна почати для придбання навички поводження з пластиком, легко створити з пляшечок від соків і йогуртів, мила, шампуню. Вони мають форму, яку легко доповнити до образу сніговика, Діда Мороза зі Снігуронькою або інших персонажів.

  Пляшки потрібно розфарбувати відповідним чином, намалювавши особа або мордочку звірка, приклеїти декоративні елементи і прикріпити підвіс.

  Просунуті майстри намагаються відсікти все зайве або додати відсутню для додання пластиковій тарі абсолютно нової форми.

  Зазвичай в справу йдуть горлечка і денця ПЕТ-пляшок: з них можна зробити безліч чудових прикрас.


  Зазвичай в справу йдуть горлечка і денця ПЕТ-пляшок: з них можна зробити безліч чудових прикрас

  Найпростіші варіанти використання денець (див. Рис. 1):

  1. Відрізати нижню частину пластикової пляшки.
   На прозору заготовку нанести візерунок у вигляді сніжинки або квітки, фарбуючи рельєфну поверхню так, як підкаже фантазія. Закріпити шнурок для підвісу.
  2. Можна зібрати іграшку і складніше.
   Сполучені попарно прозорі денця з візерунком замінять ялинкові шари . Скріплювати їх найлегше скотчем. Місце з'єднання можна витончено прикрити кольоровий атласною стрічкою або тасьмою, зав'язавши на кульці декоративний бант. Як варіант можна вирізати кромку фігурно у вигляді пелюстків або бахроми з тонких смужок пластику. Відігнувши цю частину при з'єднанні половинок «кульки», можна отримати симпатичні об'ємні квіточки.
  3. З більшої кількості денець можна зібрати величезний ялинковий кулю.
   З'єднати денця потрібно бічними сторонами за допомогою степлера або скотча. Збірку кулі виробляють, починаючи з центрального пояса. Для цього денця потрібно з'єднати в ланцюжок і замкнути її, сформувавши кільце. Елементи для складання півкулі потрібно прикріплювати поступово, розміщуючи їх між піддонами центрального пояса.
  4. Прикріпивши до денця вирізані з картону або пластику (наприклад, від папки або коробочки диска, бічній частині пляшки) деталі лап, плавників, можна зробити іграшки у вигляді черепашок, рибок, сонечок.
   Доповнюючи денця дерев'яними або пінопластовими кульками, кришечками від тих же пляшок, можна додати потрібний вираз обличчя персонажа. Прикріпити денце до картонній основі можна використовуючи скотч або просмикуючи декоративний шнур через картон і обмотуючи його навколо «панцира».
  5. Вирізавши безліч схожих на 5-пелюсткові квіти елементів з найнижчої частини денець, як показано на фото, можна виготовити красиву гірлянду або вінок для прикраси будинку до Нового року.
   Для цього в самому центрі дна потрібно пропалити паяльником отвір, в яке буде протягнута дріт або шнур. Елементи потрібно нанизати так, як на фото: опуклими сторонами назовні, розміщуючи пелюстки одного «квітки» між пелюстками іншого. Таку гірлянду можна зібрати з різнокольорових денець або пофарбувати їх в золотий або срібний колір фарбою-спреєм.

  Квіткова гірлянда на ялинку

  Квіткова гірлянда на ялинку

  Малюнок 3. Новорічні кульки з пластикових пляшок.

  При створенні ялинкових іграшок з пластикових пляшок знаходять своє застосування і шийки. Наприклад, ними можна декорувати звичайну світлодіодну гірлянду (рис. 2).

  Відрізане горлечко слід розрізати на 5-6 частин приблизно однакової ширини. Відігнувши ці смужки під прямим кутом, слід доопрацювати їх, надаючи пелюсткам квітки бажану форму (1). Варіантів може бути безліч (див. Фото зліва). Для додання пелюсток зігнутої форми пластик потрібно злегка нагріти над вогнем або біля гарячого паяльника.

  Прозорий пластик можна забарвити акриловими фарбами або автомобільним спреєм з ефектом «металік».

  Вони добре лягають на матеріал і практично не стираються з часом. Як барвник можна використовувати і лак для нігтів.

  Для закріплення квіточок на гірлянді в кришечці потрібно пропалити отвір. Це зручно робити паяльником, жало якого має однаковий діаметр з кріпленнями світлодіодів. Якщо такого інструменту під руками немає, виручить розпечений цвях відповідної товщини (2). Далі потрібно вставити лампи гірлянди в отвори, при бажанні зафіксувати їх клеєм (3).

  Китайські ліхтарики і кулі

  Китайські ліхтарики і кулі

  Малюнок 4. Китайські ліхтарики з пластикових пляшок.

  Що ж робити з бічною поверхнею ПЕТ-пляшки, коли від неї відрізані шийку і дно? Не варто викидати цінний матеріал, адже його теж можна пустити в справу: нарізати кільця шириною близько 1 см, вкласти їх один в одного, проколоти в місці перетину «меридіанів» на полюсах кулі, закріплюючи кільця і ​​протягнувши підвіс (рис. 3).

  Нарізати боковину пляшки на тонкі смужки і вставити всередину короткий циліндр меншого діаметру, закріпивши його зверху і знизу скотчем так, щоб смужки на зовнішній боковині зігнулися. Закріпити підвіс і найпростіше прикраса - китайський ліхтарик - готово. Зібрати такий ліхтар можна з пляшок різного кольору і декорувати так, як захочеться (рис. 4).

  Варіантом цього виробу може стати ліхтарик, виготовлений з цілої пляшки без рельєфу. Її потрібно нарізати на тонкі смужки і злегка стягнути дротом або ниткою для надання форми.

  Використовуючи пластикові пляшки для створення новорічних прикрас, можна не тільки заощадити значні суми грошей.

  Вживаючи в справу то, що зазвичай викидається в сміття, людина цілком здатний зменшити його кількість.

  Внизу повинні опинитися самі великі пляшки (2-х і 1, 5 літрові, в середині - літрові, а вгорі 0, 5 і 0, 3 л пляшки. Якщо ж у вас пляшки однакового обсягу, то довжину «гілочок» відрегулюйте самі, обрізаючи смужки до потрібної довжини.

  У залишеному денці виконайте отвір, яке закріпіть на нижньому кінці палиці за допомогою пробки від пластикової пляшки (для міцності можна забити цвях).

  На верхній кінець палиці надіньте останню, найменшу деталь шийкою вгору і нагвинтіть на горлечко зелену пробку, теж закріпивши цвяхом для міцності.

  Трохи терпіння, посидючості, старання і лісова красуня готова!

  Такі ялинки можна використовувати в якості новорічного оформлення ваших будинків!

  Спосіб 2. Щоб виготовити таку ялинку знадобитися мінімум часу і витрат. Майстер-клас з виготовлення ялинки з пластикових пляшок, докладно розповість, як зробити таку оригінальну новорічну саморобку

  Щоб зробити декоративну новорічну саморобку: ялинка з пластикових пляшок, вам буде необхідно наступне:

  1. Пластикові пляшки - 3 шт;
  2. скотч;
  3. Аркуш цупкого паперу, в ідеалі ватману (А4);
  4. Ножиці;

  Отже, розрізаємо пляшку як показано на фото. Тобто необхідно обрізати денце і шийку, щоб залишилася пряма труба з пляшки. Далі потрібно зробити заготовки для гілочок. Щоб ялинка мала, конусоподібну форму заготовки повинні мати різні розміри. Тобто вам необхідно досягти наступного: Розрізати кожну пластикову пляшку уздовж на 3 рівні частини і вже потім підігнати їх розміри, щоб кожний наступний ярус був трохи менший за попередній. Потім кожну заготовку необхідно «розпустити на голочки». Шийка однієї з пляшок буде служити підставкою нашої майбутньої новорічної поделке. Cледующим кроком звертаємо ватман в трубочку. Вставляємо в пляшкове горлечко ... ... і закріплюємо скотчем. Тепер залишилося зафіксувати кожен ярус ялинки скотчем по колу і маленька новорічна саморобка : Ялинка своїми руками готова!

  Верхівку нашого новорічного дерева можете прикрасити саморобної ялинкової іграшкою або зробити завершення ялинки так, як це зробили ми.

  Якщо ж ви хочете зробити ялинку з пластикових пляшок більш пухнастою такий, як на фото, при виготовленні ялинки голочки потрібно нарізати якомога тонше (частіше).

  До речі, досить креативно виглядає ялинка і з більшими «гілками» - Масеру-клас з сайту Країна майстрів.

  Розрізаємо пляшку також, як і в попередньому варіанті на 3 часті.Только надрізи робимо по колу до центру, прямі.

  У центрі робиться прокол шилом і голки відгинаються вгору і вниз по порядку. У кришці від крему або мінералки робиться прокол в який вставляється шпажка потрібної довжини. Деталі нанизуються в порядку спадання, зверху на клей садиться велика намистина. Ялинку можна прикрасити пінопластом, дощиком і т.д.

  Приклеїмо ялинку на підставку з диска.

  Ялинка готова!

  Поруч можна покласти подарунки або посадити тваринку.

  Такі ялинки ялинку користуються незмінним успіхом вже багато років.

  Спосіб 3. І, нарешті, останній варіант на сьогодні - ялинка з пластикових молочних пляшок (вже з чого декоративні Новорічні Ялинки тільки не роблять ...). Конструкція повністю розбірна, має максимальну схожість з оригіналом, не вимагає особливо складних технологій і специфічних навичок роботи, з пляшками теж проблеми немає, ну і свято на носі ...

  Матеріали і інструменти

  Матеріалом для виготовлення ялинки є молочна пластикова пляшка або частина її (рис.1). Для виготовлення саморобної настільної ялинки знадобитися 5-20 молочних / кефірних пластикових пляшок з гофрированием в нижній частині. Кількість пляшок визначає кількість гілок і ярусів. Чим більше гілок, тим більше пухнастою виходить ялинка, чим більше ярусів, тим вона вища.

  Крім пляшок знадобляться тільки ножиці і технологія пластикових заклепок

  пластикові заклепки

  Для реалізації технології пластикових заклепок необхідно мати засіб для оплавлення (установки) заклепок і власне заклепки. Потрібно примудритися розплавити головку заклепки за допомогою розпеченого на вогні цвяха або запальнички. Це Ви можете аналогічно виконати добре розігрітим паяльником. Крім того, знадобитися затискачі і пінцети, для установки заклепок у важкодоступних місцях.

  Для пластикових заклепок дуже важливо підібрати матеріал. Махаючи крильцями близько року, методом проб і помилок, враховуючи вимоги міцності і доступності, я виділив кілька джерел для отримання пластикових заклепок:

  1. Порожні стрижні від кулькових ручок. Досить доступний матеріал. Хороші тим, що безбарвні і з'єднання, за їх допомогою, виходить органічно вписаним в виріб з пластикових пляшок. Подібна заклепка виходить акуратною, з круглою головкою, проте, володіє трохи зниженою міцністю на розрив. Крім того стрижень від кулькових ручок круглий в перетині і і повністю заповнює висвердлений отвір в з'єднуються деталях. До речі, стінки стрижнів бувають різної товщини, для заклепок краще використовувати стрержні зі стінками товстіший.

  2. Палички від Чупа Чупс. Подібні варіанту №1 тільки кольорові. З'єднання виходить більш громіздке, а головка заклепки оплавляется насилу (або згорає, або робиться некрасивою, або ненадійною).

  3. Самий ідеальний варіант, і дуже зручний (дарую світу пропозицію) використовувати матеріал від відерець з будівельними сумішами на 3, 5, 10 літрів Їх досить багато залишається після ремонтів, та й одного вистачає надовго.

  З стінок такого відерця потрібно вирізати кільце, а кільце розрізати по котра утворює (обов'язково тільки так) на смужки шириною 2 ... 4 мм, довжина від 4 до 15 см. Це і будуть заготовки для заклепок, причому, найкращі та доступні, практично в необмеженій кількості.

  Отримання сполуки за допомогою таких заклепок нехитре. Зручніше для цього заздалегідь заготовити заклепки потрібної довжини, з одного боку оплавилася головку пластикового стрижня. Для з'єднання двох деталей пластиковими заклепками соедініяем деталі внахлест, проплавляющей їх тим же вижігателем, формуючи дірку потрібного профілю і розмірів, вставляємо туди заклепку і шляхом оплавлення формуємо голівку з протилежного кінця стрижня заклепки. Попрактикував кілька разів в оплавленні, головка виходить акуратною і міцною на розрив.

  Приступаємо ...

  Для реалізації ідеї необхідний вихідний матеріал у вигляді частини молочної пластикової пляшки (мал.1а) яка розрізається по колу на дві складові (рис.2 і рис.3 відповідно). З частини, що примикає до шийки (рис.1б) буде сформований стовбур, а з кільця з центральною канавкою (рис.1в) вирізаються гілки майбутньої новорічної ялинки. З однієї цілої пластикової пляшки виходить два-три кільця. Чим більше кілець ви заготовите, тим більше пухнасту і високу ялинку можна зібрати. У мене таких кілець було штук 20, не менше (10 повних пляшок).

  Пластикові кільця з канавкою посередині потрібно розрізати на кілька рівних частин (рис.2) уздовж твірних циліндра пляшки. В результаті отримаємо опуклі прямоугольнички. Якщо розрізати на 2 частини, то з таких довгих половинок вийдуть довгі нижні гілки ялинки, якщо розрізати на 3 рівні частини, то вийдуть гілки середніх ярусів і середньої довжини, а розрізаючи на 4-5 частин, отримуємо невеликі заготовки для верхніх ярусів настільної новорічної ялинки . Особливою однаковості габаритів прямоугольничков для одного типу ярусів дотримуватися зовсім не обов'язково.

  Далі починається досить нудна робота по формуванню гілочці. З кожного пластикового опуклого прямоугольнички (рис.3) ножицями слід вирізати клинообразную заготовку (ріс.3б). Вісь симетрії клинчастої частини повинна розташовуватися уздовж жолобка гофрування. Відразу ж після вирізання заготовки слід сформувати на ній «голки», роблячи надрізи уздовж бічних кромок приблизно під 45 градусів до жолоб і радіально на торці «гілки». (Ріс.3в). Голочки поперемінно розлучаються з площини заготовки також під 45 градусів один до одного. Розведення голочок вгору і вниз відносно площини гілки забезпечує пухнастість ялинці.

  В результаті такої копіткої роботи виходить кілька комплектів (рис.4) гілок різних розмірів для настільної саморобної ялинки. Вирізати гілки, а потім голки досить тривалий заняття, але Це Ви можете доручити і своїм рідним в рамках колективної творчості із прикрашання життя під Новий Рік. Слід зауважити, що точно визначити кількість гілок, що утворюють конкретний ярус на око важко, тому потрібно завжди мати в запасі кілька кілець (рис.1в) для дорезанія гілок в процесі установки ярусів

  Місцем для кріплення гілок є стовбур, який складається з декількох частин (колод). Верхні частини пластикових пляшок (рис.1б) вважалися відходами під час відділення кілець (рис.1в), тепер же і вони задіяні в елкостроеніі для створення стовбура. Підставою стовбура і нижнім колодою є повна горловини частина пластикової пляшки (рис.5а). Верхні колоди збираються з заготовок, отриманих відрізання різьбової частини молочної пляшки з фланцем, а також видаленні сегмента пластика уздовж утворюючих (ріс.5б, 5в). Сегменти потрібно згорнути трубочкою і зафіксувати з двох сторін утворює пластиковими заклепками. Подібним чином необхідно створити кілька колод для кріплення ярусів гілок. У моєму випадку це 3 колоди, але їх може бути і більше і менше. Для мініатюрної ялинки досить 3-4 яруси гілок всього на одному колоді.

  Природно, діаметр стовбура повинен звужуватися до вершини настільної ялинки і діаметр верхньої колоди повинен бути менше нижнього. Чим більше виріз сегмента, тим більше верхнє колоду виходить з конусної верхній частині пластикової пляшки. Для верхівки потрібен половинний сегмент, а для середньої частини приблизно дві третини цілого горлечка (ріс.5б). Діаметр нижнього отвору верхньої колоди повинен бути приблизно на 1 мм більше верхнього отвору нижньої колоди утворює стовбур.

  Прийшов час кріпити гілки до «колодах». На кожній колоді буде потрібно розмістити 2-3 яруси гілок. Мала кількість ярусів не дозволяє ефективно прикрити гілками головки заклепок, а велика кількість псує естетичний вигляд ялинки. У кожному ярусі такої конструкції можна встановити від 4 до 10 гілочок. Кріплення здійснюється за допомогою пластикових заклепок, так як пластикових заклепок потрібно досить багато, то краще їх заготовити про запас. Найпростіше виходить уставлівается гілки в яруси на нижні бревнае (рис.6), так як горлечко в пластиковій пляшці досить широке і зручно утримувати пластикову заклепку з внутрішньої сторони пальцем.

  Якщо ставити гілки уздовж окружності ярусу впритул, то для кріплення гілки до стовбура досить однієї заклепки (ріс.6-8). для Любителі бОльшей надійності можуть встановити поряд дві заклепки. Яруси гілок необхідно формувати як настил даху будинку - від низу до верху, тоді гілки верхнього ярусу будуть прикривати заклепки нижнього і головки заклепок буде зовсім непомітно.

  У моєму випадку в нижньому (рис.6) і середньому (рис.7) колоді стовбура по 2 ярусу гілок, а у верхньому - 3 (рис.8). Всього - 5 ярусів гілок. Цілком достатньо, що б придбати зі справжньою ялинкою дивовижну схожість. Установку пластикових заклепок на верхньому ярусі, зважаючи на малу його діаметра, слід проводити за допомогою пінцета або медичного затиску.

  Після закріплення всіх ярусів на всіх колодах можна приступити до остаточної зборки. Але перш бажано визначитися з верхівкою. У моєму випадку, я, довго не думаючи, верхівку спорудив за такою ж технологією, як і стовбур (рис.5), тобто звернувши пластик в конус. Але Це Ви можете зробити і по іншому, наприклад, у вигляді зірочки або кульки (мені конус більше подобається). Верхівка ялинки кріпиться до верхнього елементу стовбура також за допомогою заклепки, яка встановлюється зсередини і розплавляють зовні. Верхня частина стовбура, разом з верхівкою вже є сама по собі мініатюрна настільна ялинка (рис.9). Її можна встановити на монітор і посилити відчуття свята ...

  Жива ялинка росте знизу вгору, в такому ж порядку і у нас збираються колоди з ярусами гілок шляхом додавання «колод» (рис.10) до вже існуючої ялинці. Між собою елементи стовбура краще з'єднувати в місці, прикритому гілкою, в трьох точках вздовж окружності стовбура. В такому випадку ствол набуває жорсткість і не зламається, якщо ялинка випадково впаде на підлогу зі столу, ялинка то настільна ...

  А якщо всередину ялинки вставити Світлодинамічна частина (наприклад, гірлянду), то в Новорічну ніч вона буде вражати оточуючих своєю красою:

  Ось такий от майстер-клас. Звичайно, трохи важкувато, але за то какая красота виходить!

  Напевно, ви вже встигли ознайомитися з варіантами простих від Тетяни Яблонської.

  А тепер перейдемо до секретів виготовлення таких прикрас для ялинки, які вимагають більшого часу.

  Складні новорічні іграшки з пластикових пляшок

  1. Сніговик.

  Для цієї іграшки знадобиться пляшка, яка має форму у вигляді трьох з'єднаних куль (або хоча б двох).

  Ще потрібно буде взяти шматочок фетру будь-якого відтінку і нитки в тон.


  Ще потрібно буде взяти шматочок фетру будь-якого відтінку і нитки в тон

  Зшийте з тканини шапочку і виріжте довгий шарф. Для шапки треба відрізати прямокутник, зшити його по лінії відрізу, а зверху стягнути ниткою або шнурком.


  Для шапки треба відрізати прямокутник, зшити його по лінії відрізу, а зверху стягнути ниткою або шнурком


  Пляшку пофарбуйте в білий колір . Підійде будь-яка фарба, навіть гуаш. Приклейте шапочку на пробку і прив'яжіть шарф між першим і другим вигинами пляшки.


  Зробіть дві руки з ватних дисків . Необхідно просто склеїти їх в тугий кульки і приклеїти по середині основи.

  Гуашшю намалюйте гудзики, ніс і рот. А очі можна зробити з готових деталей, які продаються в магазинах рукоділля.

  Снеговичок готовий. Він буде чудово виглядати на.

  1. Коробочка з сюрпризом.

  Для цієї іграшки потрібно підібрати пляшку без ребристих ліній і вигинів. Необхідно відрізати верхню частину і використовувати саме високий низ.


  Насипте на дно штучний сніг і розмістіть в середині саморобну іграшку снеговичка. Його краще зафіксувати на тонкій паличці в центрі заготовки.


  Ось такі оригінальні і кумедні новорічні іграшки на ялинку можна змайструвати з і додаткового матеріалу.

  Не бійтеся експериментувати, тоді ваша святкова сосна або ялина здивують всіх гостей, які зберуться у вас вдома за новорічним столом.

  Не бійтеся експериментувати, тоді ваша святкова сосна або ялина здивують всіх гостей, які зберуться у вас вдома за новорічним столом

  Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть клавіші Ctrl + Enter. Спасибі, що допомагаєте робити наш портал краще!

  Прості вироби. Брязкальця своїми руками
  Прості брязкальця своїми руками Напевно, багато батьків помічали, що дітям не завжди бувають інте ...

  Наближається чудовий зимовий свято - Новий рік 2018. Пора прикрашати свій будинок до його приходу, щоб Дід Мороз на своїх чарівних санях не проїхав повз, і залишив під нашою ялинкою хороші подаруночки. Дуже цікаво прикрашати до свята ялинку і кімнати іграшками, зробленими своїми руками. Цікавий сам процес їх виготовлення, втім, як і будь-яка творчість. Такі вироби можна робити з найпростіших матеріалів, наприклад, - з пластикових пляшок. Зі звичайних пластикових пляшок можна виготовити масу цікавих і гарних речей, які успішно замінять магазинні аналоги. Наша сьогоднішня розповідь присвячений 7 кращим і оригінальним виробам з пластикових пляшок до Нового 2018 році, який пройде під знаком Жовтої Собаки. Давайте розглянемо їх детально в нашій статті.

  Новорічна ялинка

  Незвичайну новорічну ялинку можна зробити з простих пластикових пляшок. Важливо зібрати необхідні матеріали для цієї саморобки і поетапно дотримуватися майстер-клас.

  Для цього потрібно:

  • Пластикові бутилки;
  • скотч;
  • Наждачний папір (картон);
  • Ножиці.

  Хід роботи:

  1. У пляшки слід видалити дно і шийку, і тоді вийде пряма труба. Потім слід підготувати заготовки з гілочок. Вони повинні бути різних розмірів, щоб ялинка вийшла конусоподібної.
  2. Потім пластикові пляшки потрібно розрізати уздовж на 3 частини, щоб наступні яруси були менш попередніх. На кожній заготівлі потрібно зробити голочки, і для цього вони розрізають тонкими смужками, але не до кінця. Щоб ялинка стояла стійко, в якості підставки бажано використовувати дно однієї з пляшок.
  3. Лист картону потрібно згорнути в трубочку і встановити його в шийку пляшки. Закріпити його можна скотчем. Тепер кожен ярус гілочок потрібно закріпити на ялинці. На верхівку можна встановити іграшку або придумати щось ще. Щоб ялинка вийшла пухнастою, голочки слід нарізати тонше. Зазвичай для цього застосовують блакитні або прозорі пляшки. Ось і все, наша саморобка готова!

  Ялинкові шари

  Прикрасити свою ялинку можна іграшками, зробленими своїми руками. У роботі важливо поетапно дотримуватися всі кроки, і тоді будуть чудові вироби.

  Для цього потрібно:

  • Пластикова пляшка;
  • клей;
  • дощик;
  • Будь-які блискучі прикраси.


  Пластикова пляшка;  клей;  дощик;  Будь-які блискучі прикраси

  Хід роботи:

  1. Папір потрібно обмотати навколо пляшки: це допоможе позначати на ній заготовки. Необхідно вирізати 4 кільця шириною 1 см. Потім кільця необхідно скріпити між собою за принципом «хрест навхрест» і закріпити клеєм. В результаті повинен вийти куля з пластикових смужок. потрібно вибрати красиві нитки або дощик, щоб іграшка могла використовуватися для ялинки.
  2. Для прикраси одержані заготовок краще використовувати фольгу, намистини, бісер і т. Д. Всередину такого кулі можна помістити маленький куля. У цій поделке можна фантазувати скільки завгодно. Для дітей це буде дуже цікаве заняття.

  Сніжинки з пластикових пляшок


  Сніжинки з пластикових пляшок

  Щоб розширити асортимент виробів з пластикових пляшок на Новий рік 2018, як ялинкового прикраси можна зробити також і сніжинки з денець пляшок. Цей процес буде під силу і для початківців в цьому творчому справі.

  Для роботи вам буде потрібно:

  • Ножиці;
  • Акрилові фарби білого, блакитного, золотистого, сріблястого кольору - на вибір;
  • Пластикові пляшки, бажано блакитного кольору;
  • Пензлик для малювання;
  • Дріт;
  • Плоскогубці.

  Хід роботи:

  1. Беремо пластикові пляшки і канцелярським ножем або ножицями обрізаємо денце якнайнижче до основи, залишаючи тільки рифлену частину.
  2. Після того, як денця готові, беремося за розпис наших майбутніх сніжинок. Залежно від бажаного малюнка, підбираємо товщину кисті, а потім приступаємо до художнічеству. Як малюнків можна використовувати різні орнаменти, які вам прийдуть в голову. Це також стосується і вибору кольору фарб, якими ви будете прикрашати своє новорічне виріб.
  3. Коли ваша сніжинка перетворилася в красиво розписаний шедевр, дайте час їй висохнути, а ви за допомогою дроту і плоскогубців зробіть маленьке вушко для нитки. Закріпіть його до снежинке і простягніть нитку в це колечко.

  Ну ось і готова наша новорічна іграшка для ялинкового прикраси, якій ви тепер маємо право пишатися. Сніжинка, зроблена своїми руками, може послужити гідною прикрасою не тільки вашого будинку, але і дитячого садка , якщо у вас маленька дитина , А також виступити в якості експоната на виставці в школі новорічних виробів.

  Пінгвінята з пластикових пляшок


  Пінгвінята з пластикових пляшок

  оригінальним новорічною прикрасою вашого будинку на Новий рік 2018 можуть стати пінгвінята з пластикових пляшок, які варто розставити в кімнатах і під ялинкою в якості декору. Така виріб викличе захоплення всіх ваших рідних і гостей, а особливо, дітей. Чи не витративши багато часу, ви своїми руками створите справжній шедевр мистецтва, який викличе масу позитивних емоцій і щирих посмішок у ваших домочадців.

  Для роботи вам буде потрібно:

  • Пластикові пляшки (на одну іграшку йде дві пляшки);
  • Ножиці;
  • Акрилові фарби - білі, чорні, червоні та інші;
  • кисті;
  • Невеликі кольорові клаптики для шарфика;
  • Бубон або бантики на шапочки;
  • Клей.

  Хід роботи:

  1. Беремо пляшку і відрізаємо верхню частину майже повністю або половину, щоб вийшло тіло пінгвіна. Голову роблять вже з іншої пляшки і теж з нижньої частини, але заготівля повинна бути трохи менше.
  2. З'єднуємо обидві заготовки, вставляючи верхню частину, яка трохи менше, в нижню, яка побільше.
  3. Після того, як спорудили тіло пінгвіна, приступайте до його фарбування. Берете акрилові фарби і наносите акуратно на пластикове виріб, імітуючи забарвлення пінгвіна, як зображено на фото. Використовуйте більше яскравих фарб, адже чим яскравіше вийде у вас новорічний пінгвін, тим теплі і веселіше будуть посмішки ваших рідних.
  4. Коли ваш пінгвін придбає реалістичний вигляд, можна зав'язати у нього на шиї маленький шарфик, а на шапочці прикріпити бубон або бантик за допомогою клею.

  Ось таке мультяшне чудо у вас вийшло!

  Відеоурок по виготовленню пінгвінів з пластикових пляшок

  Золоті дзвіночки


  Золоті дзвіночки

  На новорічній ялинці будуть оригінально виглядати золоті дзвіночки. Виконується така робота дуже швидко і підійде для дитячого саду.

  Для цього потрібно:

  • Пластикові бутилки;
  • Акрилова фарба, при бажанні замість акрилової фарби можна використовувати тканини, стрічки і фурнітуру.

  Хід роботи:

  1. Для роботи слід взяти пляшки по 0,5 л., Але можна і більше, якщо ялинка дуже велика. У пляшки слід зрізати денце. Щоб отримати пелюстки дзвіночка, потрібно розрізати край пляшки у вигляді зигзага. Оскільки отримані краю будуть гострими, слід дотримуватися обережності.
  2. Пелюстки нашої вироби потрібно зробити загостреними, а ножем можна надати їм форму. Щоб вийшли отвори для мотузочки, потрібно нагріти спицю і зробити отвори. Можна виконати цю роботу ножицями, тільки дуже акуратно. В кінці роботи дзвіночки слід забарвити, і висохнуть вони протягом години. Щоб надати виробам новорічний вигляд, їх потрібно прикрасити мішурою, гірляндами або блискітками. Інструкція нескладна, і можна виконувати роботу в своїй послідовності.

  Свічники з пластикової пляшки


  Свічники з пластикової пляшки

  Для цього потрібно:

  • Пластикові бутилки;
  • Ножиці;
  • Склеювальний пістолет;
  • Універсальний клей.

  Хід роботи:

  1. Своїми руками можна зробити до свята прекрасний свічник. Використовувати можна пляшки різних кольорів. Ємності потрібно розрізати навпіл. Краї тієї частини, яка залишилася з дном, слід нарізати на смужки, не доходячи 4 см. Смужки можуть бути різної ширини. Отримана ємність буде підставкою для свічки.
  2. Смужки з пластмаси слід оплавити над свічкою. Потім за допомогою клеїть пістолета потрібно прикріпити свічку в фользі. Простір близько свічки можна прикрасити намистинами або камінчиками. Так свічник матиме невелику вагу, наша саморобка готова.

  Відео майстер клас по виготовленню свічників

  шишка

  Можна виготовити оригінальні шишки своїми руками, ця саморобка з пластикової пляшки чудово прикрасить на Новий рік 2018 вашу ялинку і будинок.

  Для цього потрібно:

  • Пластикові бутилки;
  • Ножиці;


  Пластикові бутилки;  Ножиці;

  Хід роботи:

  1. З пластикової пляшки потрібно створити квадрати, після чого їх кути варто закруглити. У результаті вийдуть вироби, на зразок ромашки. Після цього потрібно краю пелюсток обробити свічкою, щоб вони опустилися вниз.
  2. Всі деталі потрібно нанизати на ниточку в порядку спадання. Між ними необхідно вставляти намистину. Потім потрібно зробити гілочку з ялини і закріпити її на шишці. Виріб готовий, щоб створити святкову атмосферу.

  Так чому ж не зробити і новорічну іграшку з пластикової пляшки?
  Деякі скептики заперечують: «Ну навіщо робити ялинкові прикраси зі сміття?
  Що ж робити з бічною поверхнею ПЕТ-пляшки, коли від неї відрізані шийку і дно?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только