Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  ІГРАШКИ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК

  1. Схожі статті:

  іграшки з пластикових пляшок

  Пластикові пляшки після використання їх вмісту за призначенням, зазвичай викидаються в сміття. Мені здається, це робиться даремно, адже проявивши кмітливість і витративши трохи свого часу, ви з дитиною можете своїми руками зробити іграшки з пластикових пляшок. Іграшка, зроблена самою дитиною набагато цікавіше і корисніше, ніж куплена в магазині. Представляємо вашій увазі невелику добірку іграшок з пластикових пляшок, які можуть їздити, крутиться і стрибати.

  іграшка Мандрівник

  • мандрівник

  Подорожувати в прозорому циліндрі дуже зручно. Зовні зима, холод, а мандрівникові тепло.
  Вам знадобляться 2 однакові дволітрові пластикові пляшки, довга спиця, картон, фломастери, 2 шматочки гумки, шило, ніж, і ножиці.

  1. Відріжте денця пляшок висотою 10 -11 см. Одне з них надріжте глибиною 5 см.
  2. Нагрітим шилом проколіть в денці пляшки дірочку. А з складеного вдвічі картону виріжте по викрійці дві половинки чоловічка - мандрівника.
  3. Покладіть чоловічка на стіл, змастіть його клеєм, залишивши чистим місце між лініями. На це місце покладіть спицю.
  4. Зверху наклейте іншу половинку. Коли клей підсохне, обіжміть фігуру навколо спиці так, щоб чоловічок вільно на ній крутився. Розфарбуйте чоловічка з двох сторін фломастерами і, якщо хочете, приклейте волосся з ниток.
  5. Кінець спиці ставте в дірочку розрізаної половинки пляшки.
  6. Інший кінець спиці просуньте в отвір неразрезанной половинки і вставте обидві половинки одна в іншу, як показано на малюнку. З'єднайте половинки скотчем. Посуньте спицю так, щоб чоловічок був посередині. На кінці спиці надіньте шматочки гумки.

  От і все. Чоловічок готовий вирушити в дорогу. Коли циліндр котиться, чоловічок в ньому не перевертається і завжди дивиться в перед.

  Коли циліндр котиться, чоловічок в ньому не перевертається і завжди дивиться в перед

  як зробити іграшку

  Вам знадобиться: літрова пластикова пляшка з-під лимонаду, 2 намистинки, картон, волосінь, фломастери, пластилін, шило, ластик, голка з широким вушком, ніж і ножиці.

  1. Відріжте верхню частину пляшки висотою 17 см, а потім відріжте шийку. Це буде тулуб півня.
  2. На відстані 5 см від верхнього краю проткніть нагрітим шилом дві дірки - одна навпроти іншої. Верх тулуба виріжте трикутником, як показано на малюнку справа. З картону виріжте по викрійці голову і крила півня.
  3. Голову і крила розфарбуйте фломастером по обидва боки і проткніть дірочки в зазначених місцях. Внизу наліпити вантаж з пластиліну.
  4. На шматок волосіні завдовжки 50 см надіньте намистинку. Складіть волосінь вдвічі і протягніть обидва кінці в отвір одного з крил.
  5. Всуньте обидва кінці волосіні в голки і простягніть їх через отвір в тулуб, потім через шматочок гумки, потім через дірочку в шиї і знову через шматочок гумки.
  6. Тепер протягніть волосінь в інший отвір тулуба і простягніть її через друге крило. На один кінець волосіні надіньте намистинку. Зв'яжіть кінці волосіні дуже міцно і кілька разів. Зробіть хвіст з кольорового паперу і приклейте його скотчем. А тепер спробуйте змусити півня схилити голову! Ні, не здається наш гордий півень і знову її підкидає.

  гордий півень

  гордий півень

  іграшка з пляшок

  • Дядько Федір з'їв ведмедя.

  Ця іграшка на власні очі дозволяє бачити всім відому подію. Ми бачимо ведмедя в животі дядька Феді. Як він туди потрапив? Напевно він (дядько Федір) його (ведмедя) з'їв. Стародавні люди вважали, що якості з'їденого ворога переходить до переможця. Ось і дядько Федір придбав велику життєву стійкість - скільки не вали його на бік, він знову підніметься.

  Вам знадобляться: 2 пластикові пляшки (одна з них з підставкою, з під Херші), пластилін, скотч, фарби для авіамоделей, грузило або важкі гайки, ніж і ножиці.

  1. Відірвіть від пляшки підставку і відріжте нижню частину заввишки 7 см.
  2. Покладіть на дно грузило або гайки і зверху заліпити їх різнокольоровими шарами пластиліну. Туди ж посадіть ведмежа - виліпленого з пластиліну або іграшку з Кіндерсюрприз.
  3. Відріжте низ другої пляшки висотою 8 -10 см. Це тулуб і голова дядька Феді.
  4. З верхньої частини пляшки виріжте руки довжиною приблизно 5 см і вуха.
  5. Зігніть деталі, як показано на малюнку і наклейте на них смужки скотчу.
  6. Приклейте руки і вуха до тулуба, намалюйте очі і рот. Ззаду зробіть розріз.
  7. Вставте верхню частину тулуба в нижню і скріпіть по колу скотчем. От і все.

  дядя Федя з'їв ведмедя

  дядя Федя з'їв ведмедя

  іграшка своїми руками

  • Клоун - каталка.

  Клоун повинен вміти не тільки смішити. Хороший клоун ще й жонглює, і перекидається, і ходить по канату - всього і не перерахувати. Ось клоун - еквілібрист - він стоїть на крутиться спиці і не падає.

  Вам знадобляться: 3 пляшки з-під Херші, 2 свинцевих грузила або важкі гайки, довга в'язальний спиця, пластилін, скотч, стірательная гумка, міцна мотузка, фольга, шило, ніж та ножиці.

  Клоун - каталка

  1. Відріжте низ пляшки на 1 см вище підставки, а потім відірвіть підставку.
  2. Зробіть надріз глибиною 3 - 4 см. Насипте всередину блескучкі - скачані з фольги кульки.
  3. Нижню частину пляшки вставте в підставку. Нагрітим шилом проколіть з двох сторін дірочки. Вийшло колесо. Зробіть два таких колеса.
  4. Відірвіть підставку від третьої пляшки і відріжте шийку якомога вище. Внизу, трохи нижче заокруглення, проколіть нагрітим шилом два отвори на одному рівні. Верхній край пляшки надріжте бахромою, як показано на малюнку.
  5. На дно покладіть грузила і заліпити їх товстим шаром пластиліну. Дуже важливо, щоб пластилін лежав рівно.
  6. Із залишків пляшок виріжте руки довжиною приблизно 6 см. Відігніть смужки шириною 2 см і наклейте на них скотч.
  7. Наклейте очі і рот з кольорового самоклеющейся плівки. Можна намалювати їх фарбами.
  8. Приклейте до тулуба клоуна руки і протягніть в отвір спицю.
  9. Перевірте, чи варто клоун на спиці прямо. Якщо він нахилиться вперед або назад, додайте на протилежну сторону пластилін.
  10. Одягніть на спицю колеса. Зовні надіньте на спицю шматочки гумки, притисніть його до коліс. Прив'яжіть до спиці мотузочку і катайте клоуна скільки душі завгодно. Він буде стояти прямо і ніколи не впаде!

  іграшка для дітей

  іграшка для дітей

  іграшки з пластикових пляшок

  іграшки з пластикових пляшок

  іграшка каталка

  • Упертий циліндр

  Вам знадобляться: 2 однакові пластикові пляшки, авіамодельна гума, свинцеве грузило, фольга, кружечки пінопласту, скотч, нитки, шило, ніж та ножиці.

  1. Відріжте у пляшки нижню частину заввишки 7 - 10 см. В денцях проколіть по дві дірочки. На одній з пляшок зробіть надріз.
  2. Два шматка гуми довжиною приблизно 12 - 15 см покладіть на стіл у вигляді літери Х. до середини (подивіться, як це показано на малюнку) прив'яжіть грузило.
  3. Зробіть блиски - оберніть фольгою шматочки пінопласту.
  4. Вставте в дірочки кінці гумок і зав'яжіть на них вузлики. Насипте в пляшку блескучкі.
  5. Вільні кінці Протягніть в дірочки другої пляшки і вставте пляшки одна в іншу.
  6. Склейте обидві половинки скотчем. Зв'яжіть кінці гумок так, щоб вони були злегка натягнуті, а вантаж знаходився б посередині.

  Все готово, можна запускати циліндр. Покотився його вперед і що? Він вперто відкотиться назад. Чому?

  Чому

  Упертий циліндр

  Упертий циліндр

  іграшка Упертий циліндр

  Ця дзига робить те, що їй і годиться - крутиться і блищить. Просто і смішно.
  Вам знадобляться: 2 пластикові пляшки, різнобарвна фольга, скотч і ножиці.

  1. Відріжте верхні частини пляшок висотою 15 - 20 см. На одній з половинок зробіть надріз. Насипте всередину кульки з фольги.
  2. Одягніть половинки один на одного і скріпіть скотчем, як показано на малюнку. Юла готова. Покладіть її на стіл і закрутіть.

  дзига своїми руками

  Фруктова кувиркалка.
  Вам знадобиться: 2 пластикові пляшки з підставкою, пластилін, фольга, гайки або камінчики, скотч і ножиці.

  1. Відірвіть від пляшок підставки і відріжте денця висотою 10 - 12 см. На одній з половинок зробіть надріз.
  2. Зліпити з пластиліну кулю, який би точно входив в пляшку. Для тяжкості всередині кулі засуньте гайки або камінчики. Оберніть куля фольгою. Замість пластилінового кулі можна взяти яблуко або апельсин.
  3. Покладіть в одну з половинок куля, вставте половинки одна в іншу і закріпіть скотчем. Готова кувиркалка повинна бути довжиною приблизно 17 - 20 см.

  А тепер поставте кувиркалку на похилу площину, трохи нахиліть вперед і відпустіть. Перекидається?

  Перекидається

  Фруктова кувиркалка

  • стрибуча медуза

  Вам знадобиться: пластикова пляшка, бубонець або намистинка, нитки, шило, ніж та ножиці.

  1. Відріжте від пляшки денце висотою 10 - 15 см. Надріжте, як показано на малюнку.
  2. Надрізані частини - щупальця - лапа медузи - відігніть догори. Надріжте їх по краях. Нагрітим шилом проколіть в денці дірочку.
  3. Підвісьте всередині бубонець на нитці, як показано на малюнку. Розмалюйте медузу фарбами або прикрасьте аплікаціями з самоклеющейся плівки.

  Тепер поставте медузу на підлогу, натисніть на голову і відпустіть - вона стрибне. Якщо зробити кілька медуз, вони все одно будуть трошки різними. Влаштуйте гонки, подивіться, чия медуза першої прийде до фінішу.

  Влаштуйте гонки, подивіться, чия медуза першої прийде до фінішу

  стрибуча медуза


  стрибуча медуза

  Влаштуйте гонки медуз

  Вам знадобиться: пластикова пляшка з підставкою, самоклеюча плівка або фарби, ніж і ножиці.

  1. Відірвіть підставку, відріжте нижню частину висотою 15 см. Розділіть пляшку на чотири частини і надріжте до заокруглення денця.
  2. Відріжте смуги через одну. Подивіться, як це зроблено на малюнку: одну на рівні кінців надрізів, іншу - на 5 - 6 см вище. Цю частину виріжте півколом - це морда хватальца.
  3. З боків морди виріжте вуса, як показано на малюнку і відігніть їх догори. З довгих смужок виріжте лапи і вигніть їх трохи в сторони.
  4. Розфарбуйте фарбами або наклейте очі і рот з самоклеющейся плівки.
  5. Тепер візьміть хватальца в руки і хапайте, що під руку попадеться. Так, як це робить мишка на малюнку.

  Хваталец


  Хваталец

  іграшки з пластикових пляшок

  Схожі статті:

  • Схожих статей немає
  Як він туди потрапив?
  Покотився його вперед і що?
  Чому?
  Перекидається?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только