Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Виріб мамі на день народження з гумок. Вироби з паперу для мами.

  1. Оригінальна листівка-привітання для мами
  2. Подарунки з гудзиків своїми руками
  3. Як зробити саморобку куля кусудама для мами своїми руками
  4. Інші вироби з паперу для мами, виконані своїми руками
  5. Листівка
  6. брелок
  7. Шкатулка
  8. Підставка для прикрас
  9. фоторамка
  10. фартух
  11. підбірка відео
  12. Виріб «Квіти в руці»
  13. Листівка «З днем ​​народження» з красивим об'ємним квіткою
  14. Листівка «Шоколадка»
  15. Падалка типу «Квіткова галявина»
  16. Аплікація з об'ємними метеликами
  17. Листівка «Одуванчіковий букет з паперу»

  У серці кожної матері живе пристрасне бажання побачити свою дитину в творчості. Будь-які, навіть найменші зусилля свого чада батько сприймає як найпрекрасніше вираження його щирою і чистої душі. І неважливо при цьому допомагав батько своїй дитині, роблячи виріб своїми руками на день народження мами або дитина творив самостійно. І вже тим більше не важливий вік дитини - старенька мати, яка отримала від дорослої доньки картину, вишиту власноруч, буде так само щаслива, як за часів своєї молодості.

  Падалка мамі на день народження бувають дуже різними. Це можуть бути нескладні аплікації з кольорового паперу, листівки з картону, картини, викладені старими гудзиками, техніка скрапбукінгу. Треба визнати одне: вироби існують перш за все в голові дитини, а значить немає меж дитячому творчому уяві.

  Спочатку розберемо найпростіше, що може зробити дитина своїми ручками і з мінімальними витратами робочих матеріалів - це листівка-аплікація Спочатку розберемо найпростіше, що може зробити дитина своїми ручками і з мінімальними витратами робочих матеріалів - це листівка-аплікація. Це найпростіше з колекції виробів мамі на день народження, що може зробити малюк навіть п'яти-шестирічного віку. Дорослій, що знаходиться поруч з дитиною, досить лише коригувати його дії і направляти їх, щоб малюк не заплутався в послідовності створення свого шедевра.

  Вихідними інструментами даної вироби до дня народження мами будуть:

  • Кольоровий папір / картон;
  • вата;
  • Рідкий клей;
  • Фарби акрилові або гуаш;
  • Ножиці;
  • Пара стаканчиків з пластика.

  Краса і акуратність будь виготовленої листівки залежить від того, наскільки строго Ви будете слідувати інструкції її створення, допомагаючи малюку робити вироби для дня народження мами або навчаючи його цьому навику.

  Отже, першою дією Ви складаєте жовту папір в пару шарів і акуратно вирізуєте з неї пелюсточки. Для зручності дитині контури пелюсток можна заздалегідь намалювати олівцем на виворітного стороні кольорового паперу. Одержаний ряд з вирізаних пелюсток складаємо в формі серцевини майбутнього квітки і приклеюємо на картон, що є основою для листівки. Для додання листівки легкості і рельєфності можна приклеювати не всю жовту серцевину, а лише її центр, щоб пелюстки височіли над поверхнею картону.


  Другий крок наступний: виготовляємо стебло і листя квітів Другий крок наступний: виготовляємо стебло і листя квітів. Для більшої краси листя можна зробити двошаровими, щоб прожилки листя відрізнялися від них по колірній гамі . Візьмемо комбінацію зеленого та рожевого кольорів . Складаємо зелену папір і вирізаємо листя по прокресленою овальної форми з хвилястими краями. Акуратно надрежем листя посередині вертикальною лінією - для цього складемо їх по центральній вертикальної осі. Зробимо також кілька поперечних надрізів, не доходячи до краю листочка. Беремо рожеву папір і виготовляємо з неї такі ж овальні листя, але трохи менше розміром. заготовки рожевого кольору підкладаємо під заготовки зеленого, склеюємо їх між собою і приклеюємо листя рожевої стороною до картону.
  Також вирізаємо стебла і клеїмо їх в поєднанні з листочками.

  Для завершення першої квітки беремо пластиковий стаканчик і вирізаємо у нього дно, орієнтуючись по колу приклеєною раніше жовтої серцевини. Дно не повинно бути повністю вирізано - частина його повинна залишитися по довжині всьому колу - ця частина і буде приклеюватися до картону зверху серцевини квітки. Далі розрізаємо борту стаканчика на тоненькі смужки і обрізаємо їх довжину наполовину. За рахунок тонкощі пластику смужки почнуть трохи завиватися. Фінальним дією приклеюємо розрізаний стаканчик дном поверх серцевини.

  В результаті у Вас повинен вийти Біла квітка з трохи завиваються і піднімають пелюстками - смужками з несмятой жовтою серцевиною, чиї пелюстки також підносяться над листівкою.


  Прикрасити цю квітку можна, оточивши його мімозами Прикрасити цю квітку можна, оточивши його мімозами.

  Стебло мімози робимо з зеленого паперу, вирізавши з неї ялинку. Ялинку також розрізаємо уздовж кожного зигзага на маленькі полосочки і приклеюємо її гострим кінцем вниз листівки. В кінцевому результаті має вийти вид кущика. Розрізані на смужки гілки ялинки не приклеюється до листівки по всій довжині, але акуратно завивати ножицями і залишаємо вільно звисати над картоном. Самі квітки мімози готуємо з ватних кульок, які скачавши, приклеюємо в великій кількості між кучерявих смужок, на них - тут важливо не поскупитися кількістю квіток мімози для додання листівці більшої виразності. Потім фарбують ватяні кульки жовтого гуашшю і даємо квіткам трохи підсохнути. Оточити основний квітка можна двома-трьома кущами мімоз незалежно від симетрії.

  Виріб на мамин день народження готова!

  Також можна створити вироби до дня народження мами з солодким вмістом.

  Вихідними матеріалами, які будуть потрібні дитині і допомагає йому дорослому будуть:

  • картон з максимально можливою щільністю
  • двостороння кольоровий папір червоних, рожевих або червоних відтінків
  • цукерка, що має овальну форму з декоративними хвостиками по сторонам
  • кілька зубочисток
  • трафаретний лінійка з колами різних розмірів
  • рідкий клей
  • ножиці
  • прозора клейка стрічка

  По-перше, вирізаємо з білого картону форму серця з приблизними розміром в дві долоні дорослої людини. Розкреслюють виворітну сторону картону з допомогою ліній по представленої на зображенні схемою малюнка. Розміри можна вибрати довільні, але в даному прикладі рекомендується зробити ширину близько восьми сантиметрів, а висоту в точці перетину двох половинок - сім сантиметрів.

  Малюємо в середині вирізаного серця коло з діаметром близько п'яти сантиметрів Малюємо в середині вирізаного серця коло з діаметром близько п'яти сантиметрів. Взявши від намальованого кола відступ, рівний одному сантиметру, проводимо олівцем дугову лінію в формі овалу.

  У нас вийшло вирізане картонне серце з окружністю.

  Тепер опановуємо технікою квіллінг. Нарізаємо тонкі паперові смужки не більше п'яти міліметрів в ширину і закручуємо кожну зі смужок на приготовані зубочистки. Затримуємо пальцями смужку в такому положенні, щоб вона почала витися. Кріпимо отриману спіральку рідким клеєм. Все смужки і отримані з них спіральки повинні бути однаковими за розміром.

  Тепер викладаємо з спіральок різні форми. Тут потрібно проявити фантазію, адже з отриманих елементів можна викласти дуже красиві візерунки. Падалка мамі з днем ​​народження дають місце розвернутися самої сміливої ​​фантазії, а техніка квіллінг в цьому плані дає фантазії справжній простір. При тому що виглядають такі візерунки дуже навіть красиво і складно. Розподіліть візерунки рівномірно по картонному серця і добре прикріпіть кожну спіраль за допомогою клею.

  Залишилося тільки цо центру серця прикріпити цукерку за допомогою невеликих смужок прозорою клейкою стрічки. Солодкий сюрприз готовий до дарування!

  Також малюк, який опанував попередні техніки, може спробувати самостійно виготовити Птаха щастя. Необхідно приготувати білий картон, креповую папір, кілька ватних паличок, кришку від пластикової пляшки, пластилін різних кольорів, клей і ножиці.

  Перш за все потрібно намалювати на картоні два кола. Для великого кола можна обвести дно блюдця, прикладеного до картону, для маленького - малюкові варто обвести дно невеликої чашечки. Маленький коло повинен бути намальований всередині великого кола.

  Вирізаємо велике коло по промальовані контуру і ріжемо його на дві рівні частини.

  Готуємо різнокольорові смужки креповой паперу, шириною не більше двох-трьох сантиметрів. Розриваємо заготовки на шматочки, не піклуючись про їх розмірах - це не має значення. Скачує зі шматочків кульки і клеїмо їх на півколо, який буде підставою хвоста Птаха щастя.

  Беремо пластилін і готуємо з нього тулуб з формою моркви, кулька, який буде головою Птахи і два овалу, які потім малюкові потрібно буде сплюснути між долонями, щоб вийшли крила казкової Птахи.

  Виготовивши основні деталі, даємо їм підсохнути, а поки виліпити дзьоб і очі-намистинки. Всі дрібні деталі повинні бути акуратними - від цього залежить краса всього подарунка. З'єднуємо всі частини Птахи воєдино (кроєм хвоста), а за допомогою ватних паличок робимо на голові у Птахи корону. Для стійкості кріпимо Птаха щастя на кришці від пластмасової пляшки в довершення прикріплюємо їй зліплений раніше хвіст.

  Даємо ще трохи часу висохнути пластиліну і радіємо виготовленому шедевру разом з малюком!

  Падалка до маминого дня народження дороги ще й тим, що в процесі їх створення малюк отримує незабутні відчуття, творячи своїми руками те, що ще колись було простими листами паперу, шматками аморфного пластиліну або млявою побутової дрібницею. Такі відчуття приносять йому радість і не забуваються протягом довгих років!

  Якщо Вам сподобався наш сайт або в нагоді інформація на цій сторінці поділіться нею з друзями та знайомими - натисніть одну з кнопок соціальних мереж внизу сторінки або вгорі, адже серед купи непотрібного сміття інтернеті досить складно знайти дійсно цікаві матеріали.

  Мама - єдина людина на всьому білому світі, який любить вас не за щось, а просто так, просто тому, що ви є. Любить завжди, навіть коли злиться на вас, ображається чи лається. Мама прощає вам все і не пам'ятає тих образ, які ви часом їй завдаєте. Мама пишається вашими успіхами так, як не пишаєтеся ними ви самі.

  Мами не чекають подарунків, їм цілком достатньо, якщо на день народження ви просто скажете: «Вітаю!». Подарунок, та ще зроблений своїми руками, стане для мами справжнім безцінним скарбом. Вона буде берегти і зберігати його, і хвалився перед знайомими і показувати всім родичам. Такий подарунок без слів розповість, що ви теж любите маму і цінуєте її увагу і турботу про вас.

  Давайте зробимо щось для мами своїми руками і порадуємо її в день народження. Всі подарунки ми будемо робити з тих матеріалів, що є в кожному будинку, їх не доведеться купувати.

  Оригінальна листівка-привітання для мами

  Найпоширеніший подарунок - це листівка-привітання. Її можна подарувати і як самостійний подарунок, і у вигляді доповнення до основного. Чудово те, що зробити її може кожен.

  Що вам знадобиться:

  • два листа щільного паперу;
  • фарби;
  • маленька пластикова пляшка;
  • клей;
  • тонка красива стрічка або шнурок.

  Отже, поїхали!


  1. Беремо чорну або коричневу фарбу і малюємо на аркуші паперу гілочку.
  2. У тарілці або блюдце розводимо фарбу яскравого кольору, наприклад, рожеву. Фарба повинна бути густою.
  3. Занурюємо дно пляшки в фарбу.
  4. Виймаємо пляшку з фарби.
  5. Друкується квітка на папері.
  6. Повторюємо весь процес і «малюємо» стільки квіточок, скільки захочемо.
  7. Чекаємо, коли висохне фарба. В цей час пишемо на іншому аркуші привітання.
  8. Обидва листа скріплюємо по короткій стороні або за допомогою клею, або стрічкою або шнурком. Для того щоб скріпити два листа стрічкою, треба зробити дві акуратні дірочки на верху обох листів. Потім протягнути стрічку через дірки і зав'язати її на бантик.

  Листівка готова.

  Таке гарне яблуко можна покласти на тацю, тарілку або в кошик. Воно дуже красиво виглядає і на кухні, і на святковому столі, і на маминому туалетному столику.

  Воно дуже красиво виглядає і на кухні, і на святковому столі, і на маминому туалетному столику

  Для того щоб зробити таке яблуко, вам знадобиться:

  Для того щоб зробити таке яблуко, вам знадобиться:

  Як зробити красиве яблуко?

  Як зробити красиве яблуко

  1. Відріжемо у пляшок денце так, щоб одне було вищий від другого на пару сантиметрів.
  2. На високому денці зробимо насічки. Це треба для того, щоб одна деталь яблука вільно увійшла в іншу.
  3. Намажемо клеєм кромку з насічками і вставимо одну половинку яблука в іншу.
  4. Розфарбуємо яблуко в жовтий або червоний колір.
  5. Коли клей і фарба висохне, просвердлив дірочку в одній з половинок яблука і вставимо в неї гілочку.
  6. До гілочці можна приклеїти листочок з гофрованого паперу.

  Яблуко готово!

  Що робити, якщо немає акрилових фарб?

  Що робити, якщо немає акрилових фарб

  1. Взяти кольорові пластикові пляшки: зелену, жовту або срібну.
  2. Всередину прозорого яблука покласти зім'яту кольоровий папір.

  Всередину прозорого яблука покласти зім'яту кольоровий папір

  При бажанні місце склейки двох половинок яблука можна замаскувати тонкої стрічкою.

  Якщо ви не полінуйтеся і зробите кілька яблук різних кольорів і розмірів, а потім викладіть їх на тарілку, то вони прикрасять будь-який святковий стіл.

  Подарунки з гудзиків своїми руками

  Будинки напевно знайдуться різні гудзики, особливо там, де мама чи бабуся займаються рукоділлям. З них можна зробити гарні подарунки, а заодно і зібрати разом всі непотрібні гудзики.

  Для того щоб зробити подарунок, потрібні самі гудзики, міцні нитки і тонка дріт.

  Для того щоб зробити подарунок, потрібні самі гудзики, міцні нитки і тонка дріт

  1. Збираємо гудзики.
  2. Беремо нитку і нанизуємо на неї різні гудзики.
  3. Якщо є замочок від старих бус або браслета, то прив'язуємо його до кінців нитки.

  Якщо є замочок від старих бус або браслета, то прив'язуємо його до кінців нитки

  Якщо вдома є тонка гумка для рукоділля, то гудзики для браслета можна нанизати на неї. В цьому випадку і замочок не буде потрібно.

  З гудзиків можна зробити забавну гусеницю і посадити її на яблуко з пластикової пляшки.

  Приємно отримувати подарунки, але не менш приємно їх дарувати.

  Особливо, якщо виконати вироби для мами своїми руками.

  Багато з нас в дитинстві пускали кораблики в калюжах або літачки в небо.

  І мало хто знав, що це - давнє японське мистецтво орігамі.

  З простих листів кольорового паперу, працюючи в техніці модульного орігамі, можна зробити дивно красиві кулі кусудама.

  При це нам знадобиться кілька аркушів кольорового, краще двосторонньої, паперу, лінійка, простий олівець, ножиці і клей.

  Як зробити саморобку куля кусудама для мами своїми руками

  Розкреслюють аркуш паперу на квадрати 7 х 7 см і розрізаємо. Розмір квадратів можна вибрати довільно, але враховуйте, що чим більше заготовка, тим більше вийде куля і тим складніше буде його розмістити в інтер'єрі. На один модуль треба п'ять квадратів, тобто загальне число заготовок має ділитися на п'ять.

  Складаємо лист навпіл по діагоналі і згинаємо куточки до центру.

  Відвертаємо їх в сторони. Розправляємо складки паперу з обох сторін і підгинаємо куточки. Не забувайте ретельно прасувати згини.  Склеюємо разом п'ять отриманих модулів і чекаємо, коли заготовка висохне.

  За допомогою клею з'єднуємо модулі в квітка. Сердцевінку можна прикрасити бусинкою, стразами, паперової бахромою.

  Виготовляємо куля, склеюючи необхідну кількість квіток-модулів. Для полегшення процесу можна спочатку нанизати модулі на нитку. У даній кулі використано 12 заготовок. Ви можете скористатися папером одного кольору або різного, як підкаже вам ваша фантазія. У стародавній Японії дівчата виготовляли кулі з тонкого білого паперу і використовували їх в якості весільного букета . Дуже ефектно виглядають вироби, виконані з двокольорового паперу: серединка у них одного кольору, а пелюстки - іншого. Для того, щоб куля можна було підвісити, при склеюванні деталей вкладіть в центр стрічку або товсту нитку.


  Для того, щоб куля можна було підвісити, при склеюванні деталей вкладіть в центр стрічку або товсту нитку

  Інші вироби з паперу для мами, виконані своїми руками

  Звичайно, крім кулі кусудама, з різнокольорового паперу можна зробити ще безліч цікавих виробів . У цьому нам допоможе древнє мистецтво квіллінг або бумагокручение. Цей спосіб виготовлення листівок або об'ємних виробів з тонких паперових смужок відомий давно. У давнину монахи з паперу із золотим обрізом виготовляли легкі ажурні прикраси дивовижної краси. Нам же в канцелярському магазині або магазині для творчості потрібно придбати спеціальний папір для квілінгу. Також нам для роботи знадобиться пристосування, яке можна купити там же, але можна скористатися тонкою спицею або зубочисткою. Ще нам знадобиться клей для паперу та кольоровий картон, який послужить основою для майбутньої листівки.

  Щільно наметовому смужку паперу на пристосування для квілінгу. Підклеюємо кінчик і акуратно знімаємо заготівлю.


  Підклеюємо кінчик і акуратно знімаємо заготівлю

  З кольорових смужок можна робити заготовки різного розміру і самої різної форми. Також накручуємо папір, але не підклеюємо відразу, а знімаємо і злегка розпускаємо. Тепер приклеюємо кінчик смужки і пальцями формуємо різноманітні заготовки: очей, мордочка з вушками, рибка, тюльпан.

  Якщо повертати пристосування для квілінгу в різні боки, то вийде зовсім інша, але дуже цікава заготовка з хвилеподібною серединкою або краями. З таких смужок можна виконати рамочку для листівки або фотографії, зробити вітальну напис.


  Тепер беремо картон, який буде служити основою вироби для мами своїми руками. Це може бути листівка - привітання з 8 Березня, днем ​​народження, днем ​​Святого Валентина, Новим роком або просто красива картина.

  Круглі заготовки стануть серцевиною квітів, округлі - пелюстками, довгі - листям. Намазуємо клеєм зворотну сторону скрученої смужки і щільно притискаємо до картону. Далі - черга пелюсток. Стовбур і листя виконаємо із зелених смужок. Розміщуємо наш букет в вазу. Можна проявити фантазію і зробити зі смужок красиву рамку або вітальну напис. Робота в техніці квіллінг дозволяє виготовляти не тільки плоскі листівки і картини, а й об'ємні тривимірні вироби: вази, шкатулки, ялинкові прикраси.

  Робота в техніці квіллінг дозволяє виготовляти не тільки плоскі листівки і картини, а й об'ємні тривимірні вироби: вази, шкатулки, ялинкові прикраси

  Ще одна цікава техніка роботи з папером, при Якій Виходять оригінальні вироби для мами своїми руками, назівається торцювання. Це теж Досить Древній и відомій способ рукоділля. Нам знадобиться різнобарвна гофрований папір, що продається в канцелярських магазинах, картон для основи, олівець, клей і ножиці. Падалка, виконані в цій техніці, виходять легкими, повітряними. При бажанні, замість гофрованого паперу можна використовувати щільні різнокольорові паперові серветки.

  Креслимо на картонній основі передбачуваний малюнок: квіти, тварини, новорічна ялинка , Сердечко, ініціали. Нарізаємо папір на квадратики розміром приблизно 1 х 1 см. Щільно обертаємо торець олівця листком, намагаючись при цьому його не порвати. Змащуємо торцеву частину клеєм і притискаємо до картонній основі.


  Спочатку треба приклеїти паперові листочки по периметру, по накресленим лініям.

  Далі заповнюємо вільний простір листочками обраного кольору. Приклеювати заготовки треба не дуже щільно, але і не рідко, щоб не просвічувала основа. Листівка або картина виходить яскрава, життєрадісна і незвичайна.

  Безсумнівно, найдорожчим для серця буде подарунок мамі на день народження своїми руками. Що це буде за подарунок, залежить від віку і навичок дитини, але в будь-якому випадку, він, звичайно ж, зроблений з любов'ю і від щирого серця, а це дуже важливо для будь-якої матусі. Варіантів виготовлення виробів безліч, розглянемо деякі з них.

  Найпопулярнішою і безпрограшної буде виріб у вигляді квітки або листівки, але можна ж проявити фантазію і зробити ще й корисний подарунок у вигляді шкатулки, прихватки на кухню, фартуха або фоторамки.

  Почнемо з найпростішого.

  Листівка

  Листівки можуть робити як маленькі дітки, так і дорослі, все залежить від складності виготовлення. Можна виконати її в техніці квіллінг, можна зробити об'ємною, вклеїти всередину фотографію або наклеїти саморобний квітка, все залежить від можливостей і здібностей дитини.

  Робляться листівки швидко і витрати на них мінімальні. Для цього необхідні:

  • кольоровий папір
  • Картон для основи
  • ножиці
  • олівець
  • канцелярській чем

  Порядок роботи наступний.

  1. Готуємо шаблон для пелюсток ромашки і переносимо його на білий папір , Кількість листочків не менше 32 штук. Вирізаємо ще окремо два кружечка для сердцевінкі.
  2. За допомогою олівця або ручки загинаємо краю пелюсток і приклеюємо їх по краю обох серединок - виходять дві ромашки.
  3. З'єднуємо квіточки один з одним і наклеюємо ще одне коло з жовтого паперу в центр верхнього квіточки.
  4. З шпалер або іншого паперу з малюнком, вирізаємо прямокутник за розміром нашої листівки і наклеюємо його на одну внутрішню сторону.
  5. На другій стороні вирізаємо у вигляді квіточки віконце, через яке буде видно картинку. Зверху акуратно приклеюємо готову ромашку і прикрашаємо на свій розсуд.

  брелок

  Легко здійсненний предмет, він може стати чудовою прикрасою не лише для зв'язки з ключами, а й для сумочки або гаманця. Тільки потрібно правильно підібрати кольори стрічок для плетіння, щоб вони добре поєднувалися між собою і з аксесуарами мами. Не забуваємо в кінці роботи залишити для колечка необхідну довжину стрічки.


  Шкатулка

  Проста скринька з зубочисток і ниток виглядає дуже симпатично, але вимагає посидючості і терпіння від майстра.

  За основу можна взяти товстий картон або солоне тісто, головне, щоб в ньому трималися увіткнені зубочистки. Рівномірно розподіляємо по периметру зубочісточкі, відстань повинна бути мінімальним, але зручним для плетіння. Пряжу беремо товстіший, але не саму товсту, тоді менше рядів буде, а стінки будуть щільніше, і обплітає кожен стовпчик. Останній ряд бажано закріпити за допомогою клею, щоб він не зсковзував.

  Прикрасити можна намистинками або декоративною стрічкою.

  Як варіант, буде чудовою ідея виготовлення шкатулки не для прикрас, а як сувенір з сюрпризом, при відкриванні якого вилітають красиві метелики.


  Як варіант, буде чудовою ідея виготовлення шкатулки не для прикрас, а як сувенір з сюрпризом, при відкриванні якого вилітають красиві метелики

  Підставка для прикрас

  Підставки готові продаються в різному виконанні: статуетки, подушечки та інше. Але для самостійного виконання можна зробити її у вигляді рамочки з натягнутими в кілька рядів міцними нитками.
  Підставки готові продаються в різному виконанні: статуетки, подушечки та інше

  Такий вид зберігання прикрас дуже зручний і неодмінно припаде до смаку улюбленої матусі.

  фоторамка

  У готову рамочку можна вкласти сімейне фото з мамою і подарувати разом з ним. Матеріалом для декору може бути все, що є в будинку: гудзики, кава, черепашки, макарони або крупи.

  Для початку готуємо основу рамочки. На картоні олівцем відміряє розмір фотографії, але на пару міліметрів менше з кожного боку, щоб трохи прикрити краю фото і таким чином вберегти його від випадання. Потім додаємо з кожного боку по 8 сантиметрів, вирізаємо внутрішню частину і зовнішню.

  Для підставки вирізаємо фігуру за розмірами і формою, зазначеними на фото. Від верхнього краю відміряє 2 сантиметри і згинаємо картон.


  Тепер виготовляємо задню стінку, внутрішні ребра для трьох сторін, (з четвертого боку буде проріз для заміни фотографії).

  З'єднуємо всі деталі, залишилося тільки прикрасити. Як варіант, можна пофарбувати її та обклеїти намистинками або відрізками красивою тканини.

  Не обов'язково виконувати рамочку прямокутної форми, можна зробити її круглої або овальної і прикрасити паперовими метеликами або малюнком з квілінгу.

  фартух

  Пошити фартух - це завдання не найскладніше для дівчинки підлітка, але, якщо це не під силу, можна просто прикрасити готовий однотонне виріб. Для цього досить по вирізаному шаблоном перенести малюнок на полотно, а можна наклеїти або пришити вирізаний малюнок з іншої тканини у вигляді аплікації.

  Як бачимо, різновидів подарунків, виконаних своїми руками, безліч, і цей список далеко не самий остаточний. Ніхто не заважає виготовити для мами якесь прикраса або біжутерію, букет з паперових квітів або з плюшевих іграшок, картину або панно, органайзер для дрібниць або игольниц, якщо мама-рукодільниця, блокнот або записну книжку для рецептів. Загалом, включаємо фантазію, вибираємо матеріал і вперед, головне, не забуваємо вкладати свою любов в виріб, і тоді це буде найкращим подарунком для мами на світі.

  підбірка відео

  Для натхнення пропонуємо подивитися підбірку відео з різними способами виготовлення подарунків мамі і докладним описом кожного з них.

  Для будь-якої мами найціннішим подарунком на день народження від своєї дитини є те, що він зробив своїми руками навіть з паперу. Адже нічого трогательнее дитячих виробів, створених з любов'ю і старанням, в світі немає. Дуже популярні серед дітей різноманітні аплікації і вироби з паперу. До речі, подібна робота дуже добре розвиває просторове мислення дитини, дрібну моторику рук, фантазію. Ось кілька варіантів відмінних подарунків для коханої мами до дня народження.

  Виріб «Квіти в руці»

  Для того, щоб зробити приклад такої вироби для мами вам знадобиться кілька листів різнокольорового паперу, олівець, ножиці і клей, а також терпіння і натхнення! На одному з листів, бажано пастельного або рожевого кольору, необхідно намалювати силует дитячої долоньки. Зробити це просто - потрібно докласти руку з зімкнутими пальцями до паперу і обвести простим олівцем. Обов'язково потрібно намітити кордону пальчиків, щоб долонька була дійсно схожа на руку. Варто також намалювати нігтики.
  До зап'ястя паперової руки потрібно приклеїти зо два не дуже широких смужки різних кольорів - це буде манжет сорочки, а також вирізати кругленьку гудзик з кольорового паперу (її можна замінити і справжньою). Якщо подарунок буде робити дівчинка і, відповідно, рука повинна бути дівочої, то манжетік можна зробити ажурним або ж не робити його зовсім, а намалювати, наприклад, цікавий браслетик.
  Тепер потрібно вирізати з паперу квіти і стеблинки для вироби. У підстави стеблинок склеїти готові квіточки в букет. Далі необхідно «вставити» його в долоньку. Для цього приклейте букет до паперової ручці, а потім «зімкніть» руку, зігнувши паперовий силует вироби в області пальчиків, проклейте. Вийде, що дитяча ручка тримає букет квітів!

  Листівка «З днем ​​народження» з красивим об'ємним квіткою

  Візьміть 1 лист кольорового картону, з якого виріжте заготовку для листівки. Форма може бути найрізноманітнішою - можна зробити класичну прямокутну, можна у формі серця, зірки, листочка і іншого. Потім з кольорового паперу виріжте пелюсточки для квітки. Можна, до речі, зробити їх різнокольоровими.
  Для того, щоб квіточку вироби був об'ємним, потрібно кожен лепесточек злегка підкрутити у краю. Для цього можна використовувати лезо ножиць. На невеличкий гурток приклейте пелюсточки так, щоб вийшов об'ємний квітка (клейте їх в шаховому порядку). Далі приклейте круглу серединку. Ви можете використовувати ще і штучні тичинки, які можна зробити зі звичайних ниток або кольоровий дроту. Більш того, паперову серцевину квітки можливо замінити бусинкою або красивою ґудзиком.
  Готовий квітка приклейте до листівки там, де вам найбільше сподобається. Краще це зробити в правому верхньому куті. Залишилося тільки підписати вашу листівочку і можна сміливо дарувати її на день народження улюбленої мамі. До речі, підпис можна зробити як всередині, так і зовні вироби.

  Листівка «Шоколадка»

  Цей подарунок поєднує в собі красиві побажання і смачний солодкий подарунок, без якого не обходиться жоден день народження. Вся справа в тому, що всередині листівки мама зможе знайти шоколадку! Такий, здавалося б, класичний подарунок може стати оригінальним, якщо його відповідним чином оформити.
  Для створення такої листівки візьміть аркуш кольорового картону і зробіть на ньому розмітку по параметрам наявної шоколадки. Враховуйте висоту частування. Виріжте і складіть по лініях згинів. У вас повинна вийти коробочка.
  Посередині коробочки по колу приклейте тонку стрічку. Поверх неї - прямокутник, вирізаний з красивою паперу для скрапбукінгу або для упаковки подарунків. Він повинен бути трохи менше лицьового боку вашої шоколадниці. Зверху можна прикріпити кілька намистин або невеликий паперовий квітка.
  Всередину вийшла листівки покладіть солодкий подарунок для мами і зав'яжіть стрічку на бантик. Усередині вироби-шоколадниці, створеної своїми руками, можна написати гарне побажання, яке можете також прикрасити паперовими квіточками.

  Падалка типу «Квіткова галявина»

  Для цього подарунка на день народження мами вам знадобляться не тільки листи кольорового паперу, але ще й коктейльні пластикові трубочки, а також порожній картонний яєчний лоток. Отже, для початку підготуємо «галявину». Для цього необхідно відрізати від яєчного лотка кілька осередків, розташованих в ряд. Як відомо, травичка на галявині зелена, тому якщо у вас лоток іншого кольору, просто пофарбуйте його в потрібний. Використовуйте гуашеві фарби, адже вони мають відповідну консистенцію і насичений колір.
  Далі потрібно виготовити квіти своїми руками. Для одного бутона необхідно вирізати кілька квіточок різного діаметру і кольору. У кожному з них в серединці зробити невеликий отвір. Зберіть квіточку. Для цього один кінець коктейльної трубочки поріжте на тоненькі смужки. Тепер надіньте на цей кінець все вирізані квіточки, починаючи від більшого і закінчуючи найменшим. Зробіть готовий бутон був об'ємним - перед нанизування на трубочку кожну заготовку складіть вчетверо, щоб на них залишилися лінії згинів. Таким чином повинен вийти квіточку з тичинками, якими буде служити розрізана трубочка. До речі, якщо взяти трубочки з гофрованими ділянками, то «головку» готового квіточки можна буде зігнути вперед.
  Стеблинки квітів можете прикрасити листочками. Для цього із зеленої паперу виріжте невеликі листочки. Обернувши його підставу навколо трубочки, можна з легкістю прикріпити листок з допомогою клею.
  Коли все квіточки будуть готові можна зібрати клумбу - потрібно вставити стебла в яєчний лоток, перевернувши його осередками вгору. Газон своїми руками в подарунок для мами в день її народження готова!

  Аплікація з об'ємними метеликами

  Такі вироби своїми руками виготовляються просто, з ними зможе впоратися дитина будь-якого віку, головне, щоб він вмів поводитися з ножицями. Хоча цю роботу можна довірити і татові, а малюк нехай просто складе в вподобаному порядку кольорові крильця метеликів.
  Отже, щоб зробити своїми руками такий весняний подарунок для мами, знадобиться тонка різнобарвна папір. Найкраще використовувати крепірованной, тоді метелики будуть здаватися легкими і повітряними. З аркушів паперу різного кольору потрібно вирізати прямокутники різної величини. Потім шматочки необхідно скласти в стопку від великого до малого. За допомогою товстої нитки стягнути прямокутники рівно посередині. Так вийде бантик. Це і будуть крила метелика. А вусиками послужать кінці самої нитки.
  Далі на лист кольорового картону приклейте готових метеликів в довільному порядку. Головки для кожної можна зробити з намистинки або зім'ятого шматочка паперу. Кінці ниток, що стягають крила кожної метелики, промажте клеєм і викладіть на папір, формуючи вусики.
  Таких метеликів на одному аркуші картону зробіть кілька, вони можуть бути різних розмірів і кольорів. Для їх прикраси можна використовувати бісер і стрази, різноманітні намистинки і парчеві нитки. Не забудьте підписати вашу аплікацію красивим поздоровленням для мами!

  Листівка «Одуванчіковий букет з паперу»

  Цей ніжний подарунок своїми руками не залишить байдужою жодну маму, а дітям дуже сподобається виготовляти цю листівку. Для цієї саморобки потрібно мати під рукою фломастери, жовті паперові серветки, клей, картон, степлер.
  Для початку підготуйте листівку - лист картону зігніть навпіл. На зовнішній стороні підпишіть, кому призначений подарунок (милої мамі), в честь якого свята (в день народження). Всередині листівки можна написати віршоване привітання. При оформленні написів, намітьте місця кріплення кульбаб з паперу.
  Квіти своїми руками виготовити досить просто. Кілька серветок потрібно скласти докупи і вирізати з них кружечки. Акуратно поріжте їх по колу, не доходячи до середини. Степлером прикріпіть майже готовий квітка до листівки. А тепер дбайливо розпушити кульбаба, щоб залізної скоби не було видно. Таких квіточок можна зробити стільки, скільки буде завгодно. Зеленим фломастером можна домалювати квітам стебла і листочки.
  Взагалі, при виготовленні будь-вироби з паперу своїми руками варто враховувати, що коло матеріалів не обмежується кольоровим папером і картоном. Папір, насправді, буває різніх відів і модифікацій. І чим більш несподіваним буде ваш вибір матеріалу, тим оригінальніше і незвичніше вийде подарунок для мами на день народження. Підійдіть до справи з любов'ю і у вас все вийде! Мама буде зворушена вашою увагою!


  Що робити, якщо немає акрилових фарб?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только