Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Виготовлення паперу своїми руками в домашніх умовах: майстер-клас для дітей, як зробити папір своїми руками

  1. Як зробити рамку і декель для виготовлення паперу своїми руками
  2. Щоб зробити рамку для виготовлення паперу, виконайте наступне:
  3. Підготовка «станції» для виготовлення паперу своїми руками в домашніх умовах
  4. Як зробити папір своїми руками в домашніх умовах
  5. Поради та хитрощі у виготовленні паперу своїми руками в домашніх умовах
  6. Як зробити папір своїми руками з блискітками
  7. Як зробити в домашніх умовах папір своїми руками з конфетті
  8. Як зробити своїми руками папір в стилі печворк

  Як зробити папір своїми руками в домашніх умовах з газет, трави та інших доступних матеріалів, яку дитина зможе потім використовувати для різних виробів з паперу , Читайте в нашій статті з докладним майстер-класом з виготовлення паперу.

  експеримент з виготовленням паперу своїми руками об'єднує три важливих і цікавих складових для дитини: науку, творчість і дизайн. Даний спосіб відносно просто описує процес виготовлення паперу з недорогих і доступних матеріалів, які можна знайти вдома і на дачі .

  Важливу роль тут відіграє і те, що виготовлення паперу з даного майстер-класу можна підлаштувати під бажання дитини. Хочеться чогось девочковая? Спробуйте зробити блискучу папір. Потрібно щось зробити з надлишком рослин в саду ? Виготовте папір з рослин. Є багато клаптиків непотрібного паперу, яку шкода викинути? Заміксуйте їх в папері в стилі печворк .

  Заміксуйте їх в папері  в стилі печворк

  Сам процес виготовлення паперу нескладний, але досить трудомісткий, що вимагає матеріалів і попередньої підготовки.

  Для виготовлення паперу своїми руками вам знадобиться:

  Для спеціальної форми-рамки:

  • 2 дерев'яні рамки або двоє пялец для вишивання;
  • скловолокно;
  • степлер або скобозабивні пістолет і скріпки;
  • молоток і цвяхи.

  Для паперу:

  • використаний папір;
  • блендер;
  • тепла вода;
  • шматочки фетру;
  • великий плоский піднос;
  • губки;
  • газета;
  • велика пластикова ємність (таз) - вона повинна вміщати рамку і декель в горизонтальному положенні і дозволяти рукам утримувати рамку;
  • стрічка-липучка (необов'язково).

  Як зробити рамку і декель для виготовлення паперу своїми руками

  Як зробити рамку і декель для виготовлення паперу своїми руками

  Що ж таке цей декель? Це форма для паперу, спеціальна форматна рама. Отвір в декель визначатиме, якого розміру буде готовий аркуш паперу. Уявіть собі кекси , Які розтечуться без формочок. Те ж саме буде і з папером. Для майстер-класу в пункті «вам знадобиться» були вказані дві звичайні дерев'яні рамки. Купуйте ті, на яких немає шару ламінованого паперу, інакше він почне відшаровуватися від рамки після занурення в воду.

  Щоб зробити рамку для виготовлення паперу, виконайте наступне:

  1. Зніміть з рамки упаковку і картонну підкладку. Відріжте шматок скловолокна приблизно на 1,5 см менше, ніж розмір рамки від краю до краю.
  2. За допомогою степлера або скобозабивні пістолети прикріпіть скловолокно до рамки. Переконайтеся, що воно щільно прилягає. Постарайтеся прибивати так, щоб волокно на провисало посередині.
  3. Закріпіть стики рамки, загнав по цвяху в кожну кромку. Недорогі рамки часто приклеюються тільки на стиках і після неодноразового впливу води розвалюються.

  Декель - це така ж рамка, тільки без підкладки.

  Підготовка «станції» для виготовлення паперу своїми руками в домашніх умовах

  Підготовка «станції» для виготовлення паперу своїми руками в домашніх умовах

  Перш ніж приступати до виготовлення паперу своїми руками, необхідно налаштувати складальну лінію, щоб процес пішов гладко. Розставте всі необхідні пристосування поетапно:

  1 етап. Блендер: тут вам під рукою знадобиться тепла вода.
  2 етап. Тазик: він повинен бути наповнений теплою водою десь на 7-8 см. Також на цьому етапі знадобиться рамка, декель і стрічка-липучка.
  3 етап. Злив води: фетр, плоский рознос і губки повинні бути саме тут, прямо біля тазика.
  4 етап. Сушка: розстеліть кілька газет для подальшої сушки паперу.

  Тепер до виготовлення паперу все готово! Запасіться теплою водою, 8-10 листами непотрібного паперу і приступайте разом з дитиною до виготовлення паперу своїми руками.

  Як зробити папір своїми руками в домашніх умовах


  Етап перший - блендер. Рвемо папір на дрібні шматочки і засипаємо їх в блендер. Додаємо туди води так, щоб її рівень був трохи вище рівня паперу. Закриваємо блендер кришкою, міцно тримаємо і подрібнюємо папір. У вас повинна вийти паперова кашка.

  Етап другий - тазик. Виливаємо паперову масу в тазик і акуратно розмішуємо руками. Беремо рамку волокном вгору, накриваємо декелем. За допомогою стрічки-липучки можна зафіксувати рамку і декель, або міцно тримати їх руками.

  Опускаємо рамку і декель в тазик з паперовою масою і водою. Акуратно рухаємо рамкою і декелем, щоб захопити кашку. Ваша мета - якомога більш рівномірний шар паперової маси на скловолокна. Швидкі і різкі рухи призведуть до нерівного шару, а недостатнє зусилля зробить шар дуже тонким, так що в цій справі потрібні терпіння і практика. Як тільки шар паперової маси готовий, акуратно вийміть рамку і декель з тазика в горизонтальному положенні. Дайте воді стекти.

  Дайте воді стекти

  Етап третій - злив води. Вийміть рамку з тазика. Приберіть стрічку-липучку і декель. На мокрий майбутній аркуш паперу покладіть шматочок фетру і акуратно переверніть папір на піднос. За допомогою губки вичавіть воду з паперу через скловолокно. Тепер потрібно дуже обережно прибрати скловолокно. Чим тонше папір, тим імовірніше вона до нього приклеїться. Якщо так сталося, покладіть рамку назад на рознос і постарайтеся вимкнути ще трохи води за допомогою губки.

  Якщо так сталося, покладіть рамку назад на рознос і постарайтеся вимкнути ще трохи води за допомогою губки

  Етап четвертий - сушка. Тепер аркуш паперу повинен лежати зверху на фетрі. Перенесіть її в такому вигляді в зону сушіння. Акуратно переверніть фетр на розкладену газету. Тепер мокра папір повинна виявитися під фетром. Обережно підніміть один куточок фетру і зніміть весь шматок. Якщо папір все ще клеїться, значить, ви прибрали недостатньо води. Знову беріться за губку і промокніть папір через фетр. Залиште аркуш паперу сушитися на ніч. Або ж можна пропрасувати його праскою через газету.

  Або ж можна пропрасувати його праскою через газету

  Поради та хитрощі у виготовленні паперу своїми руками в домашніх умовах

  1. Перші листи будуть товщі, а наступні - тонше, так як паперова маса буде витрачатися.
  2. Чим тонше лист, тим акуратніше треба виймати його з рамки і відшаровуватися від фетру. Папір може легко порватися.
  3. Дітям простіше працювати з більш щільними листами паперу.
  4. Коли паперова маса висохне, вона посвітлішає, так що не переживайте, якщо в блендері у вас буде місиво сірого кольору.
  5. Щоб розрівняти висушену папір, можете її пропрасувати праскою. Папір з конфетті і блискітками гладити не можна, а для звичайної не слід використовувати великі температури, щоб не пропалити папір, яку ви зробите своїми руками.
  6. Не змішуйте папір, яка може злиняти, інакше у вас вийде сіро-буро-незрозуміла маса.
  7. Після багаторазового використання, скловолокно почне просідати, так що його потрібно перезакрепіть тугіше.

  Як зробити папір своїми руками з рослин

  Як зробити папір своїми руками з рослин

  Пахне такий папір чудово! маленькі квіточки і листочки додадуть папері природну магію, а для запаху потрібно вибирати ароматні трави: орегано, квіти фенхеля, чорнобривці, каррі, розмарин і м'яту. Для виготовлення паперу з травами, зберіть стаканчик різноманітних рослин і додайте в паперову суміш. Щоб було красивіше, рвіть траву дрібно і розділяйте пелюсточки. Якщо природні матеріали ще залишаться, зробіть з дитиною квітковий вітраж з паперу .

  Як зробити папір своїми руками з блискітками

  Як зробити папір своїми руками з блискітками

  Хочете, щоб папір, зроблена власними руками, виблискувала? Додайте до паперової суміші 1/4 склянки блискіток. НЕ гладьте цей папір, оскільки блиск може розплавитися.

  Як зробити в домашніх умовах папір своїми руками з конфетті

  Як зробити в домашніх умовах папір своїми руками з конфетті

  Замість того, щоб використовувати білий папір, візьміться за багатобарвні паперові відходи, на кшталт старих новорічних гірлянд і конфетті з дитячого дня народження . Після перемішування здебільшого паперу в масу, додайте кілька зайвих кольорових обрізків і перейдіть в блендері ще пару раз, щоб у виріб потрапили шматки кольорового паперу побільше. Відмінний спосіб переробки паперу своїми руками

  Як зробити своїми руками папір в стилі печворк

  Як зробити своїми руками папір в стилі печворк

  Обрізки та шматочки кольорового паперу можуть надати вигляду модного печворку . Якщо це обрізки більш щільного матеріалу, дайте їм трохи отмокнуть перед тим, як вливати їх у масу.

  Діткам завжди цікаво дізнаватися, як і з чого зроблено все навколо, тому цей майстер-клас з виготовлення паперу своїми руками без всяких сумнівів повинен припасти їм до душі. Експериментуйте з розміром рамок і тоді ви з дитиною зможете задіяти виготовлені аркуші паперу для подальшої творчості, наприклад, щоб оригінально прикрасити обкладинку зошита або створювати незвичайні листівки своїми руками .

  Джерело: www.babbledabbledo.com, kissthegroom.com

  com

  Читай також: Діти і наука: будиночок для комах

  Читай також: Кругообіг води в природі: експеримент для дітей

  Читай також: На кого підписатися в Інстаграм: цікавий аккаунт з дослідами і експериментами для дітей

  Завантаження ...

  Хочеться чогось девочковая?
  Є багато клаптиків непотрібного паперу, яку шкода викинути?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только