Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Севрунова Вікторія | Дослідницька робота: '' Чарівна папір '' | Творчість учнів | СШ 7 Бреста

  СЕВРУНОВА ВІКТОРІЯ

  3 "Г"

  3 Г

  10 квітня 2014 року відбулася районна науково-дослідницька конференція молодших школярів «Я - дослідник».

  У ній брала участь учениця 3 «Г» класу Севрунова Вікторія (керівник - Неменёнок Інна Рішардовна).

  Вікторія виступила з проектом «Чарівна папір» за тематикою декоративно-прикладної творчості та зайняла 2-е місце.

  Дослідницька робота:
  «Чарівна папір»

  Паспорт дослідницької роботи

  Де виконана робота (заклад освіти): ДУО СШ №7 м Бреста
  Назва роботи: «Чарівна папір».
  Тематика роботи: Декоративно-прикладне творчість
  Актуальність роботи: У наше століття цифрових технологій, люди все частіше і частіше свій вільний час проводять сидячи біля екрану монітора, а в якості подарунка воліють покупні сувеніри. Але ж так приємно зробити подарунок своїми руками! І потрібно для цього зовсім небагато - шматочок звичайного паперу, яка в наших руках може стати «чарівної».

  Мета роботи:
  Довести, що:
  -При допомоги звичайного паперу, можна зробити своє дозвілля цікавим, різноманітним, творчим;
  -Декоративне-прикладна творчість є засобом виховання у нас естетичного смаку, розвиває мислення і уяву.

  Завдання роботи:
  - отримати додаткові знання про декоративно-прикладному творчості, пов'язаному з використанням паперу;
  - провести анкетування учнів і батьків з даної теми;
  - ознайомитися з різними видами виробів з паперу та навчитися їх виготовляти;
  - проаналізувати зібрану інформацію і результати дослідів, зробити висновок.
  ПІБ автора або авторської групи: Севрунова Вікторія, учениця 3 «Г» класу ПІБ керівника: І.Р. Немененок.
  Посада: вчитель початкових класів
  Використана література або інший інформаційний джерело: інформація, розміщена в мережі Інтернет; енциклопедії, анкетування.
  Які гіпотези висувалися: припустимо, що вироби з паперу:
  - цікаві для дорослих і дітей;
  - легкі у виготовленні;
  - красиві і різноманітні;
  - не вимагають великих витрат;
  - можуть бути прекрасною альтернативою готових покупних подарунків.
  Яких висновків дійшли: вироби з паперу прерогатива не тільки дітей, а й дорослих, красиві і різноманітні, легкі у виготовленні, не вимагають великих витрат і можуть скласти конкуренцію готовим подарункам, тобто всі гіпотези підтвердилися.
  Вкажіть, як саме Ви збираєтеся представляти свою роботу на фіналі конкурсу, які ТС необхідні для презентації? Мультимедійна установка (програма PowerPoint)

  Матеріали до презентації

  Чарівна папір

  Складені, рух, а суть - осягненні
  Законів і таємниць буття від народження.
  Що - форма, обсяг, иль вигин, або складка,
  І що білий аркуш без поруху - загадка ...

  Л.А. Мещанкіна

  Гіпотеза: припустимо, що вироби з паперу цікаві для дорослих і дітей, легкі у виготовленні, красиві і різноманітні, не вимагають великих витрат, можуть бути прекрасною альтернативою готових покупних подарунків.
  Мета: довести, що за допомогою звичайного паперу, можна зробити своє дозвілля цікавим, різноманітним, творчим. Декоративно-прикладне творчість є засобом виховання у нас естетичного смаку, розвиває мислення і уяву.
  завдання:
  1. Отримати додаткові знання про декоративно-прикладному творчості, пов'язаному з використанням паперу;
  2. Провести анкетування учнів і батьків з даної теми;
  3. Ознайомитися з різними видами виробів з паперу та навчитися їх виготовляти;
  4. Проаналізувати зібрану інформацію і результати дослідів, зробити висновок.

  Вступ

  У століття цифрових технологій багато сучасних діти не уявляють свого життя без комп'ютерів, планшетів, телефонів. Звичайно, комп'ютери вирішують сьогодні багато проблем. Але самі того не усвідомлюючи ми так багато втрачаємо через них. Час йде невідомо куди, ми втрачаємо його захоплюючись непотрібною інформацією і рекламою, але ж могли б витратити з набагато більшою користю. Наприклад - зробити своїми руками виріб з паперу та подарувати її своїм близьким, друзям. Подарунок, виконаний своїми руками, завжди дуже зворушливий і приємний.
  Вироби з паперу - прерогатива не тільки дітей, а й дорослих. Їх виготовлення починається з дитячих розваг і закінчується справжніми витворами мистецтва.

  П оделку з паперу - це не тільки аплікація і орігамі, але ще і художнє вирізання, пап'є-маше, просто склейка, скрапбукінг, квіллінг. В результаті роботи з папером розвивається уяву, просторове мислення, логіка (адже для того щоб змайструвати щось з паперу, потрібно зрозуміти процес виготовлення і осмислити його). Формується вміння планувати роботу по реалізації задуму, передбачити результат і досягати його, а при необхідності вносити корективи в первинний задум. Тренується пам'ять, а це дуже важливо для навчання і для повсякденного життя. Таке захоплення - це прекрасний спосіб зайняти себе. Батьки можуть захопити свою дитину і відвернути його від шкідливих і часом зовсім непотрібних комп'ютерних ігор.

  Р оль прикладного мистецтва у вихованні дітей пов'язано з природною потребою до самовираження. Кожній людині, незалежно від віку, необхідно в будь-якій формі вихлюпувати нові враження, позитивні і негативні емоції, що виникають у зв'язку з тими чи іншими подіями. Але ще більш необхідно декоративно-прикладна творчість дітям з будь-якими порушеннями розвитку. Адже давно відомо, що будь-яка творчість може зцілювати, а також коригувати наслідки найважчих вроджених захворювань. Не випадково в реабілітаційні програми для дітей-інвалідів не обходяться без залучення малюків до якого-небудь творчості, в тому числі і до декоративно-прикладного. Адже завдяки цьому, діти з обмеженими здібностями, виростаючи, стають повноцінними членами суспільства - багато їх недоліки компенсуються, аж до повного одужання, так як коли дитина робить щось своїми руками, то розвивається дрібна моторика, а вона відповідає за розумовий розвиток, в зокрема, за формування мови. Для багатьох дітей (а потім і для дорослих) з важкими органічними порушеннями, творчість стає фактично єдиною можливістю пізнання навколишнього світу і єдиною можливістю діалогу.

  За допомогою паперу, виробів з неї, можна створити свій власний маленький паперовий світ!

  1. Загальні відомості про папері, іграшках.

  Б Умага (слово імовірно походить від італійського «bambagia» в перекладі «хлопок») - матеріал у вигляді листів для письма, малювання, упаковки і т Б Умага (слово імовірно походить від італійського «bambagia» в перекладі «хлопок») - матеріал у вигляді листів для письма, малювання, упаковки і т. П., Що отримується з целюлози рослин, а також з вторсировини (ганчір'я та макулатури). Папір був винайдений в Китаї в II столітті до нашої ери. У VI-VIII століттях виробництво паперу здійснювалося в Середній Азії, Кореї, Японії та інших країнах Азії. В XI-XII століттях папір з'явився в Європі, де незабаром замінила тваринний пергамент. У XX столітті виробництво паперу стає великої високомеханізованої галуззю промисловості.

  Д ля приготування папери потрібні рослинні речовини, що володіють досить довгим волокном, які, змішуючись з водою, дадуть однорідну, пластичну паперову масу.

  Б Умага застосовується практично у всіх областях людської діяльності. Важко знайти більш підходящий матеріал для дитячої творчості, ніж папір. Папір один з найдоступніших матеріалів, не вимагає великої набір інструментів при роботі з нею. Дуже цінна якість паперу - здатність зберігати ту форму, яку їй надали, що дозволяє виготовляти з неї різні вироби, іграшки, а так само предмети, які ми можемо використовувати в повсякденному житті.
  Існують різні види паперу, які використовуються для виробів: оксамитова, газетна, гофрований, журнальна.

  Е слі розглядати папір не як носій інформації, а як іграшку, то можна почерпнути з історії людства безліч цікавих фактів, а саме:
  Іграшки відомі людству з глибокої давнини, вони були виявлені археологами при розкопках залишків стародавніх цивілізацій, які існували кілька тисяч років тому. Найдавніші іграшки зроблені з доступних природних матеріалів, каменів, палиць і глини. За іграшок можна простежити процес еволюції нашої цивілізації. Іграшки, як і сам процес гри, виконують або виконували безліч різних функцій. Вони не тільки розважають нас- дітей, а й виконували інші функції. Так наприклад, перші паперові ляльки з'явилися в Японії в 8 - 9 ст Але в той час в тендітні паперові створення ніхто не грав. Неймовірно, але на Сході маленькі фігурки використовувалися зовсім не як іграшки. Вони вважалися ... швидкодіючим ліками. Їх мудрі стародавні лікарі прикладали до хворого місця. Вважалося, що вони мають особливу магічну силу. Втім, життя цих лялечок, на жаль, була дуже не довгою. Після використання їх в медичних цілях ляльок спалювали або кидали в воду. Європейським паперовим фігуркам пощастило куди більше. В середині 18 століття такі імпровізовані манекени служили помічниками модисток. Їх створювали для демонстрації ескізів нового вбрання, а також для реклами зачісок і капелюшків у вітринах модних магазинів. Одяг цих дорослих іграшок розписували вручну. Двадцяте століття стало часом розквіту для паперової іграшкової індустрії. І це зрозуміло. Пластикову ляльку в важкі повоєнні або кризові роки могли купити одиниці, а недорогу паперову - майже все.

  В іншому, можна відзначити, що всі вироби з паперу не вимагають великих фінансових витрат в силу доступності сировини. Крім того, папір екологічно безпечна, на відміну від пластмаси.

  Перші паперові ляльки з'явилися в Японії в 8 - 9 ст

  В середині 18 століття такі імпровізовані манекени служили помічниками модисток.

  2. Види паперового творчості

  1. Квіллінг (бумагокручение)
  2. Орігамі
  3. Пап'є-маше
  4. Аплікація
  5. Художнє вирізання
  6. Скрапбукинг
  7. Проста склейка

  1. Квіллінг - мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіральки довгих і вузьких смужок паперу. Готовим спіральки надається різна форма і таким чином виходять елементи бумагокрученія, звані також модулями. Вже вони і є «будівельним» матеріалом у створенні робіт - картин, листівок, альбомів, рамок для фотографій, різних фігурок, годинників, біжутерії, заколок і т.д. Мистецтво бумагокрученія прийшло в нашу країну з Кореї, але також було розвинене в ряді європейських країн.
  У 15-16 століттях бумагокручение вважалося мистецтвом, в 19 столітті- жіночим розвагою (і чи не єдиним рукоділлям, гідним благородних дам). Більшу частину 20 століття воно було забуте. І тільки в кінці минулого століття бумагокручение знову стало перетворюватися в мистецтво. В Англії принцеса Єлизавета серйозно захоплювалася мистецтвом квілінгу, і багато її творіння зберігаються в музеї Вікторії і Альберта в Лондоні.

  В Англії принцеса Єлизавета серйозно захоплювалася мистецтвом квілінгу, і багато її творіння зберігаються в музеї Вікторії і Альберта в Лондоні

  Квіллінг - мистецтво виготовлення плоских або об'ємних композицій зі скручених у спіральки довгих і вузьких смужок паперу

  2. Орігамі (в буквальному перекладі з японської мови - «складена папір») - стародавнє мистецтво складання фігурок з паперу. Це мистецтво своїм корінням сягає в Стародавній Китай, де і була винайдена папір. Спочатку орігамі використовувалося в релігійних обрядах. Довгий час цей вид мистецтва був доступний лише представникам вищих станів, де ознакою хорошого тону було володіння технікою складання з паперу. Класичне орігамі складається з квадратного аркушу паперу. Але є моделі, які складаються з прямокутних і навіть мають форму кола листів. Вироби з паперу були суто жіночим розвагою, так наприклад, суворі японські війни - самураї обмінювалися подарунками, прикрашеними фігурками «носи», свого роду символами удачі, складеними з паперових стрічок. Складені з паперу метелика використовувалися під час святкування весіль синто і представляли нареченого і наречену.

  Про клунями буває просте і модульне (складене). За допомогою орігамі вирішуються навіть деякі складні математичні завдання, тобто можливо якесь практичне застосування. Образно це виглядає наступним чином. Якщо замінити папір листом металу і використовувати стрижні замість ліній складок, то чи зможемо ми отримати відповідну модель? Прикладом вирішення цієї проблеми є тверді згини Міури, використовувані для розгортання масивів сонячних батарей для космічних супутників.

  Прикладом вирішення цієї проблеми є тверді згини Міури, використовувані для розгортання масивів сонячних батарей для космічних супутників

  Орігамі (в буквальному перекладі з японської мови - «складена папір»)

  Орігамі (в буквальному перекладі з японської мови - «складена папір»)

  3. Пап'є-маше (в буквальному перекладі з французької мови «жеваной папір») - легко піддається формуванню маса, що отримується з суміші волокнистих матеріалів (паперу, картону) з речовинами, що клеять, крохмалем, гіпсом та т. Д. Не дивлячись на французьку назву, виробів пап'є-маше не було у Франції до середини 17 століття.

  Р одина пап'є-маше - Китай. Китайці використовували пап'є-маше для солдатських шоломів та інших речей, яким надавали жорсткість за допомогою багатьох шарів лаку. Такі предмети були виявлені під час розкопок, що відносяться до династії Хань, що припинила своє існування в 220 році. З пап'є-маше роблять муляжі, маски, навчальні посібники, іграшки, театральну бутафорію, шкатулки. В окремих випадках з пап'є-маше виготовляють навіть меблі та світильники, які не так-то просто відрізнити від «справжніх».

  З уществует три технології виготовлення виробів з пап'є-маше.
  За першою - виріб виготовляється пошаровим наклеюванням маленьких шматочків мокрого паперу на заздалегідь приготовлену модель. У класичній техніці наноситься від кількох до 100 шарів паперу. Зараз для цього часто використовують клей, а раніше застосовували крохмальний клейстер.
  За другим методом вироби формуються з рідкої паперової маси.
  За третім методом - вироби склеюються подібно фанері під тиском з пластин твердого щільного картону.

  Пап'є-маше (в буквальному перекладі з французької мови «жеваной папір»)

  Пап'є-маше (в буквальному перекладі з французької мови «жеваной папір»)

  4. Аплікація (слово походить від латинського «аплікатіо» прикладання, приєднання) - вирізання і наклеювання (нашивання) фігурок, візерунків або цілих картин з шматочків паперу, тканини, шкіри, рослинних та інших матеріалів на матеріал-основу (фон). Як правило, матеріалом-основою служать картон, цупкий папір, дерево. Аплікація з тканини - це різновид вишивки. Аплікація активно використовується в оздобленні меблів. Один з найбільш поширених способів аплікації - декупаж.

  Аплікація (слово походить від латинського «аплікатіо» прикладання, приєднання)

  Аплікація (слово походить від латинського «аплікатіо» прикладання, приєднання)

  5. Художнє вирізання - це унікальний вид мистецтва. Існує два методи вирізання - ножицями і ножем. Сформувалося декількох чітко виражених напрямів в вирізанні. У різних країнах мистецтво вирізання називається приблизно однаково, в перекладах - як «паперова картинка», «паперову квітку», «вирізка з паперу», «вирізка ножицями», «силуетне вирізування», «витинанка» і т.д.

  З овременного роботи, виконані в техніці художнього вирізання з паперу, називають прорізними зображеннями, паперової графікою, ажурним (філігранним) вирізанням. У цій техніці можна робити багато красивих речей: картини (панно), листівки, прикраси на вікна і багато іншого. Дуже багато робіт, виконаних в цій техніці, можна зустріти в переддень новорічних свят. Це всім відомі сніжинки, які люди розміщують на вікнах.

  Це всім відомі сніжинки, які люди розміщують на вікнах

  Художнє вирізання в перекладах - «паперова картинка», «паперову квітку», «вирізка з паперу», «вирізка ножицями», «силуетне вирізування», «витинанка» і т.д.

  6. Скрапбукінг (буквальний переклад з англійської мови - «книга з вирізок») - вид рукодільного мистецтва, що полягає у виготовленні і оформленні сімейних або особистих фотоальбомів. Слід зауважити, що скрапбукінг не обмежується створенням тільки звичайних альбомів - в колекціях майстрів скрапбукінгу зустрічаються також альбоми-акордеони (Лепорелло), альбоми у вигляді будиночків, альбоми у вигляді коробочок / кошичків, і навіть окремі листівки - так званий кардмейкінг (в перекладі з англійської «виготовлення листівок»). Існує і так званий «цифровий скрапбукінг», який використовує для оформлення і прикраси фотографій різні комп'ютерні програми.

  Скрапбукінг (буквальний переклад з англійської мови - «книга з вирізок»)

  7. 7 Проста склейка з паперу.

  У даній технології можна виготовити будь-яку річ - від дрібної фігурки до масштабної моделі. Використовувані матеріали дуже різноманітні - від простого паперу для письма до картону товщиною в кілька міліметрів. Моделі можуть виконуватися як порожнистими, так і методом «бутерброда», коли фактично робота з моделлю ніж те схожа з роботою скульптора або різьбяра.

  3. Опис дослідів, аналіз результатів дослідження

  Д ля того, щоб підтвердіті вісунуті мною при написанні даної роботи гіпотезі, а самє, что вироби з паперу цікаві для дорослих и дітей, Легкі у віготовленні, красиві и різноманітні, що не вімагають великих витрат и могут буті прекрасною альтернативою готові покупні подарунків, БУВ проведень опитування учнів моєї школи (третьокласніків, в тому чіслі однокласніків) и їх батьків.
  В анкетуванні взяли участь 45 осіб (в тому числі 10 дорослих).
  Анкета містіла 9 вопросам, ВІДПОВІДІ на Які дозволили отріматі Загальну картину Ставлення до вироби з паперу осіб, Які взяли участь в опітуванні.

  Н а перший вступний питання про вільний времяпровождении були отримані такі відповіді. Більшість вважають за краще гуляти і займатися спортом (18). Другий за популярністю відповідь - «дивлюся телевізор / читаю» (13).
  Решта по популярності відповіді: «малюю» - 9, інше хобі (танці) - 8, граю в комп'ютерні ігри - 6, роблю вироби - 3.

  В торою, третій, четвертий і п'ятий питання анкети повинен був з'ясувати ставлення анкетованих до виробам взагалі (не тільки паперовим).
  В основному виготовленням виробів діти займаються разом з членами своєї сім'ї. Таку відповідь дали 40 осіб. 5 дітей повідомили, що роблять вироби самостійно, без допомоги дорослих.
  Тільки 5 осіб вважають виготовлення виробів трудомістким заняттям, 13 осіб допускають, що деякі види виробів можуть бути складні у виготовленні, але більшість (27) відповіло, що рукоділля - це не складно.
  Всім опитуваним учням подобається дарувати своїм батькам подарунки, зроблені своїми руками, а їх батькам отримувати їх.
  Абсолютній більшості респондентів цікаві як куплені іграшки, так і саморобні (41 відповідь). За варіанти «куплена в магазині» і «зроблена особисто» було висловлено по 2 голоси.

  За варіанти «куплена в магазині» і «зроблена особисто» було висловлено по 2 голоси

  Ш естой, сьомий і восьмий питання ставилися безпосередньо до виробам з паперу. Були поставлені наступні питання:
  6. Які види виробів з паперу Ви знаєте (або пробували виготовляти)?
  7. Чи вважаєте Ви виготовлення виробів з паперу цікавим заняттям?
  8. Чи вважаєте Ви вироби з паперу красивими?

  До расівимі вироби з паперу порахували все, що брали участь в опитуванні, тільки 2 людини вважають виготовлення виробів нецікавим заняттям. Теоретичний і практичний досвід виготовлення виробів мають всі опитувані. Багато хто пробував виготовляти вироби в різних техніках. Найпоширенішими техніками є орігамі та аплікація.
  1. Аплікація - 30
  2. Орігамі - 27
  3. Художнє вирізання - 21
  4. Проста склейка - 20
  5. Пап'є-маше - 18
  6. Квіллінг (бумагокручение) - 12
  7. Скрапбукінг - 5

  В опитування № 9 був адресований тільки дорослим. На дане питання батьки відповіли одностайно, підтвердивши, що на творчий розвиток дітей впливає виготовлення ними виробів.

  Т аким чином, результати анкетування повністю підтвердили висунуті гіпотези.
  Але, як відомо, довіряй, але перевіряй, тому я вирішила провести досвід на собі, тобто спробувати виготовити кілька виробів з паперу в різних техніках. Суддями отриманих моделей виступили члени моєї сім'ї і друзі. Я періодично роблю вироби з паперу, в основному просто склеюю деталі з розроблених наборів, які зустрічаються в журналах або просто завантажені в Інтернеті і роздруковані на принтері. Іноді роблю я і аплікацію. Я вирішила трохи ускладнити собі завдання і випробувати свої сили в нових техніках роботи з папером.

  Досвід № 1. Листівка татові до дня Захисника Вітчизни

  Використані матеріали та інструменти:  2 листи з альбому для малювання, клей ПВА, ножиці, олівець простий, фломастери Використані матеріали та інструменти:
  2 листи з альбому для малювання, клей ПВА, ножиці, олівець простий, фломастери.
  Всі знають, як виготовити просту листівку. Треба всього лише зігнути аркуш паперу навпіл. Написати в серединці побажання, на обкладинці намалювати малюнок до тематики події. Я вирішила ускладнити роботу і виконати листівку в техніці скрапбукінгу. Я вирізала з паперу різні геометричні фігури, розфарбувала їх і наклеїла їх друга. В результаті таких нехитрих дій листівка придбала додатковий об'єм і «заграла». До речі, в оформленні листівки можна було б використовувати і вирізки їх старих журналів, просто цього разу їх не виявилося під рукою.
  Загальний час витрачений на виготовлення листівки - 2 години.

  Досвід № 2. Подарунок мамі до свята «8 березня»

  Всі жінки люблять квіти, тому саме їх я вирішила подарувати мамі Всі жінки люблять квіти, тому саме їх я вирішила подарувати мамі.
  Квіточка я вирішила посадити в горщик. Так квітка буде довго стояти і не засохне. Жарт.
  Витрачені матеріали і інструменти: стара газета, 2 листи кольорового паперу (зелена і помаранчева), 2 альбомних листа, 1 лист картону, маленький шматочок жовтого паперу, фольга харчова, клей ПВА, дріт від новорічного вогника, суха чайна заварка, ножиці, фломастери.

  Г оршок виготовлений в техніці «пап'є-маше» наступним чином. Скляна баночка (ємністю 0,5 літра) була обгорнута фольгою, а потім обклеєна декількома шарами газети. Фольга потрібна лише для того, щоб папір не прилипла до банку. Так як газета не дуже красива, просто сіра з буквами, поверх неї я наклеїла кольоровий папір. Після того, як клей підсох баночку я витягла і повернула маме- нехай консервує овочі на зиму. Потім прийшла черга насипати землю в горщик. Я вирізала круг і вставила його в горщик, пофарбувала картон в чорний колір, змастила клеєм і насипала зверху заварку. Вийшло дуже схоже на землю. Шаблоном для гуртка може послужити та ж баночка або коло можна намалювати циркулем.

  Т Тепер прийшла черга посадити квітку. Але спочатку його треба зробити. Стебло був зроблений з дроту, яка була обклеєна зеленої папером. З цієї ж папери я зробила листочки. На листочках були намальовані фломастером прожилки. Квітка було робити зовсім не складно. За шаблоном з картону (його мені допоміг зробити тато, хоча я могла б взяти його з книги по рукоділля) я наробила заготовок для квітки з альбомного листа. Склала їх один на одного, приклеїла, і наколола на дріт. Зверху на квітку наклеїла гурток з жовтого паперу. Після залишилося тільки вставити квітка в землю.

  П оделку я робила майже цілий день, з перервами, так як потрібно було, щоб добре підсох клей.

  Досвід № 3. Виготовлення вироби в техніці «художнє вирізання» і «квіллінг»

  М атеріали: лист картону, альбомна папір, клей ПВА, лист кольорового паперу, ножиці, канцелярський ніж М атеріали: лист картону, альбомна папір, клей ПВА, лист кольорового паперу, ножиці, канцелярський ніж. Витрачений час 3 години.

  Х удожественних вирізання дуже цікавий процес. Однак треба бути обережним в роботі з гострим інструментом. В Інтернеті я скачала, а потім роздрукувала контури балерини. Ножем вирізала її зображення. Отвір, яке вийшло я заклеїла кольоровим папером. Вирізану балерину я приклеїла зверху з невеликим зсувом. Фактично в роботі була використана і техніка «аплікація». Поруч з балериною я приклеїла 3 сніжинки. Їх я зробила ще під новий рік для прикраси ялинки. Сніжинки були склеєні з укладені в кружечки тонких смужок паперу. Склеїти сніжинку зовсім важко-головне правило, щоб гуртки виходили однаковими. Для виготовлення гуртків потрібен простий олівець і терпіння.

  4. Висновок

  Висновок

  Р абота з папером дуже захоплююче і корисне заняття, і помиляється той, хто вважає його безглуздою тратою часу. Психологи багатьох країн світу єдині в думці, що для правильного розвитку особистості необхідно, щоб зовнішні прояви інтелекту і психіки (думки, емоції) були спрямовані в «мирне русло». Іншими словами, щоб людина не залишався наодинці зі своїми переживаннями, а навчився висловлювати їх в будь-якому творчості. Діти, що мали можливість творчого самовираження, найбільш успішні в навчанні та інших видах інтелектуальної діяльності, так як декоративно-прикладна творчість, сприяє розвитку дрібної моторики, яка в свою чергу стимулює ті ділянки головного мозку, які пов'язані з пам'яттю, увагою, старанністю, і іншими якостями, необхідними для успішного навчання.

  З уществует безліч видів паперового творчості. Дуже багато відомих людей займалися різними видами паперового мистецтва, які зберігаються в музеях багатьох країн світу.

  Н про найголовніше і найважливіше полягає в тому, що вміння майструвати вироби, і не тільки з паперу, розвиває людину естетично. Людина вчиться бачити, відчувати, оцінювати і бачити за законами краси.

  Простий листок паперу (вірш Н.А. Колесовой).

  Простий листок паперу,
  Але в досвідчених руках
  Він може обернутися
  Жар-птицею в хмарах.
  Він може стати звірятком,
  Химерним квіткою,
  Кумедні іграшки,
  Вусатим метеликом ...
  чарівне занятье
  Для рук і для розуму,
  І світу сприйняття -
  Чудова країна!фантазії підвладні
  Паперові листи -
  Для дому та в подарунок,
  І просто для гри.
  Але головне багатство,
  Що красу творячи,
  Простий листок допоможе
  Створити тобі себе!


  Вкажіть, як саме Ви збираєтеся представляти свою роботу на фіналі конкурсу, які ТС необхідні для презентації?
  Якщо замінити папір листом металу і використовувати стрижні замість ліній складок, то чи зможемо ми отримати відповідну модель?
  6. Які види виробів з паперу Ви знаєте (або пробували виготовляти)?
  7. Чи вважаєте Ви виготовлення виробів з паперу цікавим заняттям?
  8. Чи вважаєте Ви вироби з паперу красивими?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только