Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Орігамі з паперу тюльпан своїми руками: покрокова інструкція

  1. Що таке орігамі
  2. Золоті правила орігамі
  3. Орігамі тюльпан з паперу: покрокова інструкція
  4. Орігамі тюльпан: модульна техніка

  Тюльпан традиційно асоціюється з весною, жіночністю, красою і крихкістю. Цей прекрасний весняний квітка підкорює вишуканою простотою своїх форм і ніжністю. Живий букет, на жаль, простоїть недовго, але йому можна знайти більш довговічну альтернативу. Орігамі з паперу тюльпан буде радувати вас постійно, і стане відмінною прикрасою інтер'єру.

  Орігамі з паперу тюльпан буде радувати вас постійно, і стане відмінною прикрасою інтер'єру

  Така виріб - чудовий подарунок мамі, бабусі, тітки або подрузі на будь-яке свято. Отримати подарунок, зроблений своїми руками, подвійно приємно, адже ви вкладаєте в нього частинку своєї душі і любов до цієї людини.

  Що таке орігамі

  Цей вид декоративно-прикладного мистецтва виник дуже багато років тому в Стародавньому Китаї. У перекладі на російську мову слово орігамі означає «складена папір». Різноманітність фігурок, які можна створити, вражає: чоловічки, тварини, птахи, риби, рослини, квіти. Все обмежується лише вашою фантазією!

  Існує безліч різновидів орігамі, що розрізняються технікою, способами і методами створення фігурок:

  1. Класичне (просте). Найпопулярніший вид. Воно підходить для новачків і дуже просте у виконанні.
  2. Модульне. Дуже популярно в нашій країні. Фігурка збирається з окремих блоків, які вкладаються один в одного. Готові вироби виходять об'ємними і яскравими.
  3. За розгортці. Такий вид вважають більш складним, тому він підійде тим, хто вже знайомий з мистецтвом орігамі. Вироби збираються по готовій схемі, на якій вже видно все згини.
  4. Кусудама. Це популярний вид модульного орігамі. Деталі в ньому склеюються або зшиваються між собою.
  5. Мокре складання. Воно являє собою спосіб створення фігурки, при якому папір змочують водою. Такий спосіб допомагає домогтися плавності ліній: вироби стають більш природними і схожими на оригінал.
  6. Кірігамі. Використовують для створення різноманітних листівок та виробів з паперу. За допомогою ножиць майстри вирізають дуже красиві і незвичайні візерунки.

  Деякі умільці роблять гарні вироби навіть з грошових купюр. Зазвичай такі фігурки (манігамі) дарують на якийсь пам'ятна подія або свято. Вважається, що такий дар здатний притягнути удачу і благополуччя.

  Це заняття не втрачає популярності досі: мільйони людей по всьому світу захоплюються виготовленням найрізноманітніших паперових фігурок.

  Орігамі - це не тільки цікаве проведення часу, але і дуже корисне хобі. Воно вчить посидючості і терпіння, розвиває логічне мислення і правильний художній смак, знімає стрес, змушує забути про проблеми і неприємності. Виготовлення фігурок з паперу навіть іноді входить в курс реабілітації для людей, які перенесли різні захворювання, адже воно відмінно відновлює дрібну моторику і спритність рук.

  У цій статті ми розглянемо, як зробити тюльпан орігамі з паперу своїми руками. З таким завданням впорається навіть дитина. Це просто, цікаво, і не вимагає практично ніяких фінансових витрат.

  Золоті правила орігамі

  1. Вибір паперу. З тонкими листами працювати простіше, особливо це стосується новачків.
  2. Якщо ви тільки почали вивчати ази цього непростого мистецтва, то вибирайте для виготовлення найбільш легкі фігурки. Коли наб'єте руку і техніка буде відпрацьована ідеально, можна приступати до більш складним виробам.
  3. Місця згинів ретельно опрацьовує лінійкою, пальцем або нігтем.
  4. Не відходьте від схеми, виконуйте роботу поетапно. Орігамі не допускає неакуратності і помилок.
  5. Виберіть для себе зручне місце.
  6. Не поспішайте! Робіть все вдумливо і уважно.

  Що знадобиться для орігамі?

  Перш ніж ми розповімо вам, як скласти тюльпан з паперу орігамі, ознайомтеся зі списком того, що вам знадобиться для роботи:

  • Папір. Для тюльпана потрібні листи двох кольорів. Необов'язково брати класичне поєднання (зелені для стеблинки і червоні листи для бутона), можете взяти той папір, який вам найбільше подобається: рожева, жовта, блакитна, фіолетова, синя. Дуже красиво виглядають букети з тюльпанів різних кольорів.
  • Лінійка. Їй зручно прасувати місця згинів, так вони не розкриваються, і готовий виріб буде мати більш акуратний вигляд.
  • Ножиці, олівець або ручка.

  Орігамі тюльпан з паперу: покрокова інструкція

  Подібна виріб вважається однією з найпростіших і популярних. За запевненням знавців, в схемі практично неможливо заплутатися.

  Починаємо створення прекрасного квітки з виготовлення його бутона:

  1. Беремо квадратний аркуш паперу і складаємо його по двох діагоналях, щоб отримати дві перехресні лінії. Квадрат може бути будь-яким - від 18 до 21 см, від цього буде залежати лише розмір готового бутона.
  2. Переверніть заготовку і складіть її навпіл.
  3. Дві половинки середньої лінії з'єднуємо один з одним, щоб вийшов подвійний трикутник.
  4. Нижній правий кут верхнього трикутника потрібно прикласти до верху. Так само робимо з іншого боку.
  5. Перевертаємо заготовку і проводимо ті ж самі операції. Повинен вийти ромб.
  6. Ліву та праву частини верхнього ромба з'єднуємо разом, після цього з'єднуємо і середні частини. Вийшов ромб зі згином по діагоналі.
  7. Відступите від лінії згину 7-10 мм і намалюйте пунктиром або просто візуально її уявіть. Праву верхню частину ромба необхідно докласти до цієї точки. Те ж виконайте з лівого боку. Повинен вийти невеликий нахлест.
  8. Розкриваємо ліву сторону, і вставляємо в цей утворився кишеньку праву частину.
  9. Зі зворотного боку слід зробити все те ж саме, не пропускаючи жодного етапу!
  10. Виходить деталь з двома кишеньками, між якими утворилося невелике отвір. Якщо воно дуже маленьке, то розширте його олівцем або зубочисткою.
  11. Наступний етап дуже важливий! Беремо заготовку в руки, тримаємо її пальцями за кишеньки і дуємо в цю дірочку по центру. Завдяки цьому простому кроці бутон розправляється, стає об'ємним і ще більш красивим.
  12. Залишається відігнути пелюстки. Трохи не доходить до середини.

  Трохи не доходить до середини

  Після того як бутон готовий, відкладіть його вбік. Можна приступати до виготовлення стеблинки нашого квітки:

  1. Складаємо лист по діагоналі.
  2. Бічні сторони прикладайте до утворилася центральної лінії.
  3. Після цього до центру згинаються дві верхні частини. І ще раз згинаємо бічні частини до середини.
  4. Перевертаємо заготовку. Складаємо навпіл так, щоб гострі кінчики збіглися.
  5. Складаємо утворилася деталь навпіл уздовж.
  6. Нижню частину відгинаємо. Щоб листочок прийняв природну форму і став красивішим, проведіть по ньому ножицями, олівцем або ручкою. Після цього лінія стане більш закругленою.

  Залишилося тільки зібрати виріб! Вставляємо стебло в отвір в основі бутона - тюльпан готовий! Виготовлення вироби зайняло не більше 10 хвилин.

  В результаті вийшов дуже красиву квітку, який буде радувати вас і ваших близьких дуже довгий час. При бажанні можна створити для вашого квітника красиві горщики або вази і прикрасити їх як вашій душі завгодно: намистинками, стразами або аплікаціями.

  При бажанні можна створити для вашого квітника красиві горщики або вази і прикрасити їх як вашій душі завгодно: намистинками, стразами або аплікаціями

  Орігамі тюльпан: модульна техніка

  Крім простий, класичної, схеми виготовлення цього весняного квітки, існує і безліч інших. Наприклад, дуже незвично і красиво виглядають модульні вироби. Таке заняття підійде тим, хто вже трохи опанував мистецтвом орігамі.

  Ця техніка має на увазі створення фігурок з окремих невеликих деталей (модулів), які вставляються один в одного певним способом.

  Детальки повинні бути розмірів 1/32 від аркуша формату А4, - це 52,5х36,25 мм.

  Щоб скласти модуль нам необхідно:

  • Взяти листочок прямокутної форми і скласти його уздовж, потім поперек і навпіл.
  • Бічні частини прикласти до центральної лінії згину.
  • Решта нижні частини зігнути вгору, щоб вийшла лінія згину. Бічні сторони цих частин скласти куточком і підняти нагору. 7
  • Скласти заготовку навпіл. Модуль готовий!

  Наприклад, для бутона квітки необхідно зробити 105 модулів. Ви можете вибрати якийсь один колір або поєднувати кілька різних відтінків.

  Починається збірка по рядах з підстави бутона і йде вгору. Взагалі, деталі підтримують один одного і не дають фігурці розвалитися, однак, іноді використовують клей, тому готовий виріб буде більш міцним і довговічним.

  Орігамі - це тонка і копітка робота. Навіть якщо у вас щось не виходить з першого разу, не кидайте це цікаве хобі. Намагайтеся, покращуйте свої навички і техніку, і у вас все вийде! Пам'ятайте, що даний вміння приходить з досвідом.

  Що знадобиться для орігамі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только