Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Орігамі: троянда з паперу. Роза орігамі: схема Тошікадзу Кавасакі

  1. Як зробити троянду в техніці орігамі?
  2. Відео та поради по модульній техніці
  3. Модульне орігамі: троянда з паперу
  4. Схема Тошікадзу Кавасакі
  5. Орігамі троянда: відео схеми Кавасакі і фінальні кроки

  З усіх кольорів троянда була і залишається найпрекраснішим. Вона вже стала негласним символом любові, але разом з цим букети свіжозрізаних квітів сьогодні вважаються банальністю. Тому охочим проявити оригінальність можна порадити сделатьрозу з паперу в техніці орігамі.

  Як зробити троянду в техніці орігамі?

  Як зробити троянду в техніці орігамі

  Варто знати, що схем троянд орігамі чимало. Найбільш відомі варіанти від Тошікадзу Кавасакі і ТакашіОкада. 1-у знають під іменем її творця, 2-а - названа на честь університету, членом якого був її розробник. Але, по суті, вона є своєрідною переробкою схеми Кавасакі. Крім цього, безумовно, існують і інші варіації, що відрізняються рівнем складності і, отже, своїм підсумком. Какуювиполніть - залежить лише від початкових умінь і смаків.

  У будь-якому випадку, якщо Ви захотіли спробувати скласти квітка з паперу , Слід запам'ятати, що це вимагає хоча б мінімальних навичок в орігамі . Тому стартовим кроком мають стати проби більш простих виробів, після яких вже варто задуматися про більш складному варіанті. Новачкам рекомендовано спробувати сили в модульної техніці, яка вважається найменш важким.

  Відео та поради по модульній техніці

  При роботі з модульним орігамі для створення троянди потрібен 1 паперовий квадрат на листя і 1 такого ж розміру - на основний бутон. Підсумковий квітка не матиме стебла, зате підійде для прикраси будь-якій поверхні. Щоб його зафіксувати, можна використовувати двосторонній скотч.

  1. Стартовий етап - листя. Для них вибирається папір глибокого зеленого кольору, з домішкою чорного. Кладеться вона лицьовою стороною вниз, після чого квадрат складається по діагоналі і розправляється назад. Такий крок допомагає намітити центральну вісь, до якої прив'язуються орієнтири. Тому як таку дію виявиться підгинання бічних сторін так, щоб їх зовнішні краї торкнулися один одного по цій самій лінії. Підсумкова фігура схожа на витягнутий ромб.
  2. Тепер нижня його частина за аналогією з попереднім кроком краями загортається всередину, стикаючись їх сторонами. Ромб став рівностороннім, ідеально симетричним і витягнутим. Основна робота з майбутніми листям зроблена.
  3. Новий крок - уявне проведення середньої лінії, паралельної сторонам ромба, по якій їх потрібно зігнути. Краї повинні скластися так, щоб вершини виявилися своєрідним продовженням, а 2 протилежні лінії ромба перетворилися в 1. Візуально він сталтрапеціей.
  4. І з нею відбувається остання дія - по довільній діагональної лінії на орієнтовною середині трапеція складається, перетворюючись в 2 гострих листочка, з'єднаних разом. Коли Ви змайструєте бутон, він закріпиться на них, і вони будуть проглядатися знизу.

  Модульне орігамі: троянда з паперу

  Модульне орігамі: троянда з паперу

  Робота з самим квіткою дещо складніше, ніж це було з листям. Починається все з такого ж квадрата, але вже будь-якого кольору крім зеленого. Папір знову укладається на стільницю обличчям вниз, по ній проводяться перпендикулярні один одному середні лінії. Їх можна зробити за допомогою кінчика леза звичайних ножиць і лінійки. А можна просто зігнути двічі лист, після кожного - випростуючи назад. Наявність таких позначок допоможе в подальшій роботі.

  Тепер кути квадрата загортаються всередину, торкаючись вершинами один одного. Новий квадрат набагато менше і схожий на ромб завдяки своєму розташуванню. І з його кінцями потрібно зробити той же крок, що тільки що було зроблено. Отриманий тут ромб буде дорівнює четвертинці початкового квадрата.

  Це потрібно враховувати, визначаючись з розмірами вихідного листа. Інакше бутон виявиться занадто дрібним, доробити його буде надто складно.

  Останній крок, що складається з 3 маленьких - це розкриття бутона. Спочатку верхні зімкнуті кути відгинаються назовні. Лінія, по якій це станеться, знаходиться за допомогою розподілу будь-якого з трикутників на 3 частини. Потрібна - та, що ближче всього до його основи. Те ж саме повторюється з рештою шарами, де знову назовні відгинаються вершини трикутників.

  Те ж саме повторюється з рештою шарами, де знову назовні відгинаються вершини трикутників

  Завершальний крок - біля основи бутона потрібно теж загнути куточки, щоб додати візуального обсягу нижнім пелюсток. Залишиться лише прикріпити підготовлені раніше листя до бутона, і виконана в модульної техніці орігамі троянда з паперу готова.

  Схема Тошікадзу Кавасакі

  Як уже згадувалося, версія від Тошікадзу Кавасакі не настільки проста, особливо з урахуванням того, що деяку частину роботи доведеться провести без опори на поверхню. Тому краще всього до неї приступати при наявності певних навичок в мистецтві орігамі. Але і схожість з реальним квіткою виходить максимальна. Тут знадобиться всього 1 аркуш паперу, знову квадратної форми. Розмір довільний, але не варто дрібнити.

  • Спочатку на матеріалі позначаються 2 діагоналі, перехресні в центрі. Вони можуть намітитися як за допомогою згинання та розгинання, так і проведенням леза ножиць уздовж прикладеної до паперу лінійки. Після чого до однієї з діагоналей підгинаються протилежні вершини, внаслідок чого у Вас в руках опиняється паралелограм. За допомогою нового згину рівно посередині (паралельно підставах) він стає менше.
  • Вибиваються за грань вершини трикутників загинаються назовні. По середній лінії отримана фігура згинається ще 2 рази, перетворюючись в тонку щільну смугу. Потім вона розправляється назад в квадрат. Всі ці кроки повторюються після перевороту фігури на 90градусів.
  • Тепер аркуш паперу прочерченсеткой з мелкіхячеек-квадратів, які допоможуть Вам надалі. Завдяки їм квітка вийде гнучким і не мають грубих граней. Для створення центру бутона можна піти різними шляхами:
  • Складний - позначка на кожній з 4 сторін місця, за яким пройде защип паперу. Як саме вона ставиться - показано на схемі в кроці 9. Це причина, по якій потрібно робити сітку. Лист вивертається лицьовою стороною вгору, знову гнеться по горизонтальній осі, проведеної в середині з діагональним зміщенням. Згідно позначеним на кроці 13 лініях краю підгинаються, а після цього обов'язково забирається за допомогою того ж згину вершина.
  • Простіше поступити інакше - зігнути центральними лініях квадрат так, щоб його кути трохи виступали. Тепер скласти по вертикальній осі, отримавши шестикутник. І в фіналі підігнути ту вершину, де кут склав 90 градусів. Потім папір знову розправляється.
  • Потім відбувається перехід до формування пелюсток бутона. Перед цим за отриманими лініях, розбіжним від центру, папір закручується у центру. Він стане підставою квітки. Для кожної четвертинки зміщення проводиться на 1 клітину. І по стрілках, позначених на схемі в 21 кроці, квадрат закручується в циліндр. Важливо дотримати збереження центру на вершині, що не опустивши його вниз. Щоб максимально вірно вийшло це зробити, однією рукою потрібно обхопити модель, а палець іншої руки помістити в середину, і обернути навколо нього папір за годинниковою стрілкою.

  Орігамі троянда: відео схеми Кавасакі і фінальні кроки

  Робота з пелюстками - основна складність всього процесу, рекомендовано спочатку вивчити її на відео, а потім вже намагатися повторити самостійно за малюнком. Тут для кожного з пелюсток буде проводитися ланцюжок однакових дій, тому після 1-2 повторень інші вже виявляться набагато простіше.

  Знавці орігамі радять запастися скріпками для цих кроків, щоб фіксувати кути. На 1 трояндочку знадобиться всього 4 скріпки класичного розміру. У кожної пелюстки згини здійснюються на 2 і 3 ділення по сітці, короткий піде всередину, а найближчий викрутиться, і виїмка поділиться навпіл. Після здійснення всіх кроків внизу потрібно провести ще кілька накладень з підкручуванням. Кожна з 4 частин буде закривати один одного, утворюючи «коробочку» бутона. Остання зазвичай фіксується найскладніше.

  Читайте також:

  На 28 малюнку показано, як в результаті повинно виглядати «дно» моделі. Після цього доведеться зробити ще одне фінальне рух, згадавши дії 20 кроку, коли зверху ставилося палець, і виріб провертати за годинниковою стрілкою. У пелюсток згладжуються кути за допомогою підгинання країв, і квітка готовий.

  З першого разу мало у кого виходить змайструвати троянду Кавасакі, тому починайте з більш простих схем, проявіть терпіння. А з метою спрощення завдання майстра радять пробувати роботу з великими аркушами паперу: вони дозволяють мінімізувати складнощі з виконанням дрібних деталей.

  Як зробити троянду в техніці орігамі?
  Як зробити троянду в техніці орігамі?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только