Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Квіллінг для початківців схеми

  1. Основи квілінгу для початківців
  2. Кілька корисних порад з квілінгу
  3. Базові форми квілінгу

  У цій статті зроблено огляд популярного хобі, творчості з використанням паперу - квіллінг для початківців схеми та поради, наведені в цій статті, допоможуть вам спробувати сили в самостійному створенні предметів біжутерії, дивовижно гарних листівок і рельєфних картин.

  Традиційно, ми супроводжуємо розповідь барвистими ілюстраціями. Ми приготували і інструкції для професіоналів і ентузіастів по створенню деталей і повних композицій з паперу більш високої складності, а й більшої краси.

  Як і в інших сферах, для реалізації своїх творчих ідей потрібно отримати базу, елементарні знання в даній темі. У квілінгу, перед тим як створювати красиві композиції, потрібно запам'ятати (та й корисно потренуватися), як скручувати базові форми для квілінгу. Слід зазначити, що в різних довідниках квіллінг-форми називають різними термінами, але сенс застосування і навички скручування однакові. Якщо вже ви навчитеся крутити різні форми, то вам будуть доступно виконання будь-яких схем.

  Основи квілінгу для початківців

  Схема квілінгу завжди складається з контуру певного малюнка і заповнюють його елементів. Для заповнення схеми майбутнього твору застосовують або базові форми, які додаткові елементи, які є деталями, похідними від базових форм.

  На перших етапах роботи з квілінгу, найскладнішою частиною формування композицій є розташування форм строго в межах малюнка і по його контурах. Тому, спочатку і рекомендується схеми композицій квілінгу більш простого плану, щоб потренуватися. Відмінністю таких схем є деталізація: крім загального малюнка, на них детально зазначено розташування базових форм на композиції.

  Крім цього, такі схеми часто містять перелік базових форм, необхідні розміри і їх кількість. Це дозволяє заздалегідь заготовити всі елементи, а потім зібрати композицію як конструктор. Такий підхід зручний в роботі для новачків і дозволяє займатися квілінгу навіть дітям.

  Коли елементарні основи освоєні, для людей з розвиненим просторовим уявою і хорошим смаком вже підходять спрощені схеми, на яких малюнки або орнаменти представлені тільки контуром. Крім цього, композиції можна малювати від руки відповідно до своєї фантазії, самостійно, потім планувати, де будуть розміщені роли і базові форми на малюнку.

  Цей метод побудови схем дає людям, які займаються квілінгу, максимальний простір для творчості і позбавляє від всіх обмежень стандартних схем (крім особистого часу і фантазії майстра) при зануренні в улюблену справу. Треба визнати, це виходить не у всіх. Зате готові схеми для новачків в поєднанні з терпінням і завзятістю допустять в світ паперового творчості всіх бажаючих навіть з маленьким досвідом.

  Щоб розповісти вам максимально про це мистецтво, ми перерахуємо для вас всі форми квілінгу. Цей перелік, в майбутньому, зможе служити вам довідником або підказкою при самостійній творчій роботі.

  Фактично, якщо проаналізувати базові форми, то вони групуються в дві основні різновиди (кожна з яких представлена ​​безліччю варіантів):

  Фактично, якщо проаналізувати базові форми, то вони групуються в дві основні різновиди (кожна з яких представлена ​​безліччю варіантів):

  Вільні роли у всіх своїх різновидах отримують початковим скручуванням спеціальним інструментом з ослабленням натягу смуги в кінці скручування. Це дозволяє надати фігурі необхідну форму і зафіксувати клеєм.

  Це дозволяє надати фігурі необхідну форму і зафіксувати клеєм

  Тугі роли отримують дуже щільним накручуванням паперової стрічки на інструмент і фіксацію форми за допомогою клею.

  Тугі роли отримують дуже щільним накручуванням паперової стрічки на інструмент і фіксацію форми за допомогою клею

  Як правило, в квілінгу, тугі роли знаходяться в центрі і складають основу композиції. Іноді виконують виділення окремих ділянок твори з використанням тугих ролів, які, завдяки щільно накрученим смугах мають більш вираженою забарвленням.

  Кілька корисних порад з квілінгу

  Щоб робота виглядала більш цікавою, спонукала детально вивчити всі деталі, слід гармонійно поєднувати порожні, компактні і повні роли.

  Вельми цікавих переходів кольору і особливого шарму композиції можна домогтися за допомогою застосування декількох кольорів в одному ролі. Це роблять, скручуючи дві різнокольорові смуги, наклавши їх один на одного - вийде смугастий рол або роблять двоколірний рол з різким переходом кольору: кінці двох різного кольору смужок склеюють в одну і так скручують.

  Особливо такі колірні переходи стануть в нагоді для складання в творі квілінгу зображень квітів.

  Для того щоб управлятися з ролами в процесі квіллінг роботи, надавати їм точно потрібний розмір і форму, ми розробили стільки різних інструментів. Ці пристосування зроблять роботу по скручуванню форм для квілінгу веселою і легкою, а сам творчий процес буде значно простіше.

  Все, що вам знадобитися і допоможе творити з задоволенням, вирішивши ви зайнятися квілінгу, приведено в наступному списку:

  • Головний інструмент квіллінгіста - роздвоєне шило (або спиця, зубочистка, апельсинова або бамбукова паличка з прорізом);
  • Ножиці;
  • пінцет;
  • Особливий шаблон для квілінгу (його може замінити лінійка з різними геометричними фігурами);
  • Клей ПВА;
  • Важкий для основи, яка виступає фоном композиції;
  • Папір для квілінгу, спеціальна або саморобна (самостійно нарізана на смужки кольоровий папір);
  • Макетний ніж;
  • Килимок, на якому ріжуть смужки;
  • Ножиці фігурні;
  • Англійські шпильки;

  Зубчастий гребінець, за допомогою якого створюють особливі елементи декору (переплітаючи смужки в заданому порядку між зубцями гребінця).

  Базові форми квілінгу

  Якщо базові форми квілінгу вже не пручаються скручування і з ними все зрозуміло, можна зайнятися створенням за допомогою цієї техніки красивих композицій, коли освоюється квіллінг для початківців схеми допоможуть визначитися, вибрати, що ж вам захочеться зробити зараз. Ви можете підібрати собі детальну схему або простий певний мотив, за яким будете творити. Щоб прийшло натхнення, можна подивитися приклади готових композицій або підібрати собі щось до душі зі схем.

  Багато людей, «захворівши» квілінгу, спробувавши трохи, починають займатися ним серйозно, витрачають багато часу і, досягнувши майстерності, навіть беруть участь у виставках або роблять листівки, сувеніри, прикраси в цій техніці на продаж. Багато ентузіасти, досягнувши високих ступенів досконалості, не тільки показують свої роботи, а й діляться досвідом, описують процес, розповідають про нюанси створення своїх творів.

  Особливою красою в квілінгу відрізняються різноманітні квіти та композиції з їх участю. Роблячи в цій техніці квіти, не забувайте про пропорції, але пам'ятайте, в житті квіти різноманітні і неповторно красиві. Значить і в квілінгу можна використовувати найрізноманітніші кольори паперу і прийоми комбінування різних кольорів в композиції.

  Побачивши роботи фахівців з квілінгу вперше, багатьом не віриться, що такі красиві речі створила людина своїми руками, всю цю неземну красу ажурних елементів. Але дуже цікаво, що, як виявилося на практиці, діти творять в квілінгу не гірше дорослих і навіть здатні створювати унікальні шедеври і паперу, особливо коли захопляться творчим процесом.

  Для дитячої творчості квіллінг взагалі ідеальний, він легко доступний в частині матеріалів і техніки, в ньому існує нескінченна кількість варіантів, а маленький творець розвиває завдяки цій техніці роботи з папером дуже корисні якості: художній смак і посидючість. Та й дрібна моторика пальчиків розвивається дуже добре. Особливо малюкам подобатися об'ємний квіллінг: іграшки, магніти, об'ємні букети та інші привабливі твори, в безлічі представлені на нашому сайті.

  Популярним в квілінгу матеріалом є смужки з гофрованого картону, що використовуються і як каркас плоских композицій і просто для створення обсягу. Завдяки комбінуванню різних матеріалів, твори квілінгу виходять цікавіше. Наприклад, якщо з гофрованого картону за лекалом сформувати обрис квітки, а всередині його заповнити формами, згорнутими з кольорового паперу, така композиція буде дуже виразною. Зручний такий картон і при виготовленні скриньок та вазочок, так як каркас зі смужок гофрокартону відмінно підтримує форму об'ємної композиції.

  Зручний такий картон і при виготовленні скриньок та вазочок, так як каркас зі смужок гофрокартону відмінно підтримує форму об'ємної композиції

  Досвідчені майстри квілінгу добре знають про інструменти для гофрування звичайного паперу, що продаються в спеціалізованих магазинах. Вам вистачить один раз спробувати себе в цьому виді творчості з паперу, щоб переконатися, що створювати самостійно ажурні роботи з паперових смужок, займатися квілінгу щільно може кожен бажаючий.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только