Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Карнавальні маски з паперу своїми руками: шаблони, ідеї виготовлення, популярні тематики

  1. Поради по виготовленню паперових масок
  2. Традиційна маска на Новий рік
  3. об'ємна маска
  4. Варіанти масок для образу тварин
  5. інші ідеї
  6. Відео

  Ніщо так не акцентує увагу на новорічному образі, як тематична карнавальна маска Ніщо так не акцентує увагу на новорічному образі, як тематична карнавальна маска. І замість того, щоб купувати шаблонні аксесуари в магазині, ви можете підкреслити свою індивідуальність - і доповнити наряд маскою, зробленою своїми руками.

  Для їх створення не потрібно багато часу, а в якості основи можна використовувати різні матеріали.

  Ми пропонуємо виготовити карнавальні маски своїми руками по шаблонах з паперу - і прикрасити їх фарбами, яскравим пір'ям, блискітками, намистинами та іншими деталями.

  Тематичні маски підходять і дорослим, і дітям, а завдяки великій різноманітності варіантів ви точно будете виглядати яскраво в новорічну ніч і на інші свята.

  Давайте дізнаємося більше про те, як зробити маску з паперу або картону своїми руками.

  Давайте дізнаємося більше про те, як зробити маску з паперу або картону своїми руками

  Карнавальні маски з паперу, фото

  Поради по виготовленню паперових масок

  Щоб розібратися, як зробити маску з паперу для хлопчиків і дівчаток, визначитеся з образом, який буде створений для новорічних святкувань.

  Залежно від колірної гами вбрання вам доведеться взяти готову кольоровий папір або виконати маску з білого матеріалу - і пізніше доповнити відповідними фарбами.

  Залежно від колірної гами вбрання вам доведеться взяти готову кольоровий папір або виконати маску з білого матеріалу - і пізніше доповнити відповідними фарбами

  Порада: найкраще паперова основа забарвлюється з застосуванням гуаші, яка не тільки забезпечує глибокий колір, але і швидко висихає на матеріалі.

  Якщо ви зібралися робити маску за власними задумами - почніть з визначення її параметрів. Ширина маски повинна бути достатньою для того, щоб закрити обличчя, причому, цей аксесуар повинен надійно триматися на гумці або зав'язках - і не сповзати вниз.

  Після визначення розмірів маски зробіть трафарет з газети - і тільки потім переносите креслення на потрібний матеріал.

  При відсутності власних ідей ви можете скористатися готовими - і роздрукувати схеми маски своїми руками з паперу. Заздалегідь визначтеся і з концепцією маски, так як ви знайдете багато готових схем односторонніх і об'ємних масок 3D. Шаблони масок доступні в чорно-білому та кольоровому варіанті.

  Досить вирізати маску на щільному папері - і прикріпити до гумки, стрічок або обідку для волосся.

  Досить вирізати маску на щільному папері - і прикріпити до гумки, стрічок або обідку для волосся

  Традиційна маска на Новий рік

  Один з найпоширеніших варіантів, як зробити з паперу маску для дівчаток і дівчат, - створення карнавальної маски, яка закриває зону очей. Для такого аксесуара необхідний аркуш цупкого паперу, ножиці, нитки з голкою, стрічка або гумка для закріплення, шило, лак для нігтів, а також мережива, пір'я або інші аксесуари для декору.

  Майстер-клас карнавальної маски:

  • трафарет, створений за готовою схемою, перенесіть на щільний папір - і виріжте по кордоні;
  • переконайтеся, що отвори для очей мають достатні розміри: прикладіть маску до обличчя;
  • атласну або мереживну тканину приклейте до паперу, а стирчать кінці загніть на внутрішню сторону;
  • при застосуванні іншої тканини мережива можна використовувати для окремих декоративних вставок. В цьому випадку лак дозволить замаскувати місця, де не вистачило матеріалу;
  • коли клей повністю висохне, можна приступати до декорування. Маска повинна бути яскравою і блискучою, щоб передавати торжество Нового року.

  Маска повинна бути яскравою і блискучою, щоб передавати торжество Нового року

  Після оформлення маски залишилося додати деталі, а саме - виконати шилом отвори з боків, щоб закріпити гумку або стрічки для зав'язування на голові. Така маска підійде не тільки до тематичного образу, але і до будь-якого вечірнього плаття.

  об'ємна маска

  Тепер розберемося, як зробити об'ємну маску з паперу.

  Найпростіший спосіб - зробити її двосторонньої, тобто зігнути щільний папір навпіл: лінія згину послужить центром маски.

  Для створення такого аксесуара запасіться щільним матеріалом, ножицями або канцелярським ножем, гумкою для кріплення, олівцями і маркерами, а також діркопробивачем або шилом.

  Як зробити паперову маску такого типу? Ця процедура буде складатися з декількох етапів:

  • складіть в два рази щільний папір (можна наклеїти кольоровий папір на картон);
  • обрисуйте олівцем зону очей і кордони маски;
  • виріжте правильну форму і зробіть прорізи для очей;
  • з двох сторін зробіть дірочки для протягування гумки. Вони повинні розташовуватися симетрично один одному;
  • тепер приступайте до декору: вуса, ніс, очі і інші деталі можна промальовувати фарбами або фломастерами, а також створити з додаткових паперових або текстильних фрагментів.

  Особливо популярні останнім часом шаблони масок з паперу 3D. Особливість таких масок - в тому, що вони набувають правильну форму після вирізання розкладного макета.

  Порада: створити тривимірну паперову маску можна і шляхом склеювання декількох складових частин.

  Незважаючи на різноманіття варіантів для доповнення новорічного образу, стандартні маски тварин, вирізані з паперу, залишаються найбільш затребуваними.

  Ми розповімо вам про популярні тематиках і поділимося порадами, як зробити такі маски більш цікавими і реалістичними.

  Варіанти масок для образу тварин

  Паперові маски для дітей на тематику тваринного світу робляться дуже просто. Досить роздрукувати шаблони масок з паперу для вирізання - і надати їм необхідну форму.

  Найчастіше для новорічних образів вибирають хижаків або тварин, відповідних символіці свята.

  Наприклад, в цьому році популярністю буде користуватися образ півня. До масці півня своїми руками з паперу приробити об'ємний дзьоб з складеного картонного фрагмента.

  Якщо ви не знаєте, як зробити маску півня з паперу ще більш правдоподібною - задійте декор з пір'я.

  Якщо ви не знаєте, як зробити маску півня з паперу ще більш правдоподібною - задійте декор з пір'я

  Не менш популярний наряд на Новий рік - образ собаки. Як зробити маску собаки з паперу? Роздрукуйте шаблон - і надайте матеріалу об'ємну форму. Якщо маска не закриває зону носа - наведіть його чорною фарбою. При бажанні доповніть такий аксесуар реалістичними вушками на основі тканини.

  Вирішили роздрукувати маску вовка на голову з паперу? Тоді вам краще запастися матеріалом сірого відтінку.

  Зверніть увагу, що маска вовка з паперу своїми руками може виглядати страхітливою, тому більше підходить хлопчикам, а не дівчаткам.

  Зверніть увагу, що маска вовка з паперу своїми руками може виглядати страхітливою, тому більше підходить хлопчикам, а не дівчаткам

  А ось створення маски лисиці своїми руками з паперу - відмінне рішення для «жіночого» образу. Роздрукувати маску лисиці на голову з паперу необхідно в помаранчевому кольорі.

  Якщо ви задумалися про те, як зробити маску лисиці з паперу, радимо приділити увагу декоративним акцентів, які підкреслять яскравість образу.

  Нерідко в якості додаткової деталі до такого аксесуару використовують декоративний хутро.

  Нерідко в якості додаткової деталі до такого аксесуару використовують декоративний хутро

  Продовжуючи лісову тематику, радимо вам звернути увагу і на ідею створення образу ведмедика.

  Наприклад, ви можете роздрукувати маску ведмедя на голову з паперу за наступним шаблоном:

  Наряд зайця - один з універсальних, що ідеально підходять і для хлопчиків, і для дівчаток. Під час зимових свят більшою популярністю користуються тематичні вбрання білого кольору, але ви можете роздрукувати маску зайця на голову з паперу та в сірій кольоровій гамі.

  Порада: вибирайте як можна більш щільний матеріал для роздруківки, так як довгі вушка повинні зберігати свою форму і напрямок.

  Дуже легко зробити на голову маску мишки з паперу своїми руками. Для створення такого образу немає необхідності задіяти додаткові матеріали і головні убори.

  Радимо також задуматися про ідею маски кішки з паперу своїми руками: такий аксесуар може мати різні кольори, включаючи чорну, сіру, персикову і багато інших.

  Цікавий дитячий образ вийде, якщо роздрукувати з паперу маску їжачка на голову. Можна зробити голки у вигляді паперових зубчиків в кілька шарів.

  Для участі в маскарадах і дитячих спектаклях підійде і образ жаби. Все, що необхідно - роздрукувати маску жаби на голову з паперу за трафаретом, закріпити на гумці - і надіти на голову або на обличчя.

  Нерідко маленькі діти мріють про більш незвичайних масках тварин з паперу на голову по шаблонах. Так чому б не перетворити казку в реальність? Наприклад, нарядити дитини в одну з легендарних черепашок-ніндзя.

  Як зробити маску черепашки ніндзя з паперу? Зовсім необов'язково шукати готовий шаблон: ви можете і самостійно намалювати на зеленому листі правильну форму.

  Закруглена зверху маска декорується паперовим фрагментом яскравого кольору, який буде грати роль стрічки, пов'язаною на очі. На фото ви побачите, як виглядають маски на таку тематику.

  Ми розповіли вам, як зробити з паперу маску тварини, але є й інші ідеї, які дозволять вам і вашим дітям виглядати не менш яскраво і незвично.

  Далі ви дізнаєтеся про ще декількох варіантах новорічних масок з паперу своїми руками.

  інші ідеї

  Якщо ідея створення маски з паперу за шаблонами здається вам недостатньо креативної, пропонуємо кілька рішень, які підкреслять індивідуальність святкового образу:

  1. Маска з паперу орігамі. Такі аксесуари створюються на основі великого числа крейда складових елементів або з цілого листа шляхом створення безлічі перегинів і складок. Оскільки техніка орігамі відрізняється своїм різноманіттям, радимо приділити більше часу на підготовку, так як маски такого типу не завжди виходять з першого разу.
  2. Просте і відповідне рішення для дитячих карнавальних нарядів - маски з паперових тарілок. Ображати тарілку до необхідної форми, додайте деталі з аналогічних матеріалів (наприклад, вушка або щоки персонажа) - і пофарбуйте маску в різні відтінки.

   маски з паперових тарілок

   Всього за півгодини у вас може вийти яскравий і незвичайний аксесуар. Дивіться у відео, як зробити з паперу маску такого типу:

  3. Якщо ви задумалися про те, як зробити маску більш міцною і зносостійкого (наприклад, така необхідність виникає при участі в активних заходах) - скористайтеся технікою пап'є-маше. Шляхом поступового наклеювання паперових шарів один на одного ви не тільки отримаєте досить міцну основу, але і зможете відрегулювати форму маски в процесі створення заготовки.
  4. Хто сказав, що маска повинна бути ошатною і веселою? І на Новий рік, і на інші свята, які передбачають перетворення, підійдуть страшні маски з паперу. Але перед початком робіт по їх створенню переконайтеся, що ваша дитина оцінить такий образ.

  Як бачите, існує велика кількість варіантів створення масок своїми руками з паперу для дітей і дорослих. Ви можете зробити їх плоскими: в цьому вам допоможуть трафарети масок для обличчя з паперу.

  Не менш популярні і схеми об'ємних масок з паперу: розгортки дуже легко складаються в правильну форму.

  На фото нижче - оригінальні, але досить прості і легкі у виконанні об'ємні маски звірів з паперу:

  Вибирайте картинки красивих масок на обличчя з паперу, визначайтеся з матеріалами, які можна задіяти в якості додаткового декору - і беріться за виготовлення: створюйте незабутній образ, який дозволить зробити наближаються свята ще яскравіше.

  Відео

  Нижче пропонуємо подивитися відео про те, як своїми руками зробити з паперу об'ємну маску черепа:

  Як зробити паперову маску такого типу?
  Як зробити маску собаки з паперу?
  Вирішили роздрукувати маску вовка на голову з паперу?
  Так чому б не перетворити казку в реальність?
  Як зробити маску черепашки ніндзя з паперу?
  Хто сказав, що маска повинна бути ошатною і веселою?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только