Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити орігамі дракона з паперу своїми руками, легкі і складні способи виготовлення

  1. Майстер-клас «Як зробити дракона з паперу»
  2. Простий дракончик для малюків
  3. Об'ємний паперовий дракон
  4. Рухомий китайський дракончик
  5. літаючий динозавр
  6. Майстер-клас виготовлення орігамі-дракона
  7. Орігамі дракон з модуля більш складної конструкції

  Дракони - міфічні істоти з китайських та японських легенд Дракони - міфічні істоти з китайських та японських легенд. Дракони бувають жорстокими, страшними, навідними на всіх жах, сіють навколо разрушенія.Бивают дракони мудрі, добрі, які допомагають всім окружающім.В російських казках є Змій Горинич, який зовні схожий на дракона з трьома головамі.В сучасних мультфільмах дракони, дракоши, Змії Гориничі, динозаври зустрічаються дуже часто. У їхньому вигляді поєднуються риси змія, птиці, ящірки, оленя.

  У Китаї виготовляють драконів з паперу різних розмірів: від величезних, яких несуть і управляють ними десятки людей, до маленьких сувенірних. У Китаї і Японії роблять їх в техніці орігамі.

  Майстер-клас «Як зробити дракона з паперу»

  Вироби з орігамі складні по виготовленню. Для початку варто спробувати зробити дракона легким способом тим, у кого немає досвіду в орігамі.

  Простий дракончик для малюків

  знадобляться:

  • Паперова тарілка.
  • Два листа двосторонньої кольорового паперу. Бажано синя і сіра або червона і помаранчева.

  Покрокова інструкція.

  1. Паперову тарілку складаємо навпіл. Частини іграшки малюємо на папері.
  2. З синього паперу вирізаємо голову, крила, частини хвоста; з сіркою гребінь на голову, шию і частину хвоста. Хвіст з трьох частин. Крило, як трапеція. Вирізати дві трапеції і задню сторону її вирізати хвилястою лінією, щоб нагадувало крила ящера.
  3. За допомогою рухливих кріплень з'єднуємо всі частини. Кріплення потрібно купити в магазині.
  4. Очі можна приклеїти готові або намалювати.

  З готовим Дракошей охоче гратимуть малюки.

  Об'ємний паперовий дракон

  Для його виготовлення потрібні: комп'ютер з кольоровим принтером, ножиці і клей Для його виготовлення потрібні: комп'ютер з кольоровим принтером, ножиці і клей.

  1. Знайти в інтернеті і роздрукувати на принтері частини дракоши, вирізати.
  2. Склеїти тулуб, склавши по лініях. Скласти і склеїти голову.
  3. Тулуб і голову склеїти разом. Зверху приклеїти крила.
  4. Після висихання виріб готова.

  Процес дуже простий, школяр легко впорається без допомоги дорослих.

  Рухомий китайський дракончик

  Схожий дракон, тільки дуже великий, прикрашає в Китаї святкові ходи Схожий дракон, тільки дуже великий, прикрашає в Китаї святкові ходи.

  Дошкільнятам такі рухливі іграшки дуже подобаються. Вони будуть раді допомогти в їх виготовленні.

  Що потрібно:

  • комп'ютер;
  • фломастери, фарби, олівці;
  • кольоровий папір, ножиці;
  • клей.

  виготовлення:

  1. З кольорового паперу робимо плоску гармошку в двох примірниках, щоб дракончик був двосторонній. Якщо зумієте, зробіть об'ємну гармошку, тоді дракончик буде виглядати ще натуральніше.
  2. Тепер потрібно намалювати голову і хвіст або роздрукувати з інтернету. Вирізати і склеїти хвіст, тулуб, голову.
  3. Приєднайте палички - і паперовий дракон оживе. Таку іграшку можна використовувати в ляльковому спектаклі.

  літаючий динозавр

  Для його виготовлення потрібні:

  • Аркуш паперу з малюнком під зміїну або драконівське шкіру, можна розфарбувати самим.
  • Лінійка.
  • Фломастери.

  Процес створення наступний:

  1. Згинаємо лист навпіл, малюємо або копіюємо половину тулуба. Вирізаємо і розправляємо. Лінійкою і олівцем проводимо лінії, за якими будемо згинати, розрізняючи їх за кольором. За чорним будемо згинати назовні, по червоним - всередину.
  2. Згинаємо фігурку, чітко зазначаючи згини. Голову згинаємо в вигляді літери «Г», хвіст відгинаємо догори. Крила робимо віялом.
  3. Малюємо або приклеюємо очі.

  Готова виріб схожа на героя з мультфільму «Як приручити дракона».

  Майстер-клас виготовлення орігамі-дракона

  Для виготовлення орігамі потрібно майстерність, досвід, багато терпіння і часу Для виготовлення орігамі потрібно майстерність, досвід, багато терпіння і часу. Для початку потрібно пояснити, як зробити з паперу дракона.

  Потрібно приготувати:

  • Чи не менше 10 квадратиків різнобарвною двосторонньої паперу зі стороною 15 см;
  • Готові очі.

  Покрокова інструкція:

  1. Скласти квадратик навпіл, розгорнути, скласти навпіл з іншого боку. Скласти його два рази по діагоналі. На ньому повинно вийти 8 згинів.
  2. Протилежні прямі згини повернути всередину, зверху вийде рівносторонній трикутник. покласти його перед собою прямокутної вершиною вгору. Відігнути два гострих куточка в центр по черзі, щоб сторони їх торкнулися один одного.
  3. Перевернути, на нижньому боці гострі куточки зігнути навпіл, щоб їх кінчики зімкнулися на середині. Фігурка стане шестикутної.
  4. Перевернути її, нижні куточки висунути в сторони, як лапки. Верхні куточки відігнути, як вушка. Біля їх підстави приклеїти очі.
  5. З інших квадратиків зробити такі ж орігамі-модулі, але без очей. Всі модулі по черзі з'єднати без клею.
  6. Найлегший орігамі дракончик готовий.

  Орігамі дракон з модуля більш складної конструкції

  Модулі робляться легко Модулі робляться легко. Складнощі підстерігають при з'єднанні їх в саморобку. Майстри орігамі знають, як зробити Беззубіка з паперу , Горинича або Ендер з майнкрафт. Для їх створення спочатку потрібно зробити модуль:

  1. Прямокутний листок скласти навпіл по горизонталі, потім по вертикалі. Тепер потрібно розправити.
  2. Складіть прямокутник трикутником, щоб частини його виступали за край. Переверніть, подверніте маленькі куточки, подверніте виступаючу частину, щоб вийшов рівний трикутник.
  3. Зігніть по центральній лінії.

  Потрібно зробити кілька сотень модулів, потім приступати до їх з'єднанню. Як зробити паперового дракона? Початківцям майстрам потрібно починати з простих фігурок китайських драконів, схожих на змію і мають довгий хвіст. Модулі з'єднуються без клею. Майстер сам придумує окремі схеми для голови, тулуба, лап. Для зручності потрібно мати лист в клітинку і на ньому відзначати схеми розташування модулів.

  З виготовленням модульних драконів і динозаврів своїми руками можуть впоратися тільки дорослі майстри з творчою фантазією.

  В інтернеті, в дитячих книжках і розфарбовуваннях є багато малюнків дракона. Вибирайте вподобаний і копіюйте. Тепер зробіть зі своєю дитиною аплікацію для панно в дитячу кімнату. З кольорового паперу вирізуйте і наклеюйте разом з дітьми зображення. Вставте в рамочку або наклейте на міцний картон, щоб його краю виступали за аплікацію, як рамка.

  Намалюйте силует дракона і виріжте. З кольорового двостороннього паперу прямокутної форми складіть віяло. З нього можна зробити ящера крила, хвіст, гребінь голови.

  З дроту і пап'є-маше можна зробити фігурку об'ємного динозавра.

  Цих міфічних істот в природі не існує, тому при їх виготовленні можна дати волю своїй творчій фантазії, вигадки і уяві. Прикрашати паперових героїв можна бісером, шматочками фольги, блискучими нитками. Чим казкові і незвичайні буде виглядати результат, тим більше будуть захоплюватися глядачі.

  Як зробити паперового дракона?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только