Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити гірлянду з сердечок (17 кращих ідей)

  1. 1. Гірлянда з паперових сердечок і ниток.
  Гірлянда з сердечок.

  Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як робиться гірлянда з сердечок своїми руками, причому в даному огляді буде представлений не один приклад «серцевої гірлянди», а цілих сімнадцять! З такого розмаїття ви точно зможете вибрати для себе відповідне по матеріалу і способу подачі виріб. Ну а готової гірляндою зможете прикрасити свій будинок або квартиру до Дня Святого Валентина. Гірлянда з сердечок буде мати гарний вигляд на віконному карнизі, каміні, меблів або просто закріплена на стіні.

  День Святого Валентина присвячений всім закоханим парам, традиційного на 14 лютого даруються різні сувеніри та листівки у вигляді сердечок, також сердечками прикрашається будинок або квартира, де планується провести свято.

  зміст сторінки

  1. Гірлянда з паперових сердечок і ниток.

  Вирізуєте з червоною або рожевою паперу однакові сердечка. Шаблон серця представлений нижче, можете роздрукувати його або перемалювати, потім вирізати і по ньому створити необхідну кількість сердець). Потім за допомогою швейної машинки пристрочують серця в ряд. За такою схемою створюєте потрібну кількість гірлянд, якими можна прикрасити вікна і двері.

  2. Гірлянда сердечка з паперу.

  Нарізаємо білі і рожеві листи на смужки шириною 1 см, довжиною 10см. Кожен відрізок згинаємо навпіл, по центру, верхні кінці підгинаємо всередину і закріплюємо степлером, вийшло сердечко. Беремо наступну смужку, також зігнуту навпіл, протягуємо відрізок в раніше заготовлене серце, і також підгинаємо верхні кінці всередину і закріплюємо їх степлером. За такою схемою створюємо гірлянду необхідної довжини.

  3. Незвичайна паперова гірлянда з сердечок.

  Вирізаємо з паперу сердечко (шаблон серця можна роздрукувати або перемалювати вище або нижче), згинаємо його навпіл. Далі беремо аркуш паперу, прикладаємо до нього серце зігнуте навпіл, обводимо цю половинку олівцем, відступаємо в сторону 8 мм, обводимо олівцем другу частину серця. У підсумку виходить серце з широкою смугою по центру, вирізаємо його, згинаємо по лініях кожної половинки серця. За такою схемою заготовляємо необхідну кількість широких сердечок, склеюємо два таких серця разом по центральному згину, потім приклеюємо наступні сердечка, просто до зовнішніх округлим частинам. У підсумку вийде довга і красива гірлянда, особливо ефектно виглядають кольорові сердечка.

  4. Гірлянда сердечка з дроту.

  Нарізаємо дріт на відрізки довжиною 15см, згинаємо відрізки по центру. Потім беремо скляну банку і прокручуємо навколо її горлечка дріт, так сформується рівна частина серця. Таким же чином поступаємо з другою частиною дроту, надаємо виробу форму серця, і проклеюємо прозорим клеєм моментом. Готуємо потрібну кількість дротяних сердець, і фіксуємо їх один до одного за допомогою стрічок, пов'язавши їх у вигляді бантиків. На думку сайту de-korol.ru даний вид гірлянди виглядає дуже ефектно.

  5. Гірлянда-підвіска з паперових сердечок.

  Нарізаємо двосторонню кольоровий червоний папір на відрізки довжиною 12см, згинаємо їх по центру, беремо олівець і щільно накручуємо на нього спочатку перший кінець паперового відрізка, потім другий, крутимо у внутрішню частину. До кожної внутрішньої частини сердечок клеїмо скотчем нитку, в результаті виходить відмінна гірлянда-підвіска.

  6. Красива гірлянда сердечка з паперу.

  Необхідно нарізати папір на відрізки шириною 1 см, довжиною 6 см. Потім взяти один такий відрізок і знизу скріпити за допомогою степлера, після чого його зовнішні краї підігнути вниз, приставити наступні дві смужки і закріпити все разом степлером. Так вчинити з усіма іншими паперовими відрізками. У підсумку виходить чудова об'ємна гірлянда.

  7. Гірлянда з дроту і вовняних ниток.

  З дроту формуємо сердечка, кожне таке сердечко обмотуємо нитками, потім створюємо ефект павутинки, для цього просто ведемо вовняну нитку від однієї сторони серця до іншого. Зверху з ниток створюємо підвіску і протягуємо все сердечка на довгу вовняну нитку аналогічного кольору. Все, гірлянда готова, нею можна відмінно прикрасити перила сходів.

  8. Гірлянда з фетру або щільної тканини.

  Зараз ми розповімо, як зробити гірлянду з сердечок з тканини. З фетру або іншої тканини вирізаємо сердечка, зшиваємо їх контрастними нитками по зовнішньому краю, Обметочніе швом, набиваємо ватою або синтепоном, і скріплюємо по верхній частині ниточкою, у вигляді гірлянди. Простіше нікуди, а яка в підсумку виходить краса, просто око не відвести.

  9. В'язані гірлянди.

  Любительки в'язати спицями або гачком можуть створити ажурні в'язані гірлянди з сердечками. Неписана краса!

  10. Гірлянда сердечка з помпонами.

  З паперу вирізаємо сердечка, в центрі навмисно вирізаємо коло. Приступаємо до створення помпонів. Беремо вилку, обмотуємо її кінцеву частину вовняними нитками, потім кінець нитки протягуємо між зубчиками по центру і обмотуємо кілька разів, зав'язуємо вузлик. Розрізаємо ножицями бічні частини ниток, виходить пухнастий помпон, ножицями надаємо йому округлу форму. Готовий помпон протягуємо в центр раніше заготовленого сердечка, створюємо необхідну кількість милих пухнастих сердечок і підвішуємо їх в ряд на довгу вовняну нитку.

  11. Кольорові сердечка з паперу.

  Ця гірлянда чимось схожа на першу зі списку, тільки тут ще додані кружечки, і ця гірлянда вертикальна. Роздруковуєте на принтері або просто вирізуєте з двосторонньої кольорового паперу сердечка і кружечки. Зшиваєте їх на швейній машинці в довгий ряд, чергуючи сердечка і кружечки. Такими вертикальними гірляндами можна прикрасити віконний карниз.

  12. Гірлянда вишиті серця.

  З паперу вирізаємо серце, прикладаємо його до цілого аркуша паперу, на його контурах створюємо проколи великої голкою, потім по цим проколів створюємо вишивку червоною ниткою, просто ведучи нитку з голкою від одного отвору до іншого. Вирізаємо квадрат з запасом від вишитого серця, готуємо потрібну кількість вишивок і підвішуємо все їх на вовняну нитку. Крім того поверх вишивки можна клейовим пістолетом написати слово LOVE і відразу ж рясно посипати блиском піском або приклеїти вже готові букви, які попередньо купити в сувенірній крамниці.

  13. Рожеві серця на нитки.

  Вирізаємо з картону сердечка, в кожному з них зверху, діркопробивачем, створюємо два отвори, в які протягуємо щільну вовняну нитку, таким чином нанизуємо всі сердечка.

  14. Крихітні паперові сердечка.

  Фігурним дироколом з насадкою у вигляді сердечка готуємо з двосторонньої кольорового паперу величезна кількість дрібних сердечок, потім зшиваємо їх за допомогою швейної машинки в довгий ряд.

  15. Тканинні сердечка.

  Вирізаємо з картону шаблон серця, перемальовували його на тканини, вирізаємо потрібну кількість однакових сердечок, і зшиваємо кожні два серця разом, пунктирною стежкою. Набиваємо синтепоном або ватою. Потім нанизуємо сердечка на довгу нитку формуючи гірлянду.

  16. Кольорові сердечка на прищіпках.

  З кольорового паперу вирізаємо сердечка (шаблон нижче). Потім підвішуємо на поличку, карниз або двері мотузку, до неї приколює сердечка і прихоплює їх прищіпками. Відмінний декор, зовсім не времязатратний, зате дуже ефектний і нестандартний.

  17. Гірлянда з багатошарових сердечок.

  З паперу вирізаємо безліч однакових за розміром сердечок. Потім на одне рівне сердечко клеїмо таке ж тільки зігнуте навпіл, на нього ще одне таке ж зігнуте навпіл, після чого всі виріб клеїмо до нитки, кількість таких сердечок контролюйте самі.

  Як зробити гірлянду з сердечок.

  Тепер ви знаєте, як зробити гірлянду з сердечок, думаємо, хоча б один приклад зі статті вам точно повинен сподобатися, чи не так ?! Залишайте відгуки в коментарях! Також будинок до дня закоханих можна прикрасити свічками або серцями з ниток , Але все ж основним елементом буде саме гірлянда з сердечок. Своїми руками можна майструвати дійсно вражаючі речі, а по закінченні свята акуратно складати їх в коробочку і на наступний рік просто діставати їх знову і перетворювати ними свій улюблений будинок.

  РЕКОМЕНДУЄМО ПОДИВИТИСЯ ВІДЕО:

  Тепер ви знаєте, як зробити гірлянду з сердечок, думаємо, хоча б один приклад зі статті вам точно повинен сподобатися, чи не так ?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только