Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Загоєння татуажу брів по днях: фото клієнта

  1. Процедура перманентного макіяжу «пудровие брови», загоєння по днях пігментів Пьюбо Опубліковано 08:...
  2. Переваги для клієнта:
  3. Загоєння пудрових брів по днях

  Процедура перманентного макіяжу «пудровие брови», загоєння по днях пігментів Пьюбо

  Опубліковано 08: 10год в Блог автор: Вікторія

  Тіньовий татуаж брів є близьким родичем техніки шотірованія або розтушовування. Вони були на піку популярності ще пару років назад, але поступово здають свої позиції, поступаючись дорогу пудровим брів .

  Завдяки тому, що на відміну від розмивання, технологія напилення не створює ефекту щільного прокрас, чітких графічних країв і кутів, вона дозволяє надати бровам обсяг (легкість) і глибину без обважнення і зайвої контрастності. В результаті виходить ефект брів, присипаних пудрою, імітація найлегшій тіньової підкладки. Виглядає все абсолютно натурально і неозброєним оком такий татуаж неможливо відрізнити від вдалого макіяжу.

  Виглядає все абсолютно натурально і неозброєним оком такий татуаж неможливо відрізнити від вдалого макіяжу

  На цьому фото ви можете спостерігати загоєні пудровие брови у виконанні топ-майстра RUDKO ARTLINE (Київ). Як бачите, все максимально натурально і дуже гармонійно

  Технічні відмінності пудровий техніки татуажу брів

  • Пудровая технологія татуажу відрізняється від інших технікою нанесення пігменту, навіть швидше комплексом використовуваних технік.
  • При цьому не пошкоджується судинний шар шкіри і практично не виділяється сукровиця (техніка «сухої голки»), тобто пігмент абсолютно не виштовхується лімфою і щільно утримується в верхньому шарі шкіри! Це дуже зручно і для майстра, і для клієнта - так як колір пігменту при нанесенні один в один як в тюбику.
  • За умови використання високоточного обладнання для перманентного макіяжу (Без бічної вібрації голки), процедура настільки комфортна, що можна обійтися і без аплікаційної анестезії.
  • Йдеться про атравматичного техніці, для якої не характерний період освіти моторошних кірочок, спостерігається лише малопомітне лущення шкіри .

  Дізнатися і відпрацювати всі тонкощі настільки ювелірної роботи ви можете в форматі індивідуального підвищення кваліфікації

  Переваги для клієнта:

  • Через невелику глибину впровадження пігменту для татуажу брів відтінок пігменту в результаті залишається максимально натуральним. Вам не потрібно передбачати, яким стане колір брів після загоєння
  • Наші клієнти порівнюють пудровие брови з ефектом звичайного фарбування, що виявляється на третій день - ніжно, натурально, доглянуто.
  • За часом процедура також аналогічна простому фарбуванню брів (не більше години). Але результат татуажу зберігається від року до двох (в залежності від особливостей шкіри).
  • Не має значення, блондинка ви або шатенка - результат буде без найменшого натяку на штучність.
  • Ви не відчуваєте ні найменшого дискомфорту! Клієнти майстрів RUDKO ARTLINE (Київ) сплять на процедурах!
  • Постпроцедурний догляд абсолютно стандартний.

  Загоєння пудрових брів по днях

  Освіта кірочок після татуажу - справжнє випробування! Не зовсім естетичний процес часто стає причиною комплексів і дівчата на тиждень випадають з активного життя. Ми хочемо показати Вам, що не все так страшно і на даний момент існують такі техніки пудрових брів, здатні перетворити сходження кірочок в ледь помітне стороннім лущення.

  Наша клієнтка люб'язно погодилася фотографувати процес загоєння брів що називається в динаміці. Хочу зробити акцент на тому факті, що так гояться тільки татуаж брів, виконаний на «чистій шкірі». Будь-які перекриття / виправлення старого татуажу, а вже тим більше мікроблейдінга (за рахунок рубцевих змін в тканинах) вимагають більш щільного прокрас.

  Поетапне загоєння пудрових брів, на прикладі загоєння на нормальному типі шкіри. На жирній шкірі процес прискорюється, на сухий - навпаки, сповільнюється. Раюота виконана перманентним пігментом Пьюбо

  День перший. Власне, сам день процедури. Пудровие брови виглядають абсолютно презентабельно, немає ніяких набряків і почервоніння (вони виникають у 2% клієнтів з дуже чутливою судинної шкірою і проходять протягом декількох годин). Все завдяки високоточній апарату, який дуже ніжно вносить пігмент в шкіру. Важливо також, виконання деяких умов клієнтом - за добу до процедури не потрібно вживати будь-які алкогольні напої та кроверазжижающие препарати. Не бажано також виконувати процедури під час менструації.

  День другий. Зона перманентного макіяжу трохи потемніла, відчуття сухості шкіри поки немає. Навіть поблизу брови виглядають красиво, так що можна сміливо йти на роботу і не ховати «нові брови» під чубчиком) Зауважте, колір брів в перші дні після процедури досить інтенсивний. Це не звично багатьом клієнтам. Але це тимчасово, до того ж, прекрасна можливість приміряти яскравий макіяж) Врахуйте, що відразу після процедури брови здаються більше і графічність, ніж будуть після загоєння - терпіння і тільки терпіння!

  День третій. Скоринки стали злегка відчутними, трохи підсохли і тому потрібно періодично зволожувати їх маззю, яку порекомендував ваш майстер. Це убезпечить скоринки від пересихання і передчасного відходження, а вас - від дискомфорту. Жодному разі не можна наносити мазь товстим шаром - це прискорить сходження кірочок, і як результат, кількість що залишився в шкірі пігменту сильно скоротиться. Останнім часом все топ-майстри відзначають кращі результати татуажу пудрових брів при сухому загоєнні (без використання мазей). Так що зволоження в загоєнні рекомендується в виняткові випадки. Якщо подивитися на брову поблизу, можна побачити невеликі тріщинки. Почався процес їх відходження.

  Категорично заборонено використання декоративної косметики на зоні татуажу в перші тижні після процедури татуажу. Чи не підфарбовуйте місця, на яких скоринки зійшли частково або проміжки між ними. Так ви можете пошкодити тонку молоду шкіру і залишилися скоринки, що негативно позначиться на результаті процедури татуажу. Так само, відірвавши скоринки, можете травмувати шкіру і залишити шрам на цьому місці. Дайте можливість шкірі пройти процес загоєння без вашого втручання! І будь ласка, не здирати, чи не чешіть, не мочіть скоринки! Наберіться терпіння! Через пару днів закінчиться регенерація шкіри і корочка зійде сама!

  День четвертий. Найбільш активний день в процесі освіти кірочок і загоєння брів. І багатьом клієнткам дуже хочеться його прискорити. Дуже даремно! При розпарюванні, здиранні (навіть випадковому) кірочок загоєні брови можуть стати плямистими, а молода шкіра - почервоніти від отриманої травми. Тому тримайте себе в руках, нехай все йде своєю чергою. Будьте обережні з мімікою, під час зміни одягу - не дайте корочок зійти завчасно. Всього через добу ваші брови будуть знову красивими!

  Досвідчений майстер по зажівшім брів може навіть вказати місця, де скоринки були здерті примусово. Врахуйте це! Якщо ви навмисно прискорите процес сходження корок, це зробить татуаж нерівномірним, плямистим, і для виправлення цих дефектів може знадобиться додаткова корекція.

  Ранок п'ятого дня. Скоринки вже зійшли. Брови виглядають натурально. Тільки через деяких особливостей молодої шкіри, вони поки виглядають світліше. Через кілька тижнів колір пігменту стабілізується і проявиться. А через три тижні стане остаточно видно результат процедури. Якщо кольору буде мало на вашу думку - його «додадуть» на другому етапі процедури .

  Занадто блідий татуаж. Ця скарга, як правило, надходить на 3-5 день після завершення процедури. До цього моменту скоринки сходять (повністю або частково) і клієнти бачать блідий на їхню думку татуаж. «Пігмент зійшов з корочками повністю!», «Нічого не залишилося!» - вигукують клієнти. Тут ми знову радимо почекати. Так, трапляються ситуації, коли пігмент не приживається через деяких особливостей організму, але вони поодинокі. Насправді колір татуажу блідий тому, що верхній шар шкіри не зажив повністю, і ми бачимо частинки пігменту крізь білясту плівку молодої шкіри. Через 2 тижні колір стабілізується, потемніє і ви побачите остаточний результат. Якщо і він здасться не досить яскравим, ми додамо інтенсивності на другому етапі процедури (корекції). До речі, в процесі сходження кірочок відбувається і «візуальний обман» - на тлі насиченого, контрастного кольору скоринки, шкіра під нею здається дуже вже світлою!

  Всім дякую за увагу! Сподіваюся, тепер ви розумієте, що ніяких особливих жертв з вашого боку перманентний макіяж в пудровий техніці не вимагає. Зате він дарує кілька безтурботних років життя без ранкового макіяжу і постійних переживань про свій зовнішній вигляд!

  Загоєння пудрових брів - схема. Пам'ятайте, якщо ви отвтетсвенно вибрали майстра - турбуватися нема про що! Треба трохи почекати!

  Вікторія Рудько, міжнародний тренер з перманентного макіяжу, провідний фахівець Академії Пьюбо (Україна)

  Наш салон: м Київ,
  вул. Академіка Вільямса, 15
  Режим роботи c 11:00 - 21:00
  Запис за тел.
  0 800 33 02 72 (безкоштовно зі всіх номерів)
  +38 (067) 127 70 70 Viber Whats App
  +38 (050) 425 02 72

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только