Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  «Впали з дуба» або слідують моді? Чому мінчанки малюють собі широкі брови

  1. ЩО Мінчанка РОБИЛИ З брови раніше
  2. вісімдесятих
  3. дев'яносто
  4. двохтисячних
  5. ЩО НЕ ТАК З яскравими широко брови
  6. ЯК МОДА дістатися до МІНСЬКА
  7. ЧОМУ Мінчанка НРАВЯТСЯ ШИРОКІ БРОВИ
  8. А ЩО ДУМАЮТЬ БРОУ-СТИЛІСТИ
  9. ЗВІДКИ МОДА
  10. НАДОВГО ТАКА МОДА
  11. ВСІМ ЧИ ПІДУТЬ густі брови
  12. МАЙСТЕР-КЛАС: ЯК ЗРОБИТИ СОБІ густі брови

  Останнім часом навіть мінчанки стали малювати собі яскраві широкі брови. CityDog.by розбирається, звідки така мода і до місця вона взагалі.

  Хтось вважає, що мода на яскраві густі брови псує акуратні жіночі обличчя, а інші, навпаки, говорять про природність і виразності широких густих брів. Наприклад, дизайнер одягу та історик моди Саша Варламов вважає, що мінчанки «впали з дуба». А броу-стиліст і візажист Ольга Олексієнко впевнена: яскраві виразні брови відмінно підходять для вечірнього макіяжу і виходу в світ.

  ЩО Мінчанка РОБИЛИ З брови раніше

  Всі зміни на жіночих обличчях останніх десятиліть добре пам'ятає Саша Варламов. Його ми і попросили розповісти про те, що відбувалося з бровами мінчанок на його пам'яті.

  вісімдесятих

  - У 80-ті роки в Білорусі була дуже серйозна школа візажу. Ми завжди були в авангарді. І якраз тоді весь макіяж починався з брів. Хтось вищипую, але не сильно, хоч і переросли їх не можна було назвати.

  Брова ставили як основу: малювали олівцем і потім пензликом для туші. Брова була тією «вішалкою», на яку «одягали» все обличчя. Якщо брів не було, то макіяж просто нема на що було «надіти». Ні щоки, ні вилиці, ні губи - ніщо не могло замінити ці «плічки».

  Ні щоки, ні вилиці, ні губи - ніщо не могло замінити ці «плічки»

  Звичайно, брови фарбували яскраво, адже під світлом прожекторів кожну деталь потрібно було додатково підкреслювати. Тінями затушовували все віко: від куточка ока до самої лінії брів, а розріз очей Продлять за допомогою підводки - в стилі Нефертіті. На одне око йшло близько години, стільки ж на другий, ну і плюс робота з шкірою, губами, вилицями ... Але це в модельному бізнесі, а ось вийти на вулицю з яскраво нафарбованими бровами могли тільки повії.

  дев'яносто

  - У 90-ті на зміну акуратним брів в Мінську прийшли брови-ниточки - це теж перебір, не сперечаюся. Це просто такий недовгий зліт популярності: навіяний післявоєнним періодом і Марлен Дітріх. Але ж у Марлен Дітріх було особливе обличчя. Вона видаляла собі корінні зуби, щоб підкреслити вилиці. А Софі Лорен видаляла ребра, щоб перехід від талії до погруддя виглядав більш ефектним. Все це дикість! І мінчанки з цими «смужками» виглядали просто дико.

  двохтисячних

  - Яка радість, що на зміну всього цього прийшла емансипація і антимода. Антимода - це коли ти не нафарбована, як спала, чи не розчесана - так і пішла у своїх справах. Що трапилося - то й одягла, забула помитися - ай, пізніше. Європейки так і продовжують цьому слідувати. Подивіться, хто на червоних килимових доріжках - обійняти і плакати. 20 років тому таких б навіть на кухню не допустили. Те ж відбулося і з бровами: вони просто були. Такі, які є. Росли густі і на всі боки - так нехай так. Були тоненькі в три волосини - та й відмінно.

  ЩО НЕ ТАК З яскравими широко брови

  Виявилося, що широкі яскраві брови далеко не всім до душі. Ось і Саші Варламову не подобається:

  - Якби я сказав, що вони «з неба впали», - вони були б «неземними». А ці - «з дуба впали» і одночасно пошкодилися в розумі, - пояснює Саша Варламов. - А всьому виною відома мексиканська художниця Фріда Кало. У тамтешніх жінок просто така природа, що брови зростаються: якщо ти хочеш від цього позбутися, то тобі простіше їх збрити взагалі - занадто довго висмикувати. І Фріду, незважаючи на безладний спосіб життя, любили. Адже вона писала свою любов, свій біль і ... свої густі брови.

  І ось років зо два тому білоруські жінки разом з листям «впали з дуба» і стали робити цю перманентну забарвлення брів: яскраву і широку. Тепер багато мінчанки зі своїми традиційно блідими обличчями ходять з цими неприродно великими і яскравими бровами. Густі темні брови не припускають блондинок. Для густих брів характерний темний натуральний волосся кольору воронячого крила і шкіра кольору іспанського тютюну, трохи з Зеленцов. А де ви бачили у білоруски таку шкіру?

  ЯК МОДА дістатися до МІНСЬКА

  - Два роки тому Наташа цурайтесь представила свою колекцію «Фріда», - згадує Саша Варламов. - витратив шалені гроші і всім манекенницям зробила ці густі брови. Коли це сталося, я сидів на показі в першому ряду. І, знаєте, зсуватися було соромно, а сидіти на стільці - боляче. Така це було несмак.

  І цю дурну тенденцію підхопили нувориші: «Я зроблю собі брови, як у Наташі цурайтесь». Тільки ось між жінкою і бегемотом повинна бути різниця: між ними сто відмінних ознак, і перший з них - брови.

  І найгірше, що це підхоплюють далі. 15-річні пустушки з яскраво намальованими великими бровами почали з'являтися всюди. Є принцип: макіяж надає приблизно 10 років віку. Тобто юні дівчата в 15 років виглядають на 25. Нормальна жінка і в 25, і в 35 не стане так яскраво фарбувати собі брови. Це робиться спеціально, щоб її побачили за дві версти і «купили».

  ЧОМУ Мінчанка НРАВЯТСЯ ШИРОКІ БРОВИ

  - Ні смаку у мінчанок, - упевнений Саша Варламов. - У кращому випадку мінчанки дивляться глянцеві журнали і ведуться на рекламу. А рекламують не те, що красиво або модно, а те, що хочуть продати. Якщо дівчина в трусах в горошок виглядає сексуально, все підряд почнуть носити труси в горошок! Так і з бровами.

  Подивіться на Польщу, Литву - там ви такого у жінок не зустрінете. Балерини не ходять в пуантах в повсякденному житті - це нерозумно і незручно. Чому ж жінки вважають нормальним ходити в бойовому розфарбуванні щодня? Чому мінчанки вважають нормою зробити собі цю перманентну величезну брову на все життя? Жінка повинна мати вибір: сьогодні зробити один куточок, завтра інший. А тут - дзуськи! Такий і поховають!

  А ЩО ДУМАЮТЬ БРОУ-СТИЛІСТИ

  Але не всі згодні з такою думкою - в кінці кінців, мінчанки адже дотримуються моди на густі брови. Тому CityDog.by попросив броу-стиліста і візажиста Ольгу Алексєєнко розповісти про моду і дати нашим читачкам міні-майстер-клас.

  ЗВІДКИ МОДА

  - Останнім часом дівчата стали багато уваги приділяти брів, - пояснює Ольга. - І десь пару років тому почалася тенденція відрощування з «ниточок» і перещіпанних «по молодості» брів в густіші і природні. Можливо, мода на густі брови з'явилася і під впливом таких відомих моделей, як Кара Делевінь і Наталія Водянова, яких природа щедро нагородила виразними густими бровами.

  - Багато популярних актриси, наприклад Кіра Найтлі, Емма Уотсон і Наталі Портман, також є обладательніцмі розкішних брів. Такі особи, безумовно, привертають до себе багато уваги. Не дивно, що дівчата хочуть бути схожими на них. А якими виразними стають очі! Залишитися непоміченими з широкими яскравими бровами просто неможливо.

  НАДОВГО ТАКА МОДА

  - Я думаю, надовго. Адже натуральні природні брови - це дійсно красиво. Дівчата з такими бровами, на мій погляд, виглядають більш привабливо. «Ниточки» вже віджили своє повністю і, звичайно, програють сучасній моді на «майже не зворушені пінцетом».

  Такі брови мають ряд переваг. Дивіться самі: натуральні брови не потрібно так багато і часто вискубувати, достатньо раз на 3-4 тижні зробити мінімальну корекцію за формою. Їх не потрібно сильно підмальовувати, на відміну від ультратонких, перещіпанних брів. Досить трохи пройтися тінями або олівцем, надавши потрібний вигин, і лише трохи підкоригувати свою натуральну форму. І звичайно, найголовніше - такі брови виглядають дуже природно. А значить, гармонійно і красиво.

  ВСІМ ЧИ ПІДУТЬ густі брови

  - Дуже широкі брови підійдуть тим, у кого досить великі риси обличчя, а також виразні очі, помітні вилиці і пухкі губки. До того ж широкі брови частіше йдуть більш молодим дівчатам. В інших випадках не варто переборщувати. Якщо переборщити з шириною і кольором, ви можете виглядати безглуздо. Не варто наслідувати кінодівам або моделям з фешн-індустрії, де вітаються крайності і цілком доречні надмірно запущені, густі, широкі брови. Оптимально буде підібрати ширину брів виходячи з рис обличчя.

  Якщо особа і його риси дрібні, то не варто залишати занадто широкі брови - вони просто будуть брати всю увагу на себе і можуть виглядати безглуздо на маленькому личку. Все повинно бути гармонійно.

  МАЙСТЕР-КЛАС: ЯК ЗРОБИТИ СОБІ густі брови

  В першу чергу брови повинні бути доглянуті, виглядати натурально або підходити до образу - особливо якщо це досить яскраві брови.

  Догляд за бровами можна робити за допомогою спеціальних масел: касторове, реп'яхову, масло усьми або суміш масел, призначених для пожвавлення і зміцнення волосяних цибулин. Достатньо раз на тиждень робити легкий масаж і втирати масло, не завадить і розчісування щіточкою і щоденне очищення від макіяжу.

  Достатньо раз на тиждень робити легкий масаж і втирати масло, не завадить і розчісування щіточкою і щоденне очищення від макіяжу

  А ось і проста інструкція:

  1. Очистити брови і прочесати їх щіточкою для брів.

  2. Зробити корекцію. Прибрати пінцетом зайві волоски, які надають неакуратність формі. Головне - не захоплюватися, адже перещіпанние брови вже давно не в моді.

  3. Макіяж брів. Зараз дуже багато продуктів для брів: вибирайте на свій смак. Це можуть бути олівці, тіні, помадки і гелі. Якщо ви віддаєте перевагу працювати олівцем, то для початку підберіть олівець відповідного відтінку.

  Акуратно легкими штрихами прорисуйте форму, починаючи з піку і кінчика. Можна трохи вийти за периметр брів, особливо по верхній лінії - тим самим збільшивши ширину, якщо це необхідно і підходить вам.

  4. Додаємо тіні. Можна трохи додати тіней - і розтушувати по формі. Головку брови намагайтеся робити трохи світліше. Тіні наносимо скошеної пензлем з бажано натуральним ворсом. Колір тіней також підбирайте обережно. Визначтеся, які тіні вам більше підійдуть: теплі або холодні, світлі або темні.

  Після нанесення тіней можна прочесати брови щіточкою - вони зачісується наверх або по ходу росту волосків.

  5. Укладання волосків. Коли форма створена, останній штрих - укладання волосків за формою спеціальним прозорим гелем для брів. Також можуть використовуватися кольорові гелі та туші для брів.

  6. Макіяж очей. Незважаючи на популярність яскравих і досить широких брів, пам'ятаємо: всі в образі повинно бути гармонійно, найкраще такі бровки підійдуть до вечірнього образу або образу з повноцінним макіяжем.

  Передрук матеріалів CityDog.by можлива тільки з письмового дозволу редакції. подробиці тут.

  Фото: all-stars Фото: all-stars.ru, CityDog.by, Ольга Олексієнко, особистий архів героїв.

  А де ви бачили у білоруски таку шкіру?
  Чому ж жінки вважають нормальним ходити в бойовому розфарбуванні щодня?
  Чому мінчанки вважають нормою зробити собі цю перманентну величезну брову на все життя?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только