Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Трідінг - корекція брів ниткою. Вчимося разом. Обговорення на LiveInternet

  1. Нам знадобиться :
  2. Корекція брів ниткою в домашніх умовах
  3. Спосіб перший: з підготовкою кремом
  4. Спосіб другий з розпарюванням
  5. Як зменшити больові відчуття?
  6. Основні помилки при корекції брів
  7. Корекція форми брів: широкі брови

  Плавні вигнуті лінії брів роблять жіноче обличчя привабливішим. Воно стає більш відкритим. Саме тому жінки завжди намагалися підтримувати ідеальну форму брів усіма можливими способами. Східні жінки для додання бровам красивої форми використовують нитки. Європейське назва цієї процедури - трідінг. Методика відзначена високою ефективністю і цей факт зіграв на користь її популярності.

  «Плюси» цього виду епіляції незаперечні:

  • застосування нитки страхує від зараження будь-якої інфекції;
  • виражений відлущуючий ефект - за допомогою нитки видаляються не тільки непотрібні волоски, але і відмерлі клітини шкіри;
  • відсутня проблема вростання волосся, так як їх цибулини ниткою не будуть зачіпатися;
  • справляється з найскладнішими ділянками брови;
  • не подразнює шкіру, навіть з високою чутливістю;
  • проводити корекцію можна коли завгодно - почервоніння не буде,

  Під знаком «мінус» виступає хворобливість процедури. Але ж і вищипування пінцетом процедура не з приємних, а всі ми пам'ятаємо, що «краса вимагає жертв»!
  Процедура, хоч і болюча (особливо, коли робиш її вперше), але дуже швидка. Вам не доведеться довго терпіти вищипування, як це відбувається при використанні пінцета.
  Але, незважаючи на це, відчуття залежать від больового порогу, а він у кожної людини різний. Якщо процедура робиться правильно, шкіра не дуже травмується.

  Лідируючий плюс корекції ниткою - це її доступність. Надати красиву форму брів, використовуючи нитку, жінки зможуть і вдома. Причому нітрохи не гірше професіоналів різних салонів краси.
  Головне - зрозуміти тонкощі процедури.


  Нам знадобиться :

  По-перше, щоб приступити до моделювання брів - потрібно вибрати якісну нитку. Майстри при корекції використовують бавовняну з високим відсотком міцності. Вона носить назву арабська.
  Також в салонах краси використовують спеціальну косметичну нитку. Вона являє собою переплетення найтонших капронових ниток, які при швидкому контакті зі шкірою легко захоплюють потрібні волоски, а при різкому натягу виривають їх.
  У домашніх умовах таку нитку можна замінити і звичайної - міцної, рівною, середньої товщини. Нитка повинна бути обов'язково бавовняної, оскільки синтетична електризується і не створює потрібного натягу, а шовкова занадто гладка, тому буде зісковзувати.

  По-друге, звичайно не обійтися без дзеркала. Зупинити вибір бажано на тому, яке збільшує.

  По-третє, щоб корекція брів ниткою пройшла ретельно, потрібне хороше освітлення. Можна встановити світильник.

  Підготуйте зволожуючий крем для обличчя, мисочку з гарячою водою, ватяні диски, кубики льоду.

  Корекція брів ниткою в домашніх умовах

  При вищипуванні пінцетом шкіру обробляють льодом, що знижує хворобливість. При корекції ниткою цей спосіб не працює, оскільки вологі волоски абсолютно не хочуть прилипати до нитки.

  Спосіб перший: з підготовкою кремом

  Перед корекцією ниткою слід підготувати шкіру до процедури. Зону вищипування змастіть зволожуючим кремом. Дайте йому вбратися, зачекайте кілька хвилин, потім змочіть ватні диски гарячою водою і прикладіть до брів. Це потрібно для того, щоб прибрати залишки крему, який не встиг вбратися.

  Залишилося визначитися з бажаною формою брів. А потім зафіксувати її олівцем.

  А потім зафіксувати її олівцем

  Враховуйте свій вік і індивідуальні риси обличчя. Наприклад, дугоподібні «ниточки» брів зроблять вас старше, додавши вік, а рівні - візуально звузять очі.
  На широкому обличчі брови не повинні бути вузькими і виходити за лінію очі більше, ніж на два міліметри. Вони повинні мати чітке закінчення, але виглядати природно.
  Зробивши брови трохи коротше і піднявши їх кінці, можна злегка подовжити широке обличчя, а вузьке зробити візуально ширше.
  Можна змінити прямокутну форму, візуально зробивши її овальної, якщо злегка зменшити вигин брів.
  Як бачите, за допомогою однієї лише корекції можна кардинально змінити весь свій образ.
  Детальніше дивіться Робимо красиві брови

  Після того, як ви визначитеся з формою, можете приступати до корекції.
  Наступний етап - робота з ниткою.

  1. Отже, потрібно п'ятдесят сантиметрів нитки. Відмотати потрібну кількість нитки, зав'яжіть і скрутіть її.
  До речі сказати, бажано, щоб під рукою була ціла котушка ниток, так як вона в будь-який момент може порватися .;

  2. Потрібно зв'язати її кінці, взявши з двох сторін і перекрутивши два-три рази. Потрібно, щоб утворилися дві петлі.

  3. З обох сторін у утворилися петлі вставити пальці - великий і вказівний.

  4. Далі прямуємо до брів. Процес видалення волосся проходить по типу ножиць.
  Серединку, а саме переплетення між 2ма нитками прикладаємо в небажаним волоскам. В одній петлі розширюємо вказівний і великий палець, з іншого відповідно петля зменшується, а серединка зміщується в бік меншої петлі, волоски видераются!

  І, якщо ви придивитеся до місця переплетення 2х ниток, ваші волосся буде саме там.

  Тепер процес повинен піти швидше - поперемінно з однієї петлі переходимо на іншу - то розтягуємо одну петлю, то іншу.

  Техніка полягає в тому, що нитка сильно натягується, її петля накидається на волоски, які висмикуються різким рухом. Традиційно східні жінки один кінець нитки утримують зубами, але це зручно тільки коли моделюють брови іншій людині, а не собі. Якщо робите собі, потрібно тримати руками.

  5. Петлю з нитки на зоні росту волосся переміщують поступово, накидаючи її на зайві волоски і натягуючи. Внаслідок цієї процедури волоски висмикуються.
  Краще захоплювати занадто маленькі ділянки, ніж занадто великі

  6. Корекція брів ниткою проводиться по їх нижньому краю - зустрічала такі рекомендації на ряді сайтів. Однак краще спробувати перший раз вискубати волоски над бровою, де більше площа для роботи. Якщо є небажані волоски над верхньою губою можна спробувати і там.
  Пристосувавшись переходите під брову, але не робіть дуже різких рухів - ви можете захопити ніжну шкіру і тоді може залишитися синець.

  7. Починаємо з перенісся, рухаючись до скронь. Зона, на якій була проведена епіляція, буде гладкою і ніжною. Адже нитка захоплює практично всі волоски.

  8. Після того, як процедура корекції форми брів буде завершена, прикладіть кубики льоду, а після знову змастіть зволожуючим кремом.

  Спосіб другий з розпарюванням

  Різниця полягає в процесі підготовки до процедури. Починається вона не з нанесення крему, а з розпарювання шкіри. Можна приурочити корекцію брів до часу, коли ви тільки прийняли ванну, а можна розпарити обличчя, посидівши над мискою з гарячою водою 10-15 хвилин. Після цього слід очистити шкіру. Ретельно протріть місце, яке зібралися обробляти тоніком, в складі якого присутній спирт, або будь-яким іншим спиртсодержащим розчином. Наприклад, настоянкою календули. Ця процедура знежирює шкіру і страхує від зараження в разі виникнення травм.

  Коригуючи форму брів, виривайте волоски тільки у напрямку їх росту. Завдяки цьому, ви зможете уникнути пошкоджень шкіри, знизите больові відчуття.

  На схемі показано напрямок нитки в залежності від області вищипування брів.

  Після процедури слід охолодити і зволожити шкіру. Можна скористатися кубиком льоду або спеціальним охолоджуючим засобом, щоб зняти припухлість і почервоніння шкіри. Після цього нанесіть на область епіляції зволожуючий крем.


  Метод корекції брів ниткою дуже простий і ефективний. Форма брів відразу стає дуже виразною, тому що поряд з великими волосками вищипується і пушок, який неможливо видалити за допомогою пінцета.

  На практиці це виглядає ось так:

  Щоб оволодіти цим способом, потрібна певна вправність і досвід. Не потрібно закидати цю справу при першій же невдалій спробі, поки я пристосувався пройшло не мало часу. Не панікуйте! у вас все обов'язково вийде, головне - терпіння!
  Допомога в навчанні епіляції ниткою можна отримати так само по ніжепредставленним відео. Вони допоможуть заповнити моменти, які не вдалося зрозуміти.


  Як зменшити больові відчуття?

  Щоб максимально зменшити біль під час процедури і уникнути появи запалень після неї, потрібно правильно вибирати час процедури.

  • Ніколи не проводите її під час ПМС або в перші дні місячних, в цей період жіночий організм найбільш сприйнятливий до болю.
  • Не беріться за моделювання брів, якщо ви втомилися, після важкого робочого дня. В цей час організм виснажений і потребує відпочинку, а значить, імунна система ослаблена. Підвищується ймовірність заражень і запальних процесів.
  • Не проводьте ніяких маніпуляцій з бровами, якщо на поверхні шкіри в зоні брів вже є запалення або подразнення. Дана процедура тільки посилить запальний процес.
  • Головне правило для зменшення больових відчуттів - ретельне розпарювання шкіри перед процедурою. Коли пори максимально відкриті, волосок витягується набагато легше, а значить це не боляче.

  Як довго зберігається ефект?

  Форма брів після корекції ниткою зберігається приблизно місяць. Після цього волосок знову відростає. Своєї структури він не змінює (не вірте тому, хто говорить, що вилучені волоски виростають більш тонкі і непомітні). Іноді після висмикування волосків виникають невеликі почервоніння, але вони швидко проходять. Щоб роздратування шкіри не поширилося, і не виникла інфекція, скористайтеся після процедури антисептичними засобами для шкіри.

  Метод трідінга так само підійде і для видалення непотрібних волосків на тілі та обличчі. В середньому волоски брови встигає вирости за кілька тижнів. А, значить, проводити епіляцію ниткою, доведеться лише раз на місяць. А щоб брови виглядали доглянуто, потрібно кожен день приділяти їм невелику порцію уваги: ​​розчісувати, і наносити олію будяків.

  Надавати форму брів ниткою жінки навчилися давно. Але лише зараз, через багато років, цей метод піднявся на трон популярності і затребуваності. Європейські дами активно освоюють його.
  за матеріалами nakrasilas.ru , 3ladies.ru

  Оцініть і Ви перевагу корекції брів ниткою!

  В тему:

  Основні помилки при корекції брів

  Корекція форми брів: тонкі брови

  Корекція форми брів: широкі брови

  Корекція форми брів: короткі брови

  Як зменшити больові відчуття?
  Як довго зберігається ефект?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только