Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж і мікроблейдінг брів. Догляд за бровами після процедур

  1. Процедура мікроблейдінга брів: за і проти
  2. Переваги процедури мікроблейдінг 6Д
  3. Чому жінці варто вибрати мікроблейдінг брів?
  4. Загоєння брів після мікроблейдінга
  5. Догляд за бровами після мікроблейдінга
  6. Плюси і мінуси татуажу брів
  7. Які бувають плюси і мінуси татуажу брів
  8. Але, у татуажу є і свої недоліки, і ви їх повинні знати
  9. Перші дні після татуажу брів: що потрібно знати?

  Що вибрати: мікроблейдінг або татуаж?

  Що вибрати: мікроблейдінг або татуаж

  Дізнайтеся все «за» і «проти» процедур і підберіть для себе найбільш підходящий варіант, ознайомившись з нашими описами.

  Брови мають дивовижну естетичної силою. Вони легко задають і також легко руйнують будь-який образ. Тому помилитися з бровами ніяк не можна. Вони завжди повинні бути доглянутими, красивими, правильно підібраною форми і відтінку. Неохайні брови не приховаєш навіть самим вдалим макіяжем.
  Раніше дівчата прокидалися вранці, і витрачали багато часу, для того що б їх брови виглядали красиво і акуратно. Але мода - примхлива пані та їй властиво завжди змінюватися. Напевно, тому що «в жінці завжди повинна бути загадка».
  Тому, щоб залишатися загадкою, жінка повинна змінюватися. Змінюватися не тільки в своїх манерах і образах, а й у погляді на сучасну моду і косметологію.


  Останнім часом, в косметології з'явилася новинка - техніка мікроблейдінга брів .
  Мікроблейдінг - абсолютний прорив в сфері краси. Іншими словами, процедура називається мануальним татуажем брів або, в окремих випадках, біотатуажем. Техніка повністю залежить від умінь майстра, а результат - від його акуратності і отриманого раніше досвіду.
  Ніяких машинок і пристроїв для здобуття краси - кращого ефекту можна досягти тільки за допомогою старань людських рук.

  Процедура мікроблейдінга брів: за і проти

  Що таке мікроблейдінг?
  Звичайними словами, це такий татуаж брів, який виконується руками майстра. Татуаж брів має на увазі нанесення пігменту під шкіру, завдяки чому колір тримається насиченим і яскравим довгий час. Завдяки татуажу можна відмовитися від олівця, тіней та інших засобів фарбування брів.
  Під час проведення процедури мікроблейдінга майстер використовує спеціальне тоненьке лезо, за допомогою якого в верхній шар епідермісу шкіри майстер вводить спеціальний пігмент. В результаті таких дій в лінії брів з'являються тоненькі штрихи і ніяких розмитостей під шкірою, як при звичайному татуаже брів. Однак мікроблейдінг - це поки що маловідома широкому загалу техніка, тому щоб зробити процедуру якісно, ​​необхідно пройти спеціалізовані курси мікроблейдінга, на яких можна вивчити теорію техніки і попрактикуватися, щоб оволодіти навичками і вправністю.
  До мікроблейдінгу в Києві і Україні ще ставляться по різному. Багато дівчат поки що не наважуються на цю процедуру, так як мало про неї знають. Тому ми вирішили розповісти про переваги техніки мікроблейдінг 6D і про те, чи є у неї протипоказання?

  Переваги процедури мікроблейдінг 6Д

  Простими словами, мікроблейдінг - це той же татуаж брів, однак виконаний він в більш досконалій техніці. Тому і тримається він 12-18 місяців.

  Чому жінці варто вибрати мікроблейдінг брів?

  На це є кілька причин.
  Для чого застосовується мікроблейдінг:
  • корекція кольору і форми брів;
  • асиметрія брів;
  • при дефіциті або надлишку натуральних волосків;
  • для приховування шрамів і рубців;
  • при повній відсутності волосків.

  Після процедури, жінка отримує ідеальні брови. Як кажуть брови це врата нашого особи.
  Однак, на жаль, мікроблейдінг, як і втім, і багато косметичні процедури, має свої протипоказання. Тому скористатися такою новинкою в косметології можуть не всі.
  По-перше, протипоказання до проведення процедури мікроблейдінга, перш за все, стосуються тих людей, у яких:
  • Погана згортання крові
  • Цукровий діабет
  • Запальні захворювання
  Всі інші люди можуть без страху відвідувати салон для виконання цієї процедури.

  Загоєння брів після мікроблейдінга

  Багато жінок цікавляться питанням як швидко відбувається загоєння брів після процедури мікроблейдінга. Сам процес загоєння не менше 7 днів. Якщо вірно виконувати всі вказівки майстра, то ваші бровки будуть ідеальними. Щоденне нанесення крему на оброблені місця, сприяють швидкому загоєнню.

  Догляд за бровами після мікроблейдінга

  Ми вас ознайомимо з правильним доглядом за бровами після мікроблейдінга, що б ефект тримався якомога довше. У перші дні після процедури не бажано торкатися до брів руками, мочити їх або наносити будь-якої крем.
  Єдиний доступний засіб - це крем, який вам обов'язково порекомендує майстер салону, дія цього крему спрямована на прискорення загоєння. Також, намагайтеся уникати прямого вплив сонячних променів.
  Здоровий спосіб життя і фізичні вправи сприяють хорошому кровообігу. Намагайтеся виконувати по кілька вправ в день.
  Крем для брів, рекомендований майстром, наносите на брови 2 рази в день, починаючи з третього дня після процедури. Не рекомендується насильно віддирати скоринки - вони отшелушатся самостійно.
  Перший місяць після процедури мікроблейдінга слід виключити відвідування пляжів, лазні, сауни, басейни і т.п. Також слід відмовитися від засмаги на той же період. Тому, якщо ви запланували поїздку до моря в найближчий місяць, то вам краще виконувати цю процедуру вже після приїзду.
  Ось власне, і все прості правила. Зі статті ви дізналися, про процедуру мікробейлінга, що потрібно знати і робити до і після процедури.

  Плюси і мінуси татуажу брів

  Мікробейлінг - це досить нова техніка, тому ми постаралися розповісти про неї якомога детальніше.
  А тепер давайте розглянемо, для порівняння процедуру татуажу брів. І хто вже робив татуаж, той відразу відчув різницю.

  Які бувають плюси і мінуси татуажу брів

  Татуаж брів має всі переваги правильного макіяжу, тільки тримається він на багато довше! Тільки уявіть собі: одна процедура татуажу і ви є щасливою володаркою розкішних брів! Сьогодні в тренді - доглянуті брови, і перманентний макіяж брів відповідає цій вимозі на всі сто!
  Татуаж брів - це вже всім відома процедура по догляду за бровами. Багато дівчат вже не раз виконували таку процедуру. Але тим, хто все ще не може визначитися, якій техніці віддати перевагу, татуажу або мікробейдінгу, необхідно зважити всі «за» і «проти».
  За допомогою татуажу брів, можна легко підкоригувати їх натуральну форму, адже часто буває так, що з-за природного асиметрії на одній брови може не вистачати густоти, товщини або довжини. В іншому, якщо є бажання, можна в принципі змінити їх форму або посилити колір найрадикальнішим чином. Проте, фахівці радять, що все ж краще, якщо колір брів буде ледь темніше кольору волосся, щоб ваш образ був максимально гармонійним.
  На даний момент найпопулярнішими відтінками є темно-сіра і коричнева гами, а також синьо-чорний, чорно-коричневий, коричневий і сірий кольори.
  Очевидним плюсом татуажу брів безумовно є красиві і доглянуті брови жінки, де б вона не перебувала - в будь-який час року.
  Татуаж брів - це відмінний спосіб змінити свою зовнішність. Змінивши форму брів, жінка вже буде виглядати зовсім по-іншому. Великим плюсом цієї процедури є позбавлення від необхідності щодня підфарбовувати і вискубувати брови. Ви завжди зможете залишатися красунею відпочинку або після відвідування басейну, Ви економите дорогоцінний час, якого завжди не вистачає у активних бізнес-леді і вічно спантеличених молодих матусь.
  Зараз в життя все по новому, і жінка може кожен день і в будь-який час доби вигядеть так, як ніби вона щойно була на прийомі у майстри.

  Але, у татуажу є і свої недоліки, і ви їх повинні знати

  Одним з головних мінусів, які точно пов'язані з татуажем, це незворотний процес. Більш того сама процедура є хворобливою і її не проводять без заспокійливих препаратів. Існує високий ризик алергічної реакції шкіри на фарбу, а сам процес реабілітації супроводжує неестетичний вигляд
  Тому, перш за все, пройдіть тест на можливу реакцію. Не поспішайте робити передчасні висновки, поки не переконаєтеся в тому, що ваша шкіра нормально реагує на пігмент, щоб уникнути неприємних наслідків
  Не забуваючи, що процедура хвороблива і в період реабілітації будуть помітні деякі сліди відлущування шкіри. Тому, заздалегідь запасіться відповідними препаратами, які нівелюють не надто приємну картину і прискорять процес загоєння
  Про все це вам детально розповість сам майстер татуажу, який відповідно до типу шкіри підбере для вас правильні засоби по загоєнню

  Перші дні після татуажу брів: що потрібно знати?

  • Реакція на татуаж у кожного індивідуальна. Це залежить від типу шкіри. Найбільш прийнятна для татуажу нормальна шкіра обличчя. Якщо ж у вас сухий тип шкіри, то спочатку слід відновити нормальний рівень вологості, і навпаки, при жирній шкірі - трохи її підсушити.
  • Чутлива шкіра, в свою чергу, може за своїм відреагувати на татуаж - свербіж, алергічна реакція і т.д. Тому, проводити процедуру татуажу рекомендується тільки при нормальному балансі сухості / жирності шкіри.
  • Після процедури шкіру не бажано мочити в морській воді і потрібно захищати від вітру, так як їх вплив може призвести до подразнення шкіри і сповільнить процедуру загоєння.
  Після процедури, рекомендується використовувати спеціальні мазі для загоєння шкіри, до складу яких входять виключно природні компоненти. Тривалість догляду залежить від рівня почервоніння шкіри.
  Суворо забороняється в період загоєння використовувати мазь з вмістом спирту. Для цієї мети добре підходять мазі від опіків, наприклад, «Судокрем» або «Бепантен».
  1. Не рекомендується самостійно відривати скоринки
  2. Не можна терти шкіру, відвідувати лазні і сауни
  3. Не бажано проводити парові ванночки
  4. Не можна використовувати пінцет з метою корекції лінії брів
  5. Використовувати макіяж на обробленій зоні
  6. Уникати прямого сонячного впливу
  7. Відвідувати солярій.
  Правильно виконаний татуаж брів зберігає свій гарний вигляд на протязі 7 років і при необхідності піддається корекції. Але знову ж таки, все залежить від типу шкіри. Власницям жирної і сухої шкіри не потрібно розраховувати на такий довгий період. У будь-якому випадку, на кілька років ви забудете щоденних процедурах по корекції брів.

  Що вибрати: мікроблейдінг або татуаж?
  Чому жінці варто вибрати мікроблейдінг брів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только