Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж губ, повік, стрілок і брів в Києві

  1. Татуаж «піксельна напилення»
  2. Татуаж на віковому особі
  3. Волоскові татуаж брів в Києві
  4. Татуаж брів - техніка «шатірованіе»
  5. Татуаж століття - «межреснічного простір»
  6. Татуаж губ - техніка «растушевка»
  7. Татуаж губ з ефектом 3D
  8. Татуаж губ - «контур»
  9. Татуаж століття - «стрілки»
  10. Волоскові татуаж брів Київ забезпечить Вам прекрасний зовнішній вигляд
  11. Татуаж губ з розтушовуванням в Києві мрія кожної дівчини
  12. Волоскові татуаж брів Київ має масу переваг
  13. Волоскові татуаж брів - техніка виконання

  татуаж переглянути роботи натиснути татуаж  переглянути роботи  натиснути  змішана техніка Наталія Чижевська  татуаж стрілок  татуаж губ пудровим напилення  татуаж волоскові брів  татуаж брів  татуаж брів  пудровий татуаж брів  пудровий татуаж  татуаж брів Наталія Чижевська  Татуаж брів Наталія Чижевська  татуаж губ  татуаж губ  татуаж губ піксельний  Татуаж губ Наталія Чижевська  ТАТУАЖ Стелк  ТАТУАЖ ГУБ з розтушовуванням  ТАТУАЖ ГУБ з розтушовуванням  ТАТУАЖ ГУБ з розтушовуванням  ТАТУАЖ стрілки межреснічного простір  Татуаж брів і стрілки змішана техніка Наталія Чижевська татуаж стрілок татуаж губ пудровим напилення татуаж волоскові брів татуаж брів татуаж брів пудровий татуаж брів пудровий татуаж татуаж брів Наталія Чижевська Татуаж брів Наталія Чижевська татуаж губ татуаж губ татуаж губ піксельний Татуаж губ Наталія Чижевська ТАТУАЖ Стелк ТАТУАЖ ГУБ з розтушовуванням ТАТУАЖ ГУБ з розтушовуванням ТАТУАЖ ГУБ з розтушовуванням ТАТУАЖ стрілки межреснічного простір Татуаж брів і "стрілки". ТАТУАЖ БРІВ Татуаж губ з розтушовуванням. Татуаж брів. Вид після роботи. Брови, стрілки. ТАТУАЖ СТРІЛКИ ТАТУАЖ "СТРІЛКИ" ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ СТРІЛКИ ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ БРІВ волоскових ТЕХНІКА ТАТУАЖ СТРІЛКИ БРОВИ. ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ БРІВ ТАТУАЖ БРІВ волоскових ТЕХНІКА малюнок хною

  Стерильність в роботі - це правило №1!

  Тільки в Вашій присутності майстер роздруковує одноразову голку і після того, як робота закінчена - утилізує її. Пігменти розлучаються в одноразовій тарі, яка так само після використання утилізується.

  На зміну класичному татуажу приходять нові і сучасні техніки, імітуючи натуральність губ, брів. Однією з таких технік явяется пудровий татуаж. Головною відмінністю такого татуажу є м'яка растушевка без чітких ліній, з переходом від світлих відтінків до насиченим. Неглибоко введений пігмент робить малюнок як би прозорим, з цього складається враження, що брови підведені тінями або олівцем. Природність малюнка - головне завдання пудровий татуажу.

  Татуаж «піксельна напилення»

  Татуаж «піксельна напилення»

  Піксельний напилення - одна з останніх технік в татуаже. Її перевага в тому, що пігмент наноситься як би крапельно, що імітує природність і природність малюнка. При цьому абсолютно відсутній «трафаретний» вид брів. Брови мають більш м'який контур, з переходом від світлого початку до затемнення до закінчення брови. При такому татуаже не варто переживати, що вираз обличчя стане грізним або похмурим. Піксельний напилення - одна з останніх технік в татуаже.

  Піксельний напилення - одна з останніх технік в татуаже

  Вартість - 1800 грн.

  Татуаж на віковому особі

  Всім відомо, що з віком м'язи на обличчі втрачає пружність і відповідно, брови і повіки «опускаються». Що б візуально «повернути їх на місце», рекомендується зробити перманентний макіяж (татуаж). Прорісовуется лінія трохи вище натуральної та наноситься пігмент тривалої дії. З урахуванням зморшок так само робиться лінія стрілок або межреснічного стрілка.

  Волоскові татуаж брів в Києві

  Волоскові татуаж брів - малюнок імітує природні волоски брів, що робить татуаж більш природним і об'ємним. Є більш кропіткої і складною роботою, ніж шунтування (класичний варіант).

  Вартість - 1800 грн.

  Татуаж брів - техніка «шатірованіе»

  Суцільний малюнок без пробілів. Ідеально підходить в разі, якщо треба змінити, поправити форму лінії брів.


  Вартість - 1800 грн.

  Татуаж століття - «межреснічного простір»

  Назва говорить за себе. Пігмент вноситься між вій, що візуально робить їх гущавині, а погляд більш глибоким. Якщо не потрібно змінювати форму очей, а тільки підкреслити і затемнити їх контур, рекомендуємо вам зупинитися саме на цій техніці.

  Вартість - 1600 грн.

  Татуаж губ - техніка «растушевка»

  Зробити колір губ яскравіше, поліпшити форму, додати об'єм допоможе саме ця техніка. Пігмент наноситься на всю площу губ із застосуванням декількох відтінків одного кольору, що і дає ефект натуральності та об'ємності. За кілька днів до процедури, щоб уникнути прояву герпесу, рекомендуємо приймати таблетки «Рятівник».
  Вартість - 1800 грн.

  Татуаж губ з ефектом 3D

  3D техніка в татуаже - це сучасна, вдосконалена техніка, яка створює візуальне збільшення обсягу губ, вони виглядають більш соковитими і привабливими.

  Процедура нанесення татуажу 3D розбивається в три відвідування. За схемою наносяться пігменти з різними відтінками одного кольору, що створює колірні відблиски.

  Татуаж брів поєднує в собі волоскові техніку і техніку «растушевка». Наносяться пігменти близьких за кольором відтінків, що дозволяє зробити малюнок більш об'ємним і натуральним.

  Вартість - 1800 грн.

  Татуаж губ - «контур»

  Пігмент вноситься по контуру губ. Застосовується в разі поліпшення форми. Є частковою роботою, і по - цьому самостійно застосовується дуже рідко. За кілька днів до процедури, щоб уникнути герпесу, рекомендуємо приймати таблетки «Рятівник».

  Вартість - 800 грн.

  Татуаж століття - «стрілки»

  Як правило, покращує виразність погляду, можна так само візуально підняти віко, що робить незамінним цей варіант татуажу при вікових змінах, коли верхню повіку «опустилося». Якщо ви алергік і не можете користуватися тушшю - це в прямому сенсі порятунок для вас. Зробивши одного разу татуаж «стрілки», ви позбавите свої очі від почервоніння, припухлості мінімум на 5 років, а то і більше.

  Вартість - 1600 грн.

  Татуаж (перманентний макіяж) - це косметична татуювання.

  Розрізняються застосовуваним пігментом і діаметром голки. При нанесенні татуювань використовується спиртовмісні пігменти, а для татуажу - пігменти на водній основі.

  Перед початком роботи майстер нашого салону обов'язково прорисует бажану для вас форму брів, губ, або «стрілок».

  Залежно від розташування нервових закінчень у кожного бувають свої індивідуальні больові пороги, але при нанесенні якісного анестетика неприємні відчуття помітно притупляються, і процес перестає бути некомфортним і болючим.

  Дуже важливим моментом є те, який машинкою працює майстер татуажу.

  У «Чарівніце» застосовуються вдосконалені, сучасні - менш гучні, легкі, з найменшими діаметрами голок і відсутністю вібрації моделі. Ці технічні фактори безпосередньо впливають на якість роботи і безболісність процесу.

  На що треба звернути увагу, якщо ви знайомитеся з майстром?

  Як не дивно, навіть досвід тут займає не перше місце.

  Майстер повинен бути художником, бачити правильно форму, вміти підібрати пігмент по тону, і просто вміти чути ваше побажання і при необхідності запропонувати свій творчий варіант.

  Наявність портфоліо дасть вам уявлення про якість роботи майстра і його рівні.

  Догляд після татуажу:

  Обов'язкове нанесення загоювального крему, до повного скочування «корочок». Ні в якому разі не можна самостійно видаляти ці «корочки». Це може привести до відсутності пігменту на тих місцях, де їх видалили. Довіртеся рекомендацій досвідченого майстра!

  Протипоказання до проведення татуажу:

  • шкірні захворювання в стадії загострення;
  • цукровий діабет;
  • інфекція очей;
  • погана згортання крові;
  • вагітність;
  • схильність до рубцювання.

  Волоскові татуаж брів Київ забезпечить Вам прекрасний зовнішній вигляд

  Перманентний макіяж губ, брів, стрілок - все частіше стає рятівним колом для сучасних жінок. Адже в такому швидкому ритмі життя, дуже складно знайти зайву хвилинку на поправлення макіяжу і приведення брів або губ в порядок. Крім цього, багато жінок просто хочуть, щоб форма і колір брів були зроблені професійно, виглядали привабливо в будь-який час. Салон «Чарівна» пропонує татуаж брів, який гарантує Вам чудовий зовнішній вигляд і впевненість у собі. Така процедура не тільки дасть Вам можливість добре виглядати, але і приємним бонусом допоможе візуально приховати недоліки особи, економлячи Ваш час, зусилля і гроші.

  Волоскові татуаж брів Київ процедура, при якій в верхній шар шкіри вводяться спеціальні пігменти, що забезпечують постійний макіяж, який може триматися протягом декількох років. Перманентний макіяж не змивається водою, а також не змінює свою форму і колір, тому Ви можете, надовго забути про утомливих моментах макіяжу.

  Процедура повністю безпечна і виключає виникнення різних проблем і ускладнень за умови, якщо вона виконується з використанням сучасних, якісних і професійних засобів і пристосувань. Також виконувати процедуру повинні досвідчені кваліфіковані фахівці. Розраховувати на такі умови, Ви можете в салоні здорової краси в Києві «Чарівна». Використовуючи професійне обладнання для татуажу, наш майстер швидко і акуратно додасть потрібну форму Вашим брів, підкреслить привабливість губ, а також забезпечить виразність погляду, роблячи татуаж стрілок Київ.

  Татуаж губ з розтушовуванням в Києві мрія кожної дівчини

  Якщо Ви хочете скорегувати форму губ, надати їм яскравого і рівномірного кольору, тоді татуаж губ з розтушовуванням в Києві саме те, що потрібно. Завдяки такій процедурі, Ваші губи завжди будуть мати привабливий вигляд навіть без помади або блиску, а необхідність в олівці і зовсім зникне.

  Волоскові татуаж брів Київ має масу переваг

  У нашому салоні ми використовуємо волоскові татуаж брів Київ, тому що він дозволяє отримати більш натуральний вигляд брів, за рахунок промальовування кожного волоска окремо. Ми підберемо ідеальний варіант для Вас, з урахуванням всіх індивідуальних особливостей і особистих побажань.

  Плюси волосових татуажу брів:

  • дає можливість мати ідеальну форму брів і оптимальний колір, щоб вони виглядали максимально натурально і природно;
  • Вам не потрібно буде переживати про стан макіяжу брів, після активних занять в спортзалі, після плавання в басейні, або вранці після пробудження - Ви завжди будете виглядати ідеально, незалежно від обставин;
  • Волоскові татуаж дасть можливість зробити вдалу корекцію таких недоліків, як відсутність волосся (можливо в результаті травми), наявність шрамів і інших дефектів;
  • Вам не потрібно бужет щодня малювати стрілки олівцем, намагаючись отримати рівні лінії і рівномірний природний колір. Ніякі щоденні турботи про красу брів не турбуватимуть Вас протягом 2-3 років.

  Волоскові татуаж брів - техніка виконання

  Техніка виконання татуажу буває двох видів:

  1. Європейський;
  2. Східний.

  Перший тип більш яскравий, так як для промальовування брів застосовуються однакові штрихи на однаковій відстані. Східний вид виконання волосових татуажу виглядає більш природно, так як промальовування волосся відбувається в різному напрямку і штрихи робляться різної довжини.

  Обраний вид техніки проведення та досвід роботи майстра, його професіоналізм, визначатимуть час, витрачений на процедуру. В середньому, хороший майстер може витратити від 30 до 60 хвилин. Відразу оцінити результат роботи буде неможливим, так як з'явиться почервоніння і припухлість шкіри. Майстер дасть поради, як побороти ці наслідки. Вам не варто лякатися, тому що, виконуючи всі рекомендації, зможете швидко позбутися від таких неприємностей.

  Також варто відзначити, що до проведення такої процедури, є деякі протипоказання. Якщо Ви страждаєте від алергічних реакцій, маєте проблеми з серцево - судинною системою і цукровим діабетом, Ви вагітні - тоді Вам слід відмовитися від такої процедури.

  Який догляд необхідно забезпечити в домашніх умовах після процедури волосових татуажу.

  Ваші брови перший час будуть потребувати особливого догляду:

  • щоб перестрахуватися від занесення інфекції, перший тиждень утримайтеся від фізичних навантажень і декоративних косметичних засобів;
  • перші 3 тижні Вам протипоказаний солярій і прийом сонячних ванн. Після закінчення цього часу, бажано при виході на вулицю, використовувати сонцезахисний крем;
  • перший місяць після процедури не радимо відвідувати баню, сауну і басейн. Це потрібно для того, щоб пігмент якнайкраще зберігся, і не вийшов через розпарені пори;
  • для забезпечення достатнього зволоження, ідеально підходить Бепантен-крем. Його потрібно тонким шаром наносити на брови два раз ав день.

  На що треба звернути увагу, якщо ви знайомитеся з майстром?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только