Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж брів: волоскові, шотірованіе, акварель, Суть і різниця

  1. У чому суть технік «акварель», шотірованія і волосових татуажу брів?
  2. Шотірованіе (растушевка)
  3. Акварельний техніка татуажу брів
  4. Шотірованіе, волосковая техніка або акварель - що краще?

  Татуаж брів найбільш затребувана послуга. Існує три техніки перманентного макіяжу брів: волосковая техніка (волоски), шотірованіе (растушевка) і техніка татуажу брів «акварель» (акварельний). Що являє собою волосковая техніка татуажу брів, що таке шотірованіе (растушевка) і акварельний техніка?

  Чим відрізняється волоскові татуаж брів від шотірованія або яка різниця між акварельного технікою татуажу брів і шотірованіем (растушевкой)? Який вид перманентного макіяжу брів підійде вашій особі, і в яких випадках краще використовувати ту чи іншу техніку татуажу брів? В якому випадку будуть брови виглядати природно і натурально? Поговоримо про це в цій статті.

  Отже, методів корекції брів існує декілька: волоскові татуаж, техніка «акварель» і шотірованіе. Вони можуть використовуватися окремо або комбінуватися для досягнення кращого результату.

  Вони можуть використовуватися окремо або комбінуватися для досягнення кращого результату

  Волосковая техніка пропонується салонами краси вже давно і користується популярністю. А ось татуаж брів «акварель» або розмивання (шотірованіе) у дівчат поки викликає тільки питання. У чому різниця між процедурами, яка техніка татуажу брів краще, а результат роботи майстра природніше? Давайте розбиратися, щоб вибрати оптимальний варіант і виглядати приголомшливо красиво і стильно.

  У чому суть технік «акварель», шотірованія і волосових татуажу брів?

  Що таке «волоскові» татуаж брів

  В процесі волосових татуажу майстер робить штрихи, максимально схожі на натуральні волоски брів. Це стосується напряму, довжини, кольору і форми, які найбільше підійдуть певного типу обличчя, кольору шкіри і волосся.

  Фарбувальний пігмент наноситься двома способами - європейським чи східним. Основна вимога татуажу - брови повинні бути природними, як ніби ними обдарувала природа.

  Європейська техніка передбачає промальовування штрихів з певним інтервалом. Кожен штрих імітує природний волосся і робиться у напрямку від внутрішньої сторони брови вгору, а далі з нахилом до зовнішнього краю.

  Більш копіткої і складної вважається східна техніка, оскільки штрихи в ній розрізняються по довжині, крім того, вони можуть перетинатися, імітуючи напрям зростання власного волосся.

  Чим вправнішим майстер малює окремі волоски, тим більш реальним і природним виходить татуаж брів. Волосковая техніка досить трудомістка, тому важливо вибирати кваліфікованого майстра, що має великий досвід в цій області.

  Шотірованіе (растушевка)

  Шотірованіе (растушевка) - при використанні такої техніки татуажу брови виглядають, так як ніби промальовані і підфарбовані тінями і олівцем. Волоски не малюються.

  В процесі шотірованія (розтушовування) використовуються різні пігменти, максимально схожі з натуральним кольором волосків. В результаті брови виглядають природно і акуратно, здається, що їх злегка підфарбували косметичним олівцем або спеціальними тінями. Фарбування брів - рівномірний.

  Фарбування брів - рівномірний

  Шотірованіе відрізняється від волоскової методики татуажу тим, що лінія брови виходить більш насиченою і декоративної.

  Волосковая методика, в свою чергу, передбачає промальовування окремих волосків, що робить брову більш прозорою.

  За рахунок шотірованія відбувається коригування форми брів. Колір підбирається індивідуально, оптимальний варіант досягається при комбінуванні гами пігментів. Чим грамотніше майстер підбере кольори, тим гармонійніше і природніше вийде результат з ефектом димки або ретуші.

  Шотірованіе брів вважається однією з досить складних і копітких технік татуажу. Майстер повинен володіти не тільки великим досвідом, але і мати художній смак. Це має на увазі і грамотний підбір кольору, і вміння аналізувати пропорції, щоб за допомогою коректування брів зробити особа більш гармонійним і приємним для сприйняття. Якщо майстер підбере колірні нюанси неправильно, це негативно позначитися не тільки на формі брів, але і призведе до того, що колір згодом набуде зеленуваті або синюшні відтінки.

  Акварельний техніка татуажу брів

  Акварельний техніка полягає не в суворій промальовуванні волосків, а в умілому комбінуванні двох методик татуажу брів: волосових і шотірованія (розтушовування). Кольори, відтінки одного кольору або близьких кольорів в цьому випадку також змішується, що допомагає зробити брови більш натуральними і природними.

  Як робиться татуаж брів «акварель»? Цей майстер може почати татуаж брів з волоскової техніки, щоб промальовувати початок брови, потім вдатися до розтушовуванні (шотірованію) або комбінування волосків на тлі розтушовування. Темні відтінки і глибока промальовування не використовуються, в результаті брови набувають натуральний вигляд, тому помітити, що над ними проводились будь-які маніпуляції досить складно.

  Акварельний техніка татуажу - найскладніша, тут необхідно не тільки майстерність фахівця з татуажу, а й знання, і почуття кольору. Вартість роботи дорожче і часу на процедуру витрачається більше.

  Найприроднішою і натуральної є саме акварельний техніка татуажу брів.

  Шотірованіе, волосковая техніка або акварель - що краще?

  До кожного клієнта майстер повинен підходити індивідуально, тільки так можна отримати результат, який при погляді в дзеркало не розчарує.

  Акварельний техніка підходить жінкам брів з нерівномірно зростаючими волосками - рідкісними або густими. У цьому випадку може знадобитися промальовування волосся з урахуванням довжини, кольору і товщини, які потрібні в даному конкретному випадку. Щоб форма брів вийшла рівною, красивою і природною, майстер додатково використовує шотірованіе. За допомогою розтушовування між волосками з'являться тіні, роблять брови більш декоративними.

  За допомогою розтушовування між волосками з'являться тіні, роблять брови більш декоративними

  Акварельний техніка татуажу брів підходить в наступних ситуаціях:

  1) Брови густі, але бляклі і невиразні. Корекція необхідна тільки для насичення брів кольором або посилення їх природного відтінку.

  2) Волоски ростуть нерівномірно, через що деякі ділянки брів занадто густі або, навпаки, занадто рідкісні, як ніби з лисинами.

  Так як акварельний метод татуажу брів, являє собою суміш двох технік татуажу брів: волосових і шотірованія (розтушовування), це дозволяє промальовувати волоски там, де їх не вистачає від природи, коригуючи при цьому форму брів, їх довжину і колір в разі потреби. А щоб форма брів вийшла рівною, красивою і природною, майстер використовує растушевку (шотірованіе). За допомогою розтушовування між волосками з'являться тіні, роблять брови більш декоративними.

  Шотірованіе потрібно в разі повної відсутності волосків, якщо волосся дуже світлі і тонкі або відбулися вікові зміни, через які ріст волосся припинився або вашому типу особи більше підійде тонка ниточка брів. В цьому випадку волоковимі техніка буде виглядати вульгарно і використовується техніка шотірованіе (суцільна тонування, метод м'якої тіньової розтушовування). Брови виглядають так, як ніби майстерно і красиво промальовані, підфарбовані тінями.

  Якщо брови бляклі, рідкісні і їм не вистачає обсягу, краще вдатися до волоскової техніці. Вона ж використовується і для густих брів з нерівномірно зростаючими волосками. Майстер декількома штрихами додасть відсутні волоски, щоб брови вийшли красивими, натуральними і виразними.

  В цілому можна сказати, що майстер повинен запропонувати оптимальний варіант, підбираючи його в кожному випадку індивідуально і в залежності від зовнішніх даних клієнтки. Він обов'язково повинен враховувати наступні фактори:

  • колір шкіри і тип особи;
  • колір волосся;
  • особливі побажання клієнта;
  • стан брів в цілому - від форми, ширини брів і кольору волосків до їх густоти.

  колір шкіри і тип особи;  колір волосся;  особливі побажання клієнта;  стан брів в цілому - від форми, ширини брів і кольору волосків до їх густоти

  Перед початком татуажу майстер повинен зробити ескіз, за яким клієнт зрозуміє, чи подобається йому цей варіант або щось необхідно доопрацювати або підкоригувати.

  Чи буде обрана акварельний техніка, волосковая або шотірованіе, результат повинен бути тільки один - красиві брови, зовнішній вигляд яких не викликає сумніву в їх натуральності та природності.

  При правильно підібраному вигляді татуажу брів і професійній роботі майстра - особа моментально перетвориться, стане більш виразним за рахунок брів, гармонійним і природним.

  Вартість татуажу брів в Алмати, Астані. Ціна за роботу починається вiд 6 000 тенге, середня ціна у хорошого фахівця 13 000 - 18 000 тенге. Кінцевий результат у хорошого майстра коштує витрачених грошей. На татуаже брів економити не варто.

  Татуаж брів тримається до 6 років.

  Бажаний результат у вигляді красивих, природних і гармонійно вписуються в образ брів можливий тільки в тому випадку, коли майстер з татуажу грамотно підбере процедуру, а клієнт прислухається до рекомендацій фахівця.

  Можливо, вам будуть цікаві:

  Татуювання для дівчат

  Модні техніки фарбування волосся


  Кількість переглядів статті - 46054

  У чому суть технік «акварель», шотірованія і волосових татуажу брів?
  Що являє собою волосковая техніка татуажу брів, що таке шотірованіе (растушевка) і акварельний техніка?
  Чим відрізняється волоскові татуаж брів від шотірованія або яка різниця між акварельного технікою татуажу брів і шотірованіем (растушевкой)?
  Який вид перманентного макіяжу брів підійде вашій особі, і в яких випадках краще використовувати ту чи іншу техніку татуажу брів?
  В якому випадку будуть брови виглядати природно і натурально?
  У чому різниця між процедурами, яка техніка татуажу брів краще, а результат роботи майстра природніше?
  У чому суть технік «акварель», шотірованія і волосових татуажу брів?
  Як робиться татуаж брів «акварель»?
  Шотірованіе, волосковая техніка або акварель - що краще?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только