Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж брів - растушевка (36 фото), волоскові, який краще, тіньова техніка, фото і відео по корекції форми бровок

  1. Опис техніки растушевка (шотірованіе)
  2. процес
  3. Особливості волоскової техніки (волоски)
  4. Відмінні особливості
  5. процес
  6. висновок

  Татуаж брів є однією з найбільш затребуваних салонних послуг, адже зробивши його, не потрібно буде довгий час стояти біля дзеркала, щоб привести їх у порядок. І, напевно, тому фахівці з цій галузі розробляють все вдосконалені методики, які дозволяють домогтися найкращого результату.

  Але як простий обивательки перед походом в салон вибрати відповідний спосіб? Адже ціна татуажу не з дешевих, і нікому не хочеться, витративши чималі гроші, отримати в результаті некрасиві, а головне, неприродні брови .

  Адже ціна татуажу не з дешевих, і нікому не хочеться, витративши чималі гроші, отримати в результаті некрасиві, а головне,  неприродні брови

  Татуаж брів допоможе істотно заощадити час, і при цьому завжди виглядати доглянуто.

  Як показала практика, непогано зарекомендували себе 2 техніки.

  Під ними мається на увазі такі методи, як:

  • і волоскові;
  • і растушевкой.

  Але, не знаючи особливостей того чи іншого варіанту, будь власниці брів навіть з двох технік вибрати для себе найкращу буде не так просто. Тому далі розглянемо кожну окремо, і тоді завдання, який татуаж брів краще волоскові або растушевка, для багатьох буде вирішена.

  Зверніть увагу! Будь-який вид татуажу не слід робити вдома своїми руками, оскільки, не маючи досвіду, даною процедурою можна нанести чимало шкоди. До того ж, для неї потрібно мати спеціалізоване обладнання, тому її робить в салоні тільки навчений цій справі майстер.

  Опис техніки растушевка (шотірованіе)

  Відмінні особливості

  Підсумковий приклад татуажу, який був проведений методом шотірованія.

  Головне, чим відрізняється татуаж брів тіньова растушевка від інших методик, це те, що він дозволяє створювати ефект «димчастих» у вигляді підфарбованих брів. Але завдяки рівномірному накладенню фарб, майстерності, а також використання пігментів, максимально схожих з натуральним їх кольором, архітектура брів виходить природніше, ніж просто після звичайного макіяжу, зробленого, наприклад, за допомогою олівця.

  Ця техніка дозволяє надати тонким від природи брів ширину. Нанесений пігмент при цьому буде триматися досить-таки тривалий час - від 1 року до 3-х років, що є ще одним важливим достоїнством даної методики по створенню красивих брів. Причому її можна застосовувати на будь-якому типі шкіри, на відміну від інших технік.

  процес

  Татуаж або розмивання і волоски повинні виконуватися на клієнті, який знаходиться в напівлежачому положенні.

  Техніка татуажу брів растушевка містить в собі безліч етапів, до кожного з яких майстер повинен підходити з великою уважністю. Тільки в такому випадку результат вийде акуратним і привабливим.

  Безпосередньо процес татуажу за допомогою техніки растушевка проводиться таким чином:

  1. Створення ескізу. На даному етапі майстер, використовуючи олівець або тіні, визначає майбутню форму брів. При цьому він повинен врахувати і вік їх власниці, і форму її очей, і тип її обличчя.
  2. Видалення зайвих волосків. В процесі цього кроку майстер повинен усунути зайві волоски, які виступають за межі ескізу (наміченої форми).
  3. Коригувальні штрихи. Цей крок має на увазі собою корекцію форми, що вийшла, після чого спеціальним маркером майстер наносить заключні штрихи.
  4. Процес пігментації. Після схвалення виконаної роботи клієнткою майстер на даному етапі приступає безпосередньо до нанесення спеціальною машинкою пігменту. Він неодмінно повинен бути ідеально підібраний до кольору очей, шкіри, волосся.

  Саме його нанесення - складна робота, що складається з поетапних кроків і вимагає високої майстерності. Адже фахівцеві потрібно для отримання природного ефекту домогтися розмитості фарби, тому він повинен її наносити в кілька шарів. Складність ще полягає і в тому, що на деяких ділянках брів потрібно використовувати трохи інший тон Пігментується кошти, що також ускладнює процедуру татуажу даного типу.

  1. Етап загоєння. Після того як майстер зробить все етапи розтушовування, володарка брів зможе насолоджуватися їх красою не відразу, а тільки приблизно через тиждень. Перші дні вони після процедури, як правило, мають неприродний вигляд, і через тонкої скоринки будуть виглядати набагато яскравіше, ніж потім стануть.

  На порівняльному фото видно, як растушевка перетворює обличчя і омолоджує зовнішність.

  На замітку! При даному типі татуажу поверхневий шар епітелію трохи ушкоджується, але запалення після закінчення процедури на ньому виникнути не повинно, якщо майстром дотримувалася інструкція та всі необхідні санітарно-гігієнічні заходи обережності.

  Особливості волоскової техніки (волоски)

  Ефект до і після татуажу волоски.

  Відмінні особливості

  Волосковая техніка татуажу брів відмінно підійде для власниць рідкісних або безформних брів, так як в процесі неї, на відміну від попередньої методики, пігмент не завдається шаром, а їм промальовувалися кожні окремі волоски. За рахунок цього можливо навіть повністю змінити форму брів, що деяким просто необхідно через не відповідності їх і типу обличчя.

  Крім того, якщо волосків на якій-небудь ділянці брови бракує, то цей метод дозволяє їх промальовувати так, як ніби вони там природно ростуть. Це додасть їм більш густого натурального виду.

  Навіть при повній їх відсутності ця техніка допоможе їх знайти, створивши диво. Також нею можна відмінно замаскувати шрами, якщо такі є.

  Що стосується довгостроковості даної методики, то ефект від неї теж тримається довгий термін. На молоденьких дівчат, правда, він може швидше зійти, так як шкіра у них ще часто оновлюється. На жирній шкірі застосовувати дану методику не рекомендується.

  процес

  Процес підбору кольору і намітки форми майбутніх брів.

  Волоскові татуаж ще більше вимагає майстерності, ніж растушевка, оскільки така процедура порівнянна з ювелірної роботою. Тому майстер не тільки повинен вміти користуватися інструментом, а ще у нього повинні бути художні навички.

  Дана процедура відбувається таким чином:

  1. Консультування та рекомендації. На цьому етапі майстер підбирає форму майбутніх брів і фарбу для татуажу волоски, погоджуючи всі нюанси з клієнткою. Найчастіше, щоб отримати потрібний колір, доводиться змішувати різні тони фарбувальних складів.
  2. Очищення шкіри. Після схвалення косметолог виробляє очищення і дезинфікування шкіри в області очей і брів.
  3. Створення ескізу. Далі він приступає до створення трафарету відповідно до обраної формою брів (якщо таке немає).
  4. Намітки. Потім за допомогою спеціального маркера майстер наносить штрихи і робить контрольні мітки шляхом легких проколів в декількох місцях.
  5. Знеболення. Після цього на область брів наноситься анестезуючий засіб. Зазвичай через 10 хвилин вона починає діяти.
  6. Промальовування. Після початку дії анестезії косметолог приступає безпосередньо до процесу татуажу шляхом промальовування кожного волоска, виробляючи мікропрокол. При цьому глибина проникнення пігменту в шкіру не повинна перевищувати 1,5 мм. Чим тонша голка, тим натуральніше вийде імітація волосків.

  Процес промальовування волосків.

  Увага! Будь-який тип татуажу - висококонтактная процедура, тому щоб уникнути зараження вимагайте, щоб майстер використав в його процесі тільки стерильні одноразові інструменти. Перед процесом не можна застосовувати аспірин (розріджує кров), а також протипоказанням до нього є алергії в стадії загострення, дерматити в області очей, запальні та інфекційні захворювання.

  висновок

  Отже, татуаж брів: що краще растушевка або волоскові? Тут вже вибір буде залежати від бажаного кінцевого результату і індивідуальних переваг.

  Ну, а якщо комусь до смаку не припав татуаж брів волоскові або растушевка, то знайте, ці 2 техніки тепер фахівці можуть поєднувати. В результаті цього вже виходить зовсім інший ефект на бровах, а сам спосіб класифікується як «акварельний».

  Так, і не забудьте подивитися відео в цій статті, адже в ньому знайдеться ще багато чого потрібного на дану тему. А можливо, ви знаєте якийсь інший секрет для створення красивих брів? Тоді ваші коментарі будуть всім дуже корисні.


  Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!


  Але як простий обивательки перед походом в салон вибрати відповідний спосіб?
  А можливо, ви знаєте якийсь інший секрет для створення красивих брів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только