Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки

  1. Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки Природна краса вітається в усьому світі,...
  2. Особливості техніки татуажу брів
  3. Як роблять татуаж брів
  4. Татуаж брів: фото до і після
  5. Чи робити татуаж брів? Переваги і недоліки
  6. Видалення татуажу брів
  7. Де краще робити татуаж брів і як вибрати майстра
  8. Татуаж брів: відгуки
  9. Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки
  10. Що таке татуаж?
  11. Особливості техніки татуажу брів
  12. Як роблять татуаж брів
  13. Татуаж брів: фото до і після
  14. Чи робити татуаж брів? Переваги і недоліки
  15. Видалення татуажу брів
  16. Де краще робити татуаж брів і як вибрати майстра
  17. Татуаж брів: відгуки
  18. Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки
  19. Що таке татуаж?
  20. Особливості техніки татуажу брів
  21. Як роблять татуаж брів
  22. Татуаж брів: фото до і після
  23. Чи робити татуаж брів? Переваги і недоліки
  24. Видалення татуажу брів
  25. Де краще робити татуаж брів і як вибрати майстра
  26. Татуаж брів: відгуки

  Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки

  Природна краса вітається в усьому світі, більш того, натуральність - модна тенденція цього року. На жаль, не кожна жінка може похвалитися ідеальною фігурою, правильними рисами обличчя, зокрема, правильним вигином брів, виразним поглядом з-під пишних вій і пухкими, червоними від природи губами. Сучасна косметологія йде в ногу з часом, тому будь-який недолік зовнішності коригується і усувається. Татуаж - один із способів зробити зовнішність привабливішою і виразніше.

  Що таке татуаж?

  Татуаж, або перманентний макіяж, виник на основі древнього мистецтва татуювання, яке широко поширене в східній культурі

  Загальна в татуюванні та в татуаже те, що в обох випадках шкіра піддається проколювання Загальна в татуюванні та в татуаже те, що в обох випадках шкіра піддається проколювання. На відміну від звичайного тату, при перманентному макіяжі прокол робиться неглибокий (не більше 1 мм), а малюнок недовговічний і легко виводиться з шкіри.

  У косметичних салонах роблять татуаж брів, губ і контуру росту вій з метою коригування форми цих ділянок, надання їм виразності і ефекту справжнього макіяжу. Перманентний макіяж зручний тим, що не потрібно витрачати час для нанесення косметики, щоб підправити макіяж.

  Фарбувальний пігмент підбирається відповідно до відтінком шкіри, кольору волосся, очей. Професійно виконаний татуаж виглядає природно і акуратно.

  Про те, як роблять татуаж губ, які його види, переваги та недоліки, а також фото до і після татуажу і відгуки про процедуру читайте в статті як зробити татуаж губ .

  Особливості техніки татуажу брів

  Ідеальні брови - велика рідкість. Щоб надати їм потрібну форму, жінки вищипують зайві волоски, заокруглені і подовжують брови олівцем. Часто обидві брови після коригування косметичним олівцем виходять неоднаковими, є нерівності і інші відмінності. Крім того, щоб зробити таку процедуру, потрібно чимало зусиль. Косметологи пропонують вирішити проблему неідеальних брів за допомогою татуажу.

  Татуаж змінить не тільки форму і довжину брів, але і змінить весь вигляд в цілому. До того ж область брів - найменш чутлива частина особи, тому процедура проходить з мінімумом больових відчуттів. До місцевої анестезії вдаються рідко. Перманентний макіяж брів виконується кількома методами, придатними і для тих, хто перший раз робить процедуру, і для тих, хто вдавався до татуажу раніше.

  Як роблять татуаж брів

  1. Шотірованіе, або растушевка. Брови після татуажу виглядають нібито підфарбованими тінями або олівцем. Даний метод можна застосовувати в тих випадках, коли татуаж був виконаний неякісно або потрібно провести корекцію татуажу брів.

  Растушевка підходить для жінок, які не хочуть кардинально змінювати брови, а бажають лише подовжити їх, «зафарбувати» нерівності і «залисини». Така методика ще називається «десятихвилинний» перманентний макіяж. Чи протримається ефект від часткового татуажу брів близько 6 місяців.

  Якщо шотірованіе проводиться по всій брови, тоді майстер вводить в середину брови фарбувальний пігмент більш темного відтінку і поступово переходить на світлий відтінок. Дотримуючись цих правил нанесення, брови виглядають природно.

  Вартість татуажу брів методом розтушовування в середньому 5-6 тисяч рублів.

  1. Метод промальовування, або техніка «волосок до волоска». Волоскові татуаж брів. Техніка волосових татуажу брів є складною і трудомісткою; якісно провести процедуру може лише професіонал. Спеціальною машинкою майстер промальовує волоски, що імітують справжні.

  Татуаж брів волоскові методом виконується двома способами: європейським і східним.

  Європейська техніка передбачає послідовну промальовування волосків, що йдуть один за одним. Змінюється лише кут нахилу штрихів: біля основи брови вони злегка прагнуть вгору, а до кінця закругляются вниз. Штрихи наносять тонкими, акуратними лініями, щоб створити ефект справжніх волосків.

  Східна техніка більш трудомістка і вимагає особливої майстерності. Штрихи наносять різної довжини, під нахилом; вони переплітаються і перетинаються один з одним; відтінки штрихів можуть на кілька тонів відрізнятися. В результаті брови виходять максимально схожими на натуральні. Східний волоскові макіяж подібний до тонкої роботи ювеліра, немає необхідності робити корекцію.

  Середня вартість татуажу «волосок до волоска» приблизно від 6 тисяч рублів.

  1. Змішана техніка або татуаж 3D. Спосіб поєднує в собі елементи попередніх двох технік. Рекомендується робити жінкам з невиразними, тонкими бровами або білявим дівчатам, у яких лінія брів практично не виділяється. Техніка розтушовування надає бровам виразності і яскравості, а за рахунок волосових татуажу брови набувають відсутній обсяг. Особлива привабливість татуажу 3D досягається при змішуванні декількох відтінків перманентного барвника. Вартість татуажу 3D приблизно така, як і у традиційних технік перманентного макіяжу.

  Татуаж брів: фото до і після

  Татуаж брів в техніці «шотірованіе». Фото до і після

  Волоскові метод татуажу брів (європейська техніка)

  Волоскові татуаж брів (східна техніка)

  Татуаж брів волоскові методом в східній техніці робить обличчя значно молодше

  Фото перманентного макіяжу брів з 3D ефектом

  Це фото - яскравий приклад того, як татуаж брів перетворює обличчя і повертає молодість

  Татуаж брів в змішаній техніці в сукупності з класичним макіяжем виглядає чудово! Фото до і після

  Татуаж брів темного кольору в східній техніці робить очі більш виразними

  Чи робити татуаж брів? Переваги і недоліки

  Переваги перманентного макіяжу брів:

  • не потрібно щодня робити макіяж, витрачатися на олівець-підводку і проводити багато часу перед дзеркалом;
  • татуаж забезпечує природний ефект натуральних брів;
  • татуаж стійкий до витирання, не боїться вологи, не розтікається;
  • після професійного татуажу брів обличчя виглядає молодше, погляд стає виразнішим.

  Незважаючи на переваги перманентного макіяжу, у нього є деякі недоліки.

  • Тимчасовий ефект. Залежно від обраної техніки татуажу, ефект зберігається від 6 місяців до 3-4 років.
  • Хворобливість. Шкіра в області брів хоч і не найбільш чутлива, але косметологи все ж вдаються до анестезії, роблячи процедуру максимально комфортною.
  • Догляд за областю брів. Після процедури шкіра навколо брів червоно і запалюється, тому майстер зобов'язаний призначити спеціальний крем або мазь. Перший час не можна перебувати під прямими сонячними променями. На поверхні шкіри утворюється тонка скориночка з відмерлих клітин епідермісу, яка сходить через кілька днів. Здирати утворилася корочку категорично не можна!
  • Татуаж брів не рекомендується робити людям з цукровим діабетом, астмою, тим, у кого є алергія на перманентні барвники, а також ряд хвороб, при яких знижена здатність згущуватися крові.

  Видалення татуажу брів

  У тому випадку, якщо татуаж виконаний, на ваш погляд, невдало, або просто набрид, його завжди можна вивести з шкіри. Найпоширеніший спосіб видалення татуажу брів - лазерним променем. Лазер розщеплює пігменти барвника і видаляє його з шкіри. Будьте готові, що процедура хвороблива.

  Де краще робити татуаж брів і як вибрати майстра

  Якість перманентного макіяжу безпосередньо залежить від професіоналізму майстра, використовуваного обладнання та барвників Якість перманентного макіяжу безпосередньо залежить від професіоналізму майстра, використовуваного обладнання та барвників. Природно, такі процедури як перманентний макіяж, що вимагають внутрішньошкірного проникнення, вимагають особливих гігієнічних умов і високого професіоналізму, тому нехтувати цим не варто, і вибирати салон потрібно виходячи з якості, а не ціни.

  Але буває і так, що на вигляд пристойний салон далеко не виправдовує заявлених переваг і призначених цін. Ідеальний варіант - коли майстри або салон вам порадять знайомі або подруги, які користуються послугами татуажу раніше. Зараз, в пік популярності перманентного макіяжу, практично в кожному місті є безліч спеціалізованих салонів, а які з них кращі можна легко дізнатися по свіжих відгуками на форумах.

  Ні в якому разі не робіть татуаж брів на дому

  Зробивши вибір на користь того чи іншого салону і прийшовши на консультацію, попросіть у майстри свідоцтво або диплом, який підтверджує його кваліфікацію. Зазвичай татуаж робиться спеціальними перманентними барвниками, але деякі майстри хитрують і замість татуажном фарби застосовують барвник для татуювань. Вицвітаючи і стираючи, татуіровочних фарба набуває зеленуватий відтінок і брови, відповідно, стають зеленими.

  Татуаж брів: відгуки

  Люда, 29 років

  Зробила татуаж брів тиждень тому. Майстер вміло підібрала форму і колір, робила технікою волосок до волоска. Ніяких нарікань: не боляче зовсім, змащувала шкіру навколо брів доглядає маззю, дуже скоро все зажило.

  Віка, 34 роки

  Дивлюся на свої брови після татуажу, не можу натішитися. До цього не могла підібрати колір олівця, довго виводила кожну брову. Тепер - ні яких мук, тільки - краса! Було злегка боляче, але терпимо.

  Аня, 37 років

  Дівчата, не бійтеся робити татуаж. Я боялася болю і боялася, що ні змиється колір. Коли зважилася - виявилося, що болю немає, а колір через рік потьмянів, а через 2 - зійшов зовсім. Татуаж і татуювання - різні речі.

  Наташа, 31 рік

  Раз і назавжди пошкодувала, що зробила татуаж брів. Не минуло й тижня, брови посерели, з'явилися висипання і біль. Тепер лікуюся від алергії, а ще потрібно якось брови привести в порядок. (((

  Галя, 45 років

  Після проведення татуажу пройшов місяць. Довго сходило почервоніння і припухлість, а коли все зажило, брови виявилися різної довжини, а одна чомусь роздвоїлась. Пішла в інший салон все виправляти і робити нормально. Переробляти виявилося набагато болючіше, тому йдіть відразу до хорошого майстра.

  Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки

  Природна краса вітається в усьому світі, більш того, натуральність - модна тенденція цього року. На жаль, не кожна жінка може похвалитися ідеальною фігурою, правильними рисами обличчя, зокрема, правильним вигином брів, виразним поглядом з-під пишних вій і пухкими, червоними від природи губами. Сучасна косметологія йде в ногу з часом, тому будь-який недолік зовнішності коригується і усувається. Татуаж - один із способів зробити зовнішність привабливішою і виразніше.

  Що таке татуаж?

  Татуаж, або перманентний макіяж, виник на основі древнього мистецтва татуювання, яке широко поширене в східній культурі

  Загальна в татуюванні та в татуаже те, що в обох випадках шкіра піддається проколювання Загальна в татуюванні та в татуаже те, що в обох випадках шкіра піддається проколювання. На відміну від звичайного тату, при перманентному макіяжі прокол робиться неглибокий (не більше 1 мм), а малюнок недовговічний і легко виводиться з шкіри.

  У косметичних салонах роблять татуаж брів, губ і контуру росту вій з метою коригування форми цих ділянок, надання їм виразності і ефекту справжнього макіяжу. Перманентний макіяж зручний тим, що не потрібно витрачати час для нанесення косметики, щоб підправити макіяж.

  Фарбувальний пігмент підбирається відповідно до відтінком шкіри, кольору волосся, очей. Професійно виконаний татуаж виглядає природно і акуратно.

  Про те, як роблять татуаж губ, які його види, переваги та недоліки, а також фото до і після татуажу і відгуки про процедуру читайте в статті як зробити татуаж губ .

  Особливості техніки татуажу брів

  Ідеальні брови - велика рідкість. Щоб надати їм потрібну форму, жінки вищипують зайві волоски, заокруглені і подовжують брови олівцем. Часто обидві брови після коригування косметичним олівцем виходять неоднаковими, є нерівності і інші відмінності. Крім того, щоб зробити таку процедуру, потрібно чимало зусиль. Косметологи пропонують вирішити проблему неідеальних брів за допомогою татуажу.

  Татуаж змінить не тільки форму і довжину брів, але і змінить весь вигляд в цілому. До того ж область брів - найменш чутлива частина особи, тому процедура проходить з мінімумом больових відчуттів. До місцевої анестезії вдаються рідко. Перманентний макіяж брів виконується кількома методами, придатними і для тих, хто перший раз робить процедуру, і для тих, хто вдавався до татуажу раніше.

  Як роблять татуаж брів

  1. Шотірованіе, або растушевка. Брови після татуажу виглядають нібито підфарбованими тінями або олівцем. Даний метод можна застосовувати в тих випадках, коли татуаж був виконаний неякісно або потрібно провести корекцію татуажу брів.

  Растушевка підходить для жінок, які не хочуть кардинально змінювати брови, а бажають лише подовжити їх, «зафарбувати» нерівності і «залисини». Така методика ще називається «десятихвилинний» перманентний макіяж. Чи протримається ефект від часткового татуажу брів близько 6 місяців.

  Якщо шотірованіе проводиться по всій брови, тоді майстер вводить в середину брови фарбувальний пігмент більш темного відтінку і поступово переходить на світлий відтінок. Дотримуючись цих правил нанесення, брови виглядають природно.

  Вартість татуажу брів методом розтушовування в середньому 5-6 тисяч рублів.

  1. Метод промальовування, або техніка «волосок до волоска». Волоскові татуаж брів. Техніка волосових татуажу брів є складною і трудомісткою; якісно провести процедуру може лише професіонал. Спеціальною машинкою майстер промальовує волоски, що імітують справжні.

  Татуаж брів волоскові методом виконується двома способами: європейським і східним.

  Європейська техніка передбачає послідовну промальовування волосків, що йдуть один за одним. Змінюється лише кут нахилу штрихів: біля основи брови вони злегка прагнуть вгору, а до кінця закругляются вниз. Штрихи наносять тонкими, акуратними лініями, щоб створити ефект справжніх волосків.

  Східна техніка більш трудомістка і вимагає особливої майстерності. Штрихи наносять різної довжини, під нахилом; вони переплітаються і перетинаються один з одним; відтінки штрихів можуть на кілька тонів відрізнятися. В результаті брови виходять максимально схожими на натуральні. Східний волоскові макіяж подібний до тонкої роботи ювеліра, немає необхідності робити корекцію.

  Середня вартість татуажу «волосок до волоска» приблизно від 6 тисяч рублів.

  1. Змішана техніка або татуаж 3D. Спосіб поєднує в собі елементи попередніх двох технік. Рекомендується робити жінкам з невиразними, тонкими бровами або білявим дівчатам, у яких лінія брів практично не виділяється. Техніка розтушовування надає бровам виразності і яскравості, а за рахунок волосових татуажу брови набувають відсутній обсяг. Особлива привабливість татуажу 3D досягається при змішуванні декількох відтінків перманентного барвника. Вартість татуажу 3D приблизно така, як і у традиційних технік перманентного макіяжу.

  Татуаж брів: фото до і після

  Татуаж брів в техніці «шотірованіе». Фото до і після

  Волоскові метод татуажу брів (європейська техніка)

  Волоскові татуаж брів (східна техніка)

  Татуаж брів волоскові методом в східній техніці робить обличчя значно молодше

  Фото перманентного макіяжу брів з 3D ефектом

  Це фото - яскравий приклад того, як татуаж брів перетворює обличчя і повертає молодість

  Татуаж брів в змішаній техніці в сукупності з класичним макіяжем виглядає чудово! Фото до і після

  Татуаж брів темного кольору в східній техніці робить очі більш виразними

  Чи робити татуаж брів? Переваги і недоліки

  Переваги перманентного макіяжу брів:

  • не потрібно щодня робити макіяж, витрачатися на олівець-підводку і проводити багато часу перед дзеркалом;
  • татуаж забезпечує природний ефект натуральних брів;
  • татуаж стійкий до витирання, не боїться вологи, не розтікається;
  • після професійного татуажу брів обличчя виглядає молодше, погляд стає виразнішим.

  Незважаючи на переваги перманентного макіяжу, у нього є деякі недоліки.

  • Тимчасовий ефект. Залежно від обраної техніки татуажу, ефект зберігається від 6 місяців до 3-4 років.
  • Хворобливість. Шкіра в області брів хоч і не найбільш чутлива, але косметологи все ж вдаються до анестезії, роблячи процедуру максимально комфортною.
  • Догляд за областю брів. Після процедури шкіра навколо брів червоно і запалюється, тому майстер зобов'язаний призначити спеціальний крем або мазь. Перший час не можна перебувати під прямими сонячними променями. На поверхні шкіри утворюється тонка скориночка з відмерлих клітин епідермісу, яка сходить через кілька днів. Здирати утворилася корочку категорично не можна!
  • Татуаж брів не рекомендується робити людям з цукровим діабетом, астмою, тим, у кого є алергія на перманентні барвники, а також ряд хвороб, при яких знижена здатність згущуватися крові.

  Видалення татуажу брів

  У тому випадку, якщо татуаж виконаний, на ваш погляд, невдало, або просто набрид, його завжди можна вивести з шкіри. Найпоширеніший спосіб видалення татуажу брів - лазерним променем. Лазер розщеплює пігменти барвника і видаляє його з шкіри. Будьте готові, що процедура хвороблива.

  Де краще робити татуаж брів і як вибрати майстра

  Якість перманентного макіяжу безпосередньо залежить від професіоналізму майстра, використовуваного обладнання та барвників Якість перманентного макіяжу безпосередньо залежить від професіоналізму майстра, використовуваного обладнання та барвників. Природно, такі процедури як перманентний макіяж, що вимагають внутрішньошкірного проникнення, вимагають особливих гігієнічних умов і високого професіоналізму, тому нехтувати цим не варто, і вибирати салон потрібно виходячи з якості, а не ціни.

  Але буває і так, що на вигляд пристойний салон далеко не виправдовує заявлених переваг і призначених цін. Ідеальний варіант - коли майстри або салон вам порадять знайомі або подруги, які користуються послугами татуажу раніше. Зараз, в пік популярності перманентного макіяжу, практично в кожному місті є безліч спеціалізованих салонів, а які з них кращі можна легко дізнатися по свіжих відгуками на форумах.

  Ні в якому разі не робіть татуаж брів на дому

  Зробивши вибір на користь того чи іншого салону і прийшовши на консультацію, попросіть у майстри свідоцтво або диплом, який підтверджує його кваліфікацію. Зазвичай татуаж робиться спеціальними перманентними барвниками, але деякі майстри хитрують і замість татуажном фарби застосовують барвник для татуювань. Вицвітаючи і стираючи, татуіровочних фарба набуває зеленуватий відтінок і брови, відповідно, стають зеленими.

  Татуаж брів: відгуки

  Люда, 29 років

  Зробила татуаж брів тиждень тому. Майстер вміло підібрала форму і колір, робила технікою волосок до волоска. Ніяких нарікань: не боляче зовсім, змащувала шкіру навколо брів доглядає маззю, дуже скоро все зажило.

  Віка, 34 роки

  Дивлюся на свої брови після татуажу, не можу натішитися. До цього не могла підібрати колір олівця, довго виводила кожну брову. Тепер - ні яких мук, тільки - краса! Було злегка боляче, але терпимо.

  Аня, 37 років

  Дівчата, не бійтеся робити татуаж. Я боялася болю і боялася, що ні змиється колір. Коли зважилася - виявилося, що болю немає, а колір через рік потьмянів, а через 2 - зійшов зовсім. Татуаж і татуювання - різні речі.

  Наташа, 31 рік

  Раз і назавжди пошкодувала, що зробила татуаж брів. Не минуло й тижня, брови посерели, з'явилися висипання і біль. Тепер лікуюся від алергії, а ще потрібно якось брови привести в порядок. (((

  Галя, 45 років

  Після проведення татуажу пройшов місяць. Довго сходило почервоніння і припухлість, а коли все зажило, брови виявилися різної довжини, а одна чомусь роздвоїлась. Пішла в інший салон все виправляти і робити нормально. Переробляти виявилося набагато болючіше, тому йдіть відразу до хорошого майстра.

  Татуаж брів - методи і техніки, фото до і після, відгуки

  Природна краса вітається в усьому світі, більш того, натуральність - модна тенденція цього року. На жаль, не кожна жінка може похвалитися ідеальною фігурою, правильними рисами обличчя, зокрема, правильним вигином брів, виразним поглядом з-під пишних вій і пухкими, червоними від природи губами. Сучасна косметологія йде в ногу з часом, тому будь-який недолік зовнішності коригується і усувається. Татуаж - один із способів зробити зовнішність привабливішою і виразніше.

  Що таке татуаж?

  Татуаж, або перманентний макіяж, виник на основі древнього мистецтва татуювання, яке широко поширене в східній культурі

  Загальна в татуюванні та в татуаже те, що в обох випадках шкіра піддається проколювання Загальна в татуюванні та в татуаже те, що в обох випадках шкіра піддається проколювання. На відміну від звичайного тату, при перманентному макіяжі прокол робиться неглибокий (не більше 1 мм), а малюнок недовговічний і легко виводиться з шкіри.

  У косметичних салонах роблять татуаж брів, губ і контуру росту вій з метою коригування форми цих ділянок, надання їм виразності і ефекту справжнього макіяжу. Перманентний макіяж зручний тим, що не потрібно витрачати час для нанесення косметики, щоб підправити макіяж.

  Фарбувальний пігмент підбирається відповідно до відтінком шкіри, кольору волосся, очей. Професійно виконаний татуаж виглядає природно і акуратно.

  Про те, як роблять татуаж губ, які його види, переваги та недоліки, а також фото до і після татуажу і відгуки про процедуру читайте в статті як зробити татуаж губ .

  Особливості техніки татуажу брів

  Ідеальні брови - велика рідкість. Щоб надати їм потрібну форму, жінки вищипують зайві волоски, заокруглені і подовжують брови олівцем. Часто обидві брови після коригування косметичним олівцем виходять неоднаковими, є нерівності і інші відмінності. Крім того, щоб зробити таку процедуру, потрібно чимало зусиль. Косметологи пропонують вирішити проблему неідеальних брів за допомогою татуажу.

  Татуаж змінить не тільки форму і довжину брів, але і змінить весь вигляд в цілому. До того ж область брів - найменш чутлива частина особи, тому процедура проходить з мінімумом больових відчуттів. До місцевої анестезії вдаються рідко. Перманентний макіяж брів виконується кількома методами, придатними і для тих, хто перший раз робить процедуру, і для тих, хто вдавався до татуажу раніше.

  Як роблять татуаж брів

  1. Шотірованіе, або растушевка. Брови після татуажу виглядають нібито підфарбованими тінями або олівцем. Даний метод можна застосовувати в тих випадках, коли татуаж був виконаний неякісно або потрібно провести корекцію татуажу брів.

  Растушевка підходить для жінок, які не хочуть кардинально змінювати брови, а бажають лише подовжити їх, «зафарбувати» нерівності і «залисини». Така методика ще називається «десятихвилинний» перманентний макіяж. Чи протримається ефект від часткового татуажу брів близько 6 місяців.

  Якщо шотірованіе проводиться по всій брови, тоді майстер вводить в середину брови фарбувальний пігмент більш темного відтінку і поступово переходить на світлий відтінок. Дотримуючись цих правил нанесення, брови виглядають природно.

  Вартість татуажу брів методом розтушовування в середньому 5-6 тисяч рублів.

  1. Метод промальовування, або техніка «волосок до волоска». Волоскові татуаж брів. Техніка волосових татуажу брів є складною і трудомісткою; якісно провести процедуру може лише професіонал. Спеціальною машинкою майстер промальовує волоски, що імітують справжні.

  Татуаж брів волоскові методом виконується двома способами: європейським і східним.

  Європейська техніка передбачає послідовну промальовування волосків, що йдуть один за одним. Змінюється лише кут нахилу штрихів: біля основи брови вони злегка прагнуть вгору, а до кінця закругляются вниз. Штрихи наносять тонкими, акуратними лініями, щоб створити ефект справжніх волосків.

  Східна техніка більш трудомістка і вимагає особливої майстерності. Штрихи наносять різної довжини, під нахилом; вони переплітаються і перетинаються один з одним; відтінки штрихів можуть на кілька тонів відрізнятися. В результаті брови виходять максимально схожими на натуральні. Східний волоскові макіяж подібний до тонкої роботи ювеліра, немає необхідності робити корекцію.

  Середня вартість татуажу «волосок до волоска» приблизно від 6 тисяч рублів.

  1. Змішана техніка або татуаж 3D. Спосіб поєднує в собі елементи попередніх двох технік. Рекомендується робити жінкам з невиразними, тонкими бровами або білявим дівчатам, у яких лінія брів практично не виділяється. Техніка розтушовування надає бровам виразності і яскравості, а за рахунок волосових татуажу брови набувають відсутній обсяг. Особлива привабливість татуажу 3D досягається при змішуванні декількох відтінків перманентного барвника. Вартість татуажу 3D приблизно така, як і у традиційних технік перманентного макіяжу.

  Татуаж брів: фото до і після

  Татуаж брів в техніці «шотірованіе». Фото до і після

  Волоскові метод татуажу брів (європейська техніка)

  Волоскові татуаж брів (східна техніка)

  Татуаж брів волоскові методом в східній техніці робить обличчя значно молодше

  Фото перманентного макіяжу брів з 3D ефектом

  Це фото - яскравий приклад того, як татуаж брів перетворює обличчя і повертає молодість

  Татуаж брів в змішаній техніці в сукупності з класичним макіяжем виглядає чудово! Фото до і після

  Татуаж брів темного кольору в східній техніці робить очі більш виразними

  Чи робити татуаж брів? Переваги і недоліки

  Переваги перманентного макіяжу брів:

  • не потрібно щодня робити макіяж, витрачатися на олівець-підводку і проводити багато часу перед дзеркалом;
  • татуаж забезпечує природний ефект натуральних брів;
  • татуаж стійкий до витирання, не боїться вологи, не розтікається;
  • після професійного татуажу брів обличчя виглядає молодше, погляд стає виразнішим.

  Незважаючи на переваги перманентного макіяжу, у нього є деякі недоліки.

  • Тимчасовий ефект. Залежно від обраної техніки татуажу, ефект зберігається від 6 місяців до 3-4 років.
  • Хворобливість. Шкіра в області брів хоч і не найбільш чутлива, але косметологи все ж вдаються до анестезії, роблячи процедуру максимально комфортною.
  • Догляд за областю брів. Після процедури шкіра навколо брів червоно і запалюється, тому майстер зобов'язаний призначити спеціальний крем або мазь. Перший час не можна перебувати під прямими сонячними променями. На поверхні шкіри утворюється тонка скориночка з відмерлих клітин епідермісу, яка сходить через кілька днів. Здирати утворилася корочку категорично не можна!
  • Татуаж брів не рекомендується робити людям з цукровим діабетом, астмою, тим, у кого є алергія на перманентні барвники, а також ряд хвороб, при яких знижена здатність згущуватися крові.

  Видалення татуажу брів

  У тому випадку, якщо татуаж виконаний, на ваш погляд, невдало, або просто набрид, його завжди можна вивести з шкіри. Найпоширеніший спосіб видалення татуажу брів - лазерним променем. Лазер розщеплює пігменти барвника і видаляє його з шкіри. Будьте готові, що процедура хвороблива.

  Де краще робити татуаж брів і як вибрати майстра

  Якість перманентного макіяжу безпосередньо залежить від професіоналізму майстра, використовуваного обладнання та барвників Якість перманентного макіяжу безпосередньо залежить від професіоналізму майстра, використовуваного обладнання та барвників. Природно, такі процедури як перманентний макіяж, що вимагають внутрішньошкірного проникнення, вимагають особливих гігієнічних умов і високого професіоналізму, тому нехтувати цим не варто, і вибирати салон потрібно виходячи з якості, а не ціни.

  Але буває і так, що на вигляд пристойний салон далеко не виправдовує заявлених переваг і призначених цін. Ідеальний варіант - коли майстри або салон вам порадять знайомі або подруги, які користуються послугами татуажу раніше. Зараз, в пік популярності перманентного макіяжу, практично в кожному місті є безліч спеціалізованих салонів, а які з них кращі можна легко дізнатися по свіжих відгуками на форумах.

  Ні в якому разі не робіть татуаж брів на дому

  Зробивши вибір на користь того чи іншого салону і прийшовши на консультацію, попросіть у майстри свідоцтво або диплом, який підтверджує його кваліфікацію. Зазвичай татуаж робиться спеціальними перманентними барвниками, але деякі майстри хитрують і замість татуажном фарби застосовують барвник для татуювань. Вицвітаючи і стираючи, татуіровочних фарба набуває зеленуватий відтінок і брови, відповідно, стають зеленими.

  Татуаж брів: відгуки

  Люда, 29 років

  Зробила татуаж брів тиждень тому. Майстер вміло підібрала форму і колір, робила технікою волосок до волоска. Ніяких нарікань: не боляче зовсім, змащувала шкіру навколо брів доглядає маззю, дуже скоро все зажило.

  Віка, 34 роки

  Дивлюся на свої брови після татуажу, не можу натішитися. До цього не могла підібрати колір олівця, довго виводила кожну брову. Тепер - ні яких мук, тільки - краса! Було злегка боляче, але терпимо.

  Аня, 37 років

  Дівчата, не бійтеся робити татуаж. Я боялася болю і боялася, що ні змиється колір. Коли зважилася - виявилося, що болю немає, а колір через рік потьмянів, а через 2 - зійшов зовсім. Татуаж і татуювання - різні речі.

  Наташа, 31 рік

  Раз і назавжди пошкодувала, що зробила татуаж брів. Не минуло й тижня, брови посерели, з'явилися висипання і біль. Тепер лікуюся від алергії, а ще потрібно якось брови привести в порядок. (((

  Галя, 45 років

  Після проведення татуажу пройшов місяць. Довго сходило почервоніння і припухлість, а коли все зажило, брови виявилися різної довжини, а одна чомусь роздвоїлась. Пішла в інший салон все виправляти і робити нормально. Переробляти виявилося набагато болючіше, тому йдіть відразу до хорошого майстра.

  Що таке татуаж?
  Що таке татуаж?
  Що таке татуаж?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только