Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж брів: як робиться і правила загоєння

  1. Що таке татуаж брів?
  2. Види татуажу брів
  3. Процедура татуажу брів
  4. Загоєння і догляд після процедури
  5. Корекція брів
  6. Протипоказання до татуажу брів

  Всім знайома фраза: «Краса вимагає жертв», багато століть жінки шукали способи прикрасити свою зовнішність, використовуючи різноманітні засоби, іноді доходили навіть до крайнощів. При нинішньому ритмі життя сучасної жінки досить непросто виглядати ефектно, і пов'язано це часто з банальним браком часу.

  І якщо нанести помаду, і нафарбувати вії декількома помахами туші вона абияк встигає, то це не завжди виглядає привабливо.

  Догляд за бровами вимагає більшої кількості часу, яке не завжди є. До того ж не кожна жінка вміє надати потрібну форму, що, в свою чергу, призводить до того, що замість своїх років, додасть пару зайвих.

  Такий результат може значно знизити самооцінку.

  Що таке татуаж брів?

  При слові «татуаж» у більшості виникають не зовсім правильні асоціації, але ж перша думка досить часто впливає на вибір. татуаж - це золота середина між татуюванням і макіяжем.

  Для того щоб зробити остаточний вибір на користь цієї процедури або відмовитися раз і назавжди, потрібно більше дізнатися, що це таке і яким чином відбувається татуаж брів.

  Види татуажу брів

  Всім знайома фраза: «Краса вимагає жертв», багато століть жінки шукали способи прикрасити свою зовнішність, використовуючи різноманітні засоби, іноді доходили навіть до крайнощів

  Кілька видів татуажу.

  Існує кілька видів татуажу, у кожного свої особливості:

  • шотірованіе, а якщо простіше растушевка. Даний спосіб особливо припаде до душі тим жінкам, які не хочуть кардинальних змін, а лише хочуть домогтися подовження брови або зафарбовування.

  Також його застосовують, коли потрібна корекція через неякісно проведеної раніше процедури. брови після цього способу виглядають як підфарбовані олівцем і тривалість цього ефекту близько шести місяців;

  • волоскові. Техніка цього методу непроста і досить трудомістка. Тому при виборі цієї процедури слід звернутися до професіонала.

  Він, в свою чергу, зможе надати бровам, за допомогою машинки і помірної кількості туші, природний вигляд. Домагається він цього тим, що промальовує волоски між справжніми.

  Цей вид також ділиться на два підвиди: європейський і східний. Вони дуже складні у виконанні, але якісно нанесений східний надалі не вимагає корекції;

  • змішаний, комбінований. Більшість фахівців віддають перевагу саме цьому виду, він включає в себе як волоскові вид, так і шотірованіе (промальовування волосків і растушевку). Комбінований спосіб надає бровам об'ємний і красивий вид.

  У кожного виду є свої переваги, досвідчений майстер зможе підказати якому з них віддати перевагу.

  Процедура татуажу брів

  Проводять процедуру в стерильному приміщенні.

  Зупинивши свій вибір на даній процедурі, необхідно дізнатися, як її проводять, визначитися з майстром. І робити її необхідно лише в оснащеному профільному центрі, і ні в якому разі не на дому.

  Також слід подбати про своє здоров'я і пропити вітаміни, які зміцнюють стінки судин і, звичайно, заздалегідь проконсультуватися з лікарем.

  Після виконання всього вищесказаного можна приступати до процедури, яка, до слова сказати, займає всього-на-всього півгодини, змінюється тривалість в залежності від професіоналізму майстра і обсягу роботи.

  Починається процес з очищення шкіри від косметики і її знежирення. Після цього наносять макет, для остаточного затвердження, за яким потім ставлять мітки. На них далі і орієнтується майстер, і потім знову очищають шкіру.

  Так як фарба вводиться під шкіру (0,5 мм), відповідно її проколюють і процедура досить болюча, тому використовують анестезію (зазвичай це крему або гелі). І лише після того, як вони подіють, а зазвичай це займає 5-10 хвилин, починається основна робота.

  Визначившись з видом татуажу, починають вводити речовини (рослинні, мінеральні) під шкіру.

  Важливий момент, до проведення процедури необхідно обговорити з майстром склад речовини, що вводиться, на випадок непереносимості будь-яких компонентів, щоб уникнути ускладнень.

  Загоєння і догляд після процедури

  Можна користуватися кремом.

  Основна помилка всіх жінок, що відразу ж після закінчення нанесення татуажу вони будуть виглядати надзвичайно. Все це буде, але не відразу. Спочатку шкіра навколо брів пріпухнет і почервоніє.

  Ще один не зовсім приємний момент - це утворилася тонка скоринка, яку, дуже хочеться здерти, але цього робити не варто. Для більш ефективного загоєння шкіри, фахівець порадить загоює крем.

  Період відновлення після подібної процедури становить від семи до десяти днів. Також рекомендується при виході на вулицю наносити крем , А щоб уникнути вигоряння фарби, а також отримання опіку не варто приймати сонячні ванни до остаточного загоєння шкіри.

  Чого слід уникати на початковому етапі після татуажу брів:

  1. Не варто, вірніше, заборонено, відвідувати сауни, басейни;
  2. Зволожувати шкіру без особливої ​​необхідності;
  3. Не обробляти брови лосьйонами, скрабами і ні в якому разі не видаляти ороговілу шкіру. Згодом вона сама відпаде;
  4. На цей період також слід відмовитися від використання косметичних масок;
  5. Умиваючи особа, не рекомендується сильно розтирати брови, краще скористатися сухою серветкою і змочити її в воді.

  Дотримуючись цих вказівки, загоєння, травмованої в процесі татуажу шкіри, пролетить швидко і непомітно, а головне, без ускладнень.

  Корекція брів

  Корекцію роблять за потребою.

  Існує дві причини корекції татуажу брів

  • основна причина, необхідність первинної корекції, яка зазвичай проводиться через місяць після процедури. За цей період часу фарба може помінятися злегка в кольорі, стати світліше. Іноді доводиться стикатися з випадками, коли організм не приймає барвник;
  • друга причина не дуже приємна. Пов'язана вона або з неякісною роботою майстра, або з неправильно підібраною формою брови.

  Однак провести корекцію в даному випадку непросто і не відразу. Доведеться видалити татуаж за допомогою лазера, а вже після починати заново наносити його;

  • йти на корекцію татуажу брів бажано до одного і того самого майстра.

  Відмовлятися від повторного відвідування фахівця варто лише в разі раніше невдало виконаної процедури нанесення татуажу брів.

  Протипоказання до татуажу брів

  Іноді татуаж робити небезпечно!

  Перш ніж вдатися до процедури татуажу, в першу чергу варто проконсультуватися з лікарем. Він може вказати на наявність причин, які не дозволять провести його.

  Причому протипоказання можна розділити на дві групи: абсолютні і відносні.

  Абсолютні, мають на увазі, відмова від проведення процедури взагалі:

  • цукровий діабет;
  • печінкова недостатність;
  • ниркова недостатність;
  • ушкодження внутрішніх органів;
  • будь-які хронічні хвороби;
  • СНІД;
  • псоріаз;
  • гемофілія;
  • епілепсія;
  • психічні розлади;
  • наркотичне / алкогольне сп'яніння.

  До відносних протипоказань, можна віднести наступні причини:

  • простудні захворювання;
  • вугровий хвороба;
  • гнійні висипання;
  • застосування антибіотиків;
  • доброякісні / злоякісні пухлини;
  • підвищений тиск;
  • алергії;
  • вагітність;
  • годування грудьми;
  • менструація;
  • пластичні операції в зоні проведення процедури.

  Причини до протипоказань слід дуже уважно вивчити, в разі виникнення будь-найменших сумнівів, варто звернутися до лікаря. Інакше процес, який повинен привести до результату вдосконалення зовнішності призведе до плачевних наслідків.

  Більшість цікавить питання, як довго зберігається татуаж.

  Майстри, які проводять цю послугу, озвучують терміни від двох до шести років незалежно від виду нанесення малюнка.

  Хоча виходячи з багатьох відгуків жінок, при розтушовуванні татуаж тримається все-таки довше. Існує ряд умов, що впливають на тривалість ефекту:

  1. Тип шкіри. Жирна шкіра гірше вбирає речовина, що наноситься при процедурі;
  2. Вік. У молодих татуаж тримається довше;
  3. Колір пігменту. Темний колір більш стійкий;
  4. Особливості організму, відторгнення пігменту.

  Попереджений значить озброєний. Ознайомившись з усією інформацією, знаючи нюанси проведення цієї процедури, кожна жінка прийде до висновку варто її проводити чи ні.

  Головне, що вона не повинна забувати з татуажем або без, вона все одно прекрасна!

  З цього відео ви дізнаєтеся як робити перманентний макіяж.

  Що таке татуаж брів?
  Що таке татуаж брів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только