Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури

  1. Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури Стиль і природність - таке поєднання...
  2. Як проходить процедура
  3. Рекомендації та правила догляду після процедури
  4. вартість процедури
  5. висновок
  6. Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури
  7. Об'ємний татуаж брів: що це?
  8. Як проходить процедура
  9. Рекомендації та правила догляду після процедури
  10. вартість процедури
  11. висновок
  12. Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури
  13. Об'ємний татуаж брів: що це?
  14. Як проходить процедура
  15. Рекомендації та правила догляду після процедури
  16. вартість процедури
  17. висновок

  Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури

  Стиль і природність - таке поєднання в образі сьогодні на піку популярності. Це відноситься і одязі, і до зачіски, і до макіяжу.

  Б'юті-індустрія не дрімає і у відповідь на виклик пропонує нові технології, які дозволяють виправити візуальні естетичні недоліки і підкреслити красу, подаровану природою.

  У цій статті ми розповімо вам про чергову новинку на ринку б'юті-послуг - об'ємному татуаже брів, його особливості, різновиди та техніці виконання.

  зміст

  1. Об'ємний татуаж брів: що це?
  2. Як проходить процедура
  3. Рекомендації та правила догляду після процедури
  4. вартість процедури
  5. висновок

  Об'ємний татуаж брів: що це?

  Об'ємний татуаж брів - це метод моделювання брів з використанням декількох відтінків фарби, який дозволяє створити візуальний ефект природного обсягу, товщини і довжини бровние дуг. Для такого перманентного макіяжу брів застосовується переважно двоколірна техніка. Методика об'єднує дві основні прийоми татуажу: волоскових техніку і тіньову растушевку, при цьому волоски промальовувалися темними тонами, а растушевка виконується більш світлими відтінками. Завдяки чергуванню технік і відтінків, брови в результаті виглядають немов натуральні.

  Об'ємний татуаж незамінний, якщо потрібно реконструкція брів, корекція вікових змін (сиві волоски, прогалини після випадання волосся) і при повній відсутності власних брів.

  Об'ємний татуаж стане справжньою б'юті-знахідкою при необхідності корекції занадто світлих і рідкісних брів, які потрібно щодня моделювати косметичним олівцем. Він дозволить забути про ці незручності і подарує виразні брови ідеальної форми.

  Види об'ємного татуажу

  Салони краси та приватні майстри пропонують наступні види об'ємного татуажу: 3д (3d), 4д (4d), 5д (5d), 6д (6d), 7д (7d), 8д (8d), 9д (9d), і навіть 12д. При цьому, за їх твердженням, чим вище коефіцієнт «д», тим об'ємніше і реалістичніше виглядають брови.

  Найпопулярнішими видами сьогодні є татуаж брів 3д і татуаж брів 6д, який дозволяє відтворити найдрібніші нюанси зростання і кольору волосків на бровах, вигин і товщину бровние дуг.

  Татуаж брів 3д дозволяє відкоригувати форму бровние дуг і їх колір, виправити асиметрію, замаскувати дрібні рубці, шрами, надати помірну об'ємність.

  Татуаж брів 6д є техніку нанесення об'ємного малюнка, який повністю імітує зростання натуральних брів. З його допомогою можна відтворити всі нюанси росту волосся: напрямок волосків, їх відтінок, товщину, вигин.

  Варто врахувати, що 3d техніка, так само як і 6д, може поліпшити образ або спотворити його. Результат, в першу чергу, залежить від професіоналізму того, хто робить процедуру. Він повинен бути дипломованим фахівцем, знати технологію і вміти чітко, графічно відтворити малюнок, створюючи за допомогою майстерного поєднання тіней і відблисків ефект об'ємності. Крім основних навичок, майстер повинен володіти творчими талантом і почуттям стилю, щоб в результаті його роботи брови виглядали максимально природно і тонко підкреслювали контури особи.

  Тому, якщо ви вибрали саме такий перманентний візаж , Ми рекомендуємо з усією скрупульозністю підійти до вибору майстра, уважно вивчивши його роботи в цій техніці.

  Як проходить процедура

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності.

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності

  етапи процедури

  Етап I. Майстер підготує брови до процедури. Для цього за допомогою рідини для демакіяжу він видалить залишки декоративної косметики і продезинфікує область бровние дуг.

  Етап II. На цьому етапі основне завдання фахівця полягає в створенні правильного ескізу майбутніх брів. Для цього він уважно вивчить анатомічна будова особи, проведе необхідні виміри, які допоможуть створити пропорційні розміри брів, і відзначить контурні лінії.

  Залежно від того, яку проблему потрібно вирішити, майстер порадить техніку нанесення малюнка. Якщо ви хочете зробити брови більш виразними і об'ємними, то в цьому випадку підійде татуаж брів 3д. При необхідності реконструкції брів відмінним варіантом стане 6d татуаж брів.

  Етап III. Майстер підбере відтінок фарби для брів , Що гармонує з кольором шкіри клієнта і його волоссям. Грамотний підхід до вибору тону обов'язково включає фактор природності кольору. Тому, для отримання потрібного відтінку він може змішати кілька різних пігментів.

  Етап IV. Так як татуаж - процедура досить болюча, майстер попередньо обробить область бровние дуг місцевою анестезією, яка дозволить до мінімуму знизити больові відчуття. Анестезуючий засіб він підбере залежно від ваших фізіологічних особливостей.

  Етап V. За допомогою косметичного олівця майстер прорисует волоски в чорновому варіанті. Такий прийом допоможе побачити всі недоліки і вчасно їх відкоригувати.

  Етап VI. Спеціаліст акуратно, штрих за штрихом, відтворить малюнок, вводячи інструментом пігмент під шкіру на глибину до 0,8 мм.

  Ефект реалістичності досягається за рахунок того, що майстер відтворює природне зростання брів, їх відтінки, довжину і злам.

  Загальна тривалість процедури становить в середньому 1-2 години.

  Особливості нанесення малюнка

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d - техніки, що дозволяють створити брови, які візуально не відрізнити від природних. Завдання майстра - промальовувати кожну волосинку так, щоб це була імітація природного бровінкі, а сама брову виглядала максимально натурально. Необхідного результату можна досягти шляхом чергування наносяться смужок різних відтінків. При цьому, в якості базової основи майстер буде використовувати тон, який він попередньо підбере з урахуванням кольору вашого волосся. Відтворивши верхні волоски, майстер перейде до створення їх «тіні», підібравши більш темний пігмент. Останнім штрихом стане нанесення світлих відблисків між волосками.

  Відео процедури

  Рекомендації та правила догляду після процедури

  Об'ємний татуаж брів включає ряд обмежень в звичному способі життя, яких потрібно обов'язково дотримуватися перед проведенням процедури.

  Крім того, сам процес супроводжується утворенням мікро ран на шкірі, а це означає, що після татуажу потрібно період реабілітації і спеціальний догляд за бровами.

  Що не можна робити перед процедурою

  • за добу «до» вживати алкоголь,
  • за день «до» і в день проведення процедури пити чай, кава;
  • за 48 годин до процедури приймати вітамін С і ліки, що містять аспірин, анальгін;
  • вводити моделюють препарати Ботокс, Диспорт. Щоб татуаж «не потік», фахівці дозволяють його наносити мінімум через 3 тижні після того, як була проведена процедура ботокса . (У будь-якому випадку, щоб уникнути зворотного ефекту, перед татуажем слід проконсультуватися у професійного косметолога).

  Рекомендації по догляду після процедури

  • в першу добу на бровах почне виділятися сукровиця, яка утворює на шкірі скоринки. Їх не можна соскребать ні в якому разі, інакше порушиться пігментація шкіри. Область бровние дуг слід періодично протирати розчином хлоргексидину і змащувати маззю, рекомендованою майстром;
  • через 5-6 днів на бровах з'явиться легке лущення. Воно швидко пройде, якщо брови змащувати кремами, що містять вітаміни А і D;
  • в перші 7 днів після процедури не рекомендується відвідувати солярій, сауни, лазні;
  • до повного загоєння брови потрібно берегти від різкого перепаду температур, впливу холоду.

  До речі, після лущення брови стануть світліше, але, за словами фахівців і відгуками їх клієнток, це не означає, що процедура пройшла невдало. Насправді, це частина регенераційної процесу, який може тривати до чотирьох тижнів.

  Як продовжити термін служби татуажу

  Першу корекцію брів можна проводити через 1-1,5 місяця після процедури. В цілому, якщо всі маніпуляції були виконані професійно і з використанням якісних матеріалів, ефект татуажу триватиме 1,5-2 роки.

  Максимально надовго зберегти створений малюнок допоможуть наступні поради:

  • влітку брови слід покривати сонцезахисними засобами з SPF 30-50 ;
  • в зимовий час брови потрібно захищати від холоду, прикриваючи їх головним убором;
  • скраби та пілінги слід наносити на обличчя, минаючи область бровние дуг;
  • брови періодично варто змащувати рослинними оліями (касторовою, оливковою і т.д.), щоб не допускати сухості і стягнутості шкіри.

  вартість процедури

  Ціна на об'ємний татуаж брів складається з декількох складових:

  • вибору техніки (3d ефект, 6д і т.д.);
  • собівартості витратних матеріалів (фарба, анестезуючі препарати і т.п.);
  • попереднього підбору кольорової гами та створення ескізу;
  • саму процедуру.

  Вартість послуги в тату-салонах Києва становить від 1400 гривень за процедуру. Мінімальна ціна на об'ємний татуаж брів у приватних майстрів міста -від 1200 гривень. Скориставшись їх послугами, ви заощадите близько 200-300 гривень.

  Ми рекомендуємо попередньо вивчити роботи салонних фахівців і тих, хто практикує на дому, щоб вибираючи майстра, ви були впевнені у відмінному результаті.

  висновок

  Професійно виконаний об'ємний татуаж - це вдала корекція брів, яка істотно полегшує життя представницям прекрасної статі. Такий перманентний макіяж скорочує час, що витрачається на щоденне створення образу, і дає можливість не переживати з приводу неідеальної форми брів або їх невиразного кольору.

  Можливо, ви замислювалися про такий довгостроковій корекції брів або вже зробили 3д татуаж або татуаж брів 6д. Будемо раді почути ваші відгуки та аргументи «за» і «проти» в коментарях до цієї статті.

  Лариса Ерошина

  Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури

  Стиль і природність - таке поєднання в образі сьогодні на піку популярності. Це відноситься і одязі, і до зачіски, і до макіяжу.

  Б'юті-індустрія не дрімає і у відповідь на виклик пропонує нові технології, які дозволяють виправити візуальні естетичні недоліки і підкреслити красу, подаровану природою.

  У цій статті ми розповімо вам про чергову новинку на ринку б'юті-послуг - об'ємному татуаже брів, його особливості, різновиди та техніці виконання.

  зміст

  1. Об'ємний татуаж брів: що це?
  2. Як проходить процедура
  3. Рекомендації та правила догляду після процедури
  4. вартість процедури
  5. висновок

  Об'ємний татуаж брів: що це?

  Об'ємний татуаж брів - це метод моделювання брів з використанням декількох відтінків фарби, який дозволяє створити візуальний ефект природного обсягу, товщини і довжини бровние дуг. Для такого перманентного макіяжу брів застосовується переважно двоколірна техніка. Методика об'єднує дві основні прийоми татуажу: волоскових техніку і тіньову растушевку, при цьому волоски промальовувалися темними тонами, а растушевка виконується більш світлими відтінками. Завдяки чергуванню технік і відтінків, брови в результаті виглядають немов натуральні.

  Об'ємний татуаж незамінний, якщо потрібно реконструкція брів, корекція вікових змін (сиві волоски, прогалини після випадання волосся) і при повній відсутності власних брів.

  Об'ємний татуаж стане справжньою б'юті-знахідкою при необхідності корекції занадто світлих і рідкісних брів, які потрібно щодня моделювати косметичним олівцем. Він дозволить забути про ці незручності і подарує виразні брови ідеальної форми.

  Види об'ємного татуажу

  Салони краси та приватні майстри пропонують наступні види об'ємного татуажу: 3д (3d), 4д (4d), 5д (5d), 6д (6d), 7д (7d), 8д (8d), 9д (9d), і навіть 12д. При цьому, за їх твердженням, чим вище коефіцієнт «д», тим об'ємніше і реалістичніше виглядають брови.

  Найпопулярнішими видами сьогодні є татуаж брів 3д і татуаж брів 6д, який дозволяє відтворити найдрібніші нюанси зростання і кольору волосків на бровах, вигин і товщину бровние дуг.

  Татуаж брів 3д дозволяє відкоригувати форму бровние дуг і їх колір, виправити асиметрію, замаскувати дрібні рубці, шрами, надати помірну об'ємність.

  Татуаж брів 6д є техніку нанесення об'ємного малюнка, який повністю імітує зростання натуральних брів. З його допомогою можна відтворити всі нюанси росту волосся: напрямок волосків, їх відтінок, товщину, вигин.

  Варто врахувати, що 3d техніка, так само як і 6д, може поліпшити образ або спотворити його. Результат, в першу чергу, залежить від професіоналізму того, хто робить процедуру. Він повинен бути дипломованим фахівцем, знати технологію і вміти чітко, графічно відтворити малюнок, створюючи за допомогою майстерного поєднання тіней і відблисків ефект об'ємності. Крім основних навичок, майстер повинен володіти творчими талантом і почуттям стилю, щоб в результаті його роботи брови виглядали максимально природно і тонко підкреслювали контури особи.

  Тому, якщо ви вибрали саме такий перманентний візаж , Ми рекомендуємо з усією скрупульозністю підійти до вибору майстра, уважно вивчивши його роботи в цій техніці.

  Як проходить процедура

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності.

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності

  етапи процедури

  Етап I. Майстер підготує брови до процедури. Для цього за допомогою рідини для демакіяжу він видалить залишки декоративної косметики і продезинфікує область бровние дуг.

  Етап II. На цьому етапі основне завдання фахівця полягає в створенні правильного ескізу майбутніх брів. Для цього він уважно вивчить анатомічна будова особи, проведе необхідні виміри, які допоможуть створити пропорційні розміри брів, і відзначить контурні лінії.

  Залежно від того, яку проблему потрібно вирішити, майстер порадить техніку нанесення малюнка. Якщо ви хочете зробити брови більш виразними і об'ємними, то в цьому випадку підійде татуаж брів 3д. При необхідності реконструкції брів відмінним варіантом стане 6d татуаж брів.

  Етап III. Майстер підбере відтінок фарби для брів , Що гармонує з кольором шкіри клієнта і його волоссям. Грамотний підхід до вибору тону обов'язково включає фактор природності кольору. Тому, для отримання потрібного відтінку він може змішати кілька різних пігментів.

  Етап IV. Так як татуаж - процедура досить болюча, майстер попередньо обробить область бровние дуг місцевою анестезією, яка дозволить до мінімуму знизити больові відчуття. Анестезуючий засіб він підбере залежно від ваших фізіологічних особливостей.

  Етап V. За допомогою косметичного олівця майстер прорисует волоски в чорновому варіанті. Такий прийом допоможе побачити всі недоліки і вчасно їх відкоригувати.

  Етап VI. Спеціаліст акуратно, штрих за штрихом, відтворить малюнок, вводячи інструментом пігмент під шкіру на глибину до 0,8 мм.

  Ефект реалістичності досягається за рахунок того, що майстер відтворює природне зростання брів, їх відтінки, довжину і злам.

  Загальна тривалість процедури становить в середньому 1-2 години.

  Особливості нанесення малюнка

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d - техніки, що дозволяють створити брови, які візуально не відрізнити від природних. Завдання майстра - промальовувати кожну волосинку так, щоб це була імітація природного бровінкі, а сама брову виглядала максимально натурально. Необхідного результату можна досягти шляхом чергування наносяться смужок різних відтінків. При цьому, в якості базової основи майстер буде використовувати тон, який він попередньо підбере з урахуванням кольору вашого волосся. Відтворивши верхні волоски, майстер перейде до створення їх «тіні», підібравши більш темний пігмент. Останнім штрихом стане нанесення світлих відблисків між волосками.

  Відео процедури

  Рекомендації та правила догляду після процедури

  Об'ємний татуаж брів включає ряд обмежень в звичному способі життя, яких потрібно обов'язково дотримуватися перед проведенням процедури.

  Крім того, сам процес супроводжується утворенням мікро ран на шкірі, а це означає, що після татуажу потрібно період реабілітації і спеціальний догляд за бровами.

  Що не можна робити перед процедурою

  • за добу «до» вживати алкоголь,
  • за день «до» і в день проведення процедури пити чай, кава;
  • за 48 годин до процедури приймати вітамін С і ліки, що містять аспірин, анальгін;
  • вводити моделюють препарати Ботокс, Диспорт. Щоб татуаж «не потік», фахівці дозволяють його наносити мінімум через 3 тижні після того, як була проведена процедура ботокса . (У будь-якому випадку, щоб уникнути зворотного ефекту, перед татуажем слід проконсультуватися у професійного косметолога).

  Рекомендації по догляду після процедури

  • в першу добу на бровах почне виділятися сукровиця, яка утворює на шкірі скоринки. Їх не можна соскребать ні в якому разі, інакше порушиться пігментація шкіри. Область бровние дуг слід періодично протирати розчином хлоргексидину і змащувати маззю, рекомендованою майстром;
  • через 5-6 днів на бровах з'явиться легке лущення. Воно швидко пройде, якщо брови змащувати кремами, що містять вітаміни А і D;
  • в перші 7 днів після процедури не рекомендується відвідувати солярій, сауни, лазні;
  • до повного загоєння брови потрібно берегти від різкого перепаду температур, впливу холоду.

  До речі, після лущення брови стануть світліше, але, за словами фахівців і відгуками їх клієнток, це не означає, що процедура пройшла невдало. Насправді, це частина регенераційної процесу, який може тривати до чотирьох тижнів.

  Як продовжити термін служби татуажу

  Першу корекцію брів можна проводити через 1-1,5 місяця після процедури. В цілому, якщо всі маніпуляції були виконані професійно і з використанням якісних матеріалів, ефект татуажу триватиме 1,5-2 роки.

  Максимально надовго зберегти створений малюнок допоможуть наступні поради:

  • влітку брови слід покривати сонцезахисними засобами з SPF 30-50 ;
  • в зимовий час брови потрібно захищати від холоду, прикриваючи їх головним убором;
  • скраби та пілінги слід наносити на обличчя, минаючи область бровние дуг;
  • брови періодично варто змащувати рослинними оліями (касторовою, оливковою і т.д.), щоб не допускати сухості і стягнутості шкіри.

  вартість процедури

  Ціна на об'ємний татуаж брів складається з декількох складових:

  • вибору техніки (3d ефект, 6д і т.д.);
  • собівартості витратних матеріалів (фарба, анестезуючі препарати і т.п.);
  • попереднього підбору кольорової гами та створення ескізу;
  • саму процедуру.

  Вартість послуги в тату-салонах Києва становить від 1400 гривень за процедуру. Мінімальна ціна на об'ємний татуаж брів у приватних майстрів міста -від 1200 гривень. Скориставшись їх послугами, ви заощадите близько 200-300 гривень.

  Ми рекомендуємо попередньо вивчити роботи салонних фахівців і тих, хто практикує на дому, щоб вибираючи майстра, ви були впевнені у відмінному результаті.

  висновок

  Професійно виконаний об'ємний татуаж - це вдала корекція брів, яка істотно полегшує життя представницям прекрасної статі. Такий перманентний макіяж скорочує час, що витрачається на щоденне створення образу, і дає можливість не переживати з приводу неідеальної форми брів або їх невиразного кольору.

  Можливо, ви замислювалися про такий довгостроковій корекції брів або вже зробили 3д татуаж або татуаж брів 6д. Будемо раді почути ваші відгуки та аргументи «за» і «проти» в коментарях до цієї статті.

  Лариса Ерошина

  Татуаж брів: 3d, 6d ефект | Відгуки та фото після процедури

  Стиль і природність - таке поєднання в образі сьогодні на піку популярності. Це відноситься і одязі, і до зачіски, і до макіяжу.

  Б'юті-індустрія не дрімає і у відповідь на виклик пропонує нові технології, які дозволяють виправити візуальні естетичні недоліки і підкреслити красу, подаровану природою.

  У цій статті ми розповімо вам про чергову новинку на ринку б'юті-послуг - об'ємному татуаже брів, його особливості, різновиди та техніці виконання.

  зміст

  1. Об'ємний татуаж брів: що це?
  2. Як проходить процедура
  3. Рекомендації та правила догляду після процедури
  4. вартість процедури
  5. висновок

  Об'ємний татуаж брів: що це?

  Об'ємний татуаж брів - це метод моделювання брів з використанням декількох відтінків фарби, який дозволяє створити візуальний ефект природного обсягу, товщини і довжини бровние дуг. Для такого перманентного макіяжу брів застосовується переважно двоколірна техніка. Методика об'єднує дві основні прийоми татуажу: волоскових техніку і тіньову растушевку, при цьому волоски промальовувалися темними тонами, а растушевка виконується більш світлими відтінками. Завдяки чергуванню технік і відтінків, брови в результаті виглядають немов натуральні.

  Об'ємний татуаж незамінний, якщо потрібно реконструкція брів, корекція вікових змін (сиві волоски, прогалини після випадання волосся) і при повній відсутності власних брів.

  Об'ємний татуаж стане справжньою б'юті-знахідкою при необхідності корекції занадто світлих і рідкісних брів, які потрібно щодня моделювати косметичним олівцем. Він дозволить забути про ці незручності і подарує виразні брови ідеальної форми.

  Види об'ємного татуажу

  Салони краси та приватні майстри пропонують наступні види об'ємного татуажу: 3д (3d), 4д (4d), 5д (5d), 6д (6d), 7д (7d), 8д (8d), 9д (9d), і навіть 12д. При цьому, за їх твердженням, чим вище коефіцієнт «д», тим об'ємніше і реалістичніше виглядають брови.

  Найпопулярнішими видами сьогодні є татуаж брів 3д і татуаж брів 6д, який дозволяє відтворити найдрібніші нюанси зростання і кольору волосків на бровах, вигин і товщину бровние дуг.

  Татуаж брів 3д дозволяє відкоригувати форму бровние дуг і їх колір, виправити асиметрію, замаскувати дрібні рубці, шрами, надати помірну об'ємність.

  Татуаж брів 6д є техніку нанесення об'ємного малюнка, який повністю імітує зростання натуральних брів. З його допомогою можна відтворити всі нюанси росту волосся: напрямок волосків, їх відтінок, товщину, вигин.

  Варто врахувати, що 3d техніка, так само як і 6д, може поліпшити образ або спотворити його. Результат, в першу чергу, залежить від професіоналізму того, хто робить процедуру. Він повинен бути дипломованим фахівцем, знати технологію і вміти чітко, графічно відтворити малюнок, створюючи за допомогою майстерного поєднання тіней і відблисків ефект об'ємності. Крім основних навичок, майстер повинен володіти творчими талантом і почуттям стилю, щоб в результаті його роботи брови виглядали максимально природно і тонко підкреслювали контури особи.

  Тому, якщо ви вибрали саме такий перманентний візаж , Ми рекомендуємо з усією скрупульозністю підійти до вибору майстра, уважно вивчивши його роботи в цій техніці.

  Як проходить процедура

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності.

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d включають ряд маніпуляцій, які проводяться майстром в суворій послідовності

  етапи процедури

  Етап I. Майстер підготує брови до процедури. Для цього за допомогою рідини для демакіяжу він видалить залишки декоративної косметики і продезинфікує область бровние дуг.

  Етап II. На цьому етапі основне завдання фахівця полягає в створенні правильного ескізу майбутніх брів. Для цього він уважно вивчить анатомічна будова особи, проведе необхідні виміри, які допоможуть створити пропорційні розміри брів, і відзначить контурні лінії.

  Залежно від того, яку проблему потрібно вирішити, майстер порадить техніку нанесення малюнка. Якщо ви хочете зробити брови більш виразними і об'ємними, то в цьому випадку підійде татуаж брів 3д. При необхідності реконструкції брів відмінним варіантом стане 6d татуаж брів.

  Етап III. Майстер підбере відтінок фарби для брів , Що гармонує з кольором шкіри клієнта і його волоссям. Грамотний підхід до вибору тону обов'язково включає фактор природності кольору. Тому, для отримання потрібного відтінку він може змішати кілька різних пігментів.

  Етап IV. Так як татуаж - процедура досить болюча, майстер попередньо обробить область бровние дуг місцевою анестезією, яка дозволить до мінімуму знизити больові відчуття. Анестезуючий засіб він підбере залежно від ваших фізіологічних особливостей.

  Етап V. За допомогою косметичного олівця майстер прорисует волоски в чорновому варіанті. Такий прийом допоможе побачити всі недоліки і вчасно їх відкоригувати.

  Етап VI. Спеціаліст акуратно, штрих за штрихом, відтворить малюнок, вводячи інструментом пігмент під шкіру на глибину до 0,8 мм.

  Ефект реалістичності досягається за рахунок того, що майстер відтворює природне зростання брів, їх відтінки, довжину і злам.

  Загальна тривалість процедури становить в середньому 1-2 години.

  Особливості нанесення малюнка

  3d татуаж брів і татуаж брів 6d - техніки, що дозволяють створити брови, які візуально не відрізнити від природних. Завдання майстра - промальовувати кожну волосинку так, щоб це була імітація природного бровінкі, а сама брову виглядала максимально натурально. Необхідного результату можна досягти шляхом чергування наносяться смужок різних відтінків. При цьому, в якості базової основи майстер буде використовувати тон, який він попередньо підбере з урахуванням кольору вашого волосся. Відтворивши верхні волоски, майстер перейде до створення їх «тіні», підібравши більш темний пігмент. Останнім штрихом стане нанесення світлих відблисків між волосками.

  Відео процедури

  Рекомендації та правила догляду після процедури

  Об'ємний татуаж брів включає ряд обмежень в звичному способі життя, яких потрібно обов'язково дотримуватися перед проведенням процедури.

  Крім того, сам процес супроводжується утворенням мікро ран на шкірі, а це означає, що після татуажу потрібно період реабілітації і спеціальний догляд за бровами.

  Що не можна робити перед процедурою

  • за добу «до» вживати алкоголь,
  • за день «до» і в день проведення процедури пити чай, кава;
  • за 48 годин до процедури приймати вітамін С і ліки, що містять аспірин, анальгін;
  • вводити моделюють препарати Ботокс, Диспорт. Щоб татуаж «не потік», фахівці дозволяють його наносити мінімум через 3 тижні після того, як була проведена процедура ботокса . (У будь-якому випадку, щоб уникнути зворотного ефекту, перед татуажем слід проконсультуватися у професійного косметолога).

  Рекомендації по догляду після процедури

  • в першу добу на бровах почне виділятися сукровиця, яка утворює на шкірі скоринки. Їх не можна соскребать ні в якому разі, інакше порушиться пігментація шкіри. Область бровние дуг слід періодично протирати розчином хлоргексидину і змащувати маззю, рекомендованою майстром;
  • через 5-6 днів на бровах з'явиться легке лущення. Воно швидко пройде, якщо брови змащувати кремами, що містять вітаміни А і D;
  • в перші 7 днів після процедури не рекомендується відвідувати солярій, сауни, лазні;
  • до повного загоєння брови потрібно берегти від різкого перепаду температур, впливу холоду.

  До речі, після лущення брови стануть світліше, але, за словами фахівців і відгуками їх клієнток, це не означає, що процедура пройшла невдало. Насправді, це частина регенераційної процесу, який може тривати до чотирьох тижнів.

  Як продовжити термін служби татуажу

  Першу корекцію брів можна проводити через 1-1,5 місяця після процедури. В цілому, якщо всі маніпуляції були виконані професійно і з використанням якісних матеріалів, ефект татуажу триватиме 1,5-2 роки.

  Максимально надовго зберегти створений малюнок допоможуть наступні поради:

  • влітку брови слід покривати сонцезахисними засобами з SPF 30-50 ;
  • в зимовий час брови потрібно захищати від холоду, прикриваючи їх головним убором;
  • скраби та пілінги слід наносити на обличчя, минаючи область бровние дуг;
  • брови періодично варто змащувати рослинними оліями (касторовою, оливковою і т.д.), щоб не допускати сухості і стягнутості шкіри.

  вартість процедури

  Ціна на об'ємний татуаж брів складається з декількох складових:

  • вибору техніки (3d ефект, 6д і т.д.);
  • собівартості витратних матеріалів (фарба, анестезуючі препарати і т.п.);
  • попереднього підбору кольорової гами та створення ескізу;
  • саму процедуру.

  Вартість послуги в тату-салонах Києва становить від 1400 гривень за процедуру. Мінімальна ціна на об'ємний татуаж брів у приватних майстрів міста -від 1200 гривень. Скориставшись їх послугами, ви заощадите близько 200-300 гривень.

  Ми рекомендуємо попередньо вивчити роботи салонних фахівців і тих, хто практикує на дому, щоб вибираючи майстра, ви були впевнені у відмінному результаті.

  висновок

  Професійно виконаний об'ємний татуаж - це вдала корекція брів, яка істотно полегшує життя представницям прекрасної статі. Такий перманентний макіяж скорочує час, що витрачається на щоденне створення образу, і дає можливість не переживати з приводу неідеальної форми брів або їх невиразного кольору.

  Можливо, ви замислювалися про такий довгостроковій корекції брів або вже зробили 3д татуаж або татуаж брів 6д. Будемо раді почути ваші відгуки та аргументи «за» і «проти» в коментарях до цієї статті.

  Лариса Ерошина

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только