Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Правильна форма брів

  1. Якими бувають брови по формі
  2. Як дізнатися кордону брови?
  3. типи особи
  4. Правильна густота брів
  5. Як розрізняють лінії брів по їх напрямку
  6. Рекомендації для підбору правильної форми брів

  Підкреслити свою привабливість ви зможете, підібравши правильну форму брів, для чого необхідно детально ознайомитися з їх видами і базовими принципами вибору форми в кожному конкретному випадку.

  Якими бувають брови по формі

  Косметологи умовно поділяють брови на три частини: Косметологи умовно поділяють брови на три частини:

  • Головка - потовщена частина біля перенісся;
  • Тіло - середина;
  • Хвіст - зовнішня її частина.

  Щоб дізнатися, до якого типу відносяться ваші брови, спробуйте головку і хвіст об'єднати прямою лінією і визначити, куди вона спрямована. Лінія може йти паралельно підлозі, бути звернена до неба або спадаючої. Дуга, відсторонюється від прямої, скаже вам про форму брови. Вона може належати до одного з нижчеописаних видів:

  • Горизонтальні / прямі брови. Початок брови цього типу і її кінець знаходяться на одній прямій. Такі брови візуально розширять подовжене або вузьке у верхній частині обличчя. Це також вірний засіб, щоб згладити гостре підборіддя;
  • Висхідна форма брови може візуально подовжити обличчя. Проте, занадто високо піднявши лінію брів, є ризик домогтися театральності, неприродного подиву, а часом навіть істеричності в погляді, що може відштовхнути оточуючих.
  • Падаючі брови, у яких внутрішні краю знаходяться високо, а зовнішні опущені до скроневої області, роблять вираз обличчя сумним і тужливим, і старять їх володарку. Як правильно оформити брови такого типу? Для цього буде потрібно чимало часу. У міру появи нових волосинок, потрібно поступово вискубувати зверху частина брови, розташовану ближче до носа, а знизу лише край брови.
  • Плавне / Овальний / Дугоподібна вважається ідеальною і найправильнішою формою брів через те, що пропорції особи будь-якої форми з ними зазвичай не зазнають ніяких значних змін. Дугоподібні брови не тільки відкривають повіку, а й здатні до деякої міри омолодити ваш зовнішній вигляд.
  • Округлі брови є звичними для мешканок Далекого Сходу. Ця форма бездоганно підійде жінкам з досить грубими рисами обличчя, візуально пом'якшуючи жорсткі обриси і прямі кути квадратного підборіддя. На обличчі з формою овалу дуже природно виглядає закруглена форма брів.
  • Надламані. Зробити личко молодше і надати йому грайливий вираз можливо за допомогою зламу в лінії брови. Це неймовірно красива форма брів, як вважає більшість сучасних жінок, які найчастіше воліють її при корекційних заходах для брів. Найбільшою мірою вона поєднується з круглим обличчям. Ізломленние брови допомагають завуалювати якісь диспропорції особи, надають погляду виразності, а при сильному зламі погляд стає жорсткішим.
  • Брови «будиночком» вибирати слід з обережністю і тільки в разі, коли за формування дуги береться професіонал, так як вони надають особі здивований, а часом і дурнуватий, вид. Така трикутна форма підійде жінкам, у яких трохи завищений центр брови від природи.

  Класичною, самої чудової і максимально близькою до ідеалу вважають брову, яка ширша біля основи, злегка піднесена в середній частині і плавно звужена ближче до краю Класичною, самої чудової і максимально близькою до ідеалу вважають брову, яка ширша біля основи, злегка піднесена в середній частині і плавно звужена ближче до краю. Головне, що важливо усвідомити при виборі форми: беріть до уваги всі пропорції особи.

  Як дізнатися кордону брови?

  Широко відома своєрідна методика побудови бездоганної брови. При визначенні внутрішньої її межі, використовуйте ручку, приклавши її до краю носа, щоб вона була спрямована до внутрішнього куточка ока.

  Позначте точку, де ця лінія перетинається з надбрівної дугою Позначте точку, де ця лінія перетинається з надбрівної дугою. Пік брови ви визначите, якщо один край ручки прикладіть до краю носа, а другий проведете повз зіниці вгору. Щоб дізнатися, де повинен знаходитися зовнішній край дуги, прикладіть ручку до зовнішнього кута ока від крила носа і відзначте третю точку. Зв'язавши воєдино всі точки однією лінією, ви побачите вашу ідеальну лінію брови.

  Візажисти міжнародного рівня вважають модною на сьогоднішній день форму, іменовану "крилом чайки". Брови, на їхню думку, повинні імітувати крила птаха: вони піднімаються від носа до скроні з невеликим переломом. Ця форма є універсальною, так як підходить практично всім без винятку.

  типи особи

  В першу чергу, визначаються відповідні форми брів за типом обличчя людини. Згідно найпростішої класифікації, розрізняють наступні типи особи:

  • кругле;
  • овальне;
  • квадратне;
  • A-трикутне;
  • V-трикутне;
  • Ромбоподібне.

  Вибирати форму брів за типом обличчя - найпоширеніший підхід в косметології Вибирати форму брів за типом обличчя - найпоширеніший підхід в косметології. Так, круглолицим дівчатам личитиме форма брови, що має звивину, високий підйом і короткий кінець, в той час як округла форма буде особа повнити ще більше. При овальному обличчі слід уникати формування високої лінії брови, щоб особа не стало ще більш довгастим і надто вузьким. Якщо особа вузький донизу, кілька вигнуті дуги зроблять погляд м'якше, ніж при прямих бровах. Власникам квадратного обриси обличчя не рекомендується мати тонкі брови.

  Детально про те, як підібрати форму брів окремо для кожного типу обличчя:

  Наскільки широкими або вузькими повинні бути брови, варто поговорити окремо.

  Правильна густота брів

  В наші дні брови вигляді тоненької ниточки вважають ознакою відсутності смаку у їхніх власниць і відставання від модних тенденцій В наші дні брови вигляді тоненької ниточки вважають ознакою відсутності смаку у їхніх власниць і відставання від модних тенденцій. Правильна форма брів тепер - це красиво вигнуті дуги натуральної густоти, максимально зберігають природну форму. Але це зовсім не означає, що, роблячи акцент на густих бровах природної ширини, ви можете назавжди забути про необхідність доглядати за ними. Широкі брови завжди потрібно акуратно розчісувати і укладати, використовуючи спеціальні гелі, іноді і підстригати, щоб не асоціюватися у людей з Брежнєвим. А якщо брови зростаються на переніссі, тим самим надаючи погляду похмурості, видалення зайвих волосків буде як не можна до речі.

  Бажаючи наслідувати моду, знайте, що масивні брови можуть спотворити миле і ніжне личко. Товсті брови у дам з невеликими очима будуть також виглядати безглуздо. І, навпаки, вузькі бровки абсолютно не підійдуть людям, які мають грубуваті риси обличчя. «Соболині» лінії виглядають досить неприродно у людей з низьким чолом, тонкими рисами губ і особи.

  Як розрізняють лінії брів по їх напрямку

  Терзаючись здогадками, як підібрати форму брів в вашому випадку, також приділіть особливу увагу зовнішніх куточків, оскільки їх спрямованість може абсолютно видозмінити обличчя.

  Якщо куточки спрямовані вгору, погляд знаходить наївний, ніжний і трохи здивований відтінок Якщо куточки спрямовані вгору, погляд знаходить наївний, ніжний і трохи здивований відтінок.

  Зовнішній куточок брови, спрямований вниз, - це зазвичай фізіологічна особливість, неминуче вимагає коригування, так як дана форма надає особі похмурості і втоми.

  Випадки, коли тіло брови і зовнішній куточок знаходяться на одній лінії, є найбільш вдалими. З такими бровами обличчя жінки матиме замислений і величний вигляд.

  Рекомендації для підбору правильної форми брів

  Дані поради будуть корисні в більшості випадків. Слід пам'ятати, що завжди бувають винятки і сліпо слідувати модним тенденціям не завжди корисно.

  • Дотримуйтесь постійну ширину і густоту брів від початку до їх піку;
  • При необхідності зробити обличчя візуально ширше віддайте перевагу прямим негустим брівкам;
  • Маленькі очі візуально збільшаться, якщо відстань між бровами розширити;
  • Якщо бажаєте візуально зробити обличчя вже, закруглюватимете форму брів, але не робіть вигин занадто яскравим, щоб вираз обличчя Герасимчука гордовитим або здивованим;
  • Велика форма обличчя і брови більшої густоти вдало поєднуються, так само як і тонкі губи з тонкими бровами;
  • Слідкуйте, щоб волосинки брови дивилися в одну сторону;
  • Укорочуйте довжину брів з боку перенісся при широкому підборідді, а з зовнішнього боку - при широкій лобової частини;
  • Видаляти волоски потрібно з боку очей, а не лобовій частині. В такому випадку брови не стануть надмірно низькими, що могло б зробити очі менше і порушити природні пропорції обличчя;
  • Найкраще, якщо брови розташовані в парі сантиметрів один від одного. Слід розширити дистанцію між ними для людей, у яких очі посаджені дуже близько. Якщо очі посаджені далеко один від одного, постарайтеся максимально зблизити лінії їх росту, при цьому, не заплющуючи брови на переніссі;
  • Завершуйте створення бездоганної форми брів з косметологічними прийомами: застосовуйте спеціальні туші, пудри для брів і гелі.

  Сподіваємося, що редакція сайту protatuaz.ru допомогла підібрати вам правильну форму для ваших брів. Бажаємо міцного здоров'я і чарівною погляду!

  Як правильно оформити брови такого типу?
  Як дізнатися кордону брови?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только