Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Правильна форма брів: типи брів

  1. види брів
  2. Як підібрати брови за типом обличчя
  3. Кругле обличчя
  4. Овальне обличчя
  5. трикутне обличчя
  6. грушоподібне особа
  7. Квадратне або прямокутне обличчя
  8. татуаж брів
  9. Мікроблейдінг

  Завдяки корекції лінії брів можна надати особі виразність і певну привабливість. Але часто самостійно в гонитві за модними тенденціями можна неправильно підібрати форму, і отримати незадовільний результат. До таких результатів призводить незнання основних правил корекції. Тому перед вищипуванням волосків необхідно трохи підготуватися, і в першу чергу з'ясувати які види брів бувають.

  види брів

  Саму брову іноді умовно ділять на три компоненти:

  • Головка - бере свій початок безпосередньо від перенісся;
  • Тіло - середня частина;
  • Хвостик - звужується до скроні сама, вузька частина.

  Головка - бере свій початок безпосередньо від перенісся;  Тіло - середня частина;  Хвостик - звужується до скроні сама, вузька частина

  Форму брів визначити досить просто, необхідно розташувати лінійку або олівець, так щоб з'єднати головку і хвостик брови рівною лінією. Вона може бути паралельною підлозі (прямий), висхідній або низхідній.

  • Пряма. Головка і хвостик брови розташовані на одному рівні. Така форма прекрасно підходить для подовженої форми обличчя. Вона візуально розширить вузький лоб і врівноважить його з підборіддям;
  • Висхідна. Головка розташовується вище, ніж хвостик брови. Дана форма візуально трохи звузить і подовжить ваше обличчя.

  ВАЖЛИВО: при виборі цієї форми, головне не перестаратися, так як занадто висхідні лінії виглядають зухвало і театрально.

  • Спадаюча. Підстава брови розташовується нижче, ніж її кінець. Ця форма дуже специфічна і підходить не кожному. Найчастіше вона додає вік, і надає сумний вираз обличчя. Таку форму бажано підправляти.

  Також виділяють наступні типи брів:

  • Округлі. Прекрасно підходять для власниць широкого квадратного особи, вони пом'якшують їх часто грубі риси. Така форма часто зустрічається у східних красунь;
  • Плавне дуга. Ця форма досконала і завжди виграшно виглядає, вона підходить практично для будь-якого образу. Брови такої форми злегка відкривають повіку і допомагають виглядати більш молодо;
  • Трикутна ( «будиночок», центр брови трохи підняте). Така форма надає особі трохи здивований вираз, але в цьому і є її особливий шарм. До речі, дана форма брів найбільш природна і часто зустрічається, але при бажанні її можна створити і самостійно;
  • З надламом. Ця форма також зробить вас візуально молодше, додасть погляду виразності і грайливості. Такі брови добре виглядають на круглому обличчі, так як приковують погляд до себе, приховуючи непропорційність і інші вади форми особи.

  Такі брови добре виглядають на круглому обличчі, так як приковують погляд до себе, приховуючи непропорційність і інші вади форми особи

  Фахівці з физиогномике (наука, яка визначає характер людини за рисами його обличчя) дуже уважно ставляться саме до форми брів. За їхніми дослідженнями цілеспрямовані сильні особистості мають пряму і широку форму брів, люди відкриті, доброзичливі - дугоподібну, а любителі пригод - з надламом або трикутну.

  Як підібрати брови за типом обличчя

  Підбір форми брів за типом обличчя - процедура нескладна. Головне - точно позначити тип свого обличчя. Виділяють наступні види:

  • Квадратне або прямокутне. Відмітна особливість цієї форми: вона не має виступаючих в ширину точок, тобто ширина приблизно однакова по всій довжині. У випадку з прямокутною формою, воно трохи більше витягнуто, ніж квадратне;
  • Кругле. Особа має квадратну, важку нижню щелепу і широкі вилиці. Довжина і ширина обличчя майже однакові.
  • Трикутне. Особа такої форми має вузьке підборіддя і досить широкий лоб;
  • Овальне. Підборіддя і лоб приблизно однієї ширини, але вилиці сильно виступають;
  • Грушоподібне. Широкий підборіддя, вузький лоб, круглі щоки;
  • Ромбоподібне. Головна особливість - високі виступаючі вилиці;

  Ідеальні брови для різних типів особи також будуть варіюватися. Але найкраще зробити вибір на користь брови з широким початком, трохи піднятою основною частиною, яка плавно переходить у вузький хвостик.

  Вибираючи форму, варто звернути увагу на певні особливості:

  • візуально зробити обличчя ширше допоможуть брови прямої форми;
  • близько посаджені очі можна візуально розширити, збільшивши проміжок між бровами. Вірно і зворотне, брови потрібно якомога сильніше наблизити один до одного, щоб візуально зменшити відстань між очей. Головне не перестаратися і не поєднати обидві брови в одну;
  • Візуально звузити овал обличчя допоможе закруглена форма брів, але потрібен саме плавний вигин, щоб уникнути здивованого або гордовитого виразу обличчя. Волоски рекомендується видаляти тільки по нижній лінії брови, щоб вона не виглядала занадто низькою, в іншому випадку це візуально зменшить очі.

  Важливо! Проміжок між бровами не повинен перевищувати, ширину двох пальців вашої руки.

  Кругле обличчя

  Така форма вимагає відмовитися від дуже гострих і тонких ліній, адже сильний вигин навпаки сконцентрує увагу на округлостях особи. З цієї ж причини небажана і дугоподібна форма.

  Одним з варіантів можуть стати брови з невеликим класичним надламом або ж трикутної форми. Вони підкреслять ваші очі і перетворять обличчя.

  Важливо: не кладіть брови занадто низько або занадто високо, інакше вираз вашого обличчя буде сумним або здивованим.

  Овальне обличчя

  Вважається, що ця форма обличчя найправильніша. Для неї підходять брови практично будь-яких форм, але найкращий варіант - брови з легким надламом. При дуже вузькому овалі особи, його можна візуально трохи розширити за рахунок не дуже широких прямих брів, які не повинні розташовуватися дуже низько.

  трикутне обличчя

  Чи не рекомендовані високо розташовані занадто широкі або не в міру тонкі брови, і прямі форми, вони тільки підкреслять різкі риси. Також варто відмовитися від занадто довгих брів, адже вони ще сильніше візуально порушать пропорції особи.

  Пом'якшити різкий контраст між широкою лобової частиною і вузьким підборіддям можна за рахунок вигнутої брови з невеликим підйомом, середньої довжини. Ширина брови однакова по всій довжині, або трохи звужена до кінця.

  грушоподібне особа

  Найкращим вибором при такій формі обличчя стануть широкі і досить довгі брови. Також можна візуально розширити верхню частину обличчя за рахунок збільшення проміжку між бровами.

  Квадратне або прямокутне обличчя

  Для цих типів особи не рекомендується пряма форма. Вона сильно вкоротить обличчя і зробить нижню щелепу ширшої і грубої.

  Основний упор потрібно зробити на те, щоб відвернути увагу від квадратного підборіддя і пом'якшити нижню частину обличчя, цьому сприятиме плавний підйом брови на початку. На обличчях таких форм непогано виглядатимуть брови з надламом, зміщеним в сторону скроні, при цьому хвостик повинен бути вже основної частини і спрямований до середини вушної раковини.

  На обличчях таких форм непогано виглядатимуть брови з надламом, зміщеним в сторону скроні, при цьому хвостик повинен бути вже основної частини і спрямований до середини вушної раковини

  Часто використовується наступна методика визначення форми брови і її кордонів:

  • Точка №1 (початок - головка). Розмістіть олівець біля крила носа, так щоб він перетинав внутрішній кут ока. Поставте відмітку в тому місці, де олівець перетинає надбрівну дугу.
  • Точка №2 (найвища точка). Володіємо олівець так, щоб він стосувався крила носа і перетинав зіницю вгору. Відзначаємо точку на надбрівної дузі.
  • Точка №3 (крайня точка - хвостик). Прикладіть олівець так, щоб він поєднав крило носа і зовнішній куточок ока, відзначте точку перетину на надбрівної дузі.

  Прикладіть олівець так, щоб він поєднав крило носа і зовнішній куточок ока, відзначте точку перетину на надбрівної дузі

  Один з найвідоміших інструментів для коригування форми брів - пінцет. Він приходить на допомогу, коли ви вже вибрали для себе форму брів. Для спрощення завдання прорисуйте обрану форму олівцем на своїх бровах. Так ви наочно побачите, ті волоски, які потрібно видалити.

  Для отримання ідеальних брів слід керуватися поруч правил:

  • Видаляти волоски слід в напрямку їх росту, це сприяє запобіганню їх вростання в шкіру, до того ж так процедура буде не такою болючою;
  • Захоплювати волоски краще у самого заснування і швидким різким рухом висмикувати. Фахівці рекомендують видаляти волосся під лінією брів;
  • Перед процедурою слід видалити з оброблюваної поверхні все косметичні засоби і забруднення. Дезінфікувати поверхню шкіри потрібно і до, і після процедури. Коли непотрібні волоски видалені, шкіру необхідно зволожити;
  • Проведення процедури краще запланувати на вечір, щоб до ранку роздратування вже пройшло;
  • Щоб зберегти брови красивими їх слід щодня розчісувати спеціальної косметичної щіточкою.

  Трідінг - це спосіб надання форми брів з використанням спеціальної нитки. Це досить старий метод, він з найдавніших часів застосовувався в східних країнах. Цей метод трохи складний у використанні, особливо на початку, але з часом, при належній практиці користуватися ним стане не складніше, ніж пінцетом.

  Переваги трідінга:

  • Волоски згодом стають тоншими і м'якше;
  • Можна видаляти відразу кілька волосин;
  • Врослі волоски практично не з'являються;
  • Роздратування мінімально і дуже швидко проходить.

  Але сьогодні таку процедуру проводять і в домашніх умовах. Вам знадобиться спеціальна нитка (арабська). Вона бавовняна і досить міцна. Довжина нитки повинна бути близько 50 см. Кінці нитки зв'язуються і перекручуються з утворенням двох петель. У кожну з яких ви вставляєте великий і вказівний пальці. Процес, чимось схожий з роботою ножиць, волоски виявляються в переплетенні ниток і видаляються.

  Олівець - дуже простий і дієвий спосіб скорегувати форму брів, причому зробити це можна неодноразово, якщо попередній варіант вас не влаштував. Щоб отримати хороший результат слід вибрати твердий олівець, і добре його ув'язнити. А також серйозно поставитися до вибору кольору. Чорний олівець вважається класичним, але блондинкам від нього краще відмовитися. Світловолосим дівчатам підійдуть бежеві або сірі відтінки, шатенкам і рудим - коричневі. Іноді для додання брови більшої природності використовують відразу два відтінки олівця: темніший на початку і світліший ближче до краю.

  Етапи промальовування брови за допомогою олівця:

  1. Нанесіть тональний крем;
  2. Намітьте декількома штрихами початок і кінець брови;
  3. Розчешіть волоски в напрямку їх росту;
  4. Акуратно прокрасьте все брови;
  5. Розчешіть брову.

  Часто намалювавши одну брову ідеальної форми, повторити її з іншого боку не виходить. У цій справі може допомогти спеціальне пристосування - трафарет. Він часто продається в комплекті з фарбою для біотатуаж.

  Працювати з трафаретом досить просто. Його слід просто прикласти до брови, а потім використовувати фарбу або олівець. Важливо тільки рівно докласти трафарет з двох сторін, і можна насолоджуватися відмінним результатом.

  Читати: Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах

  Всі вищеописані способи надання потрібної форми брів можна проводити самостійно. І для досягнення хорошого результату, досить часто. А ось час на себе є не завжди. Тому в моду увійшов перманентний макіяж, який дозволяє мати гарний вигляд практично без зусиль.

  татуаж брів

  Татуаж брів - це за своєю суттю татуювання (барвник вводиться під шкіру), але глибина його проникнення набагато менше 0,5 мм і відповідно з часом (протягом декількох років) вона все-таки вимиється. Залежно від техніки нанесення фарби виділяють наступні типи татуажу брів:

  • Волоскові. За назвою зрозуміло, що в даному випадку промальовувалися окремі дрібні волоски. Їх розташовують між існуючими волосками в напрямку росту волосся. Даний вид татуажу виглядає досить природно і при хорошому виконанні практично непомітний;
  • Шотірованіе. Вид татуажу при якому промальовані контур брови рівномірно заповнюється кольором. Результат виглядає надто яскраво і штучно;
  • Комбінування. Гармонійно поєднує в собі волоскові метод і растушевку. Цей метод використовується майстрами найбільш часто.

  Читати: Способи видалення татуажу брів і губ

  Мікроблейдінг

  На відміну від татуажу, мікроблейдінг виконується ручним способом, без спеціальних апаратів. Ефект від нього залежить безпосередньо від умінь майстра.

  Майстер спеціальним інструментом з мікротонкіх голкою по раніше навіяного контуру промальовує окремі волосинки. Після чого залишки фарбувального пігменту видаляються з поверхні шкіри. Глибина введення пігменту не перевищує 0,5 мм, таким чином видимий ефект протримається близько року, після чого процедуру слід повторити. Якщо процедура проведена якісно, ​​розглянути намальовані волосинки практично неможливо, і колір брови виглядає більш натурально.

  На сьогоднішній день виділяють наступні види мікроблейдінга:

  • Європейський (манекенів). Майстер промальовує волоски однакової довжини і товщини, з однаковим нахилом. При такій техніці виконання брови виходять густими і об'ємними, але при близькому розгляді виглядають неприродно;
  • Східний. Майстер промальовує волоски максимально схожі з натуральними бровами клієнта. Ефект виходить максимально натуральний.

  Як підібрати форму ПРОБЛЕМНИХ брів (шрами, жорсткі брови, перещіпанние або неакуратні бровки)

  Корисні статті:

  1. Як зробити брови густіше в домашніх умовах
  2. Як доглядати за бровами в домашніх умовах
  3. Помада для брів - кращий засіб, щоб відкоригувати брови
  4. Туш для брів: як вибрати, як користуватися і де купити
  5. Масло для брів і вій: як вибрати, де купити, як наносити

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только