Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Підтяжка брів, чола і скронь

  1. Пряма підтяжка брів
  2. Підтяжка брів транспальпебрально доступом
  3. Підтяжка брів нитками
  4. Чому саме скронева підтяжка?
  5. Як проводиться операція
  6. Кращі кандидати на підтяжку чола
  7. Ціни на підтяжку брів, чола і скроневу підтяжку в Санкт-Петербурзі, Москві і Великому Новгороді ви...

  З віком зморшки на лобі і між очима неминуче поглиблюються і ростуть в розмірах, а відстань між бровами і віями зменшується, так як шкіра і м'які тканини втрачають еластичність.

  Скажіть «Ні» ознаками старіння!

  Низько опущені брови в поєднанні з глибокими зморшками роблять людину на вид втомленим і незадоволеним. На цьому наголошується складками шкіри між бровами і століттями на зовнішніх кутах ока, що утворилися в результаті провисання шкіри.

  Підтягуючи шкіру чола, м'язи і видаляючи надлишок тканини, ліфтинг брів допомагає пом'якшити риси обличчя, підняти брови і відновити більш свіжий і приємний зовнішній вигляд. Підтяжку чола можна робити і спільно з іншими пластичними операціями.

  Існує велика кількість варіантів проведення операції, тут представлені одні з найпопулярніших.

  Пряма підтяжка брів

  При даному типі операції шкіру надрізають скошеним лезом по напрямку росту волосся. Ножицями розріз продовжують вниз, поки не доходять до волокон лобового м'яза. Тканини під зморшками потім вирізаються цілком і застосовується електрокоагуляція для гемостазу. Щоб запобігти утворенню рубців, місце проведення операції піддається реконструкції шар за шаром.

  Прямий ліфтинг брів найкраще підходить пацієнтам з локалізованим птозом брови (опущеними брови) від невеликої до середньої інтенсивності, причому переважно мати густі брови. Рубці можуть бути добре помітні у пацієнтів з рідкими бровами, особливо рудоволосих.

  В даний час даний тип операції рекомендується в першу чергу пацієнтам похилого віку з переважанням бічного опущення брів зі звуженням поля зору.

  Підтяжка брів транспальпебрально доступом

  Транспальпебрально підтяжка брів виконується тільки через розрізи, зроблені в складках верхньої повіки. Цей метод підходить лисим чоловікам, яким не підходить варіант з видаленням шкіри і вони в основному хочуть перманентно послабити м'язи брів і чола, а не підтяжку.

  Транспальпебрально розріз також може бути використаний для видалення м'язи, зморщується брову, і зменшення надбрівних дуг.

  Підтяжка брів нитками

  Підтяжка брів нитками - це процедура, яка використовує спеціальні нитки для вирішення проблем провисання брів і повік, глибоких складок між носом і куточками рота і старіння тканин шиї, відновлюючи більш природний свіжий вигляд.

  Тонка голка дозволяє доставити нитку в потрібні лицьові тканини. Зубці на одному кінці нитки захоплюють і піднімають провисає шкіру, в той час як зубці на іншому кінці нитки кріплять шкіру до низлежащего тканин обличчя. Основна перевага підтяжки брів нитками полягає в тому, що вона не вимагає розрізів і швів і не залишає шрамів.

  Підтяжка брів нитками надає вашій особі розслаблений, оновлений вигляд, зберігаючи і поліпшуючи природні контури особи. Процедура мінімально інвазивна, але, тим не менш, досягає результатів, аналогічних традиційної підтяжки обличчя.

  Вона проводиться з використанням місцевої анестезії і не вимагає перебування в стаціонарі, а пацієнти можуть повернутися додому відразу після процедури. Відновлення після операції займає близько 10 днів.

  Скронева підтяжка - це хірургічна косметична процедура, призначена для усунення ознак старіння навколо очей Скронева підтяжка - це хірургічна косметична процедура, призначена для усунення ознак старіння навколо очей.

  Вона може бути об'єднана з підтяжкою чола, брів і іншими косметичними процедурами і відновлення після такої підтяжки займає близько тижня, за винятком тих випадків, коли операція поєднується з іншими процедурами. Тоді часу на відновлення може знадобитися трохи більше. Пацієнти вибирають цю процедуру, як правило, в середньому віці.

  Чому саме скронева підтяжка?

  Скронева підтяжка коригує перші ознаки старіння навколо очей, не піддаючи вас серйозного хірургічного втручання. Вона також не вимагає здійснення розрізів в області очей, не залишає рубців на видному місці і не призводить до втрати волосяного покриву.

  Як проводиться операція

  Скронева підтяжка здійснюється через невеликий розріз в області волосся над скронею (звідси і назва «скронева підтяжка»). Ця гнучка процедура підтягує надмірно обвислі верхню повіку, зменшуючи «гусячі лапки» і омолоджуючи область навколо очей. Вона часто зачіпає і інші області нижче до верхньої поверхні щоки, для того щоб знизити провисання нижньої повіки і верхньої частини щоки.

  Чи підійде мені ця процедура?

  Скронева підтяжка підійде людям 30 - 40 років, почали помічати ознаки старіння особи у вигляді «гусячих лапок» в куточках очей або птоз (опущення) середньої зони особи / брів.

  За допомогою цієї процедури можна відкласти або навіть уникнути необхідності більш повного хірургічного втручання. Поряд з косметичним причинами, скронева підтяжка іноді проводитися з метою корекції вроджених нерівностей чола.

  Особливості ендоскопічної скроневої підтяжки

  Новий метод скроневої підтяжки - це ендоскопічна підтяжка, хірург використовує розрізи в 4-5 мм в області скронь і волосистої частини голови і за допомогою ендоскопа (в комплекті з маленькою камерою і джерелом світла) виконує всі необхідні операції

  Найбільшою перевагою даного виду операцій є мінімальна кількість або повна відсутність рубців і мінімальні шанси втрати чутливості. Крім того, оскільки операція маломасштабна, хірург має кращий контроль над ходом і результатом операції.

  Підтяжка чола - це процедура, яка повертає минулу молодість і свіжість вашому лобі Підтяжка чола - це процедура, яка повертає минулу молодість і свіжість вашому лобі. Процедура коригує опустилися брови і приховує горизонтальні лінії і борозни, які можуть надавати виразу обличчя людини гнівний, сумний або втомлений відтінок.

  Кращі кандидати на підтяжку чола

  Підтяжка чола найчастіше виконується у віці від 40 до 60 років для того, щоб звести до мінімуму видимі сліди старіння. Але вона також може допомогти людям будь-якого віку, якщо їх турбують борозни і зморшки, викликані стресом або м'язовою активністю.

  Людям з дісталися у спадок низькими, важкими і насупленими бровами або складками над носом дана операція повинна допомогти освіжити зовнішній вигляд і зробити вираз обличчя більш природним.

  Підтяжка чола часто виконується в поєднанні з підтяжкою особи, щоб забезпечити найкращий зовнішній вигляд. Можна ще виконати і пластику вік (блефаропластика), особливо якщо у пацієнта є значна кількість обвислій шкіри на верхніх століттях.

  Іноді пацієнти, які думають, що їм потрібна пластика верхніх повік, в результаті вибирають саме підтяжку чола.

  На фото: підтяжка чола до і після

  Як проходить операція?

  При підтяжки лоба м'язи і тканини, які викликають зморшки або провисання, видаляються або підтягуються, щоб згладити лоб, підняти брови і зменшити зморшки. Лікар буде використовувати або звичайний хірургічний метод або ж використовувати ендоскоп, який дозволить мінімізувати кількість розрізів.

  Обидва методи дають схожі результати - гладку шкіру чола і більш свіжий зовнішній вигляд всього обличчя.

  Просунуті методики, такі як ендоскопічна підтяжка чола, скорочують час, необхідний на відновлення після операції, і зменшують інвазивність хірургічного втручання.

  Найбільш поширені методики підтяжки лоба в даний час включають в себе:
  • ендоскопічну підтяжку чола: робиться 3-6 розрізів за лінією росту волосся. Часто застосовується при проведенні операції в молодому віці, коли не потрібен великий обсяг втручання;
  • підтяжку чола бікоронарним доступом: робиться повний розріз від одного скроні до іншого. Ця методика вже встигла стати золотим стандартом в такого роду операціях. До побічних ефектів можна віднести втрату частини волосся і втрату чутливості шкіри в області проведення операції;
  • підтяжку чола переднім доступом: ця техніка передбачає розріз спереду від лінії росту волосся. Шрам від такої операції, швидше за все, буде помітний.

  Ціни на підтяжку брів, чола і скроневу підтяжку в Санкт-Петербурзі, Москві і Великому Новгороді ви можете подивитися в розділі «Ціни».

  Записатися на прийом:

  Задати питання!

  Чому саме скронева підтяжка?
  Чи підійде мені ця процедура?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только