Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Перманентний макіяж (татуаж). Показання. Протипоказання.

  1. Якими повинні бути брови?
  2. колір брів
  3. Товщина і форма
  4. Види перманентного макіяжу брів
  5. процедура
  6. Після перманентного макіяжу
  7. Часто задавані питання:

  Мало кого з нас природа нагородила бровами нормальної густоти і ідеальної форми Мало кого з нас природа нагородила бровами нормальної густоти і ідеальної форми. Найчастіше ми маємо брови різні по довжині, з нерівномірним зростанням волосся не зовсім того кольору, який хотілося б мати. Перманентний макіяж (Татуаж) дозволяє не тільки заощадити час, що витрачається на щоденний макіяж, але і виправити ці недоліки.

  Якими повинні бути брови?

  Якщо ви прийшли до майстра, точно знаючи, якої форми і кольору хочете мати брови, перманентний макіяж - досить проста процедура і займе близько години.

  Складніше з побажаннями «зробити ідеальні брови». У цьому випадку на підбір потрібного ескізу для перманенту може піти більше часу, ніж на саму процедуру. Адже, незважаючи на загальні «канони краси», в товщині, кольорі та формі брів є безліч нюансів: голлівудська, французька та інші школи візажу трактують їх по-різному. Як же бути? Брови не зобов'язані бути «ідеальними», головне, щоб вони відволікали погляд від недоліків вашого обличчя і підкреслювали його гідності. Брови повинні робити особа гармонійним, надавати йому потрібний вираз, відображати жіночу індивідуальність.

  Тому, якщо у вас немає впевненості в тому, що саме ви хочете, а перманентний макіяж брів робите в перший раз - попередньо сходіть на професійну корекцію і забарвлення брів, відвідайте візажиста. Краще вибирати на основі того, що вже випробували на собі, а не приймати важливі рішення на основі ескізу, який вам зробили перед процедурою, і звикнути до якого у вас ще не було можливості.

  колір брів

  Вибір барвників, що застосовуються для перманентного макіяжу брів, ґрунтується на кольорі шкіри і волосся:

  • шатенкам і світлошкірим брюнеткам рекомендуються різні відтінки з шоколадною гами, при «холодному» кольорі волосся - темно-сірі тони перманенту;
  • блондинкам підійде світло-коричнева гамма - на 2-3 тони темніше волосся;
  • брюнеткам зі смаглявою шкірою - коричневий, близький до чорного (але не абсолютно чорний - він використовується тільки в в перманентному макіяжі очей);
  • русяве волосся і волосся з попелястим або димчастим відливом добре гармонують з сірими тонами перманенту;
  • рудоволосий підійдуть золотисто-каштанові або теракотові кольори, але вони повинні бути більш «приглушеними», ніж колір волосся;
  • до сивим НЕ пофарбованим волоссям підійдуть коричневий і сірий.

  При виборі кольору брів важливо також враховувати і колір очей. Широка палітра барвників для перманентного макіяжу дозволяє підібрати відтінок, який буде виглядати досить контрастно і, в той же час, - природно.

  Якщо ви фарбуєте волосся, вибір кольору для перманентного макіяжу брів особливо відповідальний, оскільки він зберігається кілька років: ваше рішення радикально перефарбуватися в цей час призведе до необхідності робити корекцію перманенту, інакше колірна гармонія макіяжу порушиться.

  Товщина і форма

  У колекції трафаретів будь-якого візажиста і лінержіста (фахівця з перманентного макіяжу) знайдеться більше сотні різних форм брів. Основними з них можна вважати наступні:

  По формі:

  По висоті вигину:


  Форма брів дуже впливає на вираз обличчя: підняті брови надають йому здивований вираз, опущені - непривітне, вигнуті - грайливе. Підбір форми заснований на природних контурах зростання брів і їх корекції з урахуванням індивідуальних пропорцій особи. До основних правил вибору форми брів при перманентному макіяжі і візажі відносяться:

  форма особи

  форма брів

  Кругле, широке, з округлим підборіддям

  Кругле, широке, з округлим підборіддям

  Кінчики брів варто зробити піднятими. При пологах бровах - збільшити їх вигин, що візуально подовжить обличчя. Але не варто робити їх овальними. Зовнішня частина брови не повинна бути занадто довгою, а злам - крутим.

  Квадратне, з вираженими вилицями

  Закруглена форма досить довгою брови з плавним і відносно високим вигином. Не варто робити брови дуже тонкими - інакше додадуть особі ваговитість.

  овальне

  Дугоподібні брови з м'яким вигином і не дуже довгим кінчиком.
  Якщо брови ростуть досить високо - можна зробити їх прямими.

  Витягнуте, подовжене

  Візуально розширити обличчя допоможуть пологі брови з невисоким вигином. Кінець брови слід наблизити до рівня її початку.

  Трикутне, з широким чолом і гострим підборіддям.

  Оптимальна середня довжина брів. Вигин - рівномірний і плавний. Початок і кінець брови повинні перебувати приблизно на одній лінії, але її не варто робити прямий або «будиночком».

  Великі риси обличчя

  широкі брови

  Дрібні риси обличчя

  вузькі брови

  Близько посаджені очі або довгий ніс

  Збільшена відстань між головками брів

  Короткий широкий ніс

  Зменшена відстань між головками брів


  Якщо ви носите окуляри - не забудьте взяти їх з собою, щоб і ви і майстер могли оцінити ескіз брів як з окулярами, так і без них. Оправа окулярів може служити прикрасою макіяжу, а може і руйнувати його гармонію. Хоча, звичайно, краще підбирати окуляри-на-віч, а не навпаки.

  Макіяж брів покликаний підкреслювати природну красу, привертати увагу до очей, робити їх більш виразними, а особа більш молодим. При цьому, в більшості випадків, зовсім не обов'язково виходити за межі росту брів - досить мінімальних змін.

  Види перманентного макіяжу брів

  Основними техніками татуажу брів є:

  1 1. Растушевка. При розтушовуванні обробляється контур зафарбовується градиентно, без чітких меж. Брови після такого перманентного макіяжу виглядають, як ніби вони акуратно підфарбовані олівцем або тушшю. Растушевка може виконуватися інтенсивно і щільно (східний макіяж) або м'яко, не дуже контрастно. Цей варіант більш популярний, оскільки ніхто навіть і не подумає, що у вас перманентний макіяж - так натурально це виглядає!

  2 2. волоскових техніка. При проведенні татуажу брів цим методом майстер скрупульозно промальовує кожен волосок. Часто кращий результат виходить при їх промальовуванні різними кольорами, що надає їм обсяг. За допомогою цієї техніки можна збільшити довжину брови, приховати невеликі рубці, змінити вигин брови, вийшовши за межі росту волосся.
  Існують різновиди «волоскової» техніки перманенту - «європейська», коли волоски малюються паралельно один одному, і «східна», що імітує їх природне переплетення.

  3 3. Комбінація розтушовування і волоскової техніки в поєднанні із застосуванням різних відтінків пігментів дозволяє створити об'ємний 3D-макіяж.

  За вашим бажанням фахівець може зробити чітко окреслений, щільно зафарбований контур брів, але це застарілий вигляд макіяжу, він вже не користується попитом. В даний час растушевка і волосковая техніка набагато більш затребувані, оскільки такий макіяж виглядає більш природно.

  Вартість процедури із застосуванням волоскової техніки і розтушовування однакова, 3D-макіяж - трохи дорожче. Більше на ціну перманентного макіяжу брів впливає те, які витратні матеріали будуть застосовуватися.

  процедура

  Про те, як проводиться сеанс перманентного макіяжу, читайте тут . Татуаж брів зазвичай проводять під аплікаційної анестезією (знеболюючим кремом), застосування ін'єкцій потрібно вкрай рідко. Тривалість сеансу - близько 1 години.

  Після перманентного макіяжу

  Після процедури макіяж буде здаватися надто яскравим, шкіра навколо брів буде почервонілий і набряклою, оброблена поверхня може трохи мокнути - як після будь-якої питомої садна. Ці явища пройдуть протягом доби.

  Поки зберігається мокнуть, 4-5 разів на день акуратно промаківайте (терти не потрібно) брови хлоргексидином або мирамистином (готові розчини 0.05% хлоргексидину біглюконат або 0.01% мирамистина - вони продається в будь-якій аптеці).

  До наступного дня на шкірі брів сформуються скоринки, і макіяж буде здаватися недостатньо яскравим. Ці скоринки також слід протирати одним з цих розчинів. Якщо турбує сухість шкіри - можна змащувати оброблену область 2-3 рази в день дуже тонким шаром крему «Бепантен Плюс» (він теж продається в аптеках).

  Ваше завдання на цей період - берегти скоринки. Вони виконують функцію «природною пов'язки» - під ними відбувається загоєння перманенту. Чим пізніше відійдуть скоринки, тим краще. Зазвичай вони тримаються 5-7 днів - весь цей час брови можна мочити водою, наносити на них декоративний макіяж, чіпати руками.

  У разі будь-яких сумнівів у тому, що загоєння йде добре - телефонуйте нам.

  Після відходження кірочок протирання розчинами вже не потрібно, а застосування Бепантена можна продовжити.

  Протягом двох тижнів після процедури намагайтеся не мочити брови водою - не відвідувати басейн, баню, сауну.

  Якщо ви зробили татуаж брів влітку - протягом 2-3 тижнів обов'язково користуйтеся сонцезахисним кремом перед виходом на вулицю.

  Через 3 тижні макіяж придбає потрібну яскравість, можна буде оцінювати отриманий результат і необхідність проведення його корекції - зателефонуйте і запишіться на консультацію.

  Часто задавані питання:

  Перед перманентним макіяжем доведеться збрити брови?
  Ні, природне зростання волосся не заважає його проведення.

  Чи варто вискубувати і фарбувати брови перед перманентом?
  Так, це набагато спростить вибір ескізу. Але фарбувати їх слід заздалегідь, за кілька днів до перманентного макіяжу.

  Чи не постраждають волосся в обробленої області?
  Волосяні фолікули розташовуються в глибоких шарах шкіри, на глибині декількох міліметрів. А при проведенні татуажу брів глибина проникнення голки обмежена десятими частками міліметра, тому пошкодження паросткової зони волоса виключено.

  Поміняють брови свій колір з часом?
  Сучасні пігменти зберігають потрібний колір навіть через кілька років. Але з часом вони засвоюються організмом і нанесений малюнок поступово блідне. Тому, приблизно через 2 роки, якщо ви хочете, щоб макіяж знову став яскравішим, необхідна його корекція .

  Чи можна за допомогою татуажу зробити брови на тих ділянках, де їх зовсім немає?
  Так, на тих ділянках, де немає природного росту волосся, імітувати їх наявність можна - оптимальним в цьому випадку буде застосування «волоскової» техніки. Найчастіше це потрібно при коротких бровах, облисінні їх кінчиків. Можна навіть намалювати брову при повному її відсутності (хоча достатній мірі природності макіяжу в такому варіанті добитися не вдасться). Взагалі - все, що можна намалювати косметичним олівцем, можна зробити і за допомогою перманенту. Тільки краще.

  Страшно!
  Ви ніколи раніше не робили перманентний макіяж і тільки плануєте на нього зважитися? Почніть з брів - перманент в цій області робити не так страшно, як татуаж губ або очей. Його можна проводити навіть без знеболення. А коли ви переконаєтеся в кваліфікації майстра, побачите результат на своєму обличчі, вам буде набагато простіше довірити йому свої повіки і губи.

  Якими повинні бути брови?
  Якими повинні бути брови?
  Як же бути?
  Чи варто вискубувати і фарбувати брови перед перманентом?
  Чи не постраждають волосся в обробленої області?
  Поміняють брови свій колір з часом?
  Чи можна за допомогою татуажу зробити брови на тих ділянках, де їх зовсім немає?
  Ви ніколи раніше не робили перманентний макіяж і тільки плануєте на нього зважитися?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только