Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація | Okosmeo.ru - жіночий блог про красу і здоров'я

  1. Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація Який татуаж брів можна вважати...
  2. Що слід знати про гігієну татуажу
  3. Вибір кольору для татуажу брів
  4. Як робиться татуаж брів з розтушовуванням
  5. Реабілітація після татуажу брів
  6. Чому я відмовилася від мікроблейдінга
  7. Про пігментах для татуажу брів
  8. Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація
  9. Види татуажу брів
  10. Що слід знати про гігієну татуажу
  11. Вибір кольору для татуажу брів
  12. Як робиться татуаж брів з розтушовуванням
  13. Реабілітація після татуажу брів
  14. Чому я відмовилася від мікроблейдінга
  15. Про пігментах для татуажу брів
  16. Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація
  17. Види татуажу брів
  18. Що слід знати про гігієну татуажу
  19. Вибір кольору для татуажу брів
  20. Як робиться татуаж брів з розтушовуванням
  21. Реабілітація після татуажу брів
  22. Чому я відмовилася від мікроблейдінга
  23. Про пігментах для татуажу брів

  Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація

  Який татуаж брів можна вважати вдалим і як зробити його таким Який татуаж брів можна вважати вдалим і як зробити його таким? Правильний вибір методу, нюанси догляду за бровами і невеликі хитрощі допоможуть отримати бажаний результат. У цій статті я детально розповім про те, як правильно робиться татуаж, як вибрати колір і інтенсивність, і що відбувається з ним в процесі загоєння і носіння.

  Види татуажу брів

  Я тут не буду кидатися салонними термінами на кшталт 3D-татуажу, шотірованія і тому подібного. Якщо подивитися на татуаж брів, який можна зустріти не на сайтах салонів, а на обличчях реальних людей, то ми побачимо тільки три варіанти:

  • Суцільний контур. Яким би гарним словом його не назвали, виглядає він як намальована брову, зазвичай досить яскравого кольору (чорний, коричневий, сірий), з чітко окресленим контуром. Нерідко форма цього татуажу не збігається з натуральною формою брів його власниці або і зовсім замінює їй брови. Виглядає неприродно, але все одно залишається популярним з незрозумілих мені причин.
  • Волоскові метод (мікроблейдінг). В цьому випадку татуаж робиться у вигляді волосків. Вони можуть заповнювати всю брову, як фон, або тільки окремі її частини, де не вистачає натуральних волосків, наприклад, якщо брову була перещіпана. Виконується лезом (при мікроблейдінге) або звичайною татуажном машинкою, хоча останнім найчастіше призводить до плачевного результату. Виглядає більш природно, ніж суцільний контур, але теж має свої недоліки.
  • Татуаж з розтушовуванням (він же пудровий або тіньовий метод). Ця техніка призначена для створення ефекту тіні під натуральною бровою. Контур нечіткий, пігменту використовується не так багато, і кількість проколів набагато менше. В результаті виходить м'який напівпрозорий силует брови, який навіть не завжди помітний. Саме цю пудровую техніку я і вибрала для себе.
  Що слід знати про гігієну татуажу

  Йдучи на татуаж брів, варто звернути увагу не тільки на портфоліо майстра (хоча це теж дуже важливо, щоб не отримати страшні брови ), Але перш за все - на його охайність і акуратність. Використовувана голка (маніпула) повинна бути залучена з упаковки при вас, що гарантує її стерильність. Майстер працює в рукавичках, а місце для клієнта застелене одноразової простирадлом. Сам столик з приладдям для татуажу теж не повинен бути схожим на мольберт імпресіоніста - там повинна бути чистота і нічого зайвого, тільки машинка, пігменти, ватяні диски і палички, знеболюючі засоби і антисептики. Пігмент повинен бути налитий з баночки в ємність для змішування при вас! Щоб це не було залишками фарби від попереднього клієнта. Якщо ви помітили у майстри будь-які відхилення від цієї норми, не бійтеся здатися занудою, вкажіть йому на його недбалість або неохайність, від цього залежить ваше здоров'я!

  Вибір кольору для татуажу брів

  У даній статті я показую два кольори, зроблених мені в різний час (зверніть увагу, що і самі брови тут пофарбовані в різні кольори):

  1. Нейтральний (навіть ближче до холодного), більш темний, тому завдано нещільно, розрахований на те, що я буду носити свій натуральний колір волосся (русявий)
  2. Теплий, рудуватий, світлий і більш щільний - коли я все-таки перефарбувалася в свій улюблений рудий колір.

  Колір татуажу брів може бути будь-яким, зазвичай його підбирають відповідно до кольором волосся, натуральним кольором брови, але можливі й інші варіанти. У моєму випадку я офарблюю брови під татуаж, а не навпаки.

  Також різною може бути і щільність нанесення, тобто, кількість проколів. Чим світліше пігмент, тим щільніше його потрібно «забивати», інакше він і зовсім не буде помітний. Грамотний і досвідчений майстер завжди допоможе підібрати потрібні колір і інтенсивність, причому дивлячись на пігмент, ви іноді можете злякатися, що він занадто яскравий або темний. Тут слід розуміти, що на шкірі після загоєння він буде виглядати зовсім по-іншому.

  Ще один важливий нюанс - на різних людях один і той же пігмент може давати різний колір татуажу брів - по яскравості і по тону. Це залежить від вашого власного кольору шкіри, а також від її здатності «засвоювати» пігмент. Тому якщо ви побачили татуаж у знайомої і хочете точно такий же, не лайте майстра, якщо не вийшло, тому що іноді це просто неможливо зробити.

  І найголовніше, що потрібно знати про пігментах при виборі кольору - як вони вицвітають! Про це докладно розповім нижче.

  Як робиться татуаж брів з розтушовуванням
  1. Видаляємо макіяж, наносимо знеболюючу мазь під плівку на 15-20 хвилин.
  2. По закінченні цього часу з однієї брови знімається плівка, мазь видаляється, і починається сама процедура - пігмент вводиться не по контуру, а в основному по «фону» брови, контур ж виводиться м'яко, без особливого натиску. В процесі татуажу брів майстер іноді буде додавати знеболюючу мазь або спрей на шкіру, так як її чутливість поступово повертається.
  3. Коли перша брову готова, майстер переходить до другої і там робить те ж саме.
  4. Після того, як обидві брови заповнені, майстер вивіряє симетрію і доробляє контуру там, де вони відрізняються, додає нюанси - куточки біля перенісся або хвостики достовірніше (якщо потрібно).
  5. На повністю готовий татуаж брів наноситься антисептик і захисна мазь.
  Реабілітація після татуажу брів

  Не чекайте, що відразу після процедури ви станете красунею. Швидше за все ви будете схожі на фріка з яскраво намазаними широченними «ковбасами» над очима, і вам доведеться кілька днів відсиджуватися вдома або ховати брови під чубок, якщо вона у вас є.

  Це відбувається, тому що спочатку на вас буде занадто багато пігменту, велика частина якого зійде в найближчий тиждень разом з корками.

  Крім того, ви не зможете замазати цей жах коректором або навіть запудрити, тому що протягом тижня вам доведеться протирати брови хлоргексидином і наносити на них мазь для загоєння. Тому на відміну від татуажу століття , Який цілком можна носити в процесі загоєння, не викликаючи неадекватної реакції оточуючих, татуаж брів на цьому етапі вам доведеться ховати. Виберіть час для процедури таким чином, щоб у вас було кілька вільних днів в запасі.

  Ось як заживає татуаж брів з розтушовуванням:

  Ось як заживає татуаж брів з розтушовуванням:

  День 1. Відразу після татуажу брови виглядають занадто яскраво і товсто, немов я розмалювала себе фломастером.

  День 2. Максимальний набряк, відчуття «впали» на очі брів. Починають утворюватися кірки - поверхню шкіри з татуажем стає шорсткою, але поки ще має рівномірний колір.

  День 3. Контур трохи звужується, стягується, утворюються кірочки. Ось так виглядає спроба замазати їх тональним засобом (коректором), щоб вийти на вулицю і не налякати людей. Дуже убого на мій погляд, так що краще сидіти вдома: День 3

  День 4. Корки сходять. Нерівномірно, шматками, дуже помітно.

  День 5. Корки майже зійшли, проглядає колір татуажу брів, але він ще не остаточний - занадто яскравий.

  Через 2 тижні - остаточний результат без корекції. Тобто те, що вийшло на бровах після першої ж процедури татуажу. Корекцію можна зробити при бажанні, але я не бачу в цьому необхідності.

  Догляд за бровами після татуажу потрібно протягом першого тижня:

  1. Протирати брови хлоргексидином 2 рази в день;
  2. Наносити дитячий крем (після хлоргексидину) 2 рази на день тонким шаром;
  3. Починаючи з п'ятого дня наносити бепантен 1-2 тижні (при необхідності, якщо регенерація уповільнена).
  Чому я відмовилася від мікроблейдінга

  Мікроблейдінг зараз на піку популярності, так як вважається, що він дає найприродніший ефект. Вам просто «підколюють» волоски там, де їх не вистачає. В інтернеті можна знайти масу фото «до і після», які дійсно радують око і викликають бажання зробити собі такі ж бровки.

  У чому ж підступ? Так, при татуаже брів (навіть з розтушовуванням) фото «до і після» виглядає моторошно через те, що відразу після процедури брови зовсім не такі, як в загоєному стані. А ось після повного загоєння клієнти вкрай рідко пред'являють свій татуаж майстрам, щоб ті змогли сфотографувати остаточний результат.

  У мікроблейдінге все навпаки - там фото «до і відразу після» виглядають шикарно, тому що шрами від припливу лімфи в момент процедури стягуються, пігмент в них перетворюється в найтонший волосок, і все це виглядає відмінно. Але я кілька разів бачила на дівчатах мікроблейдінг, якому вже не пара днів, а рік. І ось тут-то вся біда - пігмент під шкірою розповзається, перестає «зображати» тонкий волосок і стає більше схожий на скуйовджену нитку. Цього вам майстер швидше за все не покаже зі зрозумілих причин. Однак, надивившись таких «ефектів», я вирішила, що краще звичайного татуажу брів з розтушовуванням поки нічого не винайшли.

  Про пігментах для татуажу брів

  Коли ми вибираємо колір пігменту для татуажу брів, ми часто керуємося тільки тим, чи підходить він нам в даний момент. Однак тут є два нюанси, про які необхідно подумати:

  • Як вицвітає пігмент. Як відомо, татуаж це не татуювання, і він тримається не все життя, а від 6 місяців до 2 років (якщо, звичайно, були використані пігменти саме для татуажу, а не для татуювання). Потім він починає бліднути і незабаром сходить нанівець. Але в момент, коли він блідне, він може сильно поміняти колір. Найчастіше коричневі тони йдуть в рожеві, а чорні - в сині. Виглядає це жахливо, і поки ви його остаточно не виведете або НЕ наб'єте заново, вам доведеться носити на собі цей кошмар! Тому обов'язково поцікавтеся у майстра, що за пігмент він використовує, і як змінюється колір при вигорянні.
  • Як змінюєтеся ви самі. За той час, що вам належить носити татуаж, вам може захотітися щось в собі змінити (наприклад, перефарбуватися з брюнетки в блондинку). Але з волоссям це зробити куди простіше, ніж з татуажем брів. Його при таких кардинальних змінах доведеться виводити лазером, що вкрай неприємно (про це я писала тут ). Тому робіть татуаж брів, тільки якщо впевнені, що не будете змінювати колорит, або що ваші брови не вийдуть з моди ще років 5. А найкраще обмежитися природним ефектом розтушовування, при якому брови з татуажем будуть виглядати натурально і підходити до самих різних варіантів фарбування або моди.

  Ось що вийшло (у другому варіанті з рудим зроблений ще й татуаж очей , Тому є набряк):

  Як видно на фото, мій татуаж максимально наближений до того, як я зазвичай фарбую брови - майже непомітно, ледве-ледве (не люблю штукатурку на обличчі). За словами майстра, протримається він близько року-півтора, потім потрібна буде корекція. Але за цей час може змінитися мода, моє ставлення до татуажу брів з розтушовуванням або знову колір волосся, тому статтю про повторну процедуру обіцяти не буду. В іншому результат мене цілком влаштував, пізніше додам фото зміни кольору при вицвітання пігменту.

  Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація

  Який татуаж брів можна вважати вдалим і як зробити його таким Який татуаж брів можна вважати вдалим і як зробити його таким? Правильний вибір методу, нюанси догляду за бровами і невеликі хитрощі допоможуть отримати бажаний результат. У цій статті я детально розповім про те, як правильно робиться татуаж, як вибрати колір і інтенсивність, і що відбувається з ним в процесі загоєння і носіння.

  Види татуажу брів

  Я тут не буду кидатися салонними термінами на кшталт 3D-татуажу, шотірованія і тому подібного. Якщо подивитися на татуаж брів, який можна зустріти не на сайтах салонів, а на обличчях реальних людей, то ми побачимо тільки три варіанти:

  • Суцільний контур. Яким би гарним словом його не назвали, виглядає він як намальована брову, зазвичай досить яскравого кольору (чорний, коричневий, сірий), з чітко окресленим контуром. Нерідко форма цього татуажу не збігається з натуральною формою брів його власниці або і зовсім замінює їй брови. Виглядає неприродно, але все одно залишається популярним з незрозумілих мені причин.
  • Волоскові метод (мікроблейдінг). В цьому випадку татуаж робиться у вигляді волосків. Вони можуть заповнювати всю брову, як фон, або тільки окремі її частини, де не вистачає натуральних волосків, наприклад, якщо брову була перещіпана. Виконується лезом (при мікроблейдінге) або звичайною татуажном машинкою, хоча останнім найчастіше призводить до плачевного результату. Виглядає більш природно, ніж суцільний контур, але теж має свої недоліки.
  • Татуаж з розтушовуванням (він же пудровий або тіньовий метод). Ця техніка призначена для створення ефекту тіні під натуральною бровою. Контур нечіткий, пігменту використовується не так багато, і кількість проколів набагато менше. В результаті виходить м'який напівпрозорий силует брови, який навіть не завжди помітний. Саме цю пудровую техніку я і вибрала для себе.
  Що слід знати про гігієну татуажу

  Йдучи на татуаж брів, варто звернути увагу не тільки на портфоліо майстра (хоча це теж дуже важливо, щоб не отримати страшні брови ), Але перш за все - на його охайність і акуратність. Використовувана голка (маніпула) повинна бути залучена з упаковки при вас, що гарантує її стерильність. Майстер працює в рукавичках, а місце для клієнта застелене одноразової простирадлом. Сам столик з приладдям для татуажу теж не повинен бути схожим на мольберт імпресіоніста - там повинна бути чистота і нічого зайвого, тільки машинка, пігменти, ватяні диски і палички, знеболюючі засоби і антисептики. Пігмент повинен бути налитий з баночки в ємність для змішування при вас! Щоб це не було залишками фарби від попереднього клієнта. Якщо ви помітили у майстри будь-які відхилення від цієї норми, не бійтеся здатися занудою, вкажіть йому на його недбалість або неохайність, від цього залежить ваше здоров'я!

  Вибір кольору для татуажу брів

  У даній статті я показую два кольори, зроблених мені в різний час (зверніть увагу, що і самі брови тут пофарбовані в різні кольори):

  1. Нейтральний (навіть ближче до холодного), більш темний, тому завдано нещільно, розрахований на те, що я буду носити свій натуральний колір волосся (русявий)
  2. Теплий, рудуватий, світлий і більш щільний - коли я все-таки перефарбувалася в свій улюблений рудий колір.

  Колір татуажу брів може бути будь-яким, зазвичай його підбирають відповідно до кольором волосся, натуральним кольором брови, але можливі й інші варіанти. У моєму випадку я офарблюю брови під татуаж, а не навпаки.

  Також різною може бути і щільність нанесення, тобто, кількість проколів. Чим світліше пігмент, тим щільніше його потрібно «забивати», інакше він і зовсім не буде помітний. Грамотний і досвідчений майстер завжди допоможе підібрати потрібні колір і інтенсивність, причому дивлячись на пігмент, ви іноді можете злякатися, що він занадто яскравий або темний. Тут слід розуміти, що на шкірі після загоєння він буде виглядати зовсім по-іншому.

  Ще один важливий нюанс - на різних людях один і той же пігмент може давати різний колір татуажу брів - по яскравості і по тону. Це залежить від вашого власного кольору шкіри, а також від її здатності «засвоювати» пігмент. Тому якщо ви побачили татуаж у знайомої і хочете точно такий же, не лайте майстра, якщо не вийшло, тому що іноді це просто неможливо зробити.

  І найголовніше, що потрібно знати про пігментах при виборі кольору - як вони вицвітають! Про це докладно розповім нижче.

  Як робиться татуаж брів з розтушовуванням
  1. Видаляємо макіяж, наносимо знеболюючу мазь під плівку на 15-20 хвилин.
  2. По закінченні цього часу з однієї брови знімається плівка, мазь видаляється, і починається сама процедура - пігмент вводиться не по контуру, а в основному по «фону» брови, контур ж виводиться м'яко, без особливого натиску. В процесі татуажу брів майстер іноді буде додавати знеболюючу мазь або спрей на шкіру, так як її чутливість поступово повертається.
  3. Коли перша брову готова, майстер переходить до другої і там робить те ж саме.
  4. Після того, як обидві брови заповнені, майстер вивіряє симетрію і доробляє контуру там, де вони відрізняються, додає нюанси - куточки біля перенісся або хвостики достовірніше (якщо потрібно).
  5. На повністю готовий татуаж брів наноситься антисептик і захисна мазь.
  Реабілітація після татуажу брів

  Не чекайте, що відразу після процедури ви станете красунею. Швидше за все ви будете схожі на фріка з яскраво намазаними широченними «ковбасами» над очима, і вам доведеться кілька днів відсиджуватися вдома або ховати брови під чубок, якщо вона у вас є.

  Це відбувається, тому що спочатку на вас буде занадто багато пігменту, велика частина якого зійде в найближчий тиждень разом з корками.

  Крім того, ви не зможете замазати цей жах коректором або навіть запудрити, тому що протягом тижня вам доведеться протирати брови хлоргексидином і наносити на них мазь для загоєння. Тому на відміну від татуажу століття , Який цілком можна носити в процесі загоєння, не викликаючи неадекватної реакції оточуючих, татуаж брів на цьому етапі вам доведеться ховати. Виберіть час для процедури таким чином, щоб у вас було кілька вільних днів в запасі.

  Ось як заживає татуаж брів з розтушовуванням:

  Ось як заживає татуаж брів з розтушовуванням:

  День 1. Відразу після татуажу брови виглядають занадто яскраво і товсто, немов я розмалювала себе фломастером.

  День 2. Максимальний набряк, відчуття «впали» на очі брів. Починають утворюватися кірки - поверхню шкіри з татуажем стає шорсткою, але поки ще має рівномірний колір.

  День 3. Контур трохи звужується, стягується, утворюються кірочки. Ось так виглядає спроба замазати їх тональним засобом (коректором), щоб вийти на вулицю і не налякати людей. Дуже убого на мій погляд, так що краще сидіти вдома: День 3

  День 4. Корки сходять. Нерівномірно, шматками, дуже помітно.

  День 5. Корки майже зійшли, проглядає колір татуажу брів, але він ще не остаточний - занадто яскравий.

  Через 2 тижні - остаточний результат без корекції. Тобто те, що вийшло на бровах після першої ж процедури татуажу. Корекцію можна зробити при бажанні, але я не бачу в цьому необхідності.

  Догляд за бровами після татуажу потрібно протягом першого тижня:

  1. Протирати брови хлоргексидином 2 рази в день;
  2. Наносити дитячий крем (після хлоргексидину) 2 рази на день тонким шаром;
  3. Починаючи з п'ятого дня наносити бепантен 1-2 тижні (при необхідності, якщо регенерація уповільнена).
  Чому я відмовилася від мікроблейдінга

  Мікроблейдінг зараз на піку популярності, так як вважається, що він дає найприродніший ефект. Вам просто «підколюють» волоски там, де їх не вистачає. В інтернеті можна знайти масу фото «до і після», які дійсно радують око і викликають бажання зробити собі такі ж бровки.

  У чому ж підступ? Так, при татуаже брів (навіть з розтушовуванням) фото «до і після» виглядає моторошно через те, що відразу після процедури брови зовсім не такі, як в загоєному стані. А ось після повного загоєння клієнти вкрай рідко пред'являють свій татуаж майстрам, щоб ті змогли сфотографувати остаточний результат.

  У мікроблейдінге все навпаки - там фото «до і відразу після» виглядають шикарно, тому що шрами від припливу лімфи в момент процедури стягуються, пігмент в них перетворюється в найтонший волосок, і все це виглядає відмінно. Але я кілька разів бачила на дівчатах мікроблейдінг, якому вже не пара днів, а рік. І ось тут-то вся біда - пігмент під шкірою розповзається, перестає «зображати» тонкий волосок і стає більше схожий на скуйовджену нитку. Цього вам майстер швидше за все не покаже зі зрозумілих причин. Однак, надивившись таких «ефектів», я вирішила, що краще звичайного татуажу брів з розтушовуванням поки нічого не винайшли.

  Про пігментах для татуажу брів

  Коли ми вибираємо колір пігменту для татуажу брів, ми часто керуємося тільки тим, чи підходить він нам в даний момент. Однак тут є два нюанси, про які необхідно подумати:

  • Як вицвітає пігмент. Як відомо, татуаж це не татуювання, і він тримається не все життя, а від 6 місяців до 2 років (якщо, звичайно, були використані пігменти саме для татуажу, а не для татуювання). Потім він починає бліднути і незабаром сходить нанівець. Але в момент, коли він блідне, він може сильно поміняти колір. Найчастіше коричневі тони йдуть в рожеві, а чорні - в сині. Виглядає це жахливо, і поки ви його остаточно не виведете або НЕ наб'єте заново, вам доведеться носити на собі цей кошмар! Тому обов'язково поцікавтеся у майстра, що за пігмент він використовує, і як змінюється колір при вигорянні.
  • Як змінюєтеся ви самі. За той час, що вам належить носити татуаж, вам може захотітися щось в собі змінити (наприклад, перефарбуватися з брюнетки в блондинку). Але з волоссям це зробити куди простіше, ніж з татуажем брів. Його при таких кардинальних змінах доведеться виводити лазером, що вкрай неприємно (про це я писала тут ). Тому робіть татуаж брів, тільки якщо впевнені, що не будете змінювати колорит, або що ваші брови не вийдуть з моди ще років 5. А найкраще обмежитися природним ефектом розтушовування, при якому брови з татуажем будуть виглядати натурально і підходити до самих різних варіантів фарбування або моди.

  Ось що вийшло (у другому варіанті з рудим зроблений ще й татуаж очей , Тому є набряк):

  Як видно на фото, мій татуаж максимально наближений до того, як я зазвичай фарбую брови - майже непомітно, ледве-ледве (не люблю штукатурку на обличчі). За словами майстра, протримається він близько року-півтора, потім потрібна буде корекція. Але за цей час може змінитися мода, моє ставлення до татуажу брів з розтушовуванням або знову колір волосся, тому статтю про повторну процедуру обіцяти не буду. В іншому результат мене цілком влаштував, пізніше додам фото зміни кольору при вицвітання пігменту.

  Огляд по татуажу брів з розтушовуванням: як робиться, фото, реабілітація

  Який татуаж брів можна вважати вдалим і як зробити його таким Який татуаж брів можна вважати вдалим і як зробити його таким? Правильний вибір методу, нюанси догляду за бровами і невеликі хитрощі допоможуть отримати бажаний результат. У цій статті я детально розповім про те, як правильно робиться татуаж, як вибрати колір і інтенсивність, і що відбувається з ним в процесі загоєння і носіння.

  Види татуажу брів

  Я тут не буду кидатися салонними термінами на кшталт 3D-татуажу, шотірованія і тому подібного. Якщо подивитися на татуаж брів, який можна зустріти не на сайтах салонів, а на обличчях реальних людей, то ми побачимо тільки три варіанти:

  • Суцільний контур. Яким би гарним словом його не назвали, виглядає він як намальована брову, зазвичай досить яскравого кольору (чорний, коричневий, сірий), з чітко окресленим контуром. Нерідко форма цього татуажу не збігається з натуральною формою брів його власниці або і зовсім замінює їй брови. Виглядає неприродно, але все одно залишається популярним з незрозумілих мені причин.
  • Волоскові метод (мікроблейдінг). В цьому випадку татуаж робиться у вигляді волосків. Вони можуть заповнювати всю брову, як фон, або тільки окремі її частини, де не вистачає натуральних волосків, наприклад, якщо брову була перещіпана. Виконується лезом (при мікроблейдінге) або звичайною татуажном машинкою, хоча останнім найчастіше призводить до плачевного результату. Виглядає більш природно, ніж суцільний контур, але теж має свої недоліки.
  • Татуаж з розтушовуванням (він же пудровий або тіньовий метод). Ця техніка призначена для створення ефекту тіні під натуральною бровою. Контур нечіткий, пігменту використовується не так багато, і кількість проколів набагато менше. В результаті виходить м'який напівпрозорий силует брови, який навіть не завжди помітний. Саме цю пудровую техніку я і вибрала для себе.
  Що слід знати про гігієну татуажу

  Йдучи на татуаж брів, варто звернути увагу не тільки на портфоліо майстра (хоча це теж дуже важливо, щоб не отримати страшні брови ), Але перш за все - на його охайність і акуратність. Використовувана голка (маніпула) повинна бути залучена з упаковки при вас, що гарантує її стерильність. Майстер працює в рукавичках, а місце для клієнта застелене одноразової простирадлом. Сам столик з приладдям для татуажу теж не повинен бути схожим на мольберт імпресіоніста - там повинна бути чистота і нічого зайвого, тільки машинка, пігменти, ватяні диски і палички, знеболюючі засоби і антисептики. Пігмент повинен бути налитий з баночки в ємність для змішування при вас! Щоб це не було залишками фарби від попереднього клієнта. Якщо ви помітили у майстри будь-які відхилення від цієї норми, не бійтеся здатися занудою, вкажіть йому на його недбалість або неохайність, від цього залежить ваше здоров'я!

  Вибір кольору для татуажу брів

  У даній статті я показую два кольори, зроблених мені в різний час (зверніть увагу, що і самі брови тут пофарбовані в різні кольори):

  1. Нейтральний (навіть ближче до холодного), більш темний, тому завдано нещільно, розрахований на те, що я буду носити свій натуральний колір волосся (русявий)
  2. Теплий, рудуватий, світлий і більш щільний - коли я все-таки перефарбувалася в свій улюблений рудий колір.

  Колір татуажу брів може бути будь-яким, зазвичай його підбирають відповідно до кольором волосся, натуральним кольором брови, але можливі й інші варіанти. У моєму випадку я офарблюю брови під татуаж, а не навпаки.

  Також різною може бути і щільність нанесення, тобто, кількість проколів. Чим світліше пігмент, тим щільніше його потрібно «забивати», інакше він і зовсім не буде помітний. Грамотний і досвідчений майстер завжди допоможе підібрати потрібні колір і інтенсивність, причому дивлячись на пігмент, ви іноді можете злякатися, що він занадто яскравий або темний. Тут слід розуміти, що на шкірі після загоєння він буде виглядати зовсім по-іншому.

  Ще один важливий нюанс - на різних людях один і той же пігмент може давати різний колір татуажу брів - по яскравості і по тону. Це залежить від вашого власного кольору шкіри, а також від її здатності «засвоювати» пігмент. Тому якщо ви побачили татуаж у знайомої і хочете точно такий же, не лайте майстра, якщо не вийшло, тому що іноді це просто неможливо зробити.

  І найголовніше, що потрібно знати про пігментах при виборі кольору - як вони вицвітають! Про це докладно розповім нижче.

  Як робиться татуаж брів з розтушовуванням
  1. Видаляємо макіяж, наносимо знеболюючу мазь під плівку на 15-20 хвилин.
  2. По закінченні цього часу з однієї брови знімається плівка, мазь видаляється, і починається сама процедура - пігмент вводиться не по контуру, а в основному по «фону» брови, контур ж виводиться м'яко, без особливого натиску. В процесі татуажу брів майстер іноді буде додавати знеболюючу мазь або спрей на шкіру, так як її чутливість поступово повертається.
  3. Коли перша брову готова, майстер переходить до другої і там робить те ж саме.
  4. Після того, як обидві брови заповнені, майстер вивіряє симетрію і доробляє контуру там, де вони відрізняються, додає нюанси - куточки біля перенісся або хвостики достовірніше (якщо потрібно).
  5. На повністю готовий татуаж брів наноситься антисептик і захисна мазь.
  Реабілітація після татуажу брів

  Не чекайте, що відразу після процедури ви станете красунею. Швидше за все ви будете схожі на фріка з яскраво намазаними широченними «ковбасами» над очима, і вам доведеться кілька днів відсиджуватися вдома або ховати брови під чубок, якщо вона у вас є.

  Це відбувається, тому що спочатку на вас буде занадто багато пігменту, велика частина якого зійде в найближчий тиждень разом з корками.

  Крім того, ви не зможете замазати цей жах коректором або навіть запудрити, тому що протягом тижня вам доведеться протирати брови хлоргексидином і наносити на них мазь для загоєння. Тому на відміну від татуажу століття , Який цілком можна носити в процесі загоєння, не викликаючи неадекватної реакції оточуючих, татуаж брів на цьому етапі вам доведеться ховати. Виберіть час для процедури таким чином, щоб у вас було кілька вільних днів в запасі.

  Ось як заживає татуаж брів з розтушовуванням:

  Ось як заживає татуаж брів з розтушовуванням:

  День 1. Відразу після татуажу брови виглядають занадто яскраво і товсто, немов я розмалювала себе фломастером.

  День 2. Максимальний набряк, відчуття «впали» на очі брів. Починають утворюватися кірки - поверхню шкіри з татуажем стає шорсткою, але поки ще має рівномірний колір.

  День 3. Контур трохи звужується, стягується, утворюються кірочки. Ось так виглядає спроба замазати їх тональним засобом (коректором), щоб вийти на вулицю і не налякати людей. Дуже убого на мій погляд, так що краще сидіти вдома: День 3

  День 4. Корки сходять. Нерівномірно, шматками, дуже помітно.

  День 5. Корки майже зійшли, проглядає колір татуажу брів, але він ще не остаточний - занадто яскравий.

  Через 2 тижні - остаточний результат без корекції. Тобто те, що вийшло на бровах після першої ж процедури татуажу. Корекцію можна зробити при бажанні, але я не бачу в цьому необхідності.

  Догляд за бровами після татуажу потрібно протягом першого тижня:

  1. Протирати брови хлоргексидином 2 рази в день;
  2. Наносити дитячий крем (після хлоргексидину) 2 рази на день тонким шаром;
  3. Починаючи з п'ятого дня наносити бепантен 1-2 тижні (при необхідності, якщо регенерація уповільнена).
  Чому я відмовилася від мікроблейдінга

  Мікроблейдінг зараз на піку популярності, так як вважається, що він дає найприродніший ефект. Вам просто «підколюють» волоски там, де їх не вистачає. В інтернеті можна знайти масу фото «до і після», які дійсно радують око і викликають бажання зробити собі такі ж бровки.

  У чому ж підступ? Так, при татуаже брів (навіть з розтушовуванням) фото «до і після» виглядає моторошно через те, що відразу після процедури брови зовсім не такі, як в загоєному стані. А ось після повного загоєння клієнти вкрай рідко пред'являють свій татуаж майстрам, щоб ті змогли сфотографувати остаточний результат.

  У мікроблейдінге все навпаки - там фото «до і відразу після» виглядають шикарно, тому що шрами від припливу лімфи в момент процедури стягуються, пігмент в них перетворюється в найтонший волосок, і все це виглядає відмінно. Але я кілька разів бачила на дівчатах мікроблейдінг, якому вже не пара днів, а рік. І ось тут-то вся біда - пігмент під шкірою розповзається, перестає «зображати» тонкий волосок і стає більше схожий на скуйовджену нитку. Цього вам майстер швидше за все не покаже зі зрозумілих причин. Однак, надивившись таких «ефектів», я вирішила, що краще звичайного татуажу брів з розтушовуванням поки нічого не винайшли.

  Про пігментах для татуажу брів

  Коли ми вибираємо колір пігменту для татуажу брів, ми часто керуємося тільки тим, чи підходить він нам в даний момент. Однак тут є два нюанси, про які необхідно подумати:

  • Як вицвітає пігмент. Як відомо, татуаж це не татуювання, і він тримається не все життя, а від 6 місяців до 2 років (якщо, звичайно, були використані пігменти саме для татуажу, а не для татуювання). Потім він починає бліднути і незабаром сходить нанівець. Але в момент, коли він блідне, він може сильно поміняти колір. Найчастіше коричневі тони йдуть в рожеві, а чорні - в сині. Виглядає це жахливо, і поки ви його остаточно не виведете або НЕ наб'єте заново, вам доведеться носити на собі цей кошмар! Тому обов'язково поцікавтеся у майстра, що за пігмент він використовує, і як змінюється колір при вигорянні.
  • Як змінюєтеся ви самі. За той час, що вам належить носити татуаж, вам може захотітися щось в собі змінити (наприклад, перефарбуватися з брюнетки в блондинку). Але з волоссям це зробити куди простіше, ніж з татуажем брів. Його при таких кардинальних змінах доведеться виводити лазером, що вкрай неприємно (про це я писала тут ). Тому робіть татуаж брів, тільки якщо впевнені, що не будете змінювати колорит, або що ваші брови не вийдуть з моди ще років 5. А найкраще обмежитися природним ефектом розтушовування, при якому брови з татуажем будуть виглядати натурально і підходити до самих різних варіантів фарбування або моди.

  Ось що вийшло (у другому варіанті з рудим зроблений ще й татуаж очей , Тому є набряк):

  Як видно на фото, мій татуаж максимально наближений до того, як я зазвичай фарбую брови - майже непомітно, ледве-ледве (не люблю штукатурку на обличчі). За словами майстра, протримається він близько року-півтора, потім потрібна буде корекція. Але за цей час може змінитися мода, моє ставлення до татуажу брів з розтушовуванням або знову колір волосся, тому статтю про повторну процедуру обіцяти не буду. В іншому результат мене цілком влаштував, пізніше додам фото зміни кольору при вицвітання пігменту.

  У чому ж підступ?
  У чому ж підступ?
  У чому ж підступ?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только