Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Модний татуаж брів для жінок. 150 фотографій перманентного мейк-апу.

  1. Техніки татуажу.
  2. Знеболення.
  3. Догляд після процедури.
  4. Протипоказання до процедури.
  5. Татуаж брів: невдалий підсумок.
  6. Рекомендації професіоналів.

  Модний татуаж брів для жінок. 150 фотографій перманентного мейк-апу.

  Ідеальні брови - це індивідуальність, гармонія і завершеність образу. Вони можуть додати віку, а можуть зробити обличчя молодшим. Єдиний штрих змінює жіночий образ. Тому представниці прекрасної половини, щоб стати ще прекраснішим, надавали ще в давнину брів бажану форму і самі фарбували їх. Сьогодні в нашому жіночому журналі ми продовжимо тему жіночого татуажу. Як завжди, до Вашої уваги буде надано величезна колекція фотографій, «до» і «після» даної процедури, які надіслали нам наші читачки. Будемо раді почитати Ваші відгуки в коментарях до даної статті.

  Сучасні послуги перманентного мейк-апу позбавляють від переживань з приводу розмазати або непропорційних брів. Гарний татуаж дозволить залишатися бездоганною в будь-який час ночі і дня. Форма завжди підбирається з урахуванням особливостей зовнішності. Колір - трохи темніше волосся, а кращі тони - сіро-коричневі або темно-сірі. Ознаки якісно виконаного татуажу - це виразність і гармонійність з усім чином. Перманентний мейк-ап брів - різновид найбільш комфортна для клієнтів. Для нього не потрібна анестезія і він непогано переноситься. Темперамент, характер та індивідуальні особливості - все це краще за інших деталей особи висловлюють брови, і тому вони просто зобов'язані бути бездоганними.

  Техніки татуажу.

  Процес не займає більше години. Практично завжди результат більш насичений за кольором відразу, ніж через час після загоєння. Одного відвідування матера цілком достатньо при використанні стійких пігментів і хорошою розтушовування. Для волосових двоколірного мейк-апу потрібні одна-дві корекції , Але вікова або жирна шкіра потребує збільшення їх числа для отримання позитивного ефекту. За технологією виконання розрізняють шотірованіе і волоскові мейк-ап. Брови, підфарбовані за допомогою олівця або тіней - такий результат від використання шотірованія або техніки розтушовування. Методика ця для корекції небажаних підсумків неякісного татуажу. Особливим різновидом шотірованія вважається десятихвилинний мейк-ап з опрацюванням ділянок з відсутніми волосками.

  Шотірованіе не набридне за часом, комфортно, безболісно і забезпечує посилення натуральної форми брів. Щось подібне ми з Вами вже бачили, при татуаже губ , Про який ми говорили в одному з минулих наших випусках. Процедура надає виразності початку брови, піднімає її куточок і подовжує хвостик. Під час процедури можна змінити колір малюнка. Результат зберігається до півроку без корекції і до півтора років за умови єдиної корекції. Волоскові татуаж ділиться на європейський і східний. Європейська технологія має на увазі штрихування з певним інтервалом штрихів. Причому, напрямок повністю збігається з натуральним зростанням волосків.

  Штрихи товстими бути не повинні, щоб брови виглядали природно. Це прекрасно видно на фото з нашого каталогу. Після одного місяця потрібно корекція, щоб результат зберігався не менше року. Східна технологія дуже складна і для неї майстру важливо пройти спеціальне навчання. Зате в результаті роботи корекції не потрібні. Штрихи також наносять по ходу росту волосків, для насиченості кольору яких можлива поправка, але всього одна. Для темнобрових і темноволосих дам зі східним типом зовнішності процедура дуже ефективна.

  Техніка об'ємних брів ділиться з виконання на два кулі, між якими місячну перерву. Використовуються два пігменту, різні за кольорами. Чергуються ділянки темні і світлі ділянки для додання бровам об'ємної природності. Результативна така процедура при відсутності власних брів і чудово підходить блондинкам. Інструментами перманентного макіяжу є апарат, за допомогою якого голка приводиться в рух, і спеціальний пігмент. Ескіз майбутнього контуру вибирається спільно майстром і клієнтом. Сама по собі процедура татуажу брів - найбільш творча з усіх видів перманентного мейк-апу.

  Знеболення.

  Лише в рідкісних випадках при проведенні процедури потрібна анестезія. Зазвичай цілком достатньо анестезії аплікаційної Вона наноситься на поверхню пошкодженої татуажем шкіри і запобігає набрякання і набряклість. Про індивідуальної нестерпності деяких препаратів важливо повідомити майстра заздалегідь, щоб не отримати небажаних наслідків при підборі анестетиків.

  Догляд після процедури.

  Протягом п'яти днів або тижнів йде період загоєння. Звичайний термін відновлення займає від п'ятнадцяти до двадцяти днів. Без рекомендацій фахівця не варто користуватися заживляющими препаратами, як і відправлятися в парилку, плавати в басейні або, тим більше, відкритій воді, відвідувати солярій. Якщо без відвідування останнього неможливо обійтися, попередньо рекомендовано нанесення захисної мазі.

  Оптимальним часом для проведення процедури і якнайшвидшого загоєння є середина місячного циклу. Ніяких неприємних наслідків після процедури не буває, що особливо приємно перед поїздкою на курорт. Реакцією на процедуру є почервоніння і набряклість. Вони швидко сходять. Скоринки, які утворюються після татуажу, зривати не можна, щоб не видалити частинки пігменту і не зіпсувати всю роботу.

  Протипоказання до процедури.

  Проведення татуажу брів неможливо при наявності деяких протипоказань. Про них обов'язково попередити майстра, щоб результат ре виявився плачевним. Зниження імунітету після перенесених захворювань - це одне з таких протипоказань. Періоди вагітності і лактації також є приводами для відводу від проведення процедури.

  Підвищений тиск, кардіозахворювань повністю виключають татуаж брів. А цукровий діабет, алергічні реакції і астма - це дуже серйозні причини, щоб самим відмовитися від ідеї проведення перманентного мейк-апу брів. Поява бородавок, наявність родимок на шкірі і інших утворень, які можна зачепити під час проведення процедури - це вагомі аргументи для скасування процедури. Вирішувати робити чи ні таку зміну власної зовнішності краще спільно з лікарем.

  Татуаж брів: невдалий підсумок.

  Невдалий результат процедури - це велика частина всіх неприємностей після неї. Клієнти розчаровуються через форми або кольору брів. Оцінка кольору можлива тільки після двох тижнів після неї. Перший час тон може бути і яскравіше, і темніше. Інтенсивність пігменту втрачається тільки після декількох місяців або років. Залежить це від стійкості. Невелику проблему вирішить корекція. Але, коли колір повністю суперечить бажаному, блондинка бачить, що її брови стали не томно-русявим, а попелястим, а брюнетка в шоці від синюватого відливу, то це вже тільки корекцією не вирішити.

  Надто безтурботний підхід до вибору форми, і, як результат, виходить зовсім невиграшний підсумок. Але причина може бути і інший, наприклад, недбалість майстра, грубі штрихи, вихід за контури і порушення симетрії. Виправлення форми - справа непроста, тому що потрібно частково або повністю видалити татуаж. Практично найбільш безпечним і дієвим способом визнаний лазер. Буде потрібно від одного до десятка сеансів в залежності від результату неякісної процедури, щоб виправити дефекти. Кількість визначається глибиною проникнення пігменту і його інтенсивністю.

  Рекомендації професіоналів.

  Щоб отримати виконаний на високому професійному рівні перманентний мейк-ап брів, нічим не шкодить здоров'ю і зовнішності, важливо серйозно підходити до вибору тату-майстра. Коли про нього невідомо нічого, то не зайве до процедури починати збирати всю можливу інформацію: переглянути в інтернеті, розпитати знайомих, подивитися фото попередніх його робіт. Заздалегідь необхідно познайомитися з обраним фахівцем, щоб обговорити всі тонкощі татуажу брів. Спеціаліст досвідчений обов'язково дізнається про стан здоров'я клієнта, його особливості для попередження можливих неприємних наслідків, повідомить про результати та ризики перманентного мейк-апу, відповівши на питання.

  Санітарні умови кабінету можуть багато розповісти про його власника. Чистота тут повинна бути практично стерильна, хірургічна, а працювати майстер повинен в рукавичках, використовувати лише одноразові голки, контейнери для барвників, а також ковпачки. І ще: якісний перманентний мейк-ап дешевим не буває. Тому визначати майстра за розміром знижки або найменшим для бюджету втрат - варіант повністю програшний.

  Щоб власне відображення в дзеркалі не викликало кожен день нападів гострої жалості до себе, такою нещасною і несправедливо постраждала, краще проявити наполегливість і з'ясувати, які можуть бути наслідки після перманентного макіяжу брів і чи можна уникнути їх будь-якими способами. Серйозне ставлення до такої непростої процедури, дотримання всіх рекомендація і, головне, почуття відповідальності зроблять проведення татуажу менш болючим і набагато більш результативним в сенсі позитивного результату. Ось тоді в дзеркалі відбиватиметься справжня красуня, якій не страшні ніякі суперниці.

  Перманентний макіяж для брів.

  Раджу почитати наші статті:
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только